Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Dreamcleaver

Quote from: teraflare on 2008-05-26, 11:44:30
Quote from: sirtomi on 2008-05-26, 11:40:30
Nem kéred el két leszbi számát és banánt veszel a szádban... gyanús :D
Ajjaj most lebuktam. :P Fórum lánykái itt az alkalom hogy a testetekkel visszatérítsetek egy eltévedt bárányt a helyes útra. :angyali: Ajánljátok fel magatok (főleg a testetek) eme nemes ügyért.  :D

"Egyél még két banánt."  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Tycho

Tera, there are no girls on the internet! :ejnye:

.Attila

[spoiler=rant]Szeressük a Word-öt.
Ábrákat végig képaláírással megcsinálom, végén pedig benyomom az ábrajegyzéket.
Csak a 6. ábrától listázza ki. Wtf?
Ok, nézzük meg, mi volt az 5-ösnél. Írjuk be újra. Ábrajegyzék... Most már csak a 7. ábrától listázza.
Anyádat.[/spoiler]

Próféta

.Attila: a Wordot szeressük, mert jó dolog, csak egész egyszerűen nem arra való, amire használni akarod ;)
Szakdolgozat?

EDIT: véletlenül nincs menet közben valami töréspont szimbólum berakva, ami elvágja az ábrajegyzéket?

.Attila

Quote from: Próféta on 2008-05-26, 22:46:01
.Attila: a Wordot szeressük, mert jó dolog, csak egész egyszerűen nem arra való, amire használni akarod ;)
Szakdolgozat?

EDIT: véletlenül nincs menet közben valami töréspont szimbólum berakva, ami elvágja az ábrajegyzéket?

Szakdoga, és mindent a wordhöz beállítva adtak meg.
Meg hát a konzulensem is ebben olvassa. Egyébként lehet, hogy megpróbáltam volna latex-hel.

Nincs semmi töréspont, a következő a helyzet: az első 5 ábra, ami nem jelenik meg a listában, az olyan, hogy mellette fut a szöveg (négyzetes elrendezés), és jobbra vannak mozgatva. Szerintem ez kavar be, de hogy mi a baja ezzel, arról fogalmam sincs.

kikuchiyo

Quote from: Próféta on 2008-05-26, 22:46:01
.Attila: a Wordot szeressük, mert jó dolog, csak egész egyszerűen nem arra való, amire használni akarod ;)
Szakdolgozat?

Az semmi, az én szakterületemen [spoiler]LOOOL hogy ez mennyire szánalmasan hangzik...[/spoiler] a szakfolyóiratok is Wordban várják a cikkeket.
Egyáltalán, az egész intézetben ketten használunk nem-Windowst, én meg a rendszergazda.

And now for something completely different:

Nem kispályás: Az ejtőernyővel leereszkedő Phoenix Mars-szondát lefényképezte a másik, bolygó körül keringő szonda! Még a zsinórokat is lehet látni.
Failure is the default option

minuszmiki

Quote from: kikuchiyo on 2008-05-26, 23:40:50
Nem kispályás: Az ejtőernyővel leereszkedő Phoenix Mars-szondát lefényképezte a másik, bolygó körül keringő szonda! Még a zsinórokat is lehet látni.

:borul: :jee:

Xzone

Quote from: kikuchiyo on 2008-05-26, 23:40:50
Nem kispályás: Az ejtőernyővel leereszkedő Phoenix Mars-szondát lefényképezte a másik, bolygó körül keringő szonda! Még a zsinórokat is lehet látni.

Meg akartam nézni élőben, de a CoD4 miatt elfelejtettem :frown:

Kvikveg

Quote from: .Attila on 2008-05-26, 11:36:08
Quote from: teraflare on 2008-05-26, 11:10:58
2 helyes kis leszbi végigmaszírozott egy órán át  :D

[spoiler][/spoiler]
:lol:
Hm, banan. XD

tera: ha valaki szamomra irritalo, akkor sajnos reagalok. Ez van. Tekintve, hogy ignore-ra raktam, mostantol nem sokat fogjuk zavarni egymast.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Én

Quote from: Kvikveg on 2008-05-26, 23:47:47
tera: ha valaki szamomra irritalo, akkor sajnos reagalok. Ez van. Tekintve, hogy már nem nagyon mer felnézni, mostantol nem sokat fogjuk zavarni egymast.
Fix'd. :frown:
Marsszonda: Én meg RO miatt nem néztem élőben. :(

Kvikveg

En: :eek: Azert nem gondoltam volna, hogy ennyire belegyalogoltunk a lelkivilagaba.

Marsszonda: en meg total nem tudtam rola. Csak a hiradoban lattam ma reggel, hogy egyen kekinges emberkek egy gyanusan iranyitokozpontnak kinezo helysegben nagyon orulnek valaminek. :D
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Én

Quote from: Kvikveg on 2008-05-26, 23:54:14
En: :eek: Azert nem gondoltam volna, hogy ennyire belegyalogoltunk a lelkivilagaba.
Csak feltételezem, mert azóta nem írt. De most megnéztem, és lurkol azóta is, pl ma 2-kor volt utoljára :haha:
Ilyenkor jön az, hoy beírja, hogy de szar vagyok mán, hogy aszittem megsértődött, csak nem volt ideje, őt ilyenekkel nem lehet felhúzni stbstb... Azért keményen osztottátok. :P

Rounin

Quote from: Én on 2008-05-26, 23:57:47
Azért keményen osztottátok. :P

Afaik tényleg nem sértődik meg, szóval evvan.

Member

Ja, hogy az komoly vita volt? :eek: Olyan kellemes éjféli tábortüzes "szerintem meg Krisna ződ" jellegű huncutkodásnak tűnt reggel elolvasva, erre ignore meg lelépés? Ejha. :eek:

Rounin

Quote from: Member on 2008-05-27, 00:04:08
Ja, hogy az komoly vita volt? :eek: Olyan kellemes éjféli tábortüzes "szerintem meg Krisna ződ" jellegű huncutkodásnak tűnt reggel elolvasva, erre ignore meg lelépés? Ejha. :eek:

Ez szerintem kizárt. :angyali:

Az ignore-ra meg én bújtattam fel Kvikit, mert őszintén szólva már hót felbaszta az agyam, hogy mindig képes és leáll komolyan vitatkozni meg beszólogatni miatta, amikor nyilvánvaló, hogy se eredménye, se értelme nincs. :smile:

Szerk.: and another get.... this might be a bit too much.

Kvikveg

Quote from: Rounin on 2008-05-27, 00:05:38
...
Az ignore-ra meg én bújtattam fel Kvikit, mert őszintén szólva már hót felbaszta az agyam, hogy mindig képes és leáll komolyan vitatkozni meg beszólogatni miatta, amikor nyilvánvaló, hogy se eredménye, se értelme nincs. :smile:
...
Ja, az onvedelmi ignore volt.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Rounin

Quote from: Kvikveg on 2008-05-27, 00:15:53
Ja, az onvedelmi ignore volt.

Hidd el, nekem is nagy szolgálatot tesz. ;]

Member

Mert ha nem ignorálod, bekopogsz a szomszédba és megölsz vkit? :angyali:

I love torrent. Ami low piority-n van, az lejön egy délután alatt, ami meg high, az 98,2%-on áll 5 órája, pedig van szíd dögivel. :falba: És ez van, hogy egy torrentfájlon belül. :falba: :falba:

Rounin

Quote from: Member on 2008-05-27, 00:18:58
Mert ha nem ignorálod, bekopogsz a szomszédba és megölsz vkit? :angyali:

Mármint Kviki ignórja szolgál engem jól. :angyali:
Amúgy van igazság a fentiben, mert ha nem tudnám figyelmen kívül hagyni a szomszédot, átmentem volna "beszélgetni" párszor, az biztos. :ejj:

Kvikveg

Quote from: Member on 2008-05-27, 00:18:58
Mert ha nem ignorálod, bekopogsz a szomszédba és megölsz vkit? :angyali:
...
Nem, agyverzest kapok omiatta, Rounin meg miattam.  ::)
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Rounin

Quote from: Kvikveg on 2008-05-27, 00:28:03
Nem, agyverzest kapok omiatta, Rounin meg miattam.  ::)

De csak ilyenkor. *buksisimi*

Lythis

Néztem élőben a szonda leszállását egyébként. Semmivel nem volt kevésbé unalmas, mint mondjuk a plafont bámulni... de jó látni, hogy a NASA-ból is egy rakás médiamániás ribanc lett ^^ ...  mondjuk várható volt..

Én

Ma felkeltem 4-kor, azóta folyamatosan broáfolok... Tegnap voltam uszodában, gondolom benyeltem valamit.
in b4 Enjoy your AIDS.

Lythis

uszoda->pool->stingrays and/or AIDS -> enjoy

Tycho

Quote from: Én on 2008-05-27, 09:53:12
Ma felkeltem 4-kor, azóta folyamatosan broáfolok... Tegnap voltam uszodában, gondolom benyeltem valamit.
in b4 Enjoy your AIDS.
Szeretem az uszodákat. Mindenki a medencébe vizel :ayay:

Solid Snake

Quote from: Lythis on 2008-05-27, 14:21:28
uszoda->pool->stingrays and/or AIDS -> enjoy

Hirtelen eszembe jutottak a régi vízilabdaedzések általános sulis koromban.
Annyi klóros vizet életemben nem ittam, mint mikor meccs közben lenyomtak a víz alá.

Lythis

Quote from: Solid Snake on 2008-05-27, 14:26:47
Quote from: Lythis on 2008-05-27, 14:21:28
uszoda->pool->stingrays and/or AIDS -> enjoy

Hirtelen eszembe jutottak a régi vízilabdaedzések általános sulis koromban.
Annyi klóros vizet életemben nem ittam, mint mikor meccs közben lenyomtak a víz alá.
én csak úsztam, szóval ilyesmi nem gyakran fordult elő hálistennek...
ami engem sokkol az általábban az, amikor elsétálsz a kismedence mellett, és látod, hogy ott úszik a "faág"... és hogy ez láthatólag az égvilágon SENKIT nem zavar...

Ramiz

Miért, ti otthon nem a kádba szartok? :confused:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

SaiyaGin

Quote from: Ramiz on 2008-05-27, 14:41:52
Miért, ti otthon nem a kádba szartok? :confused:

Otthon? Az érdekel még valakit? Ez itt a globalizáció ideje, világpolgárok vagyunk, nem vagyunk ilyen szűkös határok közé sza szorítva!

Nakedape

#22559
Quote from: SaiyaGin on 2008-05-27, 15:09:05
Quote from: Ramiz on 2008-05-27, 14:41:52
Miért, ti otthon nem a kádba szartok? :confused:

Otthon? Az érdekel még valakit? Ez itt a globalizáció ideje, világpolgárok vagyunk, nem vagyunk ilyen szűkös határok közé sza szorítva!
hééé. eredetileg mást írtál! én láttam!

amúgy ha úgy nézzük, ahogy mondod, hogy az egész világ az otthonunk, ami igaz, akkor a válasz az , hogy de.
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution