Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Én

ÉnUpdate: Ne egyél sokat, de keveset. :D
Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2008-04-28, 14:41:32
Lustaság jó fogyasztó :D
:tezsvir: :frown:

Liquid Snake

Osztársam fogyott nyáriszünet alatt 15-20 kilót... Annyit csinált, hogy délután 4 után semmit nem evett ... Ennyi volt, és komolyan nehéz volt megismerni mikor újra láttuk az osztályban :)

Zen

Egyél Fitness Zsírszalonna Lightot.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

teraflare

Quote from: Liquid Snake on 2008-04-28, 15:35:17
Osztársam fogyott nyáriszünet alatt 15-20 kilót... Annyit csinált, hogy délután 4 után semmit nem evett ... Ennyi volt, és komolyan nehéz volt megismerni mikor újra láttuk az osztályban :)
végül is csak a nap 2/3 ában nem evett. (legalábbis én 24:00-8:00 alszom)

Lt. Simoan Blarke

Argh, hízni akarok. Argh, nem akarok ilyen lusta lenni :D

Na jó, tanulás HELYETT Planescape Torment következik :D

(Personal failure...)

Teraflare: én 2-4 körül szoktam ÉBREDNI... Szóval én abba beledöglenék... :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Kvikveg

Quote from: Liquid Snake on 2008-04-28, 15:35:17
Osztársam fogyott nyáriszünet alatt 15-20 kilót... Annyit csinált, hogy délután 4 után semmit nem evett ... Ennyi volt, és komolyan nehéz volt megismerni mikor újra láttuk az osztályban :)
Micsoda vasakaratu emberkek vannak...
Mondjuk az igaz, hogy a nagy zabalhatnek mindig este fog el.  :D
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Kvikveg on 2008-04-28, 15:45:18Micsoda vasakaratu emberkek vannak...
Mondjuk az igaz, hogy a nagy zabalhatnek mindig este fog el.  :D
Előző barátnőmnek volt ilyen fétise, hogy este 6 után nem hajlandó enni... és ha nem tettem a szájába a kaját, tényleg könyöröghettem bármennyit, nem hatotta meg.
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

teraflare

Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2008-04-28, 15:41:45
Teraflare: én 2-4 körül szoktam ÉBREDNI... Szóval én abba beledöglenék... :D
Majd ha elkezdesz dolgozni...  ::)

Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2008-04-28, 15:46:26
...és ha nem tettem a szájába, tényleg könyöröghettem bármennyit, nem hatotta meg.
fixed :__devil: (legalábbis én elsőre azt hittem ezt írod  :D)

Xzone


Rounin

Hétvégén grillpartyn voltam. Málnatorta is akadt.

Lt. Simoan Blarke

In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

.Attila

#21041
Quote from: sirtomi on 2008-04-28, 10:16:03
Quote from: .Attila on 2008-04-28, 06:58:02
Quote from: Kvikveg on 2008-04-28, 00:52:10
Valaki arulja el hogy lehet hirtelen tiz kilot fogyni oncsonkitas nelkul.
Futni utalok, biciklim nincs, uszodaba meg az emberiseg maradek ep eszenek megorzese erdekeben nem megyek. Najo draga is es lusta vagyok elmenni.

Étrendváltoztatással. Sport kevésbé segít, de az sem árt hozzá.
Mondjuk én nem sportoltam és így fogytam 11 kilót. Könnyű annyit fogyni, ha van miből ::)
Csak étrendváltoztatással fogytál 11 kilót??? Hogy a francba csináltad? Nekem mindenképpen kellett a mozgás is a fogyáshoz, anélkül egy deka nem ment le, hiába ettem kevesebet, meg zártam ki a kenyeret és egyéb tésztaféléket is :)

93,5 kilóról kezdtem, tehát volt miből lefogyni. Az elején elég gyorsan mentek le a kilók, aztán elég lassan, most meg is állt a fogyás. Hozzáteszem: gyakorlatilag sosem éheztem, csak tudni kell, mit mikor lehet enni ;)
Alapvetően: reggelire ehetsz bármit és egyél sokat (no nem kell puffadásig), mert később kevésbé leszel éhes akkor. Ebédre már normál mennyiség. Ha lehet, minél korábban ebédelj, 12-13 óra között (bár nekem ezt alig-alig sikerül tartani, mert anyám sosem készül el ekkorra az ebéddel). A vacsoránál kell igazából figyelni. Mellőzd a kenyeret, vagy ha nagyon kell, akkor csak rostosat. Gyümölcsöket mellőzd, egyél sok zöldséget. Húsok is mehetnek, lehet enni virslit például.

Igazából übergáznak hangzik, de ez valójában a
[spoiler]Norbi módszer.[/spoiler]
Viszont bevált. Most már bekapcsolom a sportolást is (mihelyst rendbe jöttem).

Quote from: Kvikveg on 2008-04-28, 14:39:07
Vegulis ez is jo fogyokura, meg mindig nem ebedeltem. Reggeli meg fel bogre tej volt, es mar tortenelmi tavolsagban van idoben.

Ez pont nem jó. Ne a reggelin spórolj, hanem inkább a vacsorára figyelj. A reggeli energiabevitelt használod fel napközben, úgyhogy kell az.

White SeeD

Quote from: Kvikveg on 2008-04-28, 00:52:10
Valaki arulja el hogy lehet hirtelen tiz kilot fogyni oncsonkitas nelkul.
Futni utalok, biciklim nincs, uszodaba meg az emberiseg maradek ep eszenek megorzese erdekeben nem megyek. Najo draga is es lusta vagyok elmenni.

Én a WS módszert ajánlom. Bár ez inkább súlymegtartásos dolog.
Napi 5 szöri étkezés, ebből 3 főtt falusi koszt, étkezések közben folyamatos junkfood és napi 2l erősen cukrozott zöld tea fogyasztása javasolt.
Garantálom hogy nem leszel 58 kg-nél több (180cm-re).
Legalább is ez nálam bevált már vagy 7 éve :D
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Rounin

Quote from: White SeeD on 2008-04-28, 19:41:24
Én a WS módszert ajánlom. Bár ez inkább súlymegtartásos dolog.
Napi 5 szöri étkezés, ebből 3 főtt falusi koszt, étkezések közben folyamatos junkfood és napi 2l erősen cukrozott zöld tea fogyasztása javasolt.
Garantálom hogy nem leszel 58 kg-nél több (180cm-re).
Legalább is ez nálam bevált már vagy 7 éve :D

Suicide hotline a'la sexylosers?  :ejnye:

Kvikveg

Quote from: White SeeD on 2008-04-28, 19:41:24
Quote from: Kvikveg on 2008-04-28, 00:52:10
Valaki arulja el hogy lehet hirtelen tiz kilot fogyni oncsonkitas nelkul.
Futni utalok, biciklim nincs, uszodaba meg az emberiseg maradek ep eszenek megorzese erdekeben nem megyek. Najo draga is es lusta vagyok elmenni.

Én a WS módszert ajánlom. Bár ez inkább súlymegtartásos dolog.
Napi 5 szöri étkezés, ebből 3 főtt falusi koszt, étkezések közben folyamatos junkfood és napi 2l erősen cukrozott zöld tea fogyasztása javasolt.
Garantálom hogy nem leszel 58 kg-nél több (180cm-re).
Legalább is ez nálam bevált már vagy 7 éve :D
Bele sem gondolok mi lenne ha nem ennel.  :zomg:

Reggeli kihagyasa nem onkentes, egyszeruen lusta vagyok kikelni az agybol idoben. Meg reggel soha nem vagyok ehes, es ha reggel eszem, 10-12kor akkor is ehes leszek. :/
Asszem megprobalom kialakitani a ram eso realis megoldast a fent vazoltakbol. XD
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Makos

Osztálytársam (kolis) csirkemellen és rizsen él XD najó néha halat is eszik (olajasat amiből kimossa az olajat) na meg sok zöldséggel tömi magát és 30 kilót fogyott egy nyár alatt....most meg visszahízott 10 kilót de annak a 90%-a izom.
Szeptemberben nem ismertünk rá...bár a bőre érdekesen nézett ki XD kb olyan mintha egy macskát megfognál :D meg ha meglöktem akkor elrepült :D
De mostmár kezd "izmosodni" XD és már "csak" 1 métert száll ha egyujjal meglököm :D

Kvikveg

Es igen, a http://www.japhun.com/onlineshop/ kulturalt, valaszoltak a hibabejelentesemre.  :jee:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Zen

Quote from: Kvikveg on 2008-04-28, 20:10:34
Reggeli kihagyasa nem onkentes, egyszeruen lusta vagyok kikelni az agybol idoben. Meg reggel soha nem vagyok ehes, es ha reggel eszem, 10-12kor akkor is ehes leszek. :/
Asszem megprobalom kialakitani a ram eso realis megoldast a fent vazoltakbol. XD
Én ha reggel kajára nézek, rosszul leszek.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

White SeeD

#21048
Quote from: Kvikveg on 2008-04-28, 20:10:34
Bele sem gondolok mi lenne ha nem ennel.  :zomg:
Reggeli kihagyasa nem onkentes, egyszeruen lusta vagyok kikelni az agybol idoben. Meg reggel soha nem vagyok ehes, es ha reggel eszem, 10-12kor akkor is ehes leszek. :/
Asszem megprobalom kialakitani a ram eso realis megoldast a fent vazoltakbol. XD

Kemény fél napot bírok ki kaja nélkül, de a végére már szédülök, hányingerem van, és erősen korog a gyomrom + fáj mert gyomrom marja a sav, tartalom hiányában.

Én el sem bírom képzelni a reggelt reggeli nélkül. Elvégre, ha valaki jómunkásember és betartja a normális 8/8/8 as felosztást, akkor eleve 8 órája nem evett semmit. Én mindíg arra ébredek hogy éhes vagyok. :smile:
Kolleganőmnél is csak szörnyűlködök. Bejön reggel, nem eszik semmit, megissza a kávéját és 1-kor elmegy ebédelni. Addig simán elvan midnen nélkül. :eek:
Én addigra már reggeliztem otthon + 300ft-nyi fornetit leküldtem, és 1 fele kezdek megéhezni az ebédre ::)
Lehet elkéne mennem orvoshoz, de a végén kiderül hogy 2 gyomros ürlény vagyok :D

btw, nekem a linkre egy msql hibaüzenet jön be :smile:
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

SaiyaGin

Quote from: Zen on 2008-04-28, 20:26:45
Quote from: Kvikveg on 2008-04-28, 20:10:34
Reggeli kihagyasa nem onkentes, egyszeruen lusta vagyok kikelni az agybol idoben. Meg reggel soha nem vagyok ehes, es ha reggel eszem, 10-12kor akkor is ehes leszek. :/
Asszem megprobalom kialakitani a ram eso realis megoldast a fent vazoltakbol. XD
Én ha reggel kajára nézek, rosszul leszek.

Nekem meg gyakran nincs időm reggelizni. De olyan is gyakran előfordul, hogy csak 11 körül éhezem meg.

Ramiz

Quote from: .Attila on 2008-04-28, 19:25:34
Igazából übergáznak hangzik, de ez valójában a
[spoiler]Norbi módszer.[/spoiler]

LOL WUT!!!111 :zomg: :muhahah: Nem a "Norbi-módszer" használata az übergáz, hanem az, hogy egy régi magyar(?) közmondásból ("Reggelizz úgy, mint a királyok...") valaki MÓDSZERT csinált és gazdagra keresi magát vele. :D :D :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

.Attila

Quote from: Ramiz on 2008-04-28, 20:47:59
Quote from: .Attila on 2008-04-28, 19:25:34
Igazából übergáznak hangzik, de ez valójában a
[spoiler]Norbi módszer.[/spoiler]

LOL WUT!!!111 :zomg: :muhahah: Nem a "Norbi-módszer" használata az übergáz, hanem az, hogy egy régi magyar(?) közmondásból ("Reggelizz úgy, mint a királyok...") valaki MÓDSZERT csinált és gazdagra keresi magát vele. :D :D :D

Hát nem igazán ebből áll.

Ramiz

Akkor miért hivatkoztál rá? :)
Gondoltam, hogy nem csak ebből áll. Biztos azt is elmondja, hogy ne egyél meg hat tábla csokit minden nap és hogy a pacal nem a legegészségesebb étel a világon.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

.Attila

Quote from: Ramiz on 2008-04-28, 20:55:12
Akkor miért hivatkoztál rá? :)
Gondoltam, hogy nem csak ebből áll. Biztos azt is elmondja, hogy ne egyél meg hat tábla csokit minden nap és hogy a pacal nem a legegészségesebb étel a világon.

Azért hivatkoztam rá, mert én aszerint változtattam meg az étrendemet és ennek köszönhetően fogytam 11 kilót. Nem írtam le a teljes módszert.

Liquid Snake

Quote from: Zen on 2008-04-28, 20:26:45
Quote from: Kvikveg on 2008-04-28, 20:10:34
Reggeli kihagyasa nem onkentes, egyszeruen lusta vagyok kikelni az agybol idoben. Meg reggel soha nem vagyok ehes, es ha reggel eszem, 10-12kor akkor is ehes leszek. :/
Asszem megprobalom kialakitani a ram eso realis megoldast a fent vazoltakbol. XD
Én ha reggel kajára nézek, rosszul leszek.

Ugyanez van velem is. Reggel semmi viszont déltől hajnal 4-5ig akrámit/akármennyit tudok fogyasztani :P

Én

Én reggel szendvics, napközben 1-2 Anyámburger (ugyanaz, mint a reggeli, csak ebbe vaj is van), menzakaja (nyami), aztán ha még éhes vagyok junkfood, ha nem akkor haza és itthon ami van (legtöbbször semmi). Vacsora anyám főztje (ami a valószínűségét tekintve lecsó vagy paprikás krumpli).

Ramiz

Quote from: .Attila on 2008-04-28, 20:58:51
Quote from: Ramiz on 2008-04-28, 20:55:12
Akkor miért hivatkoztál rá? :)
Gondoltam, hogy nem csak ebből áll. Biztos azt is elmondja, hogy ne egyél meg hat tábla csokit minden nap és hogy a pacal nem a legegészségesebb étel a világon.

Azért hivatkoztam rá, mert én aszerint változtattam meg az étrendemet és ennek köszönhetően fogytam 11 kilót. Nem írtam le a teljes módszert.

Az a baj, hogy túlságosan mérnök vagy. Bár ez nem feltétlenül baj, én meg aztán nem szólhatok semmit, mert rám is jellemző ugyanez a gondolkodásmód. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

kikuchiyo

Az összes hírcsatorna tele van azzal, hogy egy tag a szomszédos Ausztráliában 24 évig fogva tartotta a lányát a saját háza pincéjében. Ti azt elhiszitek, hogy a felesége meg a környezete ebből semmit sem vett észre? Főleg, hogy a lánynak 7 gyereke is született, és abból hármat a pasas magához vett.  :3x3:
Failure is the default option

.Attila

Quote from: Ramiz on 2008-04-28, 21:18:45
Quote from: .Attila on 2008-04-28, 20:58:51
Quote from: Ramiz on 2008-04-28, 20:55:12
Akkor miért hivatkoztál rá? :)
Gondoltam, hogy nem csak ebből áll. Biztos azt is elmondja, hogy ne egyél meg hat tábla csokit minden nap és hogy a pacal nem a legegészségesebb étel a világon.

Azért hivatkoztam rá, mert én aszerint változtattam meg az étrendemet és ennek köszönhetően fogytam 11 kilót. Nem írtam le a teljes módszert.

Az a baj, hogy túlságosan mérnök vagy. Bár ez nem feltétlenül baj, én meg aztán nem szólhatok semmit, mert rám is jellemző ugyanez a gondolkodásmód. :D

Nem vagyok mérnök. A gondolkodásmódom meg mindig is ilyen volt, bár spec. most nem értem, miből jött ez, visszaolvasni meg lusta vagyok :)

minuszmiki

Quote from: kikuchiyo on 2008-04-28, 21:24:22
Az összes hírcsatorna tele van azzal, hogy egy tag a szomszédos Ausztráliában 24 évig fogva tartotta a lányát a saját háza pincéjében. Ti azt elhiszitek, hogy a felesége meg a környezete ebből semmit sem vett észre? Főleg, hogy a lánynak 7 gyereke is született, és abból hármat a pasas magához vett.  :3x3:
Épp elcsíptem szomszédolás közben a híradóban. Nem, nem hiszem el. Btw ha csak fogva tartotta volna...