Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Nakedape

Quote from: Én on 2008-10-29, 19:13:44
Quote from: Member on 2008-10-29, 17:35:03
Klasszikus értelemben a no life annyit tesz, nincsenek barátai és káros szokásai, párja, végülis eddig ezt vettem észre. ^^"
Na ne, én eddig azt hittema "no life" azt jelenti, hogy élőhalott zombik vagyunk :zomg:
Most hányhatom ki at a sok agyat amit ebédre ettem. Kösz, Christian, hogy kapnád be...

add el ami maradt
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Member

Women
Seeking Brains? :haha:

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Rounin


Lythis

És még mindíg nagyon tud angolul... és még mindíg milyen menő, amikor átvált rá...

A zombie pinup meg nem tetszik. Randa az alapanyag.


Jah, és get.

Én

Ez egy jó kis kocka este lesz: sör, szotyi, mangaolvasás :D

minuszmiki

Meccs, sör, valami snack, aztán manga/anime. :D

Solid Snake

Fizika jegyzőkönyv korrigálás, Dexter, pr0n, alvás.

Kvikveg

Quote from: Nakedape on 2008-10-29, 00:00:55
Quote from: Kvikveg on 2008-10-28, 23:54:08
:eek:

most szégyellném magam, ha nem láttalak volna amint jól szórakozol filmen amiben embereket ettek :Kiraly:
Öööö...

Este: enyhe aggodas, hogy ma nem szerepeltem fenyesen, remelem holnap nem leszek ennyire gyogyo a munkahelyen, probaido utolso heteben.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Moha

Quote from: .Attila on 2008-10-30, 00:31:50

:eek: :eek: :eek:
Na ez tényleg  :wtf:
Az oké, hogy esetleg szivárgás keletkezik egy repülő WC tartályában. Az is oké, hogy télen esetleg ez fagyott állapotban a fölre hullik. De hogy ilyen vastag, dárdaszerű állapotban hulljon a földre úgy, hogy egy embert halálra sebez, na az eléggé elképzelhetetlen.
1. Ehhez akkor elég durva szivárgás kellett, nem csak csordogálás, 2. hogy a francba nem esett az egész akármi darabokra a levegőben?

Én


minuszmiki

Jézus, ez az ava még rondább, mint az előző. :D

Én

Quote from: minuszmiki on 2008-10-30, 02:39:30
Jézus
Ah, mindig kevernek a fiammal
Quote from: minuszmiki on 2008-10-30, 02:39:30
ez az ava még rondább, mint az előző. :D
Egyből beleszerettem :Kiraly:

minuszmiki

Mondjuk egy szemet igazán shoppolhatnál a szája helyére, hogy helyreálljon az egyensúly. :D

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Draconire


Member

Valamiért egyik driverrel sem akart szólni a hangkártya, amit az xp tolerált, elkezdtem atommód kattingatni mindenre, ami az audio mappán belül volt, közli, hogy nem fog normálisan működni, de azóta van hang. O_o

Nakedape kanadai? :eek:

Tycho

Holy Shit! Canadian invasion? :eek:

Member

Villámlik. Ejha.

SaiyaGin


Rounin

Nem is. Viszont úgy jöttem haza, hogy mindenfelé sötét fellegek és mégis napsütésben lépdeltem. :angyali:

SaiyaGin

Quote from: Rounin on 2008-10-30, 15:44:15
Nem is. Viszont úgy jöttem haza, hogy mindenfelé sötét fellegek és mégis napsütésben lépdeltem. :angyali:

Elmaradott környék. :__devil:

Rounin


SaiyaGin


Rounin

Quote from: SaiyaGin on 2008-10-30, 15:51:48
Szánunk.  :morci:

Sajnállak, ha erre pazarlod az érzelmeid. :(

Member

Ne pazarold, adj!

Bicskei

egy kicsit a válságról(nyugodtan törölje valamelyik modi ha nagyon nem ide való)

ha valakinek problémája lenne a jelenlegi pénzügyi válság: megértésével, a következő sorok segíthetnek:

1. Valamikor régen, egy indiai kis faluban egy ember bejelentette a
falusiaknak, hogy majmokat vásárol fel, darabját 10$-ért.

2. A falusiak tudták, hogy a környéken sok a majom, elmentek hát az erdőbe összefogdosni őket.

3. Az emberünk majmok ezreit vásárolta fel, mindegyikért kifizette a beígért 10$-t. Ahogy a majmok fogyni kezdtek az erdőben, a falusiak abbahagyták az összefogdosásukat. Erre az ember bejelentette, hogy 20$-t ad egy majomért. A falusiak fellelkesültek és újra elmentek majmokat fogni.

4. A majmok csakhamar még jobban megfogyatkoztak, a falusiak hazatértek. Az ember 25$-ra emelte az átvételi árat, de már így is nagyon nehéz volt majmot fogni.

5. Erre a férfi közölte, hogy 50$-t ad egy majomért, de sürgősen el kell utaznia egy kis időre, addig egy helyettese fogja őt képviselni, aki a nevében átveszi a majmokat.

6. Amikor elutazott, a helyettese azt mondta a falusiaknak: "Nézzétek ezt sok majmot a ketrecekben, amit a főnököm vett tőletek. Eladom nektek darabját 35$-ert, és amikor az emberünk visszatér, eladhatjátok neki 50 $-ért."

7. A falusiak összeszedték minden megtakarított pénzüket, és megvették az összes majmot.

8. Ezután a falusiak soha többet nem látták sem az embert, sem a képviselőjét, csak a rengeteg majom mászkált megint a környéken, úgy, mint azelőtt.

Isten hozott a Wall Street-en...
Ultras liberi

.Attila

Ez még akár jó is lehetne talán, de ennek a kis történetnek az égadta világon semmi köze a jelenlegi válságoz, még átvitt értelemben sem.

Zsiga

Quote from: .Attila on 2008-10-30, 18:04:19
Ez még akár jó is lehetne talán, de ennek a kis történetnek az égadta világon semmi köze a jelenlegi válságoz, még átvitt értelemben sem.
Nincs kedved véletlenül röviden összefoglalni hogy miről is szól ez a válság? Fél éve nem követem a híreket, csak hallom néha innen-onnan hogy válság van, és kezd érdekelni. :)
Szerk.: Egy jó link is megteszi, csak nem tudom mit érdemes olvasni ilyen témában.

Member

A falusiak nem követték, hogy fordítottan arányos a majmok száma és a kapott összeg, szóval még ilyen téren is buta a sztori. :)

Link nekem is jó volna, nagy baromságot nem akarok mondani.