Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Próféta

Quote from: kikuchiyo on 2007-05-29, 23:17:20
(Egy itt lakó, magyarul tudó japán srác írogatta be oda a magyar fejleményeket, gondoltam nem árt innen is egy kém oda, sikerült is ellopni a fegyvereiket.  :__devil: )
Írták is valamelyik honlapon, hogy Te loptad el a jelszavukat!  :cool:

Fazék

Quote from: Próféta on 2007-05-29, 23:54:18
Quote from: kikuchiyo on 2007-05-29, 23:17:20
(Egy itt lakó, magyarul tudó japán srác írogatta be oda a magyar fejleményeket, gondoltam nem árt innen is egy kém oda, sikerült is ellopni a fegyvereiket.  :__devil: )
Írták is valamelyik honlapon, hogy Te loptad el a jelszavukat!  :cool:
WOW!! :haha: ez mi is volt pontosan? :D :appl:

kikuchiyo

#8642
Azér' nem volt ez olyan nagy haditett :)

Ugyebár mindkét oldal kifejlesztette a maga fegyvereit, amikkel automatikusan lehet növelni a klikk-számokat.
Ők jelszóval védett zipekben terjesztették a programot, és kissé elbonyolítva írták le a kezdőknek szóló útmutatást, hogy a fordítóprogramok ne boldoguljanak vele. Én megfejtettem, és beírtam a magyar fórumra a jelszót, aminek örültek itt, kétségbeestek ott. :)
Később fel is töltöttek egy jelszó nélküli verziót ennek hatására, ha már úgyis tudjuk.
Aztán a másik fegyverük jelszavát is sikerült kitalálnom, és postoltam egy screenshotot, amin az ő klikkelőprogramjuk nekünk klikkel :)

Szerk: és ebben a pillanatban újraindult a szerver, silentclicker élesítve :)
Failure is the default option

Fazék

Quote from: kikuchiyo on 2007-05-30, 00:12:17
Azér' nem volt ez olyan nagy haditett :)

Ugyebár mindkét oldal kifejlesztette a maga fegyvereit, amikkel automatikusan lehet növelni a klikk-számokat.
Ők jelszóval védett zipekben terjesztették a programot, és kissé elbonyolítva írták le a kezdőknek szóló útmutatást, hogy a fordítóprogramok ne boldoguljanak vele. Én megfejtettem, és beírtam a magyar fórumra a jelszót, aminek örültek itt, kétségbeestek ott. :)
Később fel is töltöttek egy jelszó nélküli verziót ennek hatására, ha már úgyis tudjuk.
Aztán a másik fegyverük jelszavát is sikerült kitalálnom, és postoltam egy screenshotot, amin az ő klikkelőprogramjuk nekünk klikkel :)

Szerk: és ebben a pillanatban újraindult a szerver, silentclicker élesítve :)
ejj de szerény vagy, hát ez bizony tapsot érdemel :D  :appl:

Baggio

Quote from: kikuchiyo on 2007-05-30, 00:12:17
Azér' nem volt ez olyan nagy haditett :)

Ugyebár mindkét oldal kifejlesztette a maga fegyvereit, amikkel automatikusan lehet növelni a klikk-számokat.
Ők jelszóval védett zipekben terjesztették a programot, és kissé elbonyolítva írták le a kezdőknek szóló útmutatást, hogy a fordítóprogramok ne boldoguljanak vele. Én megfejtettem, és beírtam a magyar fórumra a jelszót, aminek örültek itt, kétségbeestek ott. :)
Később fel is töltöttek egy jelszó nélküli verziót ennek hatására, ha már úgyis tudjuk.
Aztán a másik fegyverük jelszavát is sikerült kitalálnom, és postoltam egy screenshotot, amin az ő klikkelőprogramjuk nekünk klikkel :)

Szerk: és ebben a pillanatban újraindult a szerver, silentclicker élesítve :)

  :lol: :appl:. behind enemy lines  :D

Lythis

Why is it that whenever the shit intends to hit the fan, it brings the entire god f*ckin dungheap along with it?

Rage

Quote from: kikuchiyo on 2007-05-30, 00:12:17
Én megfejtettem, és beírtam a magyar fórumra a jelszót, aminek örültek itt, kétségbeestek ott. :)
UR AN HERO! :jee:
A Minnie2 zipjének jelszavát én is megfejtettem egyébként 1-2 nappal ezelőtt, a "használati útmutatót" is lefordítottam azoknak, akik kérték, valami oknál fogva mégsem tudták használni... Ekkor "OH LAWD!" felkiáltással hagytam az egészet a fenébe. :D
Ennek az egész "játéknak" egyébként szerintem kb. annyi a hatása, hogy már a japánok is tudják, hogy vagyunk akkora /b/tardok, mint ők - a híradóban való szereplést meg hasonlókat túlzásnak tartom, ilyennek nem szabadna hírnek lennie (csakúgy, mint az "OMG Bush-t leszarta egy madár" világszenzációnak sem).
痛みを感じる方向に、出口がある!

Kuroi Tenshi

Quote from: kikuchiyo on 2007-05-30, 00:12:17
Én megfejtettem, és beírtam a magyar fórumra a jelszót, aminek örültek itt, kétségbeestek ott. :)

WIN!  :appl: :lazza:

Quote from: Rage on 2007-05-30, 01:54:03
Ennek az egész "játéknak" egyébként szerintem kb. annyi a hatása, hogy már a japánok is tudják, hogy vagyunk akkora /b/tardok, mint ők - a híradóban való szereplést meg hasonlókat túlzásnak tartom, ilyennek nem szabadna hírnek lennie (csakúgy, mint az "OMG Bush-t leszarta egy madár" világszenzációnak sem).
Jah, hülyeségért nem kell a szomszédba mennünk :D
Híradóban is volt?  :3x3:

Manitu



Kuroi Tenshi

lol...wut? na mindegy, kercsatornába belefér... az aktív/fókusz/mónika/
balázs-show/stb mellett nem ez fogja lehúzni a színvonalat és őket
minősíteni :D

woot 290get

Dreamcleaver

#8650
bump

da real 290 get!  :D

somebody fukken stolen my 290 get!

real get?

oh shi...

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Kuroi Tenshi

 :3x3: azanyja, ezek a postok megszöktek

*Commandos német hangja:*
Alarm, alarm!

:D

na most 290get?

Rage

MODGET!

Edit: OH SHI-
痛みを感じる方向に、出口がある!

Darkstar

Jah ^^

In b4 deletion

Ed.: mondtam :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kvikveg

Quote from: kikuchiyo on 2007-05-30, 00:12:17
Azér' nem volt ez olyan nagy haditett :)

Ugyebár mindkét oldal kifejlesztette a maga fegyvereit, amikkel automatikusan lehet növelni a klikk-számokat.
Ők jelszóval védett zipekben terjesztették a programot, és kissé elbonyolítva írták le a kezdőknek szóló útmutatást, hogy a fordítóprogramok ne boldoguljanak vele. Én megfejtettem, és beírtam a magyar fórumra a jelszót, aminek örültek itt, kétségbeestek ott. :)
Később fel is töltöttek egy jelszó nélküli verziót ennek hatására, ha már úgyis tudjuk.
Aztán a másik fegyverük jelszavát is sikerült kitalálnom, és postoltam egy screenshotot, amin az ő klikkelőprogramjuk nekünk klikkel :)

Szerk: és ebben a pillanatban újraindult a szerver, silentclicker élesítve :)
:hail: :hail: :hail:
kiku ez tortenelmi haditett volt! :jee:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Darkstar

Fáradt vagyok ahhoz, hogy megint kezdjem, szal gz DC. :D
Ed.: írni se tudok...
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Dreamcleaver

#8656
Yah, de rossz posztot töröltem. Most ott maradt a dual posztom. Nem baj, ha valaki egybeszerkeszti törlöm a getem és ez lesz get.  :D

290 GET!  :grrr:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Rage

痛みを感じる方向に、出口がある!

Kuroi Tenshi

Már megint nincs aktivitás?
Akkor...


  ∧∧ ∩
 ( ´∀`)/ ∧∧ ∩
⊂   ノ  ( ´∀`)/
 (つ ノ  ⊂   ノ  ∧∧ ∩
  (ノ    (つ ノ  ( ´∀`)/
        (ノ   ⊂   ノ
             (つ ノ  ∧∧ ∩
             (ノ  ( ´∀`)/
                _| つ/ヽ-、_
              / └-(____/
               ̄ ̄ ̄ ̄ ̄ ̄ ̄

                  <⌒/ヽ___
                /<_/____/
                 ̄ ̄ ̄ ̄ ̄ ̄ ̄i'm going to sleep

'cakát :)

Dreamcleaver

Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-05-30, 04:31:28
Már megint nincs aktivitás?
Akkor...

'cakát :)

Már hogyne lenne, korán van még...vagy már?  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Member

Grat Kiku! :appl: Végre elérjük azt, hogy egy nemzet komolyan fog venni minket. :D No more "Európa beteg embere"! :whoah:

Darkstar

#8661
http://www.animenewsnetwork.com/industry-comments/2007-05-29/jason-deangelis-nymphet

Én ugye megmondtam... :D Azaz  :mad:

[spoiler=ANN fórumáról][/spoiler]
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Member

Ez a "4chan is watching" lehetne akár egy elterjedt halálos fenyegetés is. :D

.Attila

A japánok végső rohamra hívták fel tartalékaikat.
http://www33.atwiki.jp/clickvip/
Piros betűs szöveg a kilátástalan különbség megfordítására buzdít minden 2chan-ost.

ignus

Quote from: .Attila on 2007-05-30, 10:56:42
A japánok végső rohamra hívták fel tartalékaikat.
http://www33.atwiki.jp/clickvip/
Piros betűs szöveg a kilátástalan különbség megfordítására buzdít minden 2chan-ost.
Hát ez meg mi a fene?
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Darkstar

A magyar oldal elérhetetlen mindenesetre.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

.Attila

Quote from: ignus on 2007-05-30, 11:26:44
Quote from: .Attila on 2007-05-30, 10:56:42
A japánok végső rohamra hívták fel tartalékaikat.
http://www33.atwiki.jp/clickvip/
Piros betűs szöveg a kilátástalan különbség megfordítására buzdít minden 2chan-ost.
Hát ez meg mi a fene?


http://index.hu/tech/net/evszb070530/

ignus

akkor most irány klikkelni? Csak nekem nem jelenik meg az oldal?

"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Ramiz

Pedig olyan szépnek tűnt... :(
Nem jön be az oldal, tegnap se jött be nekem, azért is nem klikkelgettem...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Tycho

Szerintem lesz itt még egy csodafegyver az automata klikkelők mellett... Denial of service attack a magyar szerverre? Végülis egy *chan-t is riasztottak....