Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

SaiyaGin


kikuchiyo

note to self: ne hagyj mindent az utolsó pillanatra...

Meg kéne írnom egy előadást nagyon sürgősen, de semmi kedvem hozzá.
Failure is the default option

Rounin

Akkor csináld kedvetlenül.

Ennél többet nem tehetsz. :p

Makos

Nekem meg adjatok már valami ötletet....össze kéne dobni egy 2oldalas weblapot (ami max fél óra alatt kész lenne) ha el tudnám dönteni hogy miről írjak (termékbemutatót kéne csinálni)...de ötletem sincs.

Én

#27304
lolipr0n? Biztos van valami termék belőle
Viccet félretéve: valami informatikai cucc? Azokat igen sok szempontból be lehet mutatni. Telefon, nyomtató, iPod, etc...
Ennyit tudok segíteni. :P

Dreamcleaver

Quote from: Rounin on 2008-10-15, 19:37:31
Akkor csináld kedvetlenül.

Ennél többet nem tehetsz. :p

Még mindig jobb mint amit én szoktam ilyen esetben csinálni...nem csinálom. Most épp pl a szakdoga leadást toltam így el egy félévvel...megint...

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

SaiyaGin

Quote from: Dreamcleaver on 2008-10-15, 20:44:08
Még mindig jobb mint amit én szoktam ilyen esetben csinálni...nem csinálom. Most épp pl a szakdoga leadást toltam így el egy félévvel...megint...

Ha nem vigyázol, még egyszerre adjuk le. :D
(Mondjuk lehet, hogy én is csúszni fogok... BA-rendszer... ::))

Kuroi Tenshi

Quote from: Dreamcleaver on 2008-10-15, 20:44:08
Most épp pl a szakdoga leadást toltam így el egy félévvel...megint...

Én is :) (:()

Ramiz

Műszaki szöveg fordítás minden este nyolctól éjfélig...



Csoda, hogy annyit lógok a fórumon? :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Rounin

Kösz az anim-ot. :D

Makos

Quote from: Én on 2008-10-15, 20:27:04
lolipr0n? Biztos van valami termék belőle
Viccet félretéve: valami informatikai cucc? Azokat igen sok szempontból be lehet mutatni. Telefon, nyomtató, iPod, etc...
Ennyit tudok segíteni. :P

Lolipr0n-nak bisztos örülne a tanár :D Na meg a csoporttársaim is :D

Viccet félretéve:Telefonon gondolkodok...de szerintem elnapolom holnapra :D

Ramiz

Quote from: Rounin on 2008-10-15, 21:25:11
Kösz az anim-ot. :D

Milyen animoooooooooot?.....

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kvikveg

Quote from: Ramiz on 2008-10-15, 21:35:00
Quote from: Rounin on 2008-10-15, 21:25:11
Kösz az anim-ot. :D

Milyen animoooooooooot?.....


Ezeket a gifeket honnan szeded?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Rounin

Quote from: Ramiz on 2008-10-15, 21:35:00
Milyen animoooooooooot?.....



Keep them coming :whoah:
(eddig csak két táncolós volt meg ebből a figurából)

Solid Snake

Quote from: Makos on 2008-10-15, 19:40:54
Nekem meg adjatok már valami ötletet....össze kéne dobni egy 2oldalas weblapot (ami max fél óra alatt kész lenne) ha el tudnám dönteni hogy miről írjak (termékbemutatót kéne csinálni)...de ötletem sincs.

Anno Ghost In The Shell DVD bemutatót csináltam. Tetszett a gyaktanárnak.  :lazza:
[spoiler]Bálint Gusztávnál vagy?  :D[/spoiler]

Makos

#27315
Quote from: Solid Snake on 2008-10-15, 21:50:21
Quote from: Makos on 2008-10-15, 19:40:54
Nekem meg adjatok már valami ötletet....össze kéne dobni egy 2oldalas weblapot (ami max fél óra alatt kész lenne) ha el tudnám dönteni hogy miről írjak (termékbemutatót kéne csinálni)...de ötletem sincs.

Anno Ghost In The Shell DVD bemutatót csináltam. Tetszett a gyaktanárnak.  :lazza:
[spoiler]Bálint Gusztávnál vagy?  :D[/spoiler]

Jah nála vagyok :D ( Elfen Lied hogy tetszene neki? :angyali:)


Mellesleg holnap Analízis zh...hány ponttól 2es? xD

Ramiz

Quote from: Rounin on 2008-10-15, 21:40:05
Quote from: Ramiz on 2008-10-15, 21:35:00
Milyen animoooooooooot?.....



Keep them coming :whoah:
(eddig csak két táncolós volt meg ebből a figurából)

Holnapra is maaaa-rad.



Ma még egy jön, a kedvenc elalvósom éjfélkor. De addigra gondolom te már ágyban leszel. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kvikveg

Szemetseg, tegnap neztem a youtube-on egy videot, ma ugyanarra kiirta, hogy "This video is not available in your country.". WTF??!  :morci:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

.Attila

Quote from: Kvikveg on 2008-10-15, 22:13:36
Szemetseg, tegnap neztem a youtube-on egy videot, ma ugyanarra kiirta, hogy "This video is not available in your country.". WTF??!  :morci:

Nem értem ezt a mániát a youtube részéről. Nekem is két favourite videomat szedték le néhány hét alatt.

Draconire


Solid Snake


LittleElf

Újra köztetek egy rusnya hónap kiesése után. Üdv mindenkinek!
Elég nehéz ebben a Debrecen szitiben nethez jutni... már annyira kínlódtam, hogy Kvikveg-gel ellentétben tényleg csak egy centin múlott, hogy elmenjek színjátszószakkörbe  :angyali: Ez a centi a dátum benézése volt  :oops:
Pedig a hét bibliai főbűn lett volna az ujjgyakorlat tárgya, abból szívesen vállaltam volna akármit  :lazza:

A have a nice day képek nélkül már nem biztos, hogy tudnék élni, úgyhogy ne kockáztass, Draconire  ;)

Kvikveg

Quote from: .Attila on 2008-10-15, 23:55:47
Quote from: Kvikveg on 2008-10-15, 22:13:36
Szemetseg, tegnap neztem a youtube-on egy videot, ma ugyanarra kiirta, hogy "This video is not available in your country.". WTF??!  :morci:

Nem értem ezt a mániát a youtube részéről. Nekem is két favourite videomat szedték le néhány hét alatt.
Nem szedtek le szerencsere, es miutan behazudtam, hogy USA vagyok, meglett.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

LittleElf

Quote from: Kvikveg on 2008-10-16, 14:47:58
Quote from: .Attila on 2008-10-15, 23:55:47
Quote from: Kvikveg on 2008-10-15, 22:13:36
Szemetseg, tegnap neztem a youtube-on egy videot, ma ugyanarra kiirta, hogy "This video is not available in your country.". WTF??!  :morci:

Nem értem ezt a mániát a youtube részéről. Nekem is két favourite videomat szedték le néhány hét alatt.
Nem szedtek le szerencsere, es miutan behazudtam, hogy USA vagyok, meglett.

Erre már elment 20 perc az életemből, hogy gondolkodok, hogy ennek a rostátálásnak mi lehet a szándéka...  a munkaerő becsábítása az egyetlen érdemi tippem  ^^"

.Attila


Rounin

Quote from: Ramiz on 2008-10-15, 22:11:36

Holnapra is maaaa-rad.



Ma még egy jön, a kedvenc elalvósom éjfélkor. De addigra gondolom te már ágyban leszel. :D

:merci:
Egyébként meg nem, éjfélkor melóban leszek.

Nakedape

Quote from: .Attila on 2008-10-16, 15:55:09
http://index.hu/politika/bulvar/alapitv9003/

Ha ez igaz, ami nem lepne meg, akkor :Eztneked:

alpaítványok  soksok %a ilyen, valamennyi csak csal, a rendesek meg szívnak.. mindenki tájékozódjon jótékonykodás előtt,  alaposan. vagy támogasson közvetlenül.
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Fazék

Quote from: .Attila on 2008-10-16, 15:55:09
http://index.hu/politika/bulvar/alapitv9003/

Ha ez igaz, ami nem lepne meg, akkor :Eztneked:
mit tehetsz? semmit. baszódjanak meg és legyen rossz álmuk. de úgyse lesz.

szerk: ahogy Domi mondja

Rounin

 :zomg: (asszem ez most teljesen jogos reakció részemről, ugye...)

Ramiz

A nagyapám mondogatta mindig (mikor Soros szóba került... :D), hogy "jótékonykodni jövedelmező dolog!". Nem értettem, mire gondolt... :(
Úgy érzem, én egy romlott és erkölcstelen ember vagyok, simán végezhetem sitten bankrablás miatt, esetleg gazdag politikusok elrablása vagy megzsarolása miatt... ki tudja... :__devil:
De bassza meg, beteg gyerekek nevében a zsebed tömni???

Quote from: Rounin on 2008-10-16, 15:56:37
Quote from: Ramiz on 2008-10-15, 22:11:36

Holnapra is maaaa-rad.



Ma még egy jön, a kedvenc elalvósom éjfélkor. De addigra gondolom te már ágyban leszel. :D

:merci:
Egyébként meg nem, éjfélkor melóban leszek.

Mindegy, úgyis elfelejtettem... :)

Itt a kedvencem:

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!