Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Kvikveg

Quote from: kikuchiyo on 2008-04-28, 21:24:22
Az összes hírcsatorna tele van azzal, hogy egy tag a szomszédos Ausztriában 24 évig fogva tartotta a lányát a saját háza pincéjében. Ti azt elhiszitek, hogy a felesége meg a környezete ebből semmit sem vett észre? Főleg, hogy a lánynak 7 gyereke is született, és abból hármat a pasas magához vett.  :3x3:
Nem.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Selmo

Quote from: kikuchiyo on 2008-04-28, 21:24:22
Az összes hírcsatorna tele van azzal, hogy egy tag a szomszédos Ausztráliában 24 évig fogva tartotta a lányát a saját háza pincéjében. Ti azt elhiszitek, hogy a felesége meg a környezete ebből semmit sem vett észre? Főleg, hogy a lánynak 7 gyereke is született, és abból hármat a pasas magához vett.  :3x3:
Simán.

A tökéletesség unalmas.

Kuroi Tenshi

Quote from: kikuchiyo on 2008-04-28, 21:24:22
a felesége meg a környezete ebből semmit sem vett észre
Jah, persze... ::)

Erről egy másik eset jut eszembe, egy pedo-falu talán Franciaországban.
Elkezdődött egy embernél, és a végére az derült ki, hogy a faluban vagy
20-30 felnőtt, és nem csak férfiak, hanem egész családok is benne voltak.

Erről meg a South Park jut eszembe... csak itt igazi volt...

Gregory

Reggel iszok egy pohár kakaót(koffein), aztán ilyen győri édes, meg hasonlók, h anyám ne szenvedjen reggelivel. Aztán majd valamikor 2 körül menzakaja, 6-7 körül pedig vacsora(vagy nem). Egy időben próbálkoztunk azzal, h viszek tízórait, de nem egyszer volt, h nem ettem meg, benne maradt a táskában és két hónap múlva vettük csak ki ami megmaradt belőle. Érdekes tapasztalatokra tettem akkor szert.

Quote from: kikuchiyo on 2008-04-28, 21:24:22
Az összes hírcsatorna tele van azzal, hogy egy tag a szomszédos Ausztráliában 24 évig fogva tartotta a lányát a saját háza pincéjében. Ti azt elhiszitek, hogy a felesége meg a környezete ebből semmit sem vett észre? Főleg, hogy a lánynak 7 gyereke is született, és abból hármat a pasas magához vett.  :3x3:
._.
wat?

Én

Quote from: kikuchiyo on 2008-04-28, 21:24:22
Az összes hírcsatorna tele van azzal, hogy egy tag a szomszédos Ausztráliában 24 évig fogva tartotta a lányát a saját háza pincéjében. Ti azt elhiszitek, hogy a felesége meg a környezete ebből semmit sem vett észre? Főleg, hogy a lánynak 7 gyereke is született, és abból hármat a pasas magához vett.  :3x3:
Hohó, az újságban még csak 4 volt! Időközben hármasikrek láttak napvilágot? :D

Manitu

Quote from: Gregory on 2008-04-28, 21:34:48
Reggel iszok egy pohár kakaót(koffein)
Az meg milyen kakaó? :eek: Én maradok a fél liter kávénál reggeli címszóval...


Liquid Snake

Quote from: Én on 2008-04-28, 21:37:58
Quote from: kikuchiyo on 2008-04-28, 21:24:22
Az összes hírcsatorna tele van azzal, hogy egy tag a szomszédos Ausztráliában 24 évig fogva tartotta a lányát a saját háza pincéjében. Ti azt elhiszitek, hogy a felesége meg a környezete ebből semmit sem vett észre? Főleg, hogy a lánynak 7 gyereke is született, és abból hármat a pasas magához vett.  :3x3:
Hohó, az újságban még csak 4 volt! Időközben hármasikrek láttak napvilágot? :D

Abból a 3as ikerből a felesége meg a környezete semmit sem vett észre  ;) (Sőt még a fater meg a lánya sem ezek szerint, csak később bukkantak rájuk) :)

Fazék

mai egészséges diéta:
reggeli: 3 szép vastag szelet kenyér májkrémes sajtos "feltéttel"
ebéd: 1 szép vastag szelet májkrémes sajtos melegszendvics
vacsora: 1 tányér húsleves, 2 tányér lasagne.
mozdulni sem bírok.
valaki csináljon már helyettem 50 felülést és 30 fekvőtámaszt. köszi.

Én

Quote from: Fazék on 2008-04-28, 21:52:22
ebéd: 1 szép vastag szelet májkrémes sajtos melegszendvics
vacsora: 1 tányér húsleves, 2 tányér lasagne.
:fuk-u:
Ma nekem menzán is és itthon is tarhonyás hús volt, és a menzás jobb... shit sux.
Quote from: Liquid Snake on 2008-04-28, 21:48:24
Abból a 3as ikerből a felesége meg a környezete semmit sem vett észre  ;)
Egyébként, mondták, hogy az ürge a feleségével él? Mert újságban nem. Környezet meg miért venné észre ha elvan a pinyó alján? Ha magához vette a gyerekeket, az úgy már érdekes, lehet őket se érte még napfény (->dude makes zombies from his sons/grandsons!)

kikuchiyo

Quote from: Én on 2008-04-28, 22:02:31
Egyébként, mondták, hogy az ürge a feleségével él? Mert újságban nem. Környezet meg miért venné észre ha elvan a pinyó alján? Ha magához vette a gyerekeket, az úgy már érdekes, lehet őket se érte még napfény (->dude makes zombies from his sons/grandsons!)

Lrn2/news. A tag a feleségével és a lányától származó 3 gyerekkel élt a házban, a pincében meg a lányát és a másik 3 gyereket tartotta elzárva. Született még egy hetedik gyerek is, de az attól a tag megszabadult.  :zomg:
Failure is the default option

Lythis

megszabadult, mert 3 hónaposan meghalt... az ikertesója nem.

Kvikveg

A cikk szerint az 5-6 eves gyerek meg egesz jol van, mert az anyja ott volt vele stb. Plusz meg eleg fiatal. De azert 18-19 evesen kijutni, brrr...
Es ne felejtsuk el anyukat, aki ha jol szamolok 18 evesen kerult le. Szar lehet a legjobb eveket pinceben tolteni.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Lythis

hjam. De azért a felesége sem semmi. A muki többször átépíti a pincelejárót, a 18 éves lánya eltűnik, és mindez neki még csak nem is gyanús, meg semmi. Az még ok, hogy nem megy le a pincébe, meg ilyenek, de ha az embernek egyik napról a másikra eltűnik a gyereke, az azért általábban feltünő szokott lenni, nem?
És a muki gondolom naponta eltűnt párszor, hogy kaját vigyen le, meg ilyenek. Az sem tűnik fel? Ok, meg lehet oldani, de szerintem aki egy ilyet nem vesz észre 24 évig, az vagy szintén sáros, vagy NAGYON halmozottan hülye.

minuszmiki

Ennyire hülye ember (remélem legalábbis) nem létezik. Marad a másik opció.

Tycho

#21074
Ausztrália angol börtön telep volt abban az időben amikor odakerült a fehérember... evolution anyone? :muhahah:

ed.: Damn you kikuchiyo!


Zen

Kár h Ausztria...
:D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Fazék

#21076
Quote from: Zen on 2008-04-29, 01:36:24
Kár h Ausztria...
:D
akkor ezt jól benézték a többiek :haha:
(gondolom Tycho is csak abból indult ki, amit ők írtak)

szerk: ahogy nézem egyedül Kvikveg javította ki, de mindenki idézgette Ausztráliát tovább nyugodtan :haha:

Zen

Hehe, lol, a "szomszédos Ausztráliában" looool. :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Kuroi Tenshi

Miért pont az ablakunk előtt/alatt csiripelnek a madarak?
Lenne kb 2.5 órám aludni, de ez a madárkórus elintézi,
hogy abból egy fél órát még ne tudjak elaludni ::)

Rounin

Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-04-29, 06:06:41
Miért pont az ablakunk előtt/alatt csiripelnek a madarak?
Lenne kb 2.5 órám aludni, de ez a madárkórus elintézi,
hogy abból egy fél órát még ne tudjak elaludni ::)

Jobban örülnél a cigánybanda mulatozásának feletted? Cserélhetünk ;).

Tycho

Quote from: Tycho on 2008-04-29, 01:33:36
Ausztrália angol börtön telep volt abban az időben amikor odakerült a fehérember... evolution anyone? :muhahah:

ed.: Damn you kikuchiyo!
Én is csak fél füllel hallottam a híreket... Amúgy meg meg se lep az osztrákoknál, úgy néz ki náluk ez divat... emlékeztek még az elrabolt és pincében fogva tartott lányra?

Vagy mindkettőnek? Óbégató cigányoknak, akik nem ismerik a kaputelefont, meg a reggel örjöngő rigókórusnak egyszerre? :muhahah: (még jó, hogy ezek nem tizediken laknak, különben még hangosabban óbégatnának fel nekik az utcáról :eek: )

teraflare

Quote from: Kvikveg on 2008-04-28, 20:10:34
Meg reggel soha nem vagyok ehes
Ezzel én is így voltam, de rájöttem hogy a müzlit azt meg tudom enni. Veszek egy rakatot ezekből a Cerbona műzlikből (csak a meggyes ílett) majd egy fél zacsival beleöntök egy tálba, meg rá egy fél liter tejet és azzal kihúzom délig. (Ezt 9 kor eszem meg munkakezdés előtt, fórumolvasás közben  :D)

Quote from: White SeeD on 2008-04-28, 20:33:53
Kemény fél napot bírok ki kaja nélkül, de a végére már szédülök, hányingerem van, és erősen korog a gyomrom + fáj mert gyomrom marja a sav, tartalom hiányában.
Én el sem bírom képzelni a reggelt reggeli nélkül. Elvégre, ha valaki jómunkásember és betartja a normális 8/8/8 as felosztást, akkor eleve 8 órája nem evett semmit. Én mindíg arra ébredek hogy éhes vagyok. :smile:
Kolleganőmnél is csak szörnyűlködök. Bejön reggel, nem eszik semmit, megissza a kávéját és 1-kor elmegy ebédelni. Addig simán elvan midnen nélkül. :eek:
Én addigra már reggeliztem otthon + 300ft-nyi fornetit leküldtem, és 1 fele kezdek megéhezni az ebédre ::)
Lehet elkéne mennem orvoshoz, de a végén kiderül hogy 2 gyomros ürlény vagyok :D
btw, nekem a linkre egy msql hibaüzenet jön be :smile:
Akkor én is űrlény vagyok  :tezsvir: (vagy én is parszt )

Ramiz

Quote from: Tycho on 2008-04-29, 09:27:41
Quote from: Tycho on 2008-04-29, 01:33:36
Ausztrália angol börtön telep volt abban az időben amikor odakerült a fehérember... evolution anyone? :muhahah:

ed.: Damn you kikuchiyo!
Én is csak fél füllel hallottam a híreket... Amúgy meg meg se lep az osztrákoknál, úgy néz ki náluk ez divat... emlékeztek még az elrabolt és pincében fogva tartott lányra?

Vagy mindkettőnek? Óbégató cigányoknak, akik nem ismerik a kaputelefont, meg a reggel örjöngő rigókórusnak egyszerre? :muhahah: (még jó, hogy ezek nem tizediken laknak, különben még hangosabban óbégatnának fel nekik az utcáról :eek: )

Ez a kurva nagy lol!!! Ausztrália? Persze, hiszen az fegyenctelep... Ausztria? Meg sem lep, tarara tarara... Minden kézenfekvő. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Tycho

Ramiz, meg se lep a reakciód :muhahah:

teraflare

Huhúúú ma ebédnél azt mondták hogy ránézésre én legalább 70 kilósnak nézek ki. :jee: (még vagy 3 kiló van addig  :haha:)  Most aztán tényleg nagyon gyúrni fogok

Liquid Snake

Én ránézésre 75 pedig 82 vagyok xD Jó mondjuk a 194cm magasságomhoz nem ártana vagy 90 kg -.-

Lt. Simoan Blarke

JESZ!

Kihúzták a fogam. (Amiért ki kellett mennem Vácra, köszi szépen, HEK)

Tompa vagyok mint egy darab friss sár.

Lythis viszont sikítófrászt kapott, amikor meglátta a kihúzott fog helyét :D

Szép nap volt.
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Ramiz

Egészségügyi rinyálás:
[spoiler]még mindig nem tudják, mi bajom. Újabb vizsgálatok, melynek eredménye szerint szóba jöhet (1) potenciális agyműtét (mint Karinthynak, oh yeah!), (2) potenciális szívműtét (bezárni valami lyukat), (3) vállvonogatás, "nem tuggyuk, mi baja, várjon és reméljen".[/spoiler]

:whoah:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Zen

Wombat létedre nem lenne célszerűbb állatorvoshoz menni?
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Lythis

Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2008-04-29, 21:01:17
JESZ!

Kihúzták a fogam. (Amiért ki kellett mennem Vácra, köszi szépen, HEK)

Tompa vagyok mint egy darab friss sár.

Lythis viszont sikítófrászt kapott, amikor meglátta a kihúzott fog helyét :D

Szép nap volt.
legyünk realisták... nem valami esztétikus látvány :D Viszont a tompa fejed kompenzált érte :D
Az a nyamvadt kólaautomata meg rohadjon meg... legközelebb felgyújtom, v mittomén :D