Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Selmo

Quote from: Én on 2008-01-14, 22:29:14
Tényleg Edina, ha segítesz németből segítek matekból... :D
Disz isz dö biginning of bjútiful frendship. :D

A tökéletesség unalmas.

Edina-chan

Quote from: Selmo on 2008-01-14, 22:33:36
Quote from: Én on 2008-01-14, 22:29:14
Tényleg Edina, ha segítesz németből segítek matekból... :D
Disz isz dö biginning of bjútiful frendship. :D
that's right.  :D
egyébként érdekes, én pont matekoztam az előbb,de ledobtam a fenébe,nem ment. na várj,rádírok emesenen.  :__devil: :D

Próféta

Quote from: Ramiz on 2008-01-14, 22:31:45
Quote from: Én on 2008-01-14, 22:29:14
meg igazából nem hat meg ha 2-es leszek
N'M' 6 + ha 2-s lesz'L'?
Élő példa vagy rá, hogy a μ1&MN tönkremegy az ember agya.

Quote from: Én on 2008-01-14, 22:29:14Tényleg Edina, ha segítesz németből segítek matekból... :D
V.ö.: angolórát adok-veszek! :D

Manitu

#16413
Quote from: White SeeD on 2008-01-14, 11:22:19
Így nézett ki a decemberi vizsga: http://www.szt.vein.hu/~szalkai/LevGazd071222.doc
Nem tudom mennyire magas szintű. Túl magas nem lehet, mert 15 óra állt a tanár rendelkezésére hogy leadja az anyagot. Bár egyik csoportársam elküldte a jegyzetét ahol minden második sorban ez a megjegyzés állt: "megkeresni és megtanúlni". Vagyis ez az idő pont arra volt elég hogy elmondja mit kéne tudnunk, mi meg szerezzük be az anyagot valahonnan és tanúljuk meg...
lol, Szalkai mióta tart analízist? :eek: Kár volt kihagynod, egy élmény, ahogy az a fickó órát tart :D Az anyag elsajátítása szempontjából mondjuk nem számít :)

Mindjárt feldobom rapidra az analízises cuccaimat, hátha hasznát veszed némi natív veszprémi cuccnak is :)

Quote from: Próféta on 2008-01-14, 22:38:41Élő példa vagy rá, hogy a μ1&MN tönkremegy az ember agya.
mármint μ1@MN, nem?  :lazza:


White SeeD

Már tavaj is ő tartotta. Akkor voltam benn. Tényleg élvezetes az órája, csakhát sokat nem tanúl tőle az ember, főleg levelezőn. :smile:
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

.Attila

Quote from: Manitu on 2008-01-14, 22:43:08
Quote from: Próféta on 2008-01-14, 22:38:41Élő példa vagy rá, hogy a μ1&MN tönkremegy az ember agya.
mármint μ1@MN, nem?  :lazza:

& - ejtsd: "et", latin "és".

Manitu

Quote from: Manitu on 2008-01-14, 22:43:08
Mindjárt feldobom rapidra az analízises cuccaimat, hátha hasznát veszed némi natív veszprémi cuccnak is :)
Itt is van. Használd egészséggel.

Quote from: .Attila on 2008-01-14, 22:57:19
& - ejtsd: "et", latin "és".
upsz :redface: Most hogy mondod tényleg. Valamiért csak angolra asszociáltam :fejetafalbaverősszmájli:


Ramiz

Quote from: Selmo on 2008-01-14, 22:33:36
Quote from: Én on 2008-01-14, 22:29:14
Tényleg Edina, ha segítesz németből segítek matekból... :D
Disz isz dö biginning of bjútiful frendship. :D
Kimaradt: ö. Felesleges: h. Szummárum: fail.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Próféta

Quote from: White SeeD on 2008-01-14, 10:29:38Ha netán valakinek lenne analízishez online jegyzete/kidolgozott feladatai és megosztaná velem azt nagyon megköszönném.

Na, megtaláltam:
http://www.math.bme.hu/~konya/
http://www.math.bme.hu/~konya/anal1/os1.htm
http://www.math.bme.hu/~konya/os2.htm

White SeeD

 :merci: Manitu, Próféta
Akkor anyag már van, már csak meg kéne tanulni.
Mintha valaki írta volna hogy analízist meg lehet 6 nap alatt tanulni, remélem menni fog :D
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Xzone

Hehe, Kónya FTW. Nem semmi az a nő...az előadásain olyan érzésem volt, miközben haladt az anyaggal, mintha egy tankot látnék keresztülrombolni az erdőn. Ő valóban sokat dolgozik a táblánál, és ráadásul én még gyakorlaton is nála voltam :)

WS: A 6 napot én írtam, de a "reggeltől estig" részt se felejtsd el, ami utána jött :D

Kuroi Tenshi

A tegnapi diplomarész-beadás után 9 körül feküdtem le,
"ma" fél18 körül keltem, az előbb ebédeltem meg, most
állok neki a 8-as vizsgának tanulni.
Felborult a biológia órám, y/y? :haha:

Tycho

Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-01-15, 03:39:19
A tegnapi diplomarész-beadás után 9 körül feküdtem le,
"ma" fél18 körül keltem, az előbb ebédeltem meg, most
állok neki a 8-as vizsgának tanulni.
Felborult a biológia órám, y/y? :haha:
:muhahah: Szar is lesz visszaállni, ha lediplomázol :haha:

Kuroi Tenshi

Annál azért korábban fog jönni: most 8kor vizsga, utána
munka. Hazajutok 18-19re, és gondolom addigra leszek
már annyira álmos, hogy ma 23-24 körül már le is feküdjek,
mert holnap is 9től már munka.

Fubenalvo

Offtopic... gondoltam vmi jó kis pletykát találok itt így reggel erre suli-vizsga-suli-vizsga... áááááááá  :comp: :wtf

Solid Snake

Vizsgaidőszak van, csodálkozol? :P
Ilyenkor mindenki rantel.  :D

Fubenalvo

Én éppen Age of Empires-t tolom a munkahelyi iPAQ-omon, hogy úgy tűnjön dolgozom. a szomszéd íróasztalnál pr0n-t nézeget a haver, és amindenki más eltűnt. Ez a laza... és még fizetnek is érte.
Joh emellett levelezőn nyomom a sulit, de nem egy nagy kunszt. :P

chilip

Quote from: Fubenalvo on 2008-01-15, 11:35:29
Én éppen Age of Empires-t tolom a munkahelyi iPAQ-omon, hogy úgy tűnjön dolgozom. a szomszéd íróasztalnál pr0n-t nézeget a haver, és amindenki más eltűnt. Ez a laza... és még fizetnek is érte.
Joh emellett levelezőn nyomom a sulit, de nem egy nagy kunszt. :P

én nyári munkahelyre vittem animét DVD-n :D amikor meg úgy éreztem ez már pofátlanság és elkezdtem dolgozni is egy kicsit, és munkatárs észrevette, megrökönyödve kérdezte: "TE DOLGOZOL?" és leült a helyére tovább jáccani :D

RedPriest

Kész egy vizsga, jöhet a következő. And that is that.
"I thought what I'd do was, I'd pretend I was one of those deaf-mutes."
「耳と目を閉じ、口をつぐんだ
 人間になろうと考えたんだ。」

teraflare

 :wtf: csak nekem kell a munakhelyen dolgozni?  :eek:

sirtomi

Nem csak neked, én is dolgozok :)

Fazék

én kb fél órával ezelőttig dolgoztam, de most éppen ülök a gép előtt, illetve olvasok, és örülök, hogy a főnök elment ebédelni, mert különben nem győzném kerülni az üzletben, hogy semmi dolgom :D

Nakedape

Quote from: Fazék on 2008-01-15, 12:52:30
én kb fél órával ezelőttig dolgoztam, de most éppen ülök a gép előtt, illetve olvasok, és örülök, hogy a főnök elment ebédelni, mert különben nem győzném kerülni az üzletben, hogy semmi dolgom :D
beárullak :__devil:
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

kikuchiyo

Quote from: Fubenalvo on 2008-01-15, 11:35:29
Én éppen Age of Empires-t tolom a munkahelyi iPAQ-omon, hogy úgy tűnjön dolgozom. a szomszéd íróasztalnál pr0n-t nézeget a haver,

Reported.
Expect to see your boss soon.

(szintén munkahelyről, lol)
Failure is the default option

Member

Hehe, nekem ha sikerült a tegnapi, nincs már több vizsgám. Igaz, múlt héten minden második nap volt. :muhahah:

Éppen blarke példáját követem és megnézem 1 nap alatt a Love Hinát végig, annyira nem is rossz, mint vártam, de jónak sem mondanám. :)

Kvikveg

Quote from: Fazék on 2008-01-15, 12:52:30
én kb fél órával ezelőttig dolgoztam, de most éppen ülök a gép előtt, illetve olvasok, és örülök, hogy a főnök elment ebédelni, mert különben nem győzném kerülni az üzletben, hogy semmi dolgom :D
De jo dolga van valakinek. En probalom magam koordinalni, hogy 1 mit kene csinalnom, 2 hogy osztodok majd 3fele, hogy azt megcsinaljam.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

kikuchiyo

Quote from: Kvikveg on 2008-01-15, 19:41:57
En probalom magam koordinalni, hogy 1 mit kene csinalnom, 2 hogy osztodok majd 3fele, hogy azt megcsinaljam.

Lődd ki az első két taszkot, máris csak egyfelé kell figyelni :)
Failure is the default option

White SeeD

Jó hogy ma is sikerült 2 órát tanúlnom (eddig)
Elvileg úgy volt hogy ma egész nap készülök a holnapi vizsgára, de valahogy máshogy alakultak a dolgok.
Addig minden rendben volt amíg a postás meg nem jött és hozta a számlát. Történetesen az egyik iroda telefonszámláját, amin 63419 ft szerepel. Úgy félig felébredve azt hittem hogy 6000 az, csak összemosófnak a számok. De akárhogy néztem az 60+K. Hívom a telefontársoságot, hogy ez biztos ennyi-e, és hogy ez egy havi-e. Mondják hogy tuti. Hívom az igazgatót, hogy mivan, mondja hogy az én körzetem, tegyem amit jónak látok.
Meglesem a menetrendet, kemény 2 óra az út. De nincs mit tenni, it azonnal cselekedni kell, meg amúgy is régen jártam abban az irodában. A számlát elnézve túl régen. Odamegyek, az iroda zárva. Dél van (hátaztán, nekem sincs ebédszünetem, másnak se legyen :lazza: !. Telefon mind2 "munkatársnak" hogy 10 percük van hogy megjelenjenek é kinyissanak, mivel a munkaidő 8-16:00 ig van minimum. Csodával határos módon 8 perc alatt megjelennek.
Kinyitnak. Leülök gép elé, meglesem a menetrendet mikor tudok visszajönni és elkezdem a mondókám.
"Ugye emlékeznek még, hogy mennyi lehet a maximális idő egy telefonra?"
"igen, 2 perc"
"akkor hogy sikerült összehozni ezt", és kicsit erélyesen az asztalra rakom a tel számlát. (Persze kikértem egy részletezőt. Kíváncsi vagyok ki hívta a Tokyo pontosidőt, vagy a szexvonalat, vagy nem is tudom hogyan lehet összehozni 60K-s telefonszámlát, úgy hogy onnan alig jött be hitelügy. Nálunk a központi irodában a legmagasabb számla 35K volt, de vagy 30 ügy elintézéséből jött össze.)
Nézegetik, közlik hogy volt pár érdeklődő, néha felhívta a szüleit mi van velük, és néha picit több volt mint 2 perc egy-egy telefon ésatöbbi rizsaérvek...
Majd 30 percen át magyaráztam nekik a telefonálási szabályokat, és hogy ha hosszú a telefon akkor inkább levelet írunk.
Én barom valamiért feltételeztem, hogy egy ECLD bizonyítvánnyal rendelkező egyén meg tud írni egy gagyi levelt wordben. Még csak nem is kell megformázni vagy valami. De nem, nem tudják hogyan kell.... Még is akkor miaf*szra kaptak bizonyítványt?! :confused: :eek:
Jóh, vissza a géphez, nézem az előzményeket.... 2 bank honlapja volt ott, a maradék közel 30-40 előzmény ilyenekből állt mint freemail, iwiw, nőklapja, velvet, egészségcentrum, kismamaklub ésatöbbi nőilap...
Ekkor már el lehet képzelni hogy mennyire voltam ideg (megjegyzem nem én vettem fel őket :D )
Jóvan, ez így nem mehet tovább. Közöltem velük a szokásos higgadt és jeges arcommal, hogy többé nem kell bejönniük dolgozni, és a részletes telefonszámlán lévő tételeket, amikről messziről bűzlik, hogy magánjellegű+pénzpocsékoló volt a hívás, azt kifogják fizetni. Amenyiben nem, a többit az ügyvédünkel tudják megbeszélni. Igaz az egyik bőgött (mindkettő nő), a másik inkább átkozódott, leadták a kulcsokat és leléptek.
Úgyhogy ma is sikerült két embert kirúgnom.
Nem hiszem el, hogy ennyire selejt a munkaerő országszerte. az összes irodánál a 30 jelentkezőből ha 3 alkalmas volt munkavégzésre.
De a csúcs az, mikor a megye elvileg legmagasabb munkanélküliségével bíró területéről 3 db érdeklődő volt. Úgy látszik túl sok segély ad a kormány a munkanélkülieknek arrafelé, hogy senki nem akar dolgozni. Vagy az érettségi olyan nagy elvárás manapság :confused:
Úgyhogy király, jövő héten megint kezdhetem az állásinterjúkat az elejétől. Bár most is az lesz mint volt.
Az öregek nem alkalmasak emrt túl sokat beszélnek
A középosztály túl elavult nézeket vall, de legalább dolgozik rendesen. Viszont onnan kevés a jelentkező.
A fiatal (25 és alatt) férfiak... csak végig kell nézni a fórum "dolgozóin") tisztelet a kivételnek  :D
Ugyanez a kategória nőknél: Őket rúgtam ki most is.
Borzasztó. :ejj:
De legalább sikerül beszereznem egy jó kis vizsgakérdéssort, igaz eddig az első 10 kérdésre találtam meg a választ. A maradék 90-re meg valahogy sort kerítek még a mai nap. :lazza:
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Damnatus

Lehet, hogy nem voltak eléggé megfizetve ;)

Kvikveg

Hol is vagy te? Es mennyit fizettek es mit kell tudni?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.