Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Solid Snake

Quote from: Draconire on 2008-04-16, 22:00:45
Én meg éppen hogy semmit se csinálok ami jelentősebbnek lenne mondható, szinte semmittevéssel sodródok egyik napról a másikra, és kb. ugyanígy érzem magam. Néha komolyan megijeszt, hogy azzal számolom az eltelt időt, hogy mikor tudok reggel aludni, vagyis hétvége van. :/

[spoiler]That CISCO shit is really depressing, isn't it?[/spoiler]

Lt. Simoan Blarke

Bukni nem buktam ebben a félévben semmiből. De itthon rohadok, nincs egy ismerős se, akivel elmennék akárhova is, lassan tényleg azért járogatok be egyetemre, hogy embereket (és Lythiseket) lássak, és ne csak msn-en ápoljam a kis lelküket. Plusz dolgozok. Itthonról. Komolyan a faszom kivan már az egésszel... és ezen az se segít, amikor dühömben beújítok két üveg stroht, aztán hajnalig vedelek. Innentől Clannad? Kawaiikochanok? HAGYJÁÁÁÁÁL. :falba:
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Draconire

Quote from: Solid Snake on 2008-04-16, 22:04:28
[spoiler]That CISCO shit is really depressing, isn't it?[/spoiler]

Mostanában nem tanulok kb semmit se, de mégis megvagyok egy stabil 4-es szinten, szóval egy szomorú szempontból nézve: igen, az....

Blarke: nézzél Seto no Hanayome-t, az egy _jó_ hárem (meg még sokminden más is) anime.

Lt. Simoan Blarke

Gmer: NEM. Nem akarok piruló lánykákat és alfahímeket látni, mert visszaesek emóba.
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Én

Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2008-04-16, 22:10:34
visszaesek
wat
SnH-tól meg ne félj szerintem, attól depressziós nemhiszem, agyrákos annál inkább lehetsz.

Lt. Simoan Blarke

#20255
Quote from: Én on 2008-04-16, 22:21:56wat
wat wat?

snh-t közben letöltöttem. újabb elmaradásom lesz. yay.


IT LOOKED LIKE IT HAD A GREAT DAMAGE BONUS, SO...
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!  :lul: :lul: :lul: :lul: :lul: :lul:
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Kuroi Tenshi

Quote from: Tycho on 2008-04-16, 16:09:25
(K_T project?  :__devil: )
[spoiler=Psszt!]Másnéven Project 2501, de ezt nem tőlem hallottad.[/spoiler]

Quote from: Zsiga on 2008-04-16, 17:20:05
Quote from: teraflare on 2008-04-16, 16:27:55
K_T valójában már nem létezik.
\o/
Ne örülj annyira, még a végén újra manifesztálódok :lazza:
Csak gyorsulnának végre fel evvel a robot- és kiborg-kutatással :mad:

Rounin


Lt. Simoan Blarke

Quote from: Rounin on 2008-04-16, 23:15:07
Most ingattad meg a rólad alkotott bálványképét :ejnye:
bálványkép? neki csak egy bálványképe van: Én.

...


... ...


... ... ...


FUCK! törlök.
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Rounin

Útálnék ünneprontó lenni, de nem 500Kbyte az aláírások max. mérete?

Gregory

Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2008-04-16, 22:06:28
Bukni nem buktam ebben a félévben semmiből. De itthon rohadok, nincs egy ismerős se, akivel elmennék akárhova is, lassan tényleg azért járogatok be egyetemre, hogy embereket (és Lythiseket) lássak, és ne csak msn-en ápoljam a kis lelküket. Plusz dolgozok. Itthonról. Komolyan a faszom kivan már az egésszel... és ezen az se segít, amikor dühömben beújítok két üveg stroht, aztán hajnalig vedelek. Innentől Clannad? Kawaiikochanok? HAGYJÁÁÁÁÁL. :falba:
Exact same situation. A különbség, hogy én még msnen se nagyon ápolok semmilyen kapcsolatot, még ha meg is lenne rá a szándékom. Egyszerűen nem találok közös témát a legtöbb emberrel, amiről 5 percnél tovább tudnánk beszélgetni.

Fazék

Quote from: Rounin on 2008-04-17, 00:24:00
Útálnék ünneprontó lenni, de nem 500Kbyte az aláírások max. mérete?
Lythis notóriusan fittyet hány eme szabályra :)
előző aláírása ha jól rémlik 2,3 MB-os volt :__devil:
(mondjuk nálam ki vannak kapcsolva az aláírások, szóval nem érint, de jogos a fölvetés amúgy)

Dreamcleaver

Quote from: Fazék on 2008-04-17, 00:32:50
Quote from: Rounin on 2008-04-17, 00:24:00
Útálnék ünneprontó lenni, de nem 500Kbyte az aláírások max. mérete?
Lythis notóriusan fittyet hány eme szabályra :)
előző aláírása ha jól rémlik 2,3 MB-os volt :__devil:
(mondjuk nálam ki vannak kapcsolva az aláírások, szóval nem érint, de jogos a fölvetés amúgy)


Moderátoroknak is volt már nagyobb, szal sztem magasról sz@rnak rá.  :szemuveges:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Rounin

#20263
Quote from: Fazék on 2008-04-17, 00:32:50
Lythis notóriusan fittyet hány eme szabályra :)

Örülj neki, hogy legalább nem LILA az aláírása :D. (amúgy sem voltam itt, hogy tudjam ^^")

Quote(mondjuk nálam ki vannak kapcsolva az aláírások, szóval nem érint, de jogos a fölvetés amúgy)

Már azt hittem, változás történt a szabályokban, de azt kétlem, hogy Member annyiban hagyta volna :D.
Sebaj, blockolgatunk :3x3:
(ezért van ennyi moderátorunk...? ::) )

Szerk.: no, eredménnyel járt a kötözködésem, szóval el is vonulok :D (kösz, Én)

Én

Átméreteztem, így még jobban is tetszik. ^^

Lythis

nos, csak Fazék szólt érte, de ő meg kijelentette, hogy őt nem érinti, szóval nem zavartattam magam... de azóta lecseréltem, ez kisebb...

Rounin

Quote from: Lythis on 2008-04-17, 00:40:47
nos, csak Fazék szólt érte, de ő meg kijelentette, hogy őt nem érinti, szóval nem zavartattam magam... de azóta lecseréltem, ez kisebb...

Még mindig 1,2 mega :D.

Mellesleg szabály van rája, hát hogy lehetsz ennyire anarchista >_>.

Lythis

valahol mintha olvastam volna egy olyat, hogy "rules are meant to be BROKEN" vagy mifélét. Meg különbenis, ha az egyetlen embert, aki szóvátette, hidegen hagyja, akkor egyelőre nem törődöm vele :D

Also: Woofie: mint általad odaképzelt lény, közlöm, hogy ha már az elején ennyire meg vagy hatva az ominózus sorozattól, akkor meg is érdemled :D
A DÁJKÁZOKU idézeten meg szétröhögtem magam... ugye Darkstar :D :D :D "most elrontottad a hangulatot" vagy mi :D

Lt. Simoan Blarke

jó, Lythis drága, te tudod a legjobban, hogy milyen hulladék selejt vagyok ilyen szempontból is, de ugrálj még nyugodtan a szétgyötört testemen :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Lythis

ez már szinte költői volt :D
Elkérhetem uncsitesómtől a gleccsermászó bakancstalp expansion-t vagy azt még élveznéd is? :D

minuszmiki

#20270
Meg most, hogy Membernek is korlátlan nete van, nem hiszem, hogy bárkit is zavarna.

edit: mb

Rounin

Nagyon... emocionális kép volt, komolyan :3x3:

Quote from: minuszmiki on 2008-04-17, 01:10:44
Meg most, hogy Membernek is korlátlan nete van, nem hiszem, hogy bárkit is zavarna.

Engem továbbra is zavar, de hát én begyöpösödött vagyok és szeretem, ha a szabályok másokra vonatkoznak. :hehe:

Ehhhe, Member és a korlátlan net. Itt tényleg minden a feje tetejére állt. :zomg:

minuszmiki

Ja, hogy téged komolyan zavar.  :haha: Ezesetben visszavonom. Miért lett vastag az mb?

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Rounin on 2008-04-17, 01:12:58Ehhhe, Member és a korlátlan net. Itt tényleg minden a feje tetejére állt. :zomg:
LOL! :D
emlékszem még a 2 gigás korlátra :D

Lythis: nem szeretek szenvedni, de ha már muszáj, igyekszem élvezni.
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Rounin

Quote from: minuszmiki on 2008-04-17, 01:14:53
Ja, hogy téged komolyan zavar.  :haha: Ezesetben visszavonom. Miért lett vastag az mb?

Mert Mebmernek írtad. :P :haha:

Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2008-04-17, 01:15:14LOL! :D
emlékszem még a 2 gigás korlátra :D

Talk about it. Nekem az a JELEN! :3x3:

QuoteLythis: nem szeretek szenvedni, de ha már muszáj, igyekszem élvezni.

De az akkor már nem szenvedés! :3x3:

minuszmiki

De ha kijavítod, nem veszem észre. :)

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Rounin on 2008-04-17, 01:17:51
Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2008-04-17, 01:15:14LOL! :D
emlékszem még a 2 gigás korlátra :D

Talk about it. Nekem az a JELEN! :3x3:
Talk about it? 10/1 chello, 250 giga forgalomkorlát. Mondjam még? :D

Quote from: Rounin on 2008-04-17, 01:17:51
Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2008-04-17, 01:15:14Lythis: nem szeretek szenvedni, de ha már muszáj, igyekszem élvezni.

De az akkor már nem szenvedés! :3x3:
De az, csak ha rezignáltan vagy pozitívan állsz hozzá, enyhül :)
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Rounin

Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2008-04-17, 01:22:16
Talk about it? 10/1 chello, 250 giga forgalomkorlát. Mondjam még? :D

Maradjunk a YOU SUFFER résznél :angyali:

Quote from: minuszmiki on 2008-04-17, 01:20:13
De ha kijavítod, nem veszem észre. :)

Gondoltam ellenőrzöd magadtól, miért emeltem ki. Bíztam benned, na :bruhuhu:

Lythis

Blarke: az úgy van, hogy ha 3 egymást követő hónapban, mnden hónapban meghaladod azt, akkor néznek csak csúnyán. Legalábbis nekem még az volt a szerződésben.

Rou: wtf? milyen netet használsz FFS? Cseréltetek memberrel? :D

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Lythis on 2008-04-17, 01:31:27
Blarke: az úgy van, hogy ha 3 egymást követő hónapban, mnden hónapban meghaladod azt, akkor néznek csak csúnyán. Legalábbis nekem még az volt a szerződésben.
Ez így van. De nem szoktuk átlépni :) Mondjuk ha megkapom a 750+150 gigát, akkor lehet, hogy 500 gigát lekapok egy hónap alatt. :selfpoke:
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster