Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Hamsta

Quote from: Én on 2008-04-13, 19:27:30
hát így beleturkálva a posba valami reklámfag lehet, bár a képet nem sikerült megnyitni...

The newborn spoke so it is the truth yet i beg to differ; it's not me who's faggin this place up.

(másodikként pedig kerékbe törni a free image hosting-et)


Ott van etöcsmen-ként is, ha még mindig nem látja kend.

Én

#19921
Már látom, és van rá egy halovány esély, hogy tudom is kinek az inkognítója az "újszülött"... :ejnye:

White SeeD

Tegnap belenéztem a kiválasztott parasztvakító showba.
Nagyban gépelek, mikor hallom, hogy a felső szomszédban kiabálják hogy ready. Nézek hogy mi van, kapcsolgatok a csatornák között.
A tv2 színvonalas parasztvakítóshowja megy, ahol az erősen akcentusos szélhámos és párezer ember barom, kanalat szorongat és kiabálja hogy ready.   ::) Közben valami idiótát kapcsolnak élőben, néztem egy picit, közben röhögtem, de akkor a csúcspont az volt, mikor fölülről a következő kérdés jött: "mi az a ready?" és persze senki nem tudta, majd jött a tudományos és bölcs szülői magyarázat, hogy a ready az a varázsszó, ami az újjakba összpontosítja az energiát. És pesrze mikor nem sikerült elhajlítani a kanalat, hogy fel voltak háborodva. :gyagya:
Úgy elképzeltem, ahogy a sokmillió idióta a tv előtt ülve szorongatja kicsi kanalát és kiabálja hogy ready  :lul:
Persze a stúdióban sikerült egy leánynak elhajlítania a kanalat. Ekkor jött a hálelúja hálelúja (zene) hisz csoda történt. Elhajlott a kanál  :redface:
A másik kedvenc jelenetem az volt, mikor azt az idiótát kapcsolták.
"Én érzem, és látom hogy ez egy vaskerítés. érzem" (Valóban az, a hüyle is látja hogy ez egy vaskerítés :ejnye:)
Alrébbmegy
"most látom, és érzem. jön az energia, ez egy fakerítés, ( :zomg: és tényleg fakerítés volt, egy óvodás is meg tudja állapítani)  és a kerítésen túl ott a ház. Mutatja a kamera, látni a nagy semmit :rotfl: (ekkor már fulldokoltam a röhögéstől, főleg hogy a műsorvezető mehg is jegyezte.
Alrébb vonúltak, egy házhoz, ahol égett a kinti lámpa, valószínű véletlenűl sem volt lezsírozva a dolog.
Ekkor jött le egy anime, így inkább azt néztem.
De világos, hogy ebben az országban minden sz@rt el lehet adni... És a sok marha még hisz is benne. ::)
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Hamsta

Quote from: Én on 2008-04-13, 19:41:41
Már látom, és van rá egy halovány esély, hogy tudom is kinek az inkognítója az "újszülött"... :ejnye:

Erre kíváncsi vagyok, főleg, hogy az újszülött (aka newborn) szavacska Rád vonatkozott fentebb ;). Ez az acc pedig közel sem újonnan jött a világra; igaz, nagyon régi sem, de hát istenem, meleg volt a magzatvíz, soká elpancsoltam benne.

Én

#19924
Azé tettem utólag zárójelbe. De hamis tipp volt, mert megkérdeztem az illetőt, és azt se tudta, miről beszélek.
Quote from: Hamsta on 2008-04-13, 20:22:18
az újszülött (aka newborn) szavacska Rád vonatkozott fentebb ;).
Így már más :redface: I fail at English I guess.

Hamsta

Quote from: Én on 2008-04-13, 20:30:31
Azé tettem utólag zárójelbe. De hamis tipp volt, mert megkérdeztem az illetőt, és azt se tudta, miről beszélek.
Quote from: Hamsta on 2008-04-13, 20:22:18
az újszülött (aka newborn) szavacska Rád vonatkozott fentebb ;).
Így már más :redface: I fail at English I guess.

And you need to hone your "Quote post" skills too ;).

Szerk.: észrevette O.O!

És nem záró-, hanem idézőjelbe tetted :D.

Lt. Simoan Blarke

Ajajaj, valaki bondage-gombát evett, vagy alapból ennyire szeretsz kötözködni? :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Én

#19927
Mindenki csak bánt... Ez igazán nem szép.
Btw, a point, you have...
Kicsit fáradt vagyok, na :redface: Kár, hogy most kezdhetek tanulni. Képzeljétek ide a szokásos "Hova lett a hétvégém" rinyát.

Hamsta

Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2008-04-13, 20:36:21
Ajajaj, valaki bondage-gombát evett, vagy alapból ennyire szeretsz kötözködni? :D

Ooooh, ha tudnád. :haha:
Különben is, finom célpont volt, na. Ennyi cafrangot nem hagyunk elrágatlanul ^^.

QuoteMindenki csak bánt... Ez igazán nem szép.

Tudom!! Tudom!! Rákérdezek!!

Khm. Mert megérdemled?

(na jó, csak vicc volt, na... ejj, ne pityeregj :_piszka: )

Én

Kezdem tényleg sejteni, hogy ki vagy. :haha: Nézz rá ismertebb acc-odra, küldtem egy PM-et.
Quote from: Hamsta on 2008-04-13, 20:42:27
(na jó, csak vicc volt, na... ejj, ne pityeregj :_piszka: )

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Én on 2008-04-13, 20:47:55
AHAHAH save'd. Nincs ebből emosabb frizurás? :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Hamsta

Quote from: Én on 2008-04-13, 20:47:55
Kezdem tényleg sejteni, hogy ki vagy. :haha: Nézz rá ismertebb acc-odra, küldtem egy PM-et.

Most az jön, hogy bújod a who's online-t, remélve, hogy feltűnik egy rég nem látott tag? :he:
Nemá... ;(

Kuroi Tenshi

Quote from: Én on 2008-04-13, 18:34:13
Quote from: Predaking on 2008-04-13, 18:29:57
Középiskolák maguk dönthetnek efelől, hogy csinálnak-e vagy sem, ha jól emlékszem 2.ban (10.osztályban)  szokták megcsinálni ezt, lényegében ugyan olyan mint az érettségi/próbaéretségi (töri-matek-info-irodalom/nyelv-angol, írásbeli és szóbeli)  csak itt nincsen elnök és a súlya sem "akkora", a jegyeket beszámítják az év végi kerekítésben.
Legalábbis nálam így volt.

OH SHI- ebben alig volt helyesírási hiba!!!
:zomg: /times :haha:

Preda, tudsz te helyesen is írni, ha akarsz?  :appl:

Kvikveg

Quote from: White SeeD on 2008-04-13, 20:16:45
...
Úgy elképzeltem, ahogy a sokmillió idióta a tv előtt ülve szorongatja kicsi kanalát és kiabálja hogy ready  :lul:
...
:lol:
De jo, hogy nem lattam!
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Én

Quote from: Hamsta on 2008-04-13, 20:51:36
Quote from: Én on 2008-04-13, 20:47:55
Kezdem tényleg sejteni, hogy ki vagy. :haha: Nézz rá ismertebb acc-odra, küldtem egy PM-et.

Most az jön, hogy bújod a who's online-t, remélve, hogy feltűnik egy rég nem látott tag? :he:
Nemá... ;(
Nope, de ismerős a stílus (túlságosan is...)
Remélem tévedek, és más trollkodik. :haha:

Tycho


Fresh trolling on my OT?

Hamsta

Quote from: Én on 2008-04-13, 20:55:35
Nope, de ismerős a stílus (túlságosan is...)
Remélem tévedek, és más trollkodik. :haha:

Biztosan sokat jársz az internetre, ha ismerősnek találsz. :3x3: (De tényleg, wth? Nem volt elég egy bakot lőni ma? :D)
És nem trollkodok, legalábbis nincs cuki rózsaszín vagy türkizkék punkfrizurám. :morci:

Tycho: kezeket a takaró fölé, false alarm.

Én

Mindegy. Legalább megnyugodtam, hogy nem az vagy, akit nem akartam.
Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2008-04-13, 20:48:43
Quote from: Én on 2008-04-13, 20:47:55
AHAHAH save'd. Nincs ebből emosabb frizurás? :D
Én is loptam. :D Avatarok/smiley-k threadben volt, még amikor szavaztuk az új smiley-kat

Zsiga

Ha már szóbakerült ez a kanálhajlítós téma:
http://www.youtube.com/watch?v=O7OS1CC6iGU

Hamsta

Quote from: Én on 2008-04-13, 21:03:37
Mindegy. Legalább megnyugodtam, hogy nem az vagy, akit nem akartam.

...

És akkor most ki trollkodik?
Közlöd velem, hogy arra emlékeztetlek, akit nem akarsz itt látni... :he:
(és ha csak ravaszul álcázom magam? :D )

Tycho


Én


Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Draconire


Lt. Simoan Blarke

oldbut good.
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Próféta

A leállással kapcsolatban: mit szólnátok, ha beinnoválnánk valami másodlagos kommunikációs csatornát a fórum közönsége részére, hogy pl. meeteket meg lehessen beszélni akkor is, ha a fórum napokig elérhetetlen állapotba kerül? Vagy #usteam?

teraflare

No a héten ismét szórtam a pénzt kicsit. Vettem egy kis szobrot. Ezt. Eddig egy munkatársamnak sem tetszett. Most nekem van ilyen rossz ízlésem vagy mi?  :oops: Jó, nem volt olcsó, de egy anime szobor is ugyanennyibe kerül és nekem csakazért is tetszik.  :P

Hamsta

Olcsó és nem muris :( (imho)

http://www.youtube.com/watch?v=ukPkBwYP5Po

Ő jobb és ő az "eredeti". :whoah:

minuszmiki

Quote from: teraflare on 2008-04-13, 21:37:12
No a héten ismét szórtam a pénzt kicsit. Vettem egy kis szobrot. Ezt. Eddig egy munkatársamnak sem tetszett. Most nekem van ilyen rossz ízlésem vagy mi? 
Azt hiszem, van egy rossz hírem.

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Próféta on 2008-04-13, 21:36:38Vagy #usteam?
Én ott eddig egyedül Balthasart láttam. Feltéve hogy az ircneteset kérdezed. Egy darab bottal meg aztán sok mindent meg lehet beszélni :D

edit: bementem megnéztem. hát... egyik se fórumita aki ott van. Rage-et kivéve. (a java informatikus...)
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster