Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Dreamcleaver

Quote from: Rounin on 2008-05-25, 02:28:18
* Rounin csuklyát ránt fejire, fáklyát ragad és a Tell Me tánc közben bőszen kántálja, hörgő-gargalizáló hangon:

Xipe, Xipe, Xipe, Xipe, Xipe (etc)

U r actually doing it wrong. First u have to use the torch on the hood then put it on. duh...

dél-/+12h: Téged tényleg ennyire könnyen lehet húzni?  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Éjfél

Quote from: Dreamcleaver on 2008-05-25, 02:35:33
Quote from: Rounin on 2008-05-25, 02:28:18
* Rounin csuklyát ránt fejire, fáklyát ragad és a Tell Me tánc közben bőszen kántálja, hörgő-gargalizáló hangon:

Xipe, Xipe, Xipe, Xipe, Xipe (etc)

U r actually doing it wrong. First u have to use the torch on the hood then put it on. duh...

dél-12h: Téged tényleg ennyire könnyen lehet húzni?  :D
ez most ugye egy költői kérdés?

Lythis

Quote from: Éjfél on 2008-05-25, 02:36:38
Quote from: Dreamcleaver on 2008-05-25, 02:35:33
Quote from: Rounin on 2008-05-25, 02:28:18
* Rounin csuklyát ránt fejire, fáklyát ragad és a Tell Me tánc közben bőszen kántálja, hörgő-gargalizáló hangon:

Xipe, Xipe, Xipe, Xipe, Xipe (etc)

U r actually doing it wrong. First u have to use the torch on the hood then put it on. duh...

dél-12h: Téged tényleg ennyire könnyen lehet húzni?  :D
ez most ugye egy költői kérdés?
burkolt utalás az átlagon aluli értelmi színvonaladra persze, hogy költői kérdés, mi más lenne? ::)

Dreamcleaver

#22413
Quote from: Éjfél on 2008-05-25, 02:36:38
Quote from: Dreamcleaver on 2008-05-25, 02:35:33
Quote from: Rounin on 2008-05-25, 02:28:18
* Rounin csuklyát ránt fejire, fáklyát ragad és a Tell Me tánc közben bőszen kántálja, hörgő-gargalizáló hangon:

Xipe, Xipe, Xipe, Xipe, Xipe (etc)

U r actually doing it wrong. First u have to use the torch on the hood then put it on. duh...

dél-12h: Téged tényleg ennyire könnyen lehet húzni?  :D
ez most ugye egy költői kérdés?
nem,.erre.választ.is.várok...

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Kvikveg

Quote from: Éjfél on 2008-05-25, 00:29:39
...
Én abszolut nem tudtam(sejtéseim lehet hogy voltak,de az egy dolog) hogy mi lesz a Chrono Crusade vége, pedig sokszor oylan mintha én írnám a forgatókönyveket.
Nem tudtad mi lesz a vege.
Meglepo volt.
Pedig sokszor mintha te irtad volna -> tehat azok nem meglepoek szamodra.
Tehat sablonosat irnal. (Feltetelezve, hogy nem a tortenetiras osasszonya vagy es csak te latod elore mi tortenik sokszor, mi foldi halandok pedig tul benak vagyunk ehhez.)

Quote from: Éjfél on 2008-05-25, 02:18:20
...
inkább azért tudom szószerint hogy mit fognak mondani vagy, hogy mi fog benne történni mert sablonosak. Van különbség.
Tehat magad a tortenetiras osasszonyanak tartod.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Lythis

A sablonos történetírás ősasszonyának, low-res avával természetesen.

Dreamcleaver

Nobody had hi-res back in the days of the beginings of all things to come. Hell, even 16bit color was something to look upon in awe.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Éjfél

Quote
nem.,.erre.választ.is.várok...
lol..

Hihetetlen, szerintem már eldöntötted magadban. Teljes mértékben a másik féltől függ hogy mennyire lehet engem húzni. De egyenlőre átgondoltaka  válaszaim, és nem idegesítettem fel magam vagyis szerintem nem is húzott senki. Az hogy nem vigyorgok a mondataim égén az már megint más tészta.
Jah csak olvasd el Lythis lehúzott modnatát, mindent megmagyaráz ;)
Biztos nagyon unatkozik, de sebaj, fogadok másodpercenként frissít és várja a válaszomat...

Ha valaki sűrűn előre látja, hogy mi fog történni, akkor abból már az következik hogy az személy ugyanolyan sablonos munkát végezne?
Sajnálom de ebben nem látoma logikát.

Nem tartom magam annak...
ez egy annyira általános,közhelyes gondolatmenet, hogy bárki mondhatta volna.
Semmi különleges nem volt benne,de ragadjunk le ezen...kiváncsi vagyok van e mit kihozni még ebből az abszolut egyszerű dologból.

Én

De nagy gecik vagytok... :D
[spoiler=shit nobody cares about]Érdekes új gyógyszert írtak fel a lábamra, egy tablettát fel kell oldani 1 liter vízben, és lógatni bele a lábujjamat, 10 percig. Ezt sehogy sem tudom megoldani úgy, hogy ne görcsöljön be és/vagy ne remegjen ész nélkül a lában, ezért minimum egyszer mindig felrúgom azt a szart. Ráadásul most még álmosan is csináltam, mi látvány lett volna rggel, ott alszok a széken, a lábn meg kiömlött vízbe lóg, az meg a másik, hogy valszeg be is brunyáltam volna tőle... :zomg: :D[/spoiler]

Dreamcleaver

Quote from: Éjfél on 2008-05-25, 02:47:47
Quote
nem.,.erre.választ.is.várok...
lol..

Hihetetlen, szerintem már eldöntötted magadban. Teljes mértékben a másik féltől függ hogy mennyire lehet engem húzni. De egyenlőre átgondoltaka  válaszaim, és nem idegesítettem fel magam vagyis szerintem nem is húzott senki. Az hogy nem vigyorgok a mondataim égén az már megint más tészta.
Jah csak olvasd el Lythis lehúzott modnatát, mindent megmagyaráz ;)
Biztos nagyon unatkozik, de sebaj, fogadok másodpercenként frissít és várja a válaszomat...

Ha valaki sűrűn előre látja, hogy mi fog történni, akkor abból már az következik hogy az személy ugyanolyan sablonos munkát végezne?
Sajnálom de ebben nem látoma logikát.

Nem tartom magam annak...
ez egy annyira általános,közhelyes gondolatmenet, hogy bárki mondhatta volna.
Semmi különleges nem volt benne,de ragadjunk le ezen...kiváncsi vagyok van e mit kihozni még ebből az abszolut egyszerű dologból.
szóval.a.válaszod:.igen?  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Rounin

Quote from: Dreamcleaver on 2008-05-25, 02:35:33
U r actually doing it wrong. First u have to use the torch on the hood then put it on. duh...

Maybe i need to gut some innocent bystander alive... Come here, little DC :__devil: And then rape him/her while agonizing and then burn him/her and then rape again and... oops, got carried away. :oops:

Éjfél

a válaszom: attól függ.

A haverok lennénk, lenne mihez tartanom magam a válaszaim terén, a stílusom terén...
Így viszont próbálok minél kevésbé személyeskedni alaptalanul. Rosszul teszem?

Lythis

Quote from: Éjfél on 2008-05-25, 02:47:47
Quote
nem.,.erre.választ.is.várok...
lol..

Hihetetlen, szerintem már eldöntötted magadban. Teljes mértékben a másik féltől függ hogy mennyire lehet engem húzni. De egyenlőre átgondoltaka  válaszaim, és nem idegesítettem fel magam vagyis szerintem nem is húzott senki. Az hogy nem vigyorgok a mondataim égén az már megint más tészta.
istenem, de megtanultunk fogalmazni.... "úgyvélem, hogy azon állításod, mely abból a feltételezésből indul ki, hogy postjaid által fokozottan ingerül állapotba kerültem...blablabla" Ettől nem fogunk komolyabban venni, ugye tudod? ::)

Quote from: Éjfél on 2008-05-25, 02:47:47Jah csak olvasd el Lythis lehúzott modnatát, mindent megmagyaráz ;)
Biztos nagyon unatkozik, de sebaj, fogadok másodpercenként frissít és várja a válaszomat...
Hogy bátorkodtam arra célozni, hogy hülye vagy? Ha te adod másoknak azt válaszként, akkor mégis mit vársz? Vagy ez most bók volt, hogy az én kis megjegyzésem reális képet ad az értelmi szintedről?
Egyébként persze, mi más dolgom lenne, mint azt várni, hogy válaszolj... mondjuk néha fontosabb dolgok is közbejönnek.. pl elmegyek a fogyiothonba, hátha pelust kell cserélni valakin.... ::)



Quote from: Éjfél on 2008-05-25, 02:47:47Ha valaki sűrűn előre látja, hogy mi fog történni, akkor abból már az következik hogy az személy ugyanolyan sablonos munkát végezne?
nem, ebből az következik, hogy az illető Shiroi, de ebbe most ne menjünk bele...

Quote from: Éjfél on 2008-05-25, 02:47:47Sajnálom de ebben nem látoma logikát.
mi sem "látjuka" logikát... csak a grafomániát... de azt nagyon...

Quote from: Éjfél on 2008-05-25, 02:47:47Nem tartom magam annak...
ez egy annyira általános,közhelyes gondolatmenet, hogy bárki mondhatta volna.
Semmi különleges nem volt benne,de ragadjunk le ezen...kiváncsi vagyok van e mit kihozni még ebből az abszolut egyszerű dologból.
mi is kíváncsiak vagyunk ám... szóval hadd sütkérezzünk sekélyes értelmed gennysárga ragyogásában.

Rounin

Quote from: Lythis on 2008-05-25, 02:57:15
gennysárga ragyogásában.

Azok a csodálatos gennysárga páncélok... A billogozás... az oszlopnyi combok tetején feszülő farpofák...

I still have nightmares... :3x3:

Edit: that'd be sum get, amirite?

Éjfél

Lythis, Egyszerűbb lett volna leírnod a varázsszót: Szeretlek.

Ha most beidézgetem, ennek sosem lesz vége. Nem akarok vitázni, nem akarok veszekedni, nem akarok köcsögösködni.
Viszont egészen jó látni, hogy egyesek nem változnak.

Rounin

Quote from: Éjfél on 2008-05-25, 03:03:40
Viszont egészen jó látni, hogy egyesek nem változnak.

Tell me about it. :angyali:

Én

Quote from: Lythis on 2008-05-25, 02:57:15
sekélyes értelmed gennysárga ragyogása
Thanks fucker, that felt really good during dinner.

Rounin

Quote from: Én on 2008-05-25, 03:09:47
Thanks fucker, that felt really good during dinner.

Az, ki a chanok szókészletével él, nap, mint nap használja őket, legyen kész rá, hogy mit száján kiejt, visszanéz rá s szemére száll.
Az, ki megmosdik az internet segglyukának bűzhödt posványában, arcát gennyes váladékában fürdeti, ne legyen finnyás, mikor mást lát elmerülni a tisztátalan habokban. :3x3:

Más szavakkal: weakling :hehe:

Lythis

Quote from: Éjfél on 2008-05-25, 03:03:40
Lythis, Egyszerűbb lett volna leírnod a varázsszót: Szeretlek.
hazudnék.

Quote from: Éjfél on 2008-05-25, 03:03:40Ha most beidézgetem, ennek sosem lesz vége. Nem akarok vitázni, nem akarok veszekedni, nem akarok köcsögösködni.
Viszont egészen jó látni, hogy egyesek nem változnak.
ezt is hallottam már asszem... még régebben... azóta is változatlanul unalmas...

Tejbekolbász: wuss

Éjfél

#22429
Quote from: Rounin on 2008-05-25, 03:05:53
Quote from: Éjfél on 2008-05-25, 03:03:40
Viszont egészen jó látni, hogy egyesek nem változnak.

Tell me about it. :angyali:
:hehe:
soha,te ezt úgyse értheted :D
Na de Jóéjt, további jó Éjfélcseszegetést.  ::)

edit: Én viszont Szeretlek Lythis és ebben egy csepp hazugság sincs...
Persze... de a te reakcióid se semmik, nem hiába mondtam hogy egyesek nem változnak, esetleg valaki unalmas?
áh esélytelen...

Lythis

took you long enough...

rou: about that troll with purple hair... does it kick ass yet? :D

Rounin


Én

Quote from: Rounin on 2008-05-25, 03:12:20
Más szavakkal: weakling :hehe:
Quote from: Lythis on 2008-05-25, 03:21:41
Tejbekolbász: wuss
Egyszerűbb lenne, ha leírnátok a varázsszót...
Vagy nem? :D Ezek is csak egyzsavasok, szal nem... :(

Rounin

Quote from: Én on 2008-05-25, 03:23:56
Egyszerűbb lenne, ha leírnátok a varázsszót...
Nem? :D

Szeretlek.

Dreamcleaver

Quote from: Rounin on 2008-05-25, 02:52:27
Quote from: Dreamcleaver on 2008-05-25, 02:35:33
U r actually doing it wrong. First u have to use the torch on the hood then put it on. duh...

Maybe i need to gut some innocent bystander alive... Come here, little DC :__devil: And then rape him/her while agonizing and then burn him/her and then rape again and... oops, got carried away. :oops:

Yeah, I know u want me, but i' m affraid I have to turn down the offer. Maybe u could play with your imaginary friend over there. LYYYTHIIIS! ROU-CHAN IS HERE TO PLAY WITH U!  :rotfl:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Lythis

"pusztulj" ?

@LUDDITE SCUM: he's only like that towards the likes of you :D

Én

Quote from: Lythis on 2008-05-25, 03:26:04
"pusztulj" ?
Nyeh, hogy manapság milyen neveletlen embereket is felengednek arra az internetre vagy mire... :ejj:

Rounin

Quote from: Lythis on 2008-05-25, 03:26:04

@LUDDITE SCUM: he's only like that towards the likes of you :D


Yeah, i truly love mah pokémans little creations. My masterpiece.

Dreamcleaver

* Dreamcleaver erősen szemezget az Elfen Lied threaddel.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Dreamcleaver

#22439
Quote from: Rounin on 2008-05-25, 03:30:33
Quote from: Lythis on 2008-05-25, 03:26:04

@LUDDITE SCUM: he's only like that towards the likes of you :D


Yeah, i truly love mah pokémans little creations. My masterpiece.

w8 what?  :confused:

@ MISERABLE HERETIC: Look at this now...I skip a few days of excessive hot ironing and flesh nailing and you build up the courage to mock me? Come over here...

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS