Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Draconire

Quote from: Ymir on 2008-03-07, 16:43:53
Tényleg! 2:3:1-nek olvastam.

Végülis Zsigát is rakni kell valahova.

Én

Quote from: sirtomi on 2008-03-07, 16:41:32
Quote from: Ymir on 2008-03-07, 16:38:38
QuoteMale to Female Ratio:     2.3:1

Most néztem a fórum statisztikán belül. Ki gondolta volna, hogy nőtöbblet van a fórumon...
Miért lenne nőtöbblet?

2.3 férfi jut 1 nőre :)
Nekem ez is meglepő :eek: Aktív fórumiták között sajna messze nem ez az arány :rolleyes:

Nakedape

Quote from: Draconire on 2008-03-07, 16:46:31
Quote from: Ymir on 2008-03-07, 16:43:53
Tényleg! 2:3:1-nek olvastam.

Végülis Zsigát is rakni kell valahova.
:rotfl:
2:3:1 -es értelmezésnél én csak kérdezni akartam volna h mi a harmadik, de te megaszontad  :smile:


update:
http://negyedikkoztarsasag.hu/akciok/12
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Member

T-Online alkotott egy kicsit, kiküldtek egy levelet, amiben mindenféle új azonosítókról susmognak (amik márc 10.-től változnak), de tulajdonképpen azok pont nincsenek rajta és semmi válaszboríték vagy ilyesmi, hogy esetleg a lapra kellene ráírni és visszaküldeni. Ilyenkor mi van? :confused:

White SeeD

Átbasztak
Nem kicsit nagyon.
Egy hónapja 2 tele2-s ember jelent meg az ajtóban a következő szöveggel:
A trékom trutyiban van mert magas percdíjakkal dolgozik, ezért a tele2-vel együttesen alacsony percdíjjakat akarnak bevezetni.
Felező díjcsomag van bekötve nálunk. Ez pont elég, mert a felét lebeszéljük, meg egy keveset.
Azzal jöttek, hogy így 2szer annyi ideig tudunk a felezővel beszélni, hiszen feleannyi a percdíjj, és ez nem kerül az égvilágon semmibe.
Jó, ez korrektnek tűnik, megkötöttem a szerződést.
És ezután jött a feketeleves.
Először is a 8K amit arra kell kifizetni, hogy tele2-höz legyél csatolva. (És  nincsen belépési díjj... akkor ez mi a f***?)
Másodszor, ha tele2-n beszélsz, akkor a felező nem megy le, hanem csak szívsz mert így a csomag lebeszélhető részét kidobod az ablakon + fizeted a tele2 felé...
Totál megszívtam. Nem is emlékszem mikor szívtam meg ennyire.
Mindenesetre ha valaki látna iylen házaló tele2-s ügynököket rugjon már beléjük kettőt és csapja be az orruk előtt az ajtót.

Közben lejárt a trékomos szerződésem. Asziszem megvárom a tavaszi akciókat és csak utána váltok át olcsóbb csomagjukra. De a multkor is megszívtam, mikor 1 hónapra a szerződéskötésem után 1K-val lejebb vitték az áraikat.
Remélem most hamarosan csökkentik az áraikat.

A GTS Datanetet ismeri valaki? Most jött reklámuk, hogy 4 mb-s net ingyenes belépéssel 4120 ft... Most az 1mb-semre 5600 at fizetek :rolleyes:
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Soldier

ööö , re all , i am here  ::)

Kvikveg

Quote from: Fazék on 2008-03-07, 16:31:30
Quote from: Nakedape on 2008-03-07, 16:27:46
Quote from: .Attila on 2008-03-07, 15:54:32
http://www.youtube.com/watch?v=wjQW_c-PyAk


jajj :facepalm:
sztem ez inkább   :eek:
amíg nem kezdett el ének kornyikálni, én sem tudtam volna egyértelműen eldönteni. de még utána se voltam benne biztos, hogy nem csak fölévágták-e az éneket és amúgy tényleg nő. de a lényeg, hogy bármelyik nemhez tartozzon is ténylegesen (és biztos vagyok benne, hogy mindkettő nem képviselői hevesen tiltakoznak a hozzájuk besorolása ellen), bűnronda szerencsétlen
Szerintem nem ronda, de a ferfihang baromira nem illik hozza. Ha no lenne azt mondanam, hat vagany no, a masszivabb feju/mozgasu tipusbol, de jol nyomja. Szoval amig nem kezdett el enekelni, tetszett.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

.Attila

Ének az tényleg rossz, abba kéne hagynia, vagy valaki mást megkérnie, hogy énekeljen.
De ahogy gitározik...  :borul:

Én

#18338
Quote from: Soldier on 2008-03-07, 20:32:25
ööö , re all , i am here  ::)
Szasz
Jó tudni, hogy élsz még :D

Soldier

Quote from: Én on 2008-03-07, 20:36:19
Quote from: Soldier on 2008-03-07, 20:32:25
ööö , re all , i am here  ::)
Szasz
Jó tudni, hogy élsz még :D

látom az élet folyt tovabb , Üdv minden ujnak és réginek  :redface:

ahh legalabb vki emléxik rám x )

Lt. Simoan Blarke

teljességgel offtopic hozzászólás következik. (tőlem mikor nem?)

édesanyámék isten háta mögé költöznek, egyelőre ideiglenesen kert nélküli házba. aprócska probléma akad viszont, egy egyéves puli kan képében, akit lakásba nem akarnak magukkal vinni (lehet, hogy fél, lehet, hogy egy évig fognak ott kempelni, de akkor is állatkínzásnak tartják lakásba vinni). oltott, de nem műtött. ha valaki elvinné vagy tudna valakit aki örökbefogadná, legyen olyan kedves és keressen meg. :)
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Kvikveg

Ideiglenes orokbefogadora nem gondoltak? Akinel csak addig van a kutya amig nem lesz kert? (Nem, nem en.)
De talan olyat konnyebb talalni.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Kvikveg on 2008-03-07, 21:22:37
Ideiglenes orokbefogadora nem gondoltak? Akinel csak addig van a kutya amig nem lesz kert? (Nem, nem en.)
De talan olyat konnyebb talalni.
gondoltak rá (eredetileg egy idős (értsd: nagyon. 80 feletti.) nénihez akarták adni, hogy majd ha meghal visszaveszik tőle, de ez le lett fújva, ne kérdezd miért), de nem. ha jól sejtem, azért nem, mert 1. szar a kutyát ide-oda cipelni az országban, 2. szar a kutyát félévente elszakítani a gazdáitól.
Idézem a választ: "Attól függ kinek, és hogy milyen helyre. Ez a fajta nem hurcolászható csak úgy ide-oda." - és ebben egyet kell értenem velük...
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Member

Valaki meg tudja magyarázni, mitől van az, ha dl letöltök vmit, random intervallum hiányzik a végéről? Van egy SP rész, először 200 mega hiányzott (kemény 3 perc jött le), aztán a 60 MBs verzióból 40, most meg csak a fele. Pedig a dl végigmegy.

Zen

sp.hoff.hu gondolom. Az egy pöppet ratyi. :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Member

Jaja, most az angolt torrentezem. Délután még 404-et kaptam rá. Mondjuk a magyar szinkront sajnálni fogom, mert az max fílinges.

Kvikveg

Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2008-03-07, 21:31:29
Quote from: Kvikveg on 2008-03-07, 21:22:37
Ideiglenes orokbefogadora nem gondoltak? Akinel csak addig van a kutya amig nem lesz kert? (Nem, nem en.)
De talan olyat konnyebb talalni.
gondoltak rá (eredetileg egy idős (értsd: nagyon. 80 feletti.) nénihez akarták adni, hogy majd ha meghal visszaveszik tőle, de ez le lett fújva, ne kérdezd miért), de nem. ha jól sejtem, azért nem, mert 1. szar a kutyát ide-oda cipelni az országban, 2. szar a kutyát félévente elszakítani a gazdáitól.
Idézem a választ: "Attól függ kinek, és hogy milyen helyre. Ez a fajta nem hurcolászható csak úgy ide-oda." - és ebben egyet kell értenem velük...
:tezsvir:

Megj: most jottem ra, hogy az avatarod terdel. Eddig valahogy ugy ertelmeztem a kepet, hogy a terdetol lefele valami kodben eltunik.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Zen

Quote from: Kvikveg on 2008-03-08, 00:57:02
Megj: most jottem ra, hogy az avatarod terdel. Eddig valahogy ugy ertelmeztem a kepet, hogy a terdetol lefele valami kodben eltunik.
lol, én is. :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Zen on 2008-03-08, 00:58:14
Quote from: Kvikveg on 2008-03-08, 00:57:02
Megj: most jottem ra, hogy az avatarod terdel. Eddig valahogy ugy ertelmeztem a kepet, hogy a terdetol lefele valami kodben eltunik.
lol, én is. :D
lol, éni....... najó én nem. én láttam 640x500-ban eredeti méretben, ott azé jól látszik. :)
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

minuszmiki

Quote from: Soldier on 2008-03-07, 20:32:25
ööö , re all , i am here  ::)
Hey, still alive. :jee:

teraflare

[spoiler=rant]
Hülye állam.
Először is milyen dolog az hogy apu után mindent mi a gyerekek öröklünk? Rosszabb családban egy ilyen után kirakhatnák a házból az özvegyet.
Másodszor, az örökösödési illeték. Képesek több százezret elkérni olyasmiért ami eddig is a miénk volt (ház, kocsi, föld). Mintha a temetés nem került volna elég sokba.
:Eztneked:
[/spoiler]
Boldog nőnapot minden nőnek és ahhoz hasonlónak.

RedPriest

Quote from: Member on 2008-03-07, 22:27:47
Valaki meg tudja magyarázni, mitől van az, ha dl letöltök vmit, random intervallum hiányzik a végéről? Van egy SP rész, először 200 mega hiányzott (kemény 3 perc jött le), aztán a 60 MBs verzióból 40, most meg csak a fele. Pedig a dl végigmegy.

Én először, és utoljára az IE beépített letöltőjénél találkoztam ezzel a problémával. Ha a letöltés hosszabb ideig megáll, vagy igen alacsony sebességen kúszik, esetleg hol jön, hol nem, ami nálam legtöbbször a gyenge mikrohullámú net miatt volt anno, akkor a letöltést befejezett lesz, hiába hiányzik még a végéből X rész.
"I thought what I'd do was, I'd pretend I was one of those deaf-mutes."
「耳と目を閉じ、口をつぐんだ
 人間になろうと考えたんだ。」

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Member

Saved. :lul:
Mi hej de romantikok voltunk és még csütörtökön virágot osztottunk minden csajnak a szinten. Én meg kaptam Araki-tól névnapomra 3 Bud Spencer DVD-t, lehet majd irtani a népet a koliban. :muhahah:

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Nakedape on 2008-03-08, 12:59:02
...pic...
i don't get it... mi akar ez lenni, mob-eligazítás?
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Cloud

Tudnátok nekem segíteni? Az a csengés kellene nekem (ha lehet mp3-ban) ami az animékben a iskolai csengő.

Lythis

Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2008-03-08, 13:07:02
Quote from: Nakedape on 2008-03-08, 12:59:02
...pic...
i don't get it... mi akar ez lenni, mob-eligazítás?
precisely my dear Watson :D

Egyébként akkor én is megragadnám az alkalmat, és boldog nőnapot kívánok a fórum azon részének, akiket ez érint!

.Attila

Quote from: Cloud on 2008-03-08, 14:48:27
Tudnátok nekem segíteni? Az a csengés kellene nekem (ha lehet mp3-ban) ami az animékben a iskolai csengő.

Érdekes módon ennek a csengőnek az első felét hallani a gyárban is, ahol dolgozok :)
(egyébként sajnos nincs meg)

Boldog Nőnapot!
(Zsigának is kéne kívánni? :P)

Cloud

Boldog Nőnapot minden kedves hölgyismerősömnek!

Én

Lenne egy kérdésem, szóbeli nyelvvizsgára ki kell öltözni? Ha igen, akkor mennyire? Rigó utca, ha ismerős ott valaki.