Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Cobra

Quote from: Kvikveg on 2008-05-05, 00:22:25
Attol tartok most mar nyugdijas koromig nem lesz olyan hosszu szunetem, hogy elfelejtsem milyen napot irunk. Pfuj.
Ne aggódj, majd ha egy héten 6-7 napot kell dolgoznod, akkor majd elfelejted :D
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Kvikveg

Quote from: Cobra on 2008-05-05, 00:38:15
Quote from: Kvikveg on 2008-05-05, 00:22:25
Attol tartok most mar nyugdijas koromig nem lesz olyan hosszu szunetem, hogy elfelejtsem milyen napot irunk. Pfuj.
Ne aggódj, majd ha egy héten 6-7 napot kell dolgoznod, akkor majd elfelejted :D
:zomg: Ne riogass!
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Zsiga

Quote from: Tycho on 2008-05-05, 00:25:42
Quote from: kikuchiyo on 2008-05-05, 00:14:30
Mai rant, érettségi aside:
[spoiler]de qrva gyorsan elment ez a négy nap. :ejj:[/spoiler]
2nd'd :ejj:
3rd'd
De legalább viszonylag értelmesen töltöttem, elmentem fotózni egy extrémsport-fesztiválra, és még pénzt is kaptam azért hogy egész nap szórakoztam. :angyali: Mondjuk több időt töltöttem a mentőben meg az orvosi szobában mint amennyit aludtam (tegnap este pl. mentővel vittek be fehérvárra a traumatológiára... :D), de egyébként jó buli volt.

Kuroi Tenshi

Quote from: Zsiga on 2008-05-05, 00:55:11
Mondjuk több időt töltöttem a mentőben meg az orvosi szobában mint amennyit aludtam (tegnap este pl. mentővel vittek be fehérvárra a traumatológiára... :D)
Nem teljesen egyértelmű, szolgálatban vagy páciensként volt ez?

Kvikveg

Quote from: Zsiga on 2008-05-05, 00:55:11
...
Mondjuk több időt töltöttem a mentőben meg az orvosi szobában mint amennyit aludtam (tegnap este pl. mentővel vittek be fehérvárra a traumatológiára... :D), de egyébként jó buli volt.
??!
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Ramiz

Quote from: Bishop on 2008-05-04, 22:47:54Miért nem áldott meg az Isten inteligenciával?

Hehe, ez jó szöveg. :D

Quote from: Kvikveg on 2008-05-04, 23:21:06
Bishop: szovegelj minel tobbet, olyat is ami szerinted trivialis. Ami mar fel sem tunik, hogy megtanitottak.

Seconded. :tezsvir: :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Zsiga

Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-05-05, 00:59:19
Nem teljesen egyértelmű, szolgálatban vagy páciensként volt ez?
Páciensként, bár a balfasz kifejezés jobban szemlélteti a helyzetet... :D Vágások, horzsolások, ütések, fejfájás, kezdődő tüdőgyulladás, majdnem eltört kéz (emiatt vittek be), mindez három nap alatt. ^^"

Próféta

#21277
Quote from: Zsiga on 2008-05-05, 01:33:35Páciensként, bár a balfasz kifejezés jobban szemlélteti a helyzetet... :D Vágások, horzsolások, ütések, fejfájás, kezdődő tüdőgyulladás, majdnem eltört kéz (emiatt vittek be), mindez három nap alatt. ^^"
:he: Részvét, kartárs.
Mi volt ez? Termelési gyakorlat? Ja jó, leesett, extrém sport.

Manitu

Quote from: Zsiga on 2008-05-05, 01:33:35Páciensként, bár a balfasz kifejezés jobban szemlélteti a helyzetet... :D Vágások, horzsolások, ütések, fejfájás, kezdődő tüdőgyulladás, majdnem eltört kéz (emiatt vittek be), mindez három nap alatt. ^^"
Mi a fene, követned kellett a kamerával a bungee jumpingost, csak neked már nem jutott kötél, vagy hogy sikerült ezt fényképezés közben összehoznod :eek:


kikuchiyo

Quote from: Zsiga on 2008-05-05, 01:33:35
Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-05-05, 00:59:19
Nem teljesen egyértelmű, szolgálatban vagy páciensként volt ez?
Páciensként, bár a balfasz kifejezés jobban szemlélteti a helyzetet... :D Vágások, horzsolások, ütések, fejfájás, kezdődő tüdőgyulladás, majdnem eltört kéz (emiatt vittek be), mindez három nap alatt. ^^"

Észrevetted már, hogy veled az átlagosnál gyakrabban fordulnak elő ilyesmik? :)

Házépítésnél majd gondolj rá, hogy minden fal, padló, asztalsarok gumírozva vagy párnázva legyen, és ne legyenek éles vagy nehéz tárgyak a közelben...


[spoiler=Unrelated rant]Mér van az, hogy a torrent mindig akkor kezd beindulni, amikor éppen ki kell kapcsolni a gépet? Egész nap 0,3 kb/s körüli sebességet produkált, most meg felugrott 30-ra. Bekapcsolva meg nem hagyhatom, mert zúg, mint egy traktor.[/spoiler]
Failure is the default option

Kvikveg

Hm, nezem a filmet, kezdek almosodni. Ok, kivetelesen koran lefekszem, 10-11 lehet.
Aha. Hajnali negyed 2.
Joejt. Meg fogok dolgeni holnap.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Lythis

Quote from: kikuchiyo on 2008-05-05, 02:18:52
Quote from: Zsiga on 2008-05-05, 01:33:35
Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-05-05, 00:59:19
Nem teljesen egyértelmű, szolgálatban vagy páciensként volt ez?
Páciensként, bár a balfasz kifejezés jobban szemlélteti a helyzetet... :D Vágások, horzsolások, ütések, fejfájás, kezdődő tüdőgyulladás, majdnem eltört kéz (emiatt vittek be), mindez három nap alatt. ^^"

Észrevetted már, hogy veled az átlagosnál gyakrabban fordulnak elő ilyesmik? :)

Házépítésnél majd gondolj rá, hogy minden fal, padló, asztalsarok gumírozva vagy párnázva legyen, és ne legyenek éles vagy nehéz tárgyak a közelben...


[spoiler=Unrelated rant]Mér van az, hogy a torrent mindig akkor kezd beindulni, amikor éppen ki kell kapcsolni a gépet? Egész nap 0,3 kb/s körüli sebességet produkált, most meg felugrott 30-ra. Bekapcsolva meg nem hagyhatom, mert zúg, mint egy traktor.[/spoiler]
extrémsport rendezvény.. vagy rátették egy deszkára, mert azthitték a junior kategóriában indult, és leküldték a nagyfélcsőben (ha túlélted, akkor grat, az beteg :D), vagy azthitték, hogy ő is akadály, és megpróbálták átugrani... :D

Kuroi Tenshi

[spoiler=Semi-related rant]Jajj de bírom a hazai forgalmazók/kereskedők búráját!
Vajon mi alapján számolták ki, hogy USD 3499, ami még
165-re kerekített árfolyammal is 577 335 HUF, az náluk
1 245 000 HUF? ::) Azt az apróságot még hozzá sem
tettem, hogy az amcsi ár az MSRP, aminél általában
alább szoktak menni a bolti árakkal, itt meg pont
fordítva, ennél már csak feljebb viszik az árakat...[/spoiler]

teraflare

Ezekszerint  csak én éreztem úgy hogy túl hosszú volt ez a hétvége.  ^^" Valahogy jobban érzem magam amíg dolgozhatok, mint ha elbaszok 2 napot fölöslegesen.  :lame: Seriously , I need a life!

Manitu

De imadom az ilyet. Arra ebredtem, hogy kipurcant a rendszervinyon :Eztneked: Csunya hangokat ad magabol, es semmi nem latja. Persze a regi 7 eves maxtor vigan duruzsol az otthoni gepemben. Es meg magyar billentyuyet sincs ebben a vacak Ubuntu liveban :aaa:


Liquid Snake

Quote from: kikuchiyo on 2008-05-05, 02:18:52
[spoiler=Unrelated rant]Mér van az, hogy a torrent mindig akkor kezd beindulni, amikor éppen ki kell kapcsolni a gépet? Egész nap 0,3 kb/s körüli sebességet produkált, most meg felugrott 30-ra. Bekapcsolva meg nem hagyhatom, mert zúg, mint egy traktor.[/spoiler]

Nekem kb 3-4 napja nem volt kikapcsolva xD 60kb/s-es max sebességnél nehéz lesedni amit akarsz, úgy hogy közben pihenni is hagyod a gépet :)

Bishop

I'm back and alive! :D
Nos hát nem modnom hogy rosszabbra számítottam de azért egész türhető volt. Szövegértésben voltak érdekes kérdések amiken néztem egy nagyott. Érvelés meg a gépektől elromlott világ volt, elsőnek gondolkodtam hoy Terminátor forgatókönyvet írok vagy Welcome to NHK stílusba :D, de végülis elég jó lett sztem,helyesírás max 18 pont vonható le szerencsére, külömben nagyot sz*pnék.
Holnap matek, na ha a helyesírásomat ennyire lefikáztátok, akkor még nem láttatok matek órán :D Holnap vér fog folyni :uzi:

Kvikveg

Quote from: Bishop on 2008-05-05, 13:34:02
I'm back and alive! :D
Nos hát nem modnom hogy rosszabbra számítottam de azért egész türhető volt. Szövegértésben voltak érdekes kérdések amiken néztem egy nagyott. Érvelés meg a gépektől elromlott világ volt, elsőnek gondolkodtam hoy Terminátor forgatókönyvet írok vagy Welcome to NHK stílusba :D, de végülis elég jó lett sztem,helyesírás max 18 pont vonható le szerencsére, külömben nagyot sz*pnék.
Holnap matek, na ha a helyesírásomat ennyire lefikáztátok, akkor még nem láttatok matek órán :D Holnap vér fog folyni :uzi:
Ez meg mi a franc??! Miota a gepektol romlott el?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Próféta

Quote from: Kvikveg on 2008-05-05, 14:07:35Ez meg mi a franc??! Miota a gepektol romlott el?
Az alapvető gépek: a lejtő, az emelő és a kerék óta! Korábban más miatt romlott el.

De úgy tudom, szabad ellene is érvelni, nem?

Bishop

Ezt olyan nagyban körülírva kicsit ironikusan írtam,de a lényegh ogy ma már nagyon elkényelmesedtünk a gépek miatt. Volt egy idézet ahol az író azt mondja hogy mind1 mit csinálnak csak az ajtót ablakot hagyák meg kézel nyithatónka, mert hogy a varázsa hogy kinyitja is elvész akkor már nagy baj van.
Végülis én semlegesen közelítettem meg a dolgot de inkább cáfoltam, és a saját véleményem hogy nem igaz. De hogy ez jól tettem azt kétlem, majd kiderül ha kijavították.

Kvikveg

Quote from: Próféta on 2008-05-05, 14:13:31
Quote from: Kvikveg on 2008-05-05, 14:07:35Ez meg mi a franc??! Miota a gepektol romlott el?
Az alapvető gépek: a lejtő, az emelő és a kerék óta! Korábban más miatt romlott el.

De úgy tudom, szabad ellene is érvelni, nem?
:lol:
Remelem is.

Ha ennyire kenyelmesek vagyunk, akkor szeretnek 1 munkanapos munkahetet.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Lythis

Quote from: Kvikveg on 2008-05-05, 14:20:38
Quote from: Próféta on 2008-05-05, 14:13:31
Quote from: Kvikveg on 2008-05-05, 14:07:35Ez meg mi a franc??! Miota a gepektol romlott el?
Az alapvető gépek: a lejtő, az emelő és a kerék óta! Korábban más miatt romlott el.

De úgy tudom, szabad ellene is érvelni, nem?
:lol:
Remelem is.

Ha ennyire kenyelmesek vagyunk, akkor szeretnek 1 munkanapos munkahetet.
azt látod én is meg tudnám szokni. Vagy fizethetnének a pihenésért. (pl pihenünk a túlhajszolt dolgozók helyett).

kikuchiyo

Fuck me sideways.

Csak ma már ketten kerestek, név szerint engem, merthogy láttak a Blikkben.
:falba: :morci: :uzi:
Failure is the default option

Kvikveg

Quote from: kikuchiyo on 2008-05-05, 15:24:08
Fuck me sideways.

Csak ma már ketten kerestek, név szerint engem, merthogy láttak a Blikkben.
:falba: :morci: :uzi:
kiku rajongotabor alakul!  :lol:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Kuroi Tenshi

Quote from: kikuchiyo on 2008-05-05, 15:24:08
Fuck me sideways.

Csak ma már ketten kerestek, név szerint engem, merthogy láttak a Blikkben.
:falba: :morci: :uzi:
Rage után szabadon:

EZEN MOST TÉNYLEG FELNEVETTEM.


Mai tanulság:
A) Win:
bicikli = secksi :lazza: Sok (nem is rossz) csaj hosszasan stírölt látva a
bringás sisakom.
B) Fail:
Erre is csak az egyetemi éveim legutolsó hetében tudok rájönni  :falba:

:haha:

Xzone

Quote from: kikuchiyo on 2008-05-05, 15:24:08
Fuck me sideways.

Csak ma már ketten kerestek, név szerint engem, merthogy láttak a Blikkben.
:falba: :morci: :uzi:

/point
/laugh

teraflare

Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-05-05, 16:01:18
Sok (nem is rossz) csaj hosszasan stírölt látva a
bringás sisakom.
Ne örülj amíg nem tudod mit gondoltak...  :__devil:

Baggio

most értem haza a Wasabiból... 3 órán át ettem.... most nem birok megmuzdulni.... jóóóóóóóóóóóóó

Ramiz

#21298
Quote from: teraflare on 2008-05-05, 17:48:02
Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-05-05, 16:01:18
Sok (nem is rossz) csaj hosszasan stírölt látva a
bringás sisakom.
Ne örülj amíg nem tudod mit gondoltak...  :__devil:

Egy magas és sovány gyerek tapadós biciklisnadrágban hasítja a levegőt, fülhallgatójából kiszűrődik a Tool zúzása, fején pedig rózsaszín Hello Kitty-s bukósisak... Szerintem cukinak gondolták. :D

edit: egyre irritálóbb ez a Baggio... :__devil: (Japán, wasabi... nemsokára posztol magáról egy képet ágyban Aki Hoshinoval... vagy Asano Tadanobuval. <3 :muhahah: )
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Tycho

Mi meg kajajegyből rendeltünk a wasabiból :Kiraly: :jee: