Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Lythis

#24630
Quote from: minuszmiki on 2008-07-28, 01:56:29
Quote from: Kvikveg on 2008-07-28, 01:47:25
Szemetseg, 5 perccel ezelott meg csak fel 12 volt. :morci:
És tényleg!  :3x3:
utálnék ünneprontó lenni, de az másfél órája volt, nem öt perce.... (legalábbis az én órám szerint... a fórumnak láthatóan más véleménye van)
Quote from: Xzone on 2008-07-28, 01:19:35
Nem keveset, viszont abban viszonylag biztos vagyok, hogy a hastáncoslány nem WoW-ozik :)
Aren't you too young for that sort of stuff? :D
oh, sry, I somehow thought you were talking about strippers....

Rounin

He? Milyen öt perce?

hargharg

#24632
szavamra mondom, megorult a vilag.
megyek is aludni.

edit: alszok. most. mar.
rofl

Rounin

Quote from: hargharg on 2008-07-28, 02:16:56
szavamra mondom, megorult a vilag.
megyek is aludni.

Nem. Előbb fejtsd már ki, mire alapozod! Kérlek?

Lythis

Quote from: Rounin on 2008-07-28, 02:17:36
Quote from: hargharg on 2008-07-28, 02:16:56
szavamra mondom, megorult a vilag.
megyek is aludni.

Nem. Előbb fejtsd már ki, mire alapozod! Kérlek?
nem tudja, mert alszik. :gyagya:

Dreamcleaver

Ilyen idő tájt, általában nem vagyunk valami sokan online. Kár.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Rounin

#24636
Annyira nem is. Pihen a fórummotor.

Kvikveg

Nos. Macskank megint elkapott egy feketerigo-fiokat, ami a tobbivel ellentetben csodaval hataros modon meguszta a dolgot.
Felraktuk egy kalitkaban az eresz ala jo magasra, hogy az anyja etethesse, ugyhogy most itt csipog. A macskak meg nagyon szeretnek azt a csipogo jatekot megszerezni. De megszivtak, nyehehe. :P
Tschilp-tschilp.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

SaiyaGin

Quote from: Kvikveg on 2008-07-28, 13:52:36
Nos. Macskank megint elkapott egy feketerigo-fiokat, ami a tobbivel ellentetben csodaval hataros modon meguszta a dolgot.
Felraktuk egy kalitkaban az eresz ala jo magasra, hogy az anyja etethesse, ugyhogy most itt csipog. A macskak meg nagyon szeretnek azt a csipogo jatekot megszerezni. De megszivtak, nyehehe. :P
Tschilp-tschilp.

Ügyes! Nálunk a kutya kötött közeli ismeretséget pár hete egy repülni tanuló fiókával, de sikerült még azelőtt leállítanunk, hogy a kisrigó maradandó károsodást szenvedett volna.

sirtomi

Elvittem reggel az autót szervízbe, mert az index kapcsoló nem ugrott vissza magától, akkor már kértem egy kis átvizsgálást is mert rükvercbe nem mindig akart elsőre bemenni a váltó.
Teljes kapcsolót kell cserélni az indexnél, kuplungot is cserélni kell és az első felfüggesztéseknél is valami tartó bizbaszt cserélni kell :D Szerencsére ismerős úgyhogy nagyon nem vág át, ami belekerül az legalább tuti jó alkatrész lesz. Persze kuplung meg felfüggesztés kopó alkatrész és 130 ezer km után esedékes a csere, de azért meglepődtem :)

Zen

Quote from: SaiyaGin on 2008-07-28, 15:10:26
Quote from: Kvikveg on 2008-07-28, 13:52:36
Nos. Macskank megint elkapott egy feketerigo-fiokat, ami a tobbivel ellentetben csodaval hataros modon meguszta a dolgot.
Felraktuk egy kalitkaban az eresz ala jo magasra, hogy az anyja etethesse, ugyhogy most itt csipog. A macskak meg nagyon szeretnek azt a csipogo jatekot megszerezni. De megszivtak, nyehehe. :P
Tschilp-tschilp.

Ügyes! Nálunk a kutya kötött közeli ismeretséget pár hete egy repülni tanuló fiókával, de sikerült még azelőtt leállítanunk, hogy a kisrigó maradandó károsodást szenvedett volna.
Nálunk a pusztultnak hitt rigó kiugrott a kezemből és bemászott a hűtő alá. o.O
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Kvikveg

Quote from: Zen on 2008-07-28, 15:45:08
Nálunk a pusztultnak hitt rigó kiugrott a kezemből és bemászott a hűtő alá. o.O
o.O Szep. :D
Nekem a kezemet harapta meg egyszer egy "szegeny szerencsetlen" sokkos allapotu mezei eger/pocok/kis ize. Az is ex-macska-elkapta tipusu volt.
A madarak legalabb nem harapnak. XD
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Selmo

Nem, azok csípnek, a fecske állandóan meg akarja enni az ujjamat, mikor etetem.

A tökéletesség unalmas.

Kuroi Tenshi

Quote from: Zen on 2008-07-28, 15:45:08
Nálunk a pusztultnak hitt rigó kiugrott a kezemből és bemászott a hűtő alá. o.O

Elnézve az avád...

És mit keresett egy pusztultnak hitt rigó a kezedben a hűtő közelében?  :3x3:
A sült galamb ízletesebb, mint a mirelit rigó... :haha:

Kvikveg

Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-07-28, 21:01:43
Quote from: Zen on 2008-07-28, 15:45:08
Nálunk a pusztultnak hitt rigó kiugrott a kezemből és bemászott a hűtő alá. o.O

Elnézve az avád...

És mit keresett egy pusztultnak hitt rigó a kezedben a hűtő közelében?  :3x3:
A sült galamb ízletesebb, mint a mirelit rigó... :haha:
:lol:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Tycho

Quote from: Zen on 2008-07-28, 15:45:08
Nálunk a pusztultnak hitt rigó kiugrott a kezemből és bemászott a hűtő alá. o.O

wat?

csacsa

Újabb bomba... ezúttal 2 tonnás a IX. kerületben. legalább 16000 embert kell kitelepíteni és még nem végeztek vele reggel 9 óta. Plusz befutott a hír hogy Mátészalkán az egyik kórház építésén is találtak egyet, de mivel a tűzszerészek pesten vannak így a vidékinek várnia kell. Kíváncsi lennék mennyi felheccelt bomba lehet még a földben pest területén, ami az építőkre vár.
"Az ördög nem alszik. Fülig csipás lehet már a rohadék. Nagy, gyulladt szemekkel bámul ki a fejéből, mindegyre azt lesve, hol árthatna."(Vavyan Fable)

Én

Nah igen én is hallottam rádióban. Ferencváros itt van a szomszédban, fasza, mert így belvárosba is csak nehezen jutok be ::) Azért mázli, hogy ezek nem kezdenek maguktól felrobbangatni, el tudom képzelni, hogy olyan sűrűn vannak, egyik robbantaná a másikat. Csak egyszer lustulják el a föld átvizsgálását azt ráfúrnak, bumm.

Tycho

Quote from: Én on 2008-07-29, 16:42:53
Nah igen én is hallottam rádióban. Ferencváros itt van a szomszédban, fasza, mert így belvárosba is csak nehezen jutok be ::) Azért mázli, hogy ezek nem kezdenek maguktól felrobbangatni, el tudom képzelni, hogy olyan sűrűn vannak, egyik robbantaná a másikat. Csak egyszer lustulják el a föld átvizsgálását azt ráfúrnak, bumm.

Dehogynem. Azért kell óvatosan csesztetni őket, mert kikristályosodik és destabilizálódik bennük és a gyutacsban is a robbanószer és ilyenkor már kiszámíthatatlan, hogy mennyi energiaközléstől durran el... Amikor még nem 'járt le a szavatosságuk' akkor vascsővel is verhetnéd őket, hiszen ezeket harc közben, repülővel hozták ide, és túléltek egy becsapódást is, mert nem biztosított ki a gyutacs, csak ügye ennyi idő alatt már tönkrement a robbanószer stabil szerkezete bennük,vagy maga az ütőszeg foglalata rohadt el annyira, hogy egy kis moccanástól kirepülhet a szeg... :ejnye:

csacsa

Quote from: Én on 2008-07-29, 16:42:53
Nah igen én is hallottam rádióban. Ferencváros itt van a szomszédban, fasza, mert így belvárosba is csak nehezen jutok be ::) Azért mázli, hogy ezek nem kezdenek maguktól felrobbangatni, el tudom képzelni, hogy olyan sűrűn vannak, egyik robbantaná a másikat. Csak egyszer lustulják el a föld átvizsgálását azt ráfúrnak, bumm.

Faterom mondta, hogy a fradiban a vasútállomás környéke fullon van ezekkel a bombákkal, ezért nem merik nagyon megbolygatni a földet a környékén.
"Az ördög nem alszik. Fülig csipás lehet már a rohadék. Nagy, gyulladt szemekkel bámul ki a fejéből, mindegyre azt lesve, hol árthatna."(Vavyan Fable)

Fazék

#24650
nem a hatástalanítás tart ennyi ideig, hanem a biztonsági intézkedések.
még tegnap késő délután találták a bombát, de akkor már nem lehetett elkezdeni a lakosság ideiglenes kitelepítését, ezért reggelig várniuk kellett a kiürítéssel.
ezt 9 órakor megtették, de mivel rohadt nagy területet érint (cirka 16000 ember lakik ezen a területen), ezért sokáig tart, talán rövidesen végre nekiállhatnak a hatástalanításnak...
QuoteA rendőrség tájékoztatása szerint 16 órára az érintett körzet 85 százalékát sikerült kiüríteni. (MTI)


szerk: engem inkább az érdekelne, hogy ezek a bombák hogyan tűntek el ilyen mélyen, hogy amikor építkeztek rájuk, akkor nem tűntek föl? mondjuk persze az újraépítéseknél vszleg kisebb gondjuk is nagyobb volt annál, hogy esetleges lehullott bombák után kutassanak az érintett építkezési területen, de akkor is valahogy furának érzem. de természetesen fogalmam sincs, hogy egy kurvamagasról leejtett bomba milyen mélyen ásódhat a földbe, szóval vszleg ez állt a háttérben, hogy igencsak megdobta volna az ilyenek után kutatás az építési költségeket... gondolom...

sirtomi

Gondolom újáépítésnél is csak az került elő amit alap ásásnál megtaláltak. Lehet hogy ha fél méterrel arrébb ásnak most se került volna elő ez a bomba.

Tycho

Valószínű az amit sirtomi mond, de azt is gondolt el, hogy egy épületbe bedobnak egy 200-500 kilós bombát, az átfúrja teljesen ha meg a többi bedönti a házat, akkor még el is temeti a rom...

Xzone

Bombák...

Épp indult volna a vonatom a Keletiből, amikor beszóltak rádión, hogy hagyjuk el a vonatot és egyúttal az épületet is, mert bombariadó van. Természetesen nem találtak semmit, de két órán át keresték...

Még jó, hogy találkoztam egy évfolyamtársammal és a barátnőjével. Megittunk pár sört, beszélgettünk, így legalább eltelt az idő. Itthon meg megállás nélkül csak eszem, mivel egész nap most nyílt rá először lehetőségem :)

.Attila

Szombaton meg az Arénában volt bombariadó.

noriko

előbb benyitottam a szobámba, és a falon megpillantottam egy óriási zöld szöcske szerű valamit!  :zomg:
volt vagy 8 centi!  :zomg:
i hate insects!
ugyanazzal a mozdulattal csuktam is be az ajtót, és tudom, hogy égő, de holnapig be nem megyek oda, és inkább húgomnál alszom (még jó, hogy pont nincs itthon).
Napfénynél újult erővel talán majd szembe merek szállni vele...  ^^"  :D  :redface:
"I wish I could, but I don't want to."

Én

Én már csak a repülő dögöktől kapok herótot. Azoknál viszont képes vagyok akár negyed óra hosszat követni, hogy hol landol és asztán tökmindegy mire száll, lecsapok rá az első kezembe kerülő alklmas tárggyal, nem gondolva a következményekre. :redface: A mászkáló dolgokat már van, hogy életben is hagyom, vagy rácsalom valamire, és kirázom az ablakon. Tegnap este is itt sasszézott előttem valami fekete szar 1 óráig, mire meguntam. Eszem a jó szívemet, he.

Makos

Quote from: noriko on 2008-07-30, 00:45:51
előbb benyitottam a szobámba, és a falon megpillantottam egy óriási zöld szöcske szerű valamit!  :zomg:
volt vagy 8 centi!  :zomg:
i hate insects!
ugyanazzal a mozdulattal csuktam is be az ajtót, és tudom, hogy égő, de holnapig be nem megyek oda, és inkább húgomnál alszom (még jó, hogy pont nincs itthon).
Napfénynél újult erővel talán majd szembe merek szállni vele...  ^^"  :D  :redface:

A bogarakat énse kedvelem...főleg ha a számba akarnak szállni (ma pl egy poloska, ami lepattant a számról utána leszállt mellém a háztetőre)
A szöcske az nem bánt...múltgor ráugrott az orromra XD

minuszmiki

A repülő dögöket én se tudom elvielni, irtom őket, ha nem vagyok hozzá épp lusta. De a szöcskéket se szeretem, egyszer megpróbáltam kivinni egy óriási egyedet, ami letelepedett a szobámban, gondoltam, megfogom a lábánál és kiteszem az ablakon. A szöcske meg úgy gondolta, hogy inkább ő most elugrik onnan, a lába tőből kiszakadt, gondolom ráparázott a szerencsétlen, nekiállt ugrálni összevissza, amitől meg én kaptam frászt és voltam kénytelen a nappaliban aludni. Azóta nem szeretem őket, de szerencsére errefelé nem gyakoriak.

hargharg

[spoiler=a megoldas][/spoiler]

es nem, nem felgyujtani kell vele szerencsetlen izeltlabuakat.
a markanev heyere tetszoleges masik beillesztheto, a lenyeg a meret. ^_^
rofl