Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Hamsta

Quote from: teraflare on 2008-04-13, 21:37:12
No a héten ismét szórtam a pénzt kicsit. Vettem egy kis szobrot. Ezt. Eddig egy munkatársamnak sem tetszett. Most nekem van ilyen rossz ízlésem vagy mi?  :oops: Jó, nem volt olcsó, de egy anime szobor is ugyanennyibe kerül és nekem csakazért is tetszik.  :P

Hogyért vesztegetik és hol szerezted? Esetleg jobb minőségű kép nincs róla? Nekem kifejezetten tetszik, de én bizonyítottan ízlésficamos vagyok.

Edit: Nene Thomas, netán? O.o

White SeeD

#19951
Quote from: teraflare on 2008-04-13, 21:37:12
No a héten ismét szórtam a pénzt kicsit. Vettem egy kis szobrot. Ezt. Eddig egy munkatársamnak sem tetszett. Most nekem van ilyen rossz ízlésem vagy mi?  :oops: Jó, nem volt olcsó, de egy anime szobor is ugyanennyibe kerül és nekem csakazért is tetszik.  :P

A szoborral nem lenne gond. Csak fel van akasztva... és a fejéből egy fémgyűrű áll ki ::)
Quote from: Zsiga on 2008-04-13, 21:09:43
Ha már szóbakerült ez a kanálhajlítós téma:
http://www.youtube.com/watch?v=O7OS1CC6iGU

Nah, ez volt a tv2-n is, csak volt hozzá szöveg. :D

DE a legdurvbbat kihagytam. Mikor a manus a ház előtt állt, és ő kijelentette.
"Most bemegyek. Érzem, most bemegyek"
És oplyan arcot vágott, mintha egy emberevő krokodilokkal teli tóba menne be :lul:
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

teraflare

#19952
Quote from: Hamsta on 2008-04-13, 21:42:14
Hogyért vesztegetik és hol szerezted? Esetleg jobb minőségű kép nincs róla? Nekem kifejezetten tetszik, de én bizonyítottan ízlésficamos vagyok.
Edit: Nene Thomas, netán? O.o
Egy ajándékboltban láttam meg. Itt van egy jobb minőségű kép is. A cégünk fotósa készítette és nem én a digitális géppel. Végre egy másik ízlésficamos ember  :haha: :tezsvir:
Whoa rákerestem erre a Nene Thomasra és  :jee:  :borul:
Edit: És basszus tényleg... A flamenco dancer...  :D

Hamsta

Quote from: teraflare on 2008-04-13, 21:48:37
Egy ajándékboltban láttam meg. Itt van egy jobb minőségű kép is. A cégünk fotósa készítette és nem én a digitális géppel. Végre egy másik ízlésficamos ember  :haha: :tezsvir:
Whoa rákerestem erre a Nene Thomasra és  :jee:  :borul:

:tezsvir:
Humm, hát így kicsit tömeggyártás érzete van az arcának, a többivel viszont teljesen elégedett lennék tulajként. Azt hiszem. Az árát véletlenül vagy szándékosan nem mondtad? :angyali: Ha nem publikus, akkor kérek egy pm-et, ha úgy sem, akkor:  :bruhuhu: (tudom, nézzek utána azesetben :).)

Ramiz

Quote from: Próféta on 2008-04-13, 21:36:38
A leállással kapcsolatban: mit szólnátok, ha beinnoválnánk valami másodlagos kommunikációs csatornát a fórum közönsége részére, hogy pl. meeteket meg lehessen beszélni akkor is, ha a fórum napokig elérhetetlen állapotba kerül? Vagy #usteam?
Ezen én is gondolkoztam. Valószínűleg, ha pár nap múlva sem lenne újra fórum, indítanék valahol egy ideiglenes usteam fórumot (akárhol) és sms-ben összerántanám rá azokat az embereket, akiknek megvan a száma, és ott lehetne gyülekezni. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Nakedape

#19955


kanalat meg bárki tud hajlítani, még híres orvosunk is
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Makos

Quote from: Ramiz on 2008-04-13, 23:56:08
Quote from: Próféta on 2008-04-13, 21:36:38
A leállással kapcsolatban: mit szólnátok, ha beinnoválnánk valami másodlagos kommunikációs csatornát a fórum közönsége részére, hogy pl. meeteket meg lehessen beszélni akkor is, ha a fórum napokig elérhetetlen állapotba kerül? Vagy #usteam?
Ezen én is gondolkoztam. Valószínűleg, ha pár nap múlva sem lenne újra fórum, indítanék valahol egy ideiglenes usteam fórumot (akárhol) és sms-ben összerántanám rá azokat az embereket, akiknek megvan a száma, és ott lehetne gyülekezni. :D

Az még oké hogy fórumozni nemtok... de letölteni sem XD
Mellesleg az MSN olcsóbb mint az sms nem?  :muhahah:

Lythis

yay, van fórum... check
mit felejtettem el ma? jah, igen, Fübenalvót visszapakolni ignore alá...

Hamsta te meg mit keresel itt? Azthittem nem is postlsz többet a request óta... :D

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Lythis on 2008-04-14, 00:13:50mit felejtettem el ma?
giving phood for the starving :szépennéz: ?
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Kvikveg

Volt regen levlista.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Hamsta

Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2008-04-14, 00:17:03
Quote from: Lythis on 2008-04-14, 00:13:50mit felejtettem el ma?
giving phood for the starving :szépennéz: ?

Jézusom, te még mindig éhezel? O_O

Lythis-bá' : höh, same here. Na, ideje átöltözni.

Lythis

Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2008-04-14, 00:17:03
Quote from: Lythis on 2008-04-14, 00:13:50mit felejtettem el ma?
giving phood for the starving :szépennéz: ?
tudnom kellett volna valamiről?  :he:

Rounin


Lt. Simoan Blarke

Hüm. Hamsta, ha kibukik belőled egy woofie-chan, akkor vedd úgy, hogy ha legközelebb meglátlak, nyakad töröm :D

És IGEN, én MINDIG éhezek. Sőt. Napi 14 órákat alszok, mégis mindig álmos is vagyok. (Nem, kevesebb nem elég, akkor még fáradtabb vagyok. Többet meg nem bírok aludni.)

Edit: na jó, lassú a reakcióm, de akkor ezek szerint helyesen tippeltem. :D

Edit2: Lythis: éhezek basszameg, már msn-re se merek felmenni, mert elkezdek kajáért időért és szexért kuncsorogni random emberektől, ha olyan hangulatom van :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Rounin

Nyakad ne szegd a nagy nyaktörési igyekezetben. :angyali:

Szexért kuncsorog.. random.. de jó, hogy töröltél :Kiraly:

Lythis

Get a more cutesy ava sheesh...!!!! This one doesn't suit you... make it a pony that eats rainbows and.. you know the rest...

Woofie: ha nem szóltál, hogy kell, akkor miért adjak? :D besides: ki vagyok én, az anyád? :D

Lt. Simoan Blarke

#19966
Quote from: Rounin on 2008-04-14, 00:27:32Szexért kuncsorog.. random.. de jó, hogy töröltél :Kiraly:
Csak ellenkező neműektől. Azaz te már nem férsz bele, Lythis nagyon esetleg. :D

Lythis: nem, anyám holnap jön be és (SHEEESH) hoz kaját (!!!), te max nevelőanyuci lehetsz. És miért szóltam volna, ha egyszer mindig éhes vagyok? :D
(Ha majd ráérsz visszahívlak a whopperedre vagy mire, most van pénzem, csak kimenni a lakásból má nincs kedvem.)
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Lythis

Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2008-04-14, 00:30:24
Csak ellenkező neműektől. Azaz te már nem férsz bele, Lythis nagyon esetleg. :D
:he: --> :zomg: :zomg: :zomg: :zomg:
b*zdmeg :D
(ha elkezdesz sexért kuncsorogni töröllek.. nem csak msn-ről :D )

Jah, várjá... tudsz kaját venni, de nem veszel, mert lusta vagy kimenni érte a lakásból? LOL..

Rou: nem azt mondtad, hogy éjfélkor?

Makos

Najó nem várom meg míg megölitek egymást :muhahah:
Mentem aludni....bár igazság szerint még enni kéne valamit na mind1 xD

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Lythis on 2008-04-14, 00:35:14:he: --> :zomg: :zomg: :zomg: :zomg:
b*zdmeg :D
(ha elkezdesz sexért kuncsorogni töröllek.. nem csak msn-ről :D )

Jah, várjá... tudsz kaját venni, de nem veszel, mert lusta vagy kimenni érte a lakásból? LOL..

Énis szeretlek :D
És igen basszameg. Plus már zárva volt, amikor felébredtem, kódolnom kell, mert már csak 24 órám van leadni ezt a szart, kaja nincs itthon elég (3 adag volt meg egy kiló kenyér, most fogyott el, és még éhes vagyok). SZERINTED?!  :falba:
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Próféta

#19970
Először Blarke, aztán Rounin... tyű, mik vannak mostanában!
Wilkommen zurück.

Quote from: Ramiz on 2008-04-13, 23:56:08
Quote from: Próféta on 2008-04-13, 21:36:38
A leállással kapcsolatban: mit szólnátok, ha beinnoválnánk valami másodlagos kommunikációs csatornát a fórum közönsége részére, hogy pl. meeteket meg lehessen beszélni akkor is, ha a fórum napokig elérhetetlen állapotba kerül? Vagy #usteam?
Ezen én is gondolkoztam. Valószínűleg, ha pár nap múlva sem lenne újra fórum, indítanék valahol egy ideiglenes usteam fórumot (akárhol) és sms-ben összerántanám rá azokat az embereket, akiknek megvan a száma, és ott lehetne gyülekezni. :D
Szerintem egyszerűbb lenne előzetesen megállapodni a pótfórumban/levlistában/stb., aztán vész esetén csak elindítani kell, utána meg leállítani.
Többiek?
Levlistával kapcsolatban konkrétabbra emlékszik még valamelyik fórumatuzsálem? Csináljunk Google Goupsot?

Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2008-04-14, 00:38:57kódolnom kell, mert már csak 24 órám van leadni ezt a szart
BTW, /r/ screenshot, ha elkészül a nagy mű! (már ha jóra gondolok)

Én

Quote from: Makos on 2008-04-14, 00:38:16
Najó nem várom meg míg megölitek egymást :muhahah:
Mentem aludni....bár igazság szerint még enni kéne valamit na mind1 xD
De utálok üres gyomorral aludni, főleg mikor felkelek szar :zomg: Menj egyél valamit az én nevemben is... Én meg eszek a tiedben. :D

Makos

Quote from: Én on 2008-04-14, 00:40:05
Quote from: Makos on 2008-04-14, 00:38:16
Najó nem várom meg míg megölitek egymást :muhahah:
Mentem aludni....bár igazság szerint még enni kéne valamit na mind1 xD
De utálok üres gyomorral aludni, főleg mikor felkelek szar :zomg: Menj egyél valamit az én nevemben is... Én meg eszek a tiedben. :D
Jah elég szar üres gyomorral felkelni....de nincs erőm elmászni a konyháig úgyhogy dupla adaggal egyél helyettem :D
Nah jó8 mindenkinek!

Lythis

Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2008-04-14, 00:38:57
Énis szeretlek :D
Állj sorba! vagytok páran :D
Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2008-04-14, 00:38:57
És igen basszameg. Plus már zárva volt, amikor felébredtem, kódolnom kell, mert már csak 24 órám van leadni ezt a szart, kaja nincs itthon elég (3 adag volt meg egy kiló kenyér, most fogyott el, és még éhes vagyok). SZERINTED?!  :falba:
szerintem? sz*pás :D meg egy lusta fax is vagy.. még mindíg rendelhetsz pizzát :D you know you want to :hehe:
Egyébként meg van arra éjjelnappali, szal ha ANNYIRA éhezel, akkor menj el oda, és vegyél kaját :D

Quote from: Woofie @ msnSimoan 'y tu vida' Blarke says:
   Lyyythiiiiiiis, dont you have some spare sex for me? XD   
fuckez vous

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Lythis on 2008-04-14, 00:44:19
Egyébként meg van arra éjjelnappali, szal ha ANNYIRA éhezel, akkor menj el oda, és vegyél kaját :D
Jah, az éjjelnappali este 10-től hajnali 5-ig zárva van, az ukrán meg a schönherznél van, ameddig nincs az az isten hogy elgyalogoljak. Mindjá lejmolok kaját lakótárstól (bár egész nap ettem, érdekes fejet fog vágni).

Faszé kellett hagymát enni, aaaaa.  :uzi:

Quote from: Lythis on 2008-04-14, 00:44:19
Quote from: Woofie @ msnSimoan 'y tu vida' Blarke says:
   Lyyythiiiiiiis, dont you have some spare sex for me? XD   
fuckez vous
LIES!
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Kuroi Tenshi

Quote from: Rounin on 2008-04-14, 00:24:24
Re.
'sup?
Velkám bek :)

Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2008-04-14, 00:30:24
Quote from: Rounin on 2008-04-14, 00:27:32Szexért kuncsorog.. random.. de jó, hogy töröltél :Kiraly:
Csak ellenkező neműektől. Azaz te már nem férsz bele, Lythis nagyon esetleg. :D

Lythis:
(Ha majd ráérsz visszahívlak a whopperedre vagy mire
Lyth-chan, úgy látom valaki randira akar hívni :3
Surprise daterape buttsecks? :haha:

Lythis

éjjelnappali: elvontatod a segged addig, ahol a burgerking van, és avval átellenes oldalán a kereszteződésnek van egy. Tudom, mert ott vettem kólát. Kb olyan hajnali 1-2 magasságában.

Lt. Simoan Blarke

Ah, lakótársnak még volt kenyere.

Tenshi: nem, Lythist nem kell raepelni, mindig nagyon készséges :D

ŐŐŐŐ...

Asszem kedden megöl valaki  :redface:
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Rounin

Quote from: Próféta on 2008-04-14, 00:39:21
Először Blarke, aztán Rounin... tyű, mik vannak mostanában!

Halihó^^
Öreg trollok másznak elő a híd alatti szutyokból, azok vannak :lazza:
Meg hát, sose mondtam, hogy _végleg_ megyek el. Asszem ^^"

Ahogy látom, sok dolog nem változott, van még panaszblogunk (no offense), nemi topic, terebélyes offunk, rahedli animü, a 40k topic még ééél :luv: ... ideje körülszaglászni. Nyehehe.

Igen, random postolgatok. Hja igen, még egy pm-el lógok közben.

@Én: hajjaj, hiszen van egy Gyuszónk is :haha: Bocsi a maiért.

K_T: 'hoy! (lelohad az a mosoly még, van egy olyan sanda gyanúm :D)

Lt. Simoan Blarke

Remélem feléleszthetjük a régi lángokat a hamvakból.  :rotfl:
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster