Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Tycho

Quote from: Zsiga on 2008-02-21, 23:04:23
Quote from: Fazék on 2008-02-21, 22:58:48
ugye nem a centrum? mert ha az, akkor állj le a szedésével, ha nem akarsz túlságosan nőiessé válni
Nincs azzal semmi gond. 10 éve szedem és mégse...ööö... :wtf :D

Egyébként ti szedtek ilyen vackokat? Engem mindig próbáltak rávenni az őseim, de egyrészt állandóan elfelejtettem, másrészt sose szerettem nagy és kemény dolgokat egyben lenyelni... :D


Majd rászoksz Bridget... :__devil: ööö... :angyali: Szóval nem tesz az jót... anyám pár napja lenyeletett velem 1500mg C-vitamint, mert véreres volt a szemem, és 2 órára rá azt hittem megdöglök, úgy fájtak a veséim...  :eek: :ejnye:

Lythis

Quote from: Zsiga on 2008-02-21, 23:04:23
Egyébként ti szedtek ilyen vackokat? Engem mindig próbáltak rávenni az őseim, de egyrészt állandóan elfelejtettem, másrészt sose szerettem nagy és kemény dolgokat egyben lenyelni... :D

Same here.

.Attila

1500mg? Nem kéne túlzásba vinni, 200mg-os kis tabletta is bőven elég.
Túladagolva a C-vitamin is rákkeltő hatású állítólag.

White SeeD

Quote from: .Attila on 2008-02-21, 23:08:35
Quote from: White SeeD on 2008-02-21, 23:03:19
Én supradint szedek, de lehet mégjobban csökkentem az adagom.

Supradin reklámban azt bírom, hogy úgy hangzik, mintha extasy-ról lenne szó. Kb. szedd a bogyót, hogy felpörögj.
Bogyók helyett inkább zöldséget és gyümölcsöt kéne enni.

Na igen, csak ha napi 10-12 órát dolgozol nemigen marad időd rendesen enni. Napközbe eleve nincsen időd, mivel ebédszüneted sincsen.
Az otthoni koszt este meg hagyományos falusi ebéd(maradék) az meg nem arról híres hogy sokzöldséges egészséges.
Viszont napi 1 pohár rostos narancslé csodákat képes művelni. :jee:

Amúgy a supradin tényleg felpörget, de ha folyamatsoan szede ki is éget.
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Zsiga

Quote from: .Attila on 2008-02-21, 23:12:13
1500mg? Nem kéne túlzásba vinni, 200mg-os kis tabletta is bőven elég.
Túladagolva a C-vitamin is rákkeltő hatású állítólag.
A C-vitamint nem igazán lehet túladagolni ésszerű körülmények között, a félhalálos dózisa ~12g/testsúly-kg. Ez annyit jelent hogy az én 50 kilómat alapul véve ha 100 emberrel megetetünk 400db-ot azokból az említett ezerötszázas bogyókból, akkor a fele belehal. Csak ugye ritkán szoktunk rövid idő alatt 60 deka C-vitamint enni... :D
És azt sem tartom valószínűnek hogy rákkeltő lenne.

Manitu

Quote from: Zsiga on 2008-02-21, 23:04:23
Egyébként ti szedtek ilyen vackokat? Engem mindig próbáltak rávenni az őseim, de egyrészt állandóan elfelejtettem, másrészt sose szerettem nagy és kemény dolgokat egyben lenyelni... :D

Még egy C-vitamint is csak akkor vagyok hajlandó bevenni, ha orvos írja fel. Kell a fenének a sok dilibogyó. (A másnaposság elleni aszpirin kivétel :D)


Tycho

Quote from: Zsiga on 2008-02-21, 23:23:53
Quote from: .Attila on 2008-02-21, 23:12:13
1500mg? Nem kéne túlzásba vinni, 200mg-os kis tabletta is bőven elég.
Túladagolva a C-vitamin is rákkeltő hatású állítólag.
A C-vitamint nem igazán lehet túladagolni ésszerű körülmények között, a félhalálos dózisa ~12g/testsúly-kg. Ez annyit jelent hogy az én 50 kilómat alapul véve ha 100 emberrel megetetünk 400db-ot azokból az említett ezerötszázas bogyókból, akkor a fele belehal. Csak ugye ritkán szoktunk rövid idő alatt 60 deka C-vitamint enni... :D
És azt sem tartom valószínűnek hogy rákkeltő lenne.

De attól még fájhat tőle a veséd pár órával később, nem? Elvégre ennyit egyszerre, pláne ha nincs hiányod belőle, nem kellene bevenni...

Manitu: másnaposság ellen egy kifacsart citrom leve egy deci vízzel :jee: nekem annyi is elég :angyali:

Zsiga

Quote from: Manitu on 2008-02-21, 23:26:50
(A másnaposság elleni aszpirin kivétel :D)
Én még este az utolsó sörrel szoktam bedobni egy Algopyrint... :D

Tycho: Persze, csak az még közel nem túladagolás. Két sörtől is tud fájni a fejem, pedig azt se nevezném túladagolásnak. :) Egyébként inkább jellemző egy jó kis hányás/hasmenés ha valaki bedob egyszerre 5-10g C-vitamint (pláne üres gyomorra). Tehát gimnazista gyerekek figyelem, ha ZH-t (vagy hogy is hívják ezt a gimiben? de rég volt... :wtf) írtok és nincs kedvetek bemenni, csak jól be kell zabálni C-vitaminból. :D

minuszmiki

Másnaposság ellen sör.  :lazza:

Tycho

Quote from: Zsiga on 2008-02-21, 23:34:00
Tycho: Persze, csak az még közel nem túladagolás. Két sörtől is tud fájni a fejem, pedig azt se nevezném túladagolásnak. :) Egyébként inkább jellemző egy jó kis hányás/hasmenés ha valaki bedob egyszerre 5-10g C-vitamint (pláne üres gyomorra). Tehát gimnazista gyerekek figyelem, ha ZH-t (vagy hogy is hívják ezt a gimiben? de rég volt... :wtf) írtok és nincs kedvetek bemenni, csak jól be kell zabálni C-vitaminból. :D

nem is azt mondtam, hogy ZOMG megmérgeztek, csak azt hogy nem volt jó... :hehe:

jah... ugyanazon muki kalcium készítménye: mellékhatás, az első néhány alkalommal hasmenés... azt hittem beszarok a röhögéstől... ami jó, és nem túl sok, hogy okoz hasmenést? :lul: (a hashajtó az gyóccer, de nem azért veszed be hogy jó legyen :rotfl:)

Kuroi Tenshi

Quote from: Tycho on 2008-02-21, 23:55:13
mellékhatás, az első néhány alkalommal hasmenés
A hasmenés egy csomó gyógyszeren fel van tüntetve esetleges
mellékhatásként egyébként.

TurboK

Tud valaki tippet mondani arra hogy hogyan rázzak le egy computer-analfabéta nővért aki azzal szált rám hogy törjem fel a freemailt?

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

Lythis

C vitamin egyébiránt nem raktározódik, hanem vizelettel kiürül (afaik), szal azt a halálos dózist egybe kell leküldeni. Túlfogyasztás esetén meg asszem kikristályosodik a vesében... Nem Tycho, annyi még elvben nem. :)
Az valami mástól lehetett... mármint én napi 500mg-ot meg sem éreztem anno.

Zsiga

Quote from: TurboK on 2008-02-22, 00:28:04
Tud valaki tippet mondani arra hogy hogyan rázzak le egy computer-analfabéta nővért aki azzal szált rám hogy törjem fel a freemailt?
Ha jól néz ki akkor add meg neki az emailcímem, segítek szívesen ( :D), egyébként meg a freemail az ország talán legkevésbé törhető oldala, kb. esélytelen egy nem hozzáértőnek bármit is kezdenie vele.

Kuroi Tenshi

Quote from: TurboK on 2008-02-22, 00:28:04
azzal szált rám hogy törjem fel a freemailt?
"not your personal army"
Minek kell neki freemail feltörés?  :3x3:

Zsiga

Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-02-22, 00:42:58
Quote from: TurboK on 2008-02-22, 00:28:04
azzal szált rám hogy törjem fel a freemailt?
"not your personal army"
Minek kell neki freemail feltörés?  :3x3:
Egyik haverom (akit te is ismersz, együtt söröztünk vele meg egy szőke muffal akit nagyon meg akart dugni de nem jött össze mert jól elkúrtuk neki állítólag... :D (és ha majd olvassa ezt akkor nagyon fog utálni... xD)) barátnője pl. azért akarta mert elfelejtette a jelszavát. Nők... :angyali:

TurboK

valami ismerősének a levelét akarja elolvasni, az az elképzelése a dologrol hogy talál egy programot amibe bedobja az emailcímet és az visszamondja a jelszot

ilyeneket kérdez hogy John the Ripper kodtoro progi mér nem megy a gépén (paranccsoros program...).

Quote from: Zsiga on 2008-02-22, 00:38:57
Ha jól néz ki akkor add meg neki az emailcímem, segítek szívesen ( :D), egyébként meg a freemail az ország talán legkevésbé törhető oldala, kb. esélytelen egy nem hozzáértőnek bármit is kezdenie vele.
háromgyerekes családanya.

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

Lythis

Keresse meg a gépén a password/jelszo/pass.txt -t és olvassa ki belőle...  (egyik szakkörtárs gépét anno így törtük fel, és csodálkozott, hogy hogyan tudtuk megváltoztatni a hátterét... egyszer ment csak ki a teremből, mi meg megtaláltuk a saját könyvtárában a password.txt-t )

TurboK

Probáltam ezt én is elmagyarázni, de az a mániája hogy otthoni gépről képes ezt megcsinálni mert "más meg a CIA meg az FBI közp adatbázisában mászkál!!!".

Meg hogy én milyen szemét vagyok hogy segitsek már mért nem segitek milyen szemét vagyok stb.

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

kikuchiyo

Töltesd le vele a Windows Optimizer 2008-at.
Failure is the default option

Tycho

#17960
Quote from: kikuchiyo on 2008-02-22, 01:08:30
Töltesd le vele a Windows Optimizer 2008-at.
evil. pure evil. :__devil: :tezsvir:


Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-02-22, 00:00:19
Quote from: Tycho on 2008-02-21, 23:55:13
mellékhatás, az első néhány alkalommal hasmenés
A hasmenés egy csomó gyógyszeren fel van tüntetve esetleges
mellékhatásként egyébként.
nem esetleges mellékhatásként volt feltüntetve... gyakorlatilag azt mondja a cimke, hogy beveszed, akkor befosol :muhahah:


Quote from: Lythis on 2008-02-22, 00:28:12
C vitamin egyébiránt nem raktározódik, hanem vizelettel kiürül (afaik), szal azt a halálos dózist egybe kell leküldeni. Túlfogyasztás esetén meg asszem kikristályosodik a vesében... Nem Tycho, annyi még elvben nem. :)
Az valami mástól lehetett... mármint én napi 500mg-ot meg sem éreztem anno.


nah megnyugtató  :eek: hidd el, jobban örülnék a c-vitaminnak, mint oknak, akármennyire marhaság   :eek:

Kuroi Tenshi

Quote from: Tycho on 2008-02-22, 01:24:04
nem esetleges mellékhatásként volt feltüntetve... gyakorlatilag azt mondja a cimke, hogy beveszed, akkor befosol :muhahah:
Jah, hogy ez hashajtó volt? Miért nem evvel kezdted :haha:


Más:
hogy a magyar helyesírásban a =<6 szótag => elválasztás
mekkora egy baromság. Szóval a "vezeték nélküli" külön
írása is kicsit hülyeség, hiszen a kettőnek együtt van más
értelme, de az, hogy már az ellenállóképességet is alá-
huzigálja a word és a writer...
megszentségteleníthetetlenségetekért - ezt nektek,
szótagszám-nácik  :__devil:

Éshamárúgyispostolok(egyepicthreadben):

Quote from: TurboK on 2008-02-22, 00:58:03
valami ismerősének a levelét akarja elolvasni, az az elképzelése a dologrol hogy talál egy programot amibe bedobja az emailcímet és az visszamondja a jelszot

ilyeneket kérdez hogy John the Ripper kodtoro progi mér nem megy a gépén (paranccsoros program...).
ekkora hülyét...
küldd el a francba. Mondd meg neki, hogy kérdezze azokat a
másokat, akik a CIA meg FBI adatbázisaiban mászkálnak, ha
talál ilyeneket filmeken kívül is.
Esetleg keresd meg azt a számítást, hogy a jelszót alkotó
karakterek száma alapján meddig tarthat egy brute force-os
feltörés. Talán a pár év után kicsit visszafogja magát.

Lythis

Nem segítünk neki, van jobb dolgunk is... pl a CIA meg a FBI adatbázisában mászkálni... :D

TurboK

Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-02-22, 03:11:41
ekkora hülyét...
küldd el a francba. Mondd meg neki, hogy kérdezze azokat a
másokat, akik a CIA meg FBI adatbázisaiban mászkálnak, ha
talál ilyeneket filmeken kívül is.
Esetleg keresd meg azt a számítást, hogy a jelszót alkotó
karakterek száma alapján meddig tarthat egy brute force-os
feltörés. Talán a pár év után kicsit visszafogja magát.
Nem fog menni. Már kilogikázta hogy a Cain csak helyi jelszot tör fel. Továbbra is én vagyok a rossz mert mér nem segitek neki.

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

Zsiga

Quote from: TurboK on 2008-02-22, 04:02:01
Nem fog menni. Már kilogikázta hogy a Cain csak helyi jelszot tör fel. Továbbra is én vagyok a rossz mert mér nem segitek neki.
A PH-n épp megy egy Ethical Hacking cikksorozat, irányítsd át oda, vagy kitanulja a szakmát és felnyomja a freemailt magától (évek kérdése.... :D), vagy talán rájön hogy ez tényleg nem az a szint amit akárki meg tud csinálni. 0. rész, 1. rész, 2. rész.
Illetve mutasd meg neki még ezt is: [link]

Tycho

Tenshi, pont hogy nem az :rotfl:, amúgy te még bízol a helyesírásellenőrzőkben? Én folyamatosan minden második aláhúzott hibánál kínomban addolom a szavakat, ha meg elbizonytalanodok egy szóban, beírom a google toolbarba a jobb felső sarokban, és a javaslatok között vagy a wiki linken ott van helyesen :Kiraly:


teraflare

A helyesírás ellenőrző az jó dolog. Direkt átnéztem a szakdogám Wordben és OO-ban is hogy merre vannak még esetleg piros aláhúzások (szorított az idő meg fáradt is voltam egy rendes szóról szóra ellenőrzéshez) Erre szakdogavédésnél lebasznak hogy tele van hibákkal a dolgozat (szerencsére haverom előbb volt így nem ért meglepetésként a dolog és elmondtam hogy a word is ludas). Az "érdekes"  mondataim miatt meg 5 percig röhögtek. főleg a "vagy ilyesmi" "meg hasonló" részeknél.  :D De a lényeg hogy elfogadták.  :jee:

Bruce

Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-02-22, 03:11:41

megszentségteleníthetetlenségetekért - ezt nektek,
szótagszám-nácik  :__devil:

Pedig ez még nem is a leghosszabb, mert ez az:
megszentségteleníthetetlenségeskedéseitekért
Bár ez nem is összetett szó, csak a "szent" szó kicsit feltupírozva

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Kuroi Tenshi

Ha már úgyis a magyar nyelvnél tartottunk: amit az előbb láttam,...
"kajcsizz"
Jelentése: egyél
Reakcióm: "anyád... wááááágh" :wtf :uzi: :ejj:
"Please, O Lord, grant me the power to punch people in the face
over regulat TCP/IP." Milyen sorvadt agyú elkorcsosult debilnek
jut eszébe ilyen szavakat kitalálni?

Member

Quote from: Bruce on 2008-02-22, 21:51:34
megszentségteleníthetetlenségeskedéseitekért
Bár ez nem is összetett szó, csak a "szent" szó kicsit feltupírozva
töredezettségmentesítőtleníttethetetlenségtelenítőtlenkedhetnétek