Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Ramiz

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

minuszmiki

 :wtf :wtf :wtf (lol)

Lythis

AAARGH, MY EYES!!!!!!!! :wtf :wtf
(erm... lehetne spoiler tag-ek közé? Tudod, ma még elvben lesz családi vacsora, meg ilyenek ^^' )

Fazék

még várok pár hozzászólást és utána beidézem újra képpel együtt  :__devil: :D

Ramiz

Én ezt a képet printeltem ki sok példányban, és ebből csinálok üdvözlőkártyát minden ajándékomra. :cool:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

.Attila

Quote from: Ramiz on 2007-12-24, 15:30:14
Én ezt a képet printeltem ki sok példányban, és ebből csinálok üdvözlőkártyát minden ajándékomra. :cool:

How to lose all your friends in one Christmas?

Fubenalvo

#15936
én elküldtem minden női ismerősnek. Osztatlan a siker! :rotfl:

de azért hogy én is kívángassak, valami kellemesebbel igyekszem ezt tenni. ^^


Fazék

Quote from: Ramiz on 2007-12-24, 15:30:14
Én ezt a képet printeltem ki sok példányban, és ebből csinálok üdvözlőkártyát minden ajándékomra. :cool:
ha megengedi, akkor másolnám az ötletét és bárki, aki vmilyen gagyi karácsonyi üdvözlőlapot mer küldeni nekem, azonnal ezt kapja majd válaszként :D

Ramiz

Csak nyugodtan. :)
Nagyfater mást kap, mert őt nagyon érdekli a politika. Ezeket fogom összemontírozni:
[spoiler]



[/spoiler]
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

.Attila

#15939
[spoiler=Merry Bloody Xmas][/spoiler]

[spoiler=meri- kurisumasu ~desu][/spoiler]

Tycho



Boldog Karácsonyt!

Ramiz

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Fubenalvo

Téll... Futorámát is szednem kéne megint egy szezont lassan... :D
Csak 3ikat nem találom sehol szinkronosan. :/

Xzone

Quote from: Fubenalvo on 2007-12-24, 17:46:40
Téll... Futorámát is szednem kéne megint egy szezont lassan... :D
Csak 3ikat nem találom sehol szinkronosan. :/

Egy részt sem láttam szinkronosan. Nem is hiányzott :D

Én

#15944
[spoiler=Ünnepi rant]Innentől kezdve leszarom a karácsonyt. A kiterjedt családom 3, azaz 3 tagot számlál engem is beleértve, és még így sem tudjuk kibírni egymást egy rohad fél napra, sőt még annál is kevesebb időre. Olyan szép az év többi része, amikor apám németben van, anyám pedig mással foglalkozik, de ilyenkor muszáj megerőszakolnia mindenkinek magát, következtetésképp mindenkinek szar, de főleg anyámnak, aki alapból hajlamos a depresszióra. Apámnak mindegy, mert ő szerintem berúgott, vagy csak szimplán egész nap hülyeségeket beszélt, mindent kritizált, majdnem levágta az egyik ujjamat a fűrésszel, aztán hétkor bealudt. Persze jól le lettem baszva hogy ezek után leléptem otthonról, majd hazajövet gép elé telepedtem, ezért a Total War elkerüléseképp beültem valami kurvára de tényleg rettenetesen szar, Ben Affleckes filmet nézni, miközben rajtam kívül mindenki aludt. Egyébként ez volt a nap leghasznosabb időintervalluma, mert legalább lenyomtam pár fekvőt. Most vagy megkeresem a megmaradt sört/vodkát/tudjafaszommivanmégithont, vagy végignézem a GITS-t, vagy elhúzok aludni, vagy kombinálom. In b4 an hero, úgyis csak 3 kibaszott nap a egész (már 2). Ehh... Pedig nem is vagyok hajlamos az ilyen szánalmas csöcskenőcs rinyálásra.[/spoiler]

Xzone

Quote from: Én on 2007-12-24, 22:54:32
[spoiler=Ünnepi rant]Innentől kezdve leszarom a karácsonyt. A kiterjedt családom 3, azaz 3 tagot számlál engem is beleértve, és még így sem tudjuk kibírni egymást egy rohad fél napra, sőt még annál is kevesebb időre. Olyan szép az év többi része, amikor apám németben van, anyám pedig mással foglalkozik, de ilyenkor muszáj megerőszakolnia mindenkinek magát, következtetésképp mindenkinek szar, de főleg anyámnak, aki alapból hajlamos a depresszióra. Apámnak mindegy, mert ő szerintem berúgott, vagy csak szimplán egész nap hülyeségeket beszélt, mindent kritizált, majdnem levágta az egyik ujjamat a fűrésszel, aztán hétkor bealudt. Persze jól le lettem baszva hogy ezek után leléptem otthonról, majd hazajövet gép elé telepedtem, ezért a Total War elkerüléseképp beültem valami kurvára de tényleg rettenetesen szar, Ben Affleckes filmet nézni, miközben rajtam kívül mindenki aludt. Egyébként ez volt a nap leghasznosabb időintervalluma, mert legalább lenyomtam pár fekvőt. Most vagy megkeresem a megmaradt sört/vodkát/tudjafaszommivanmégithont, vagy végignézem a GITS-t, vagy elhúzok aludni, vagy kombinálom. In b4 an hero, úgyis csak 3 kibaszott nap a egész (már 2). Ehh... Pedig nem is vagyok hajlamos az ilyen szánalmas csöcskenőcs rinyálásra.[/spoiler]

Rossz hallani, hogy ilyen a Karácsonyod. Különösen így, hogy már nem te vagy az első, aki hasonlóképp írta le a sajátját nekem :(

Member

Barátnőmnek is hasonlóan érdekes a családi élete, de most ő megúszta, fater nem ivott és anyja is csak sütött. Részvétem. :frown:

Én

Köszi, de szerencsére nem vagyok túl viráglelkű ilyen téren, meg annyira nem is izgatnak az ünnepek, ki fogom bírni :P Csak szimplán az idegesített, hogy most azt hittem, jó lesz a karácsony, mert úgy álltunk neki, aztán mikor befuccsolt, még végig is kellett csinálni. Evan.

Fubenalvo

Ehh ez volt aztán a kaácsony. :D
Mindíg ilyen családi körlátogatás van ilyen mindenki mindenkihez átmegy és mindenhol isznak. Persze a család megbízott sofőrje én vagyok hogy faternak jó kedve lehessen. Most olyan szinten jókedve kerekedett, hogy hazafele 10 másodpercenként huzogatta a kéziféket... hihetetlen. :rotfl:
Ja meg végre kaptam egy főnöki bőr hintaforgószéket, innentől hátfájás nélkül ülhetek a fórum és egyéb elektronikus alkalmatosságok előtt órákat.  :lul:

pet

#15949
Quote from: Én on 2007-12-24, 22:54:32
[spoiler=Ünnepi rant]Innentől kezdve leszarom a karácsonyt. A kiterjedt családom 3, azaz 3 tagot számlál engem is beleértve, és még így sem tudjuk kibírni egymást egy rohad fél napra, sőt még annál is kevesebb időre. Olyan szép az év többi része, amikor apám németben van, anyám pedig mással foglalkozik, de ilyenkor muszáj megerőszakolnia mindenkinek magát, következtetésképp mindenkinek szar, de főleg anyámnak, aki alapból hajlamos a depresszióra. Apámnak mindegy, mert ő szerintem berúgott, vagy csak szimplán egész nap hülyeségeket beszélt, mindent kritizált, majdnem levágta az egyik ujjamat a fűrésszel, aztán hétkor bealudt. Persze jól le lettem baszva hogy ezek után leléptem otthonról, majd hazajövet gép elé telepedtem, ezért a Total War elkerüléseképp beültem valami kurvára de tényleg rettenetesen szar, Ben Affleckes filmet nézni, miközben rajtam kívül mindenki aludt. Egyébként ez volt a nap leghasznosabb időintervalluma, mert legalább lenyomtam pár fekvőt. Most vagy megkeresem a megmaradt sört/vodkát/tudjafaszommivanmégithont, vagy végignézem a GITS-t, vagy elhúzok aludni, vagy kombinálom. In b4 an hero, úgyis csak 3 kibaszott nap a egész (már 2). Ehh... Pedig nem is vagyok hajlamos az ilyen szánalmas csöcskenőcs rinyálásra.[/spoiler]

testvérek vagyunk?O.o

edit: sőt most kaptam sprét szüleimtől, meg egyéb ilyen dolgokat, itt kezdett gyanús lenni a dolog de amikor már a mamámtól is azt kaptam megfogalmazódott bennem az a kérdés hogy: ennyire büdös vagyok?!

Én

Mondom mi 3-an maradtunk, a többiek már rég lemenekültek a pokolba... :P

pet

Quote from: Én on 2007-12-24, 23:23:29
Mondom mi 3-an maradtunk, a többiek már rég lemenekültek a pokolba... :P
:S:S:S bocs ha a hülye kérdésem alkalmatlan volt :S

Member

Én csak tusfürdőt kaptam, el is tettem a gyűjteményembe, ha vki megszorul, mindenféle testápolót adhatok. :muhahah:

Lazzaret



www.arkangyalok.uw.hu

Én

Quote from: pet on 2007-12-24, 23:25:18
Quote from: Én on 2007-12-24, 23:23:29
Mondom mi 3-an maradtunk, a többiek már rég lemenekültek a pokolba... :P
:S:S:S bocs ha a hülye kérdésem alkalmatlan volt :S
Semmi, nem érint érzékenyen, alig ismertem valakit. :smile:
Memeber: lehet célzás? :lol:
Btw: ruhát, könyvet, pillangókést kaptam :P

Fubenalvo

24ike van és ESIK A HÓÓÓÓÓ!!!!
nemtom mikor volt utoljára ilyen! :D:D
Immááádommm

.Attila

Quote from: Én on 2007-12-25, 00:13:19
pillangókést kaptam

A történteket hallva elég érdekes ajándék.

Én

#15957
Az, de apám hozta németből, és már előbb odaadta (még jó, hogy nem támadt kedve hülyéskedni vele)
Itt is havazik, ledzsalok kicsit :P

Tycho

amennyire vártam és beleéltem magam egy szép karácsonyba, amibe még a most hulló hó is besegített volna, annyira dühítően szar lett a ma este. Nem gond, soha szarabb karácsonyt. Annyira volt kb ünnepi hangulat, amennyire ünnepi a rántotthús rizzsel , vagy a főzelék a menzán...

Kvikveg

Quote from: Ramiz on 2007-12-24, 15:03:16
BIRKAFEJ CENSORED
Kiegtek a szemeim.

Nos, nalunk ok volt a dolog, tegnap anyam fozott, ma en takaritottam, tobbiek bejglit csinaltak, miutan egy ora citromreszeles utan bemondtam, hogy ebbol elegem van, valaki vegye at, nekem takaritanom kell. Ma asszem en zsortolodtem a legtobbet. Azt megsem lohetem el kivansagkent, hogy a ven trotli macskat a furdoszobankbol telepitsuk at a masik furdoszobaba, mert mindketten megvetozzak ugyis. Ugyhogy tovabbra is elvezhetem a macskatepsi tarsasagat (szerencsere nagyon figyel ra tesom, de hat igy is osszejon neha...).
Kaptunk sok konyvet, meg szornyecskes tollat es egyeb aprosagokat - egymas anyagi tamogatasa mellett, mert igy legalabb biztos olyat veszunk ami tetszik. :D
Ja es mostantol az Adventures of Sherlock Holmes ket peldanyban van meg. (Tiszta kukak ott volt a polcomon. :D)
A kajafozest meg minimalszinten tartottuk, mert mar regota elegunk volt az ideges sietos Karacsonyokbol. Par ev ota lazara vesszuk. Inkabb legyen normal kaja stb, mint idegoles.
Mondjuk jo hogy en szovegelek, szombat-vasarnap agyban fetrengtem es kuraltam magam meg olvastam. Noverem ajandekat, jot rohogtunk rajta. Csak semmi komolysag. (Bourne trilogia kozepso resze, meg akartuk venni amugy is.)
Nyilvan nyalas karacsonyi hangulat nem volt, de ahhoz ugyis egy par 10 ev alatti gyerek kell, akik imadjak az ilyet.  :haha:

Es ugye mindenki kepessegeihez merten ajandekozik, macskank pl elo egeret. Behozta, az meg bement a nem hasznalt kabelcsorendszerbe, a parketta ala. De a porszivo csodakra kepes. Szivo es fujo uzemmodban. Vicces volt, amikor lattam, hogy mar a feje kifele latszik, aztan miutan hatulrol megtamogattuk szep lassan muszaj volt kibujnia. Kijott egeszben es azota a kertben elengedtuk. A macska meg valoszinuleg azota is azon topreng, hogy hogy tehettunk ilyet?  :wtf

Amugy ezt a nagy pialos-rokont-latogatos 24.et nem ertem, nalunk masnap jonnek, pialas gyk nincs, vagy minimalis (1-2 pohar ha egyaltalan). En gyk senkit nem lattam meg berugva a csaladbol ilyenkor. Soha. Regen nalunk is volt kisebb idegoles a "miertnincsmarkeszarghargh" temaban, de az delutanra lecsihadt, es este mar azert kb rendben voltak a dolgok. A delutani alvas hasznos dolog...
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.