Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Fubenalvo

nem értem... :D

A fizikus megmelegítette az rendben van, de akkor most a konzerv nyitva volt eleve vagy WTF? :D

minuszmiki


RedPriest

#15572
Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-12-09, 18:22:48
Quote from: Zsiga on 2007-12-09, 17:01:19
Btw. aki nem bír kinyitni egy konzervet konzervnyitó nélkül az meg is érdemli hogy éhenhaljon... ::)

bezárnak egy fizikust és egy elméleti matematikust egy-egy szobába, adnak
nekik vizet, konzervet konzervnyitó nélkül, papírt, ceruzát, önygyújtót. Egy
hét múlva nyitották ki az ajtókat. A fizikus a papírból és ceruzákból az
öngyújtóval tüzet gyújtott, azon melegítette meg a konzervet. Az elméleti
matematikus viszont addigra éhenhalt, a szobájában a papírra írva ezt
találták: "Tegyük fel, hogy a konzerv nyitva van.."

LOL! :haha: :haha: :cool:

Közben megjöttem a boltból, hoztam kenyeret, túrót, tejfölt, és egy hagymát. Megyek is kőrözöttet enni. :D
"I thought what I'd do was, I'd pretend I was one of those deaf-mutes."
「耳と目を閉じ、口をつぐんだ
 人間になろうと考えたんだ。」

Solid Snake

Quote from: Zsiga on 2007-12-09, 17:01:19
Btw. aki nem bír kinyitni egy konzervet konzervnyitó nélkül az meg is érdemli hogy éhenhaljon... ::)

Az esetek többségében a nagykést szoktam alkalmazni.  :szemuveges:

Ramiz

Quote from: Próféta on 2007-12-09, 18:12:57Megtaláltam az eldorádót, a mekkát. A TV Tropes egy olyan oldal, ahol elsősorban tévés, kisebb részben könyves/mozis/képregényes alkotások jellegzetes toposzait, kliséit, építőkockáit gyűjtik egybe, wiki szervezéssel keresztül-kasul linkelgetve.
Mekkának azért túlzás, olyat nem találsz rajta, ami még ne jutott volna eszedbe, ha elég filmet néztél, de így összegyűjtve és elemezve tényleg jó olvasgatni. Basszus, már egy órája tanulnom kéne... :haha:
A "TV Trophies Will Ruin Your Life" részhez viszont még sok mindent hozzá lehetne fűzni (a plusz élmények, amiket kapsz, azt, hogy nem kell leragadni gagyi sorozatok előtt stb), de mindegy. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

RedPriest

Quote from: Solid Snake on 2007-12-09, 19:57:04
Az esetek többségében a nagykést szoktam alkalmazni.  :szemuveges:

Az a baj, hogy túlzottan finom vagy. Mit ide nagy kés, BÁRDOT! :D
"I thought what I'd do was, I'd pretend I was one of those deaf-mutes."
「耳と目を閉じ、口をつぐんだ
 人間になろうと考えたんだ。」

.Attila

Kész lettem a házidolgozatommal. Úgy küldtem el, hogy át sem olvastam. Do I win?

Lythis

Ha hibátlan lesz, akkor... :D

Kuroi Tenshi

Quote from: .Attila on 2007-12-09, 23:34:03
Úgy küldtem el, hogy át sem olvastam. Do I win?
n00b. :hehe: Még van hova fejlődnöd/süllyedned. Évek óta átolvasás nélkül
küldöm a kisebb (egyszámjegyű oldalszám) beadandókat, hogy még épp bele-
férjek a beküldési határidőkbe. Hogy ne szúrjak lényeges tartalmi vagy
szerkezeti dolgokat el, előbb vázlatot/tervet készítek, és az alapján írom.
Annyira nem is szoktak rosszul sikerülni, sőt.

.Attila

Vázlatom volt, de jócskán eltértem tőle. És utána még csak át sem olvastam.
Now do I win?

Kuroi Tenshi

Mondom, jócskán le vagy még maradva, ha ez neked újdonság;
de ha ennyire ragaszkodsz hozzá, kaphatsz egy wint. Mit
szeretnél winnelni, aidst, swift-kick-in-the-ballst, surprise
buttseckst vagy lotsa-intarwebst? :hehe: :haha:

.Attila

All of them. Egyszerre.

Kuroi Tenshi

Quote from: .Attila on 2007-12-10, 00:12:45
All of them.
Aids; hepatits; diabetus; lupus - gotta catch them all? Mudkipet kapsz
bónuszként, mert I herd u liek mudkipz.
:muhahah:

Lythis

FALCON PUNCH!!! <--obligatory

Tycho


kikuchiyo

"Jelen észrevételem, amin már ülök egy ideje, de most már leírom: 4chan. Kedvelem azt az oldalt az ökörségeivel és majdnem mindennel együtt DE az Usteam nem a 4chan. Ennek ellenére lassan minden threadben az ottani meme-ek tömegei, szófordulatok, beszólások etc köszönnek vissza, igen gyakran erőltetett módon. Amíg ez nem minden 2.-3. postban fordult elő, még kifejezetten szórakoztató volt, de mostmár egy kicsit zavaró méreteket kezd ölteni.Tudom, hogy én vagyok az egyik, aki kezdte, ennek ellenére az én szememet is kezdi bökni. Ha 4chanra vágyom, egy linkkel arrább kattintok. Természetesen ez csak az én véleményem, nyugodtan lehet cáfolni, etc. Mindezek ellenére én is továbbra is fogom az használni az ottani "nyelvezetet", uh. ezt senki ne vesse a szememre erre a postra hivatkozva. :) Csak az erőltetettséggel van bajom. ^^"

Failure is the default option

Tycho

Quote from: kikuchiyo on 2007-12-10, 00:25:49
"Jelen észrevételem, amin már ülök egy ideje, de most már leírom: 4chan. Kedvelem azt az oldalt az ökörségeivel és majdnem mindennel együtt DE az Usteam nem a 4chan. Ennek ellenére lassan minden threadben az ottani meme-ek tömegei, szófordulatok, beszólások etc köszönnek vissza, igen gyakran erőltetett módon. Amíg ez nem minden 2.-3. postban fordult elő, még kifejezetten szórakoztató volt, de mostmár egy kicsit zavaró méreteket kezd ölteni.Tudom, hogy én vagyok az egyik, aki kezdte, ennek ellenére az én szememet is kezdi bökni. Ha 4chanra vágyom, egy linkkel arrább kattintok. Természetesen ez csak az én véleményem, nyugodtan lehet cáfolni, etc. Mindezek ellenére én is továbbra is fogom az használni az ottani "nyelvezetet", uh. ezt senki ne vesse a szememre erre a postra hivatkozva. :) Csak az erőltetettséggel van bajom. ^^"



avagy: "They see me trollin' they hatin' //they wanna catch me postin' dirty"


ed.: majdnem ráborítottam 1.5l ásványvizet a gépre az előbb :eek:

Lythis

citromlevet a klaviatúrádra... az segít :D

Fubenalvo

Hát én nem vagyok egy nagy 4chan fanatikus és mikor belekezd a nép akkor néha jót röhögök én is de nagyobb %ba fingom nincs miről beszélnek. Valóban zavaró kicsit ha ez  akijelentésem számít valamit is.
Ha nem hagyjátok abba akkor is túlélem, nem para de néha szívesen érteném mire az a sok vigyori smile. // annyira viszont nem érdekel hogy rászokjak 4chanra :P //

teraflare

[spoiler=rant]
Elveszett a heti kajarendelésem! Tök vidáman megyek át a másik épületbe hogy egyek egy jót (csokisbanán nyamm). Erre nézem a táblázatot és nincs ott a nevem. Rákérdezek Tamásnál, mondja lehet csak lemaradtam a listáról. Megnézzük és semmi rendelésem nincs erre a hétre pedig tuti hogy rendeltem. Marad mára a pizza. Már csak 2 kilót kell felszednem hogy teljesüljön az idei fogadalmam. (8 kilót felhízni) Nem bukhatok el a cél előtt!
[/spoiler]

Fubenalvo

Nekem komolyan ez a célom viccen kívűl... de sajna sehogy se sikerül híznom pár kilót. 70kg és mellé 180cm+ Nem épp a férfiideál ez se. :D

RedPriest

Én már egy jó ideje 75-78kiló között mozgok. Nem ez a zavaró, hanem hogy a hasamon öszpontosul minden felesleg. :D Persze, aki lusta kondiba járni...
"I thought what I'd do was, I'd pretend I was one of those deaf-mutes."
「耳と目を閉じ、口をつぐんだ
 人間になろうと考えたんだ。」

Tycho

#15592
Quote from: Fubenalvo on 2007-12-10, 12:56:28
Hát én nem vagyok egy nagy 4chan fanatikus és mikor belekezd a nép akkor néha jót röhögök én is de nagyobb %ba fingom nincs miről beszélnek. Valóban zavaró kicsit ha ez  akijelentésem számít valamit is.
Ha nem hagyjátok abba akkor is túlélem, nem para de néha szívesen érteném mire az a sok vigyori smile. // annyira viszont nem érdekel hogy rászokjak 4chanra :P //
encyclopedia dramatica - elég ha rákeresel ott, és megtudod a háttérsztorint, vagy valami röhejes hazugságot helyette. Ahoz hogy röhögj egy jót, elég :jee:


"on": én is szeretnék felszedni pár kilót... izomból :haha: de egyelőre csak a 'sörhasamból'(sose volt az akkora) adtam le, de még mindig nem tudok többet nyomni 70kilónál fekve, pedig ebben a félévben kondizok tesi gyanánt :muhahah: :lame:

hargharg

Quote from: Fubenalvo on 2007-12-10, 13:24:28
Nekem komolyan ez a célom viccen kívűl... de sajna sehogy se sikerül híznom pár kilót. 70kg és mellé 180cm+ Nem épp a férfiideál ez se. :D

itt 60 kg melle ~180 cm. egeszen kis koromtol fogva - mittomen, legyen 8 - aszketaalkatu vagyok. mar viszonylag. azert _annyira_ orult nem vagyok.
rofl

Én

Már nem is számolom hanyadjára kerül fel ez a téma, méghogy a nőknek vannak állandóan súlyproblémái... :rotfl:

Fubenalvo

TV2 új produkciója: A nagy hízás
Két hatalmas ellenfél: Feket László mester trainer és ellenfele Bud Spencer

Ki fog többet hízni 4 hét alatt!? A házban szigorúan csak zsírosételeket fogyaszthatnak a versenyzők, akinél salátát találunk azt azonnal kiszavazzuk! Nézze ön is a holnapi ipari mérlegelést! :D

teraflare

#15596
A hízás titka: napi 3 alkalommal szószerint a rosszullétig kell enni. Ezt én úgy érem el, hogy rendelek sok kaját és a skót vérem nem engedi hogy kidobjak valamit ami ennyibe került, oda nemadom senkinek, inkább megeszem.  (bár a munka kicsit megsínyli, hogy evés után 1 órát kábán ülök a gép előtt):D
Quote from: Én on 2007-12-10, 14:37:55
Már nem is számolom hanyadjára kerül fel ez a téma, méghogy a nőknek vannak állandóan súlyproblémái... :rotfl:
Csak a miénk pont fordított. Ők fogyni, mi hízni akarunk.

RedPriest

Persze, nem hájat, hanem izmot szeretne mindenki felszedni, gondolom. :smile:
"I thought what I'd do was, I'd pretend I was one of those deaf-mutes."
「耳と目を閉じ、口をつぐんだ
 人間になろうと考えたんだ。」

Manitu

Quote from: RedPriest on 2007-12-10, 15:09:35
Persze, nem hájat, hanem izmot szeretne mindenki felszedni, gondolom. :smile:
Mindent csak szép sorjában. Előbb legyen meg a kívánt súly, aztán majd átkonvertálod izomba :D


Bishop

Hi all! Hú rég jártam itt, de láttom senki se változott sokat  :D
Nekem 4chanos beszólásokkal csak az a bajom hogy nagy részét nem értem, de a képesek jók azokon jókat lehet röhögni :haha:  Ami a súly gondokat illeti én se állok jól de ép fordítva vagy 20at le kéne adni :S De ha kell adhatok pár hízásra hajlamos gént amit még édesapámtól örököltem  :D Na meg nem árt az a szintű kockaság ami mostanába rám jellemző.  :smile: