Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Makos

Najó én mentem aludni bb mindenki :whoah: :lazza:

Nakedape

#23611
1, kínában gyártott mikiegér
2 zsírfagyi
3 két nő.. aztán lásd 7


7, okinawa, kuba?- déli része.. najó akkor  pl barzil, végülis meg mindegy mert úgyis kommunizmus lesz mindenfele D-amerikában, csak az idő legyen jó, szicília (ha nincs pénzem legyen jó az idő..:) )
8, valaki aki gyakran adományoz csekken
9, Tatcher, ha még él akko rpláne
10 evolúció ( :hopp:)
11 kevin smith pl feküdne, asszem
12- nem megy, sokan lehetnének, de tuti h homofóbot választanék:)
13 tizenkét csillag (tuti mer láttam)
14 holmi?
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Rounin

Quote from: Tycho on 2008-06-17, 01:04:20
Sorry to rain on your parade: you have no excuse. an hero tiem for you.


Ramiz

Peru milyen népszerű!!! :) Na jó, meg kell néznem, mi ez az ország. Még sosem hallottam róla. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

minuszmiki

#23614
Quote from: Ramiz on 2008-06-16, 23:20:09
Idióta kérdések játék!!!
Csak az játszhat, aki mindegyikre válaszol!!!!! :D
1.) Van tízmillió dollárod. Oda kell adnod egy honlapnak, akármilyennek. (Usteam és saját honlapok kizárva.)
Kinek adnád?
2.) Csokis vagy vaníliás fagyi?
3.) Mit vesztenél el inkább? A bal szemedet vagy öt ujjadat a kezeden?
4.) Milyen állatot ennél meg nyersen, ha muszáj lenne? Legalább ujjnyi méretű kell legyen.
5.) Három langyhideg sör a Balaton-parton, vagy egy, de az igazán hideg?
6.) Egy évig csak egyféle élelmet ehetsz, mi legyen az?
Válaszok:

1. Hattrick
2. Csóki.
3. Bal szemem (Amúgy is alig látok vele, jól tetted fel a kérdést). :D
4. Pffff.... Valami tengeri cucot. Mondjuk egy kagylót. Vagy valami apró polipot, az nyersen se nagyon más, mint megsütve.
5. Három. Főleg az átitalozott ma éjszaka után.
6. Pizza ér? :D Na jó, tenger gyümölcsei version.

edit: cheaterz here! Vannak mág kérdések.

Quote from: Ramiz on 2008-06-17, 00:18:44
Itt vannak még debilebb újak:

7.) Ki kell vándornod egy ázsiai, európai, illetve dél-amerikai országba minden pénz nélkül, hova mennél az egyes esetekben?
8.) Kaphatsz egy autogramot (halott embertől is - eBay... :D), ki volna az?
9.) Meghamisíthatod a történelmet egy bulvárhír generálásával, amit mindenki elhinne. Kivel hoznád hírbe magad, Diana hercegnővel, Thatcher-rel vagy Teréz anyával?
10.) Egy értelmes magyar szót kell a homlokodra tetováltatnod örökre (név nem lehet), mi volna az?
11.) Játszhatsz egy filmben egy híres színésszel (vagy rendezhet téged egy híres rendező), ki volna az? Csak élő lehet (kivéve, ha hullákkal forgatnál :__devil:).
12.) Rázsarolhatsz egy híres embert, hogy nyilvánosan ismerje be, hogy meleg, rasszista és pedofil, majd gyújtson rá egy hatalmas jointra Szingapúr főutcáján. Ki volna az?
13.) Szerinted mi Zsiga usteam-es jelszava, aminek segítségével szarrá trollkodhatjuk a fórumot, amint elhúz végre Amerikába?
bónusz: 14.) Jössz Ifitalira? :D

7. Afrika: Egyiptom,
Ázsia: Guess what?
Amerika: Kanada
Ausztrália: Új-Zéland
Antarktisz: höhö. :D
8. Willam Blake.
9. Diana. Ő legalább nem úgy él bennem, mint csúnya öregasszon.
10. Anyád. (Semmi személyes, tényleg ez jutott eszembe elsőnek.  I'm kinda embarrassed. :redface:)
11. Johnny Depp.
12. Tom Cruise. Hülye szcientológia.  :__devil:
13. mocskos_buzi (12 csillag, ellenőriztem). :D
14. Mikor, hol?

Rounin

Kanada mióta dél-amerikai? :3x3:

minuszmiki

Ja, hogy Dél-Amerika. Onnan Kolumbia. Úgyse értené senki a fejemen a feliratot. :D

.Attila

Quote from: minuszmiki on 2008-06-17, 03:07:52
10. Anyád. (Semmi személyes, tényleg ez jutott eszembe elsőnek.  I'm kinda embarrassed. :redface:)

Nem csak neked jutott eszedbe ez elsőre :)

Ramiz

#23618
Ifitali:
http://ifitali.fenrir.hu/

Topikja is van, de azt megtaláljátok... :D

[spoiler=Az Ifitali egy képben (illetve a nők lemaradtak)][/spoiler]
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Xipe

Gondoltam elkoszonok a repterrol toletek.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

teraflare

[spoiler=rant]
A francba. A projectfőnököm lehet szeptembertől elmegy a cégtől. Gyakorlatilag így én leszek majhogynem a legjobb a projectben. De gyakorlatilag alig tudok még valamit. Félek nem lesz ez így jó...  :bruhuhu: Remélem meggondolja addig magát.
[/spoiler]

Darkstar

BB, jó utat visszafelé!
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Rounin

Quote from: teraflare on 2008-06-17, 11:19:44
[spoiler=rant]
A francba. A projectfőnököm lehet szeptembertől elmegy a cégtől. Gyakorlatilag így én leszek majhogynem a legjobb a projectben. De gyakorlatilag alig tudok még valamit. Félek nem lesz ez így jó...  :bruhuhu: Remélem meggondolja addig magát.
[/spoiler]

Bluff skill. Do you have it? :angyali:

Cakemaster: \o_ Kerüljétek a göröngyös felhőket! :haha:

Ramiz

Üdv Xipe!!!
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Lythis

so how many times have you woke me since you're back?

Rounin

Quote from: Lythis on 2008-06-17, 11:44:00
so how many times have you woke me since you're back?

Azért ezt ne ródd már fel neki, nem az ő bioritmusa UNIQUE. :_piszka: :haha:

Lythis

Quote from: Rounin on 2008-06-17, 11:44:38
Quote from: Lythis on 2008-06-17, 11:44:00
so how many times have you woke me since you're back?

Azért ezt ne ródd már fel neki, nem az ő bioritmusa UNIQUE. :_piszka: :haha:
suuure... actually he sleeps less than I do. Most of the time that is.
Egyébként miért rónám fel.. már egész kezdtem megszokni. (evvel nyitott, amikor leszállt ffs)

Rounin

Hm, ezek után nem fogadom el az olyan kifogásokat, hogy délelőtt alszol. :__devil:

sirtomi

Üdv Xipe!

Quote from: teraflare on 2008-06-17, 11:19:44
[spoiler=rant]
A francba. A projectfőnököm lehet szeptembertől elmegy a cégtől. Gyakorlatilag így én leszek majhogynem a legjobb a projectben. De gyakorlatilag alig tudok még valamit. Félek nem lesz ez így jó...  :bruhuhu: Remélem meggondolja addig magát.
[/spoiler]
Inkább kezdj el felkészülni :)

teraflare

Quote from: sirtomi on 2008-06-17, 12:45:43
Inkább kezdj el felkészülni :)
Keressek új munkahelyet?  :D

sirtomi

Nem pont erre gondoltam  :haha:

teraflare

Miközben kinnt ebédelünk a kertben egyszer csak az ölembe szart egy madár. Ez akkor most nagy szerencsét jelentene? Valahogy nem érzem magam jobban tőle...  :eek:

sirtomi

Te leszel az új főnök :)

teraflare

Quote from: sirtomi on 2008-06-17, 15:29:25
Te leszel az új főnök :)
Na persze... Főleg a még egy évnél is kevesebb szakmai gyakorlatommal kimondottan esélyes  :D De akkor legalább fizetésemelést kérhetnék. (vagy elég lenne az eddigi is csak tisztán  :redface:)

Dreamcleaver

Quote from: minuszmiki on 2008-06-17, 03:29:23
Ja, hogy Dél-Amerika. Onnan Kolumbia. Úgyse értené senki a fejemen a feliratot. :D

Heh, pont Kolumbia? lol.  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Makos

Quote from: teraflare on 2008-06-17, 15:19:01
Miközben kinnt ebédelünk a kertben egyszer csak az ölembe szart egy madár. Ez akkor most nagy szerencsét jelentene? Valahogy nem érzem magam jobban tőle...  :eek:

Én meg mentem le a boltba és a kezemre szart egy madár XD

Lythis

#23636
újfent kénytelen voltam megállapítani, hogy a nutellás kenyérnek valami elviselhetetlenül pocsék íze van... gondoltam újfent teszek vele egy próbát, hátha most jobb lesz, de nem :/ Pedig a nutellát imádom.

(és elfogyott a kólám is, és lusta vagyok lemenni a boltba... :bruhuhu: )

Zen

Quote from: Lythis on 2008-06-17, 20:50:54
újfent kénytelen voltam megállapítani, hogy a nutellás kenyérnek valami elviselhetetlenül pocsék íze van... gondoltam újfent teszek vele egy próbát, hátha most jobb lesz, de nem :/ Pedig a nutellát imádom.
Try keksz?
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

.Attila

Quote from: Lythis on 2008-06-17, 20:50:54
újfent kénytelen voltam megállapítani, hogy a nutellás kenyérnek valami elviselhetetlenül pocsék íze van... gondoltam újfent teszek vele egy próbát, hátha most jobb lesz, de nem :/ Pedig a nutellát imádom.

Az valóban nem annyira jó.
Kaláccsal edd. (lehetőleg ne sima fonott kaláccsal, hanem pl. napkaláccsal)

Lythis

Quote from: Zen on 2008-06-17, 20:53:06
Quote from: Lythis on 2008-06-17, 20:50:54
újfent kénytelen voltam megállapítani, hogy a nutellás kenyérnek valami elviselhetetlenül pocsék íze van... gondoltam újfent teszek vele egy próbát, hátha most jobb lesz, de nem :/ Pedig a nutellát imádom.
Try keksz?
Quote from: .Attila on 2008-06-17, 20:59:01
Az valóban nem annyira jó.
Kaláccsal edd. (lehetőleg ne sima fonott kaláccsal, hanem pl. napkaláccsal)
kekszel tényleg finom, az egyetlen gond az vele, hogy sajna nincs itthon. Az egyedüli, ami erre hajaz, az a győriédes jóreggelt, abból van rengeteg, de az meg törik, és porlik, ahol csak tud. Ezt a napkalácsot nem ismerem, majd megnézem, bár némi támpont nem ártana, hogy hol lehet kapni (nem rémlik, hogy láttam volna, persze még sosem kerestem célzottan). Egyelőre elvagyok az evőkanál+nutellásbödön kombinációval :D