Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Member

Ezzel a képpel máris el lett rontva a napom.
[spoiler]Keserű emlékek sebeit tépted fel :D[/spoiler]

LittleElf

Végre végetértek az Elhagyós Napok... egyhuzamban elhagytam a karórámat, egy Varkaudar merénylőt, lakáskulcsot (az legalább meglett) és 2 ív igen nagy jelentőséggel bíró töküres lapot (már csak megszokásból). Hazafelé menet egy táskával kevesebbel akartam távozni (10 méter után visszarohanok, de akkor is). Ez lesz abból, ha a bálra koncentrálok... :falba:

Megkérhetnék egy igen kedves és együttérző budapestit, hogy járjon utána, hogy a nyugati pályaudvaron a kalauz leadott-é egy fekete karórát? November 2.-án szóródott el Szentes-Szolnok-Budapest vonalon... Tudom mik az esélyeim, de hátha mégse  :redface:

Kvikveg

#27932
Quote from: LittleElf on 2008-11-16, 18:37:02
Végre végetértek az Elhagyós Napok... egyhuzamban elhagytam a karórámat, egy Varkaudar merénylőt, lakáskulcsot (az legalább meglett) és 2 ív igen nagy jelentőséggel bíró töküres lapot (már csak megszokásból). Hazafelé menet egy táskával kevesebbel akartam távozni (10 méter után visszarohanok, de akkor is). Ez lesz abból, ha a bálra koncentrálok... :falba:

Megkérhetnék egy igen kedves és együttérző budapestit, hogy járjon utána, hogy a nyugati pályaudvaron a kalauz leadott-é egy fekete karórát? November 2.-án szóródott el Szentes-Szolnok-Budapest vonalon... Tudom mik az esélyeim, de hátha mégse  :redface:
http://www.mav-start.hu/ugyfelszolgalat/hol_keressem.php

edit: http://usteam.hu/forum/index.php?topic=1418.msg367727#msg367727 Ez mit akar jelenteni?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Én

Hogy ne oda offoljunk, ahova:
Quote from: NLZ on 2008-11-17, 00:36:45
Vagy szimplán belerakod az aláírásodba, spoiler nélkül. :)
You didn't mean that :zomg:

NLZ

Quote from: Én on 2008-11-17, 00:38:22
Hogy ne oda offoljunk, ahova:
Quote from: NLZ on 2008-11-17, 00:36:45
Vagy szimplán belerakod az aláírásodba, spoiler nélkül. :)
You didn't mean that :zomg:
Most méééér? :D
[reserved]

kikuchiyo

Mai szánalmas beírásunk következik:

A japántanárunk magyar népmeséket akar fordíttatni velünk, így feltúrtam az egyik alsó polcot, ahol emlékeim szerint a Benedek Elek, Magyar Mondák és hasonló kötetek lapultak. És találtam egy olyat, hogy:
a Szülészet Tankönyve.
Biztos anyukám rémítette magát vele, mielőtt még én megszülettem, eddig rendben is lenne a dolog...

Csak azt nem értem, hogy hogy nem fedeztem én ezt fel 13 éves koromban?  :D
Failure is the default option

Zsiga

Quote from: kikuchiyo on 2008-11-17, 01:09:47
Csak azt nem értem, hogy hogy nem fedeztem én ezt fel 13 éves koromban?  :D
Majdnem írtam hogy azért mert 13 évesen már rég a netről szedted a poreszt, de aztán rájöttem hogy te oldfag vagy. :angyali:

Nakedape

Quote from: Zsiga on 2008-11-17, 01:19:38
Quote from: kikuchiyo on 2008-11-17, 01:09:47
Csak azt nem értem, hogy hogy nem fedeztem én ezt fel 13 éves koromban?  :D
Majdnem írtam hogy azért mert 13 évesen már rég a netről szedted a poreszt, de aztán rájöttem hogy te oldfag vagy. :angyali:

sztem magyarországon, Kiku hozta létre 13 évesen a netet, ( s mindezt azért, mert okos, de nem  tudott otthon jól keresni)
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Moha

Quote from: .Attila on 2008-11-15, 13:08:12
http://uk.youtube.com/watch?v=0CirgVj8Baw
Elsőre én sem tudnám eldönteni az illető nemét...
Ez annyira szánalmas....
[spoiler=Első goldolatok]- Az egy dolog, hogy ujjong az animének, de feltenni youtube-ra (pláne ez a képernyő puszilgatás)...
- Milyen otaku az, aki angol szinkronnal nézi az animéket?
- Ha már nem tud pálcikával enni, legalább ne erőltetné...[/spoiler]
Mikor hirtelen mozdulattal előkapta a fésűt, azt hittem, hogy legalább borotva és ott helyben felvágja magát... :hopp:
Még a kawaii-t se tudja rendesen kiejteni, folyton kowai lesz belőle, ami nagyjából le is írja az egész videót. :)

Most már csak arra lennék kíváncsi, hogy hány éves.

Xzone

Quote from: Moha on 2008-11-17, 01:55:34
[spoiler]
Quote from: .Attila on 2008-11-15, 13:08:12
http://uk.youtube.com/watch?v=0CirgVj8Baw
Elsőre én sem tudnám eldönteni az illető nemét...
Ez annyira szánalmas....
[spoiler=Első goldolatok]- Az egy dolog, hogy ujjong az animének, de feltenni youtube-ra (pláne ez a képernyő puszilgatás)...
- Milyen otaku az, aki angol szinkronnal nézi az animéket?
- Ha már nem tud pálcikával enni, legalább ne erőltetné...[/spoiler]
Mikor hirtelen mozdulattal előkapta a fésűt, azt hittem, hogy legalább borotva és ott helyben felvágja magát... :hopp:
Még a kawaii-t se tudja rendesen kiejteni, folyton kowai lesz belőle, ami nagyjából le is írja az egész videót. :)

Most már csak arra lennék kíváncsi, hogy hány éves.[/spoiler]

A "kawaii morning"-nál már nagyon az volt az érzésem, hogy csak trollkodik a srác. Mondjuk így se bírtam sokáig nézni.

Moha

Quote from: Zsiga on 2008-11-17, 01:19:38
Quote from: kikuchiyo on 2008-11-17, 01:09:47
Csak azt nem értem, hogy hogy nem fedeztem én ezt fel 13 éves koromban?  :D
Majdnem írtam hogy azért mert 13 évesen már rég a netről szedted a poreszt, de aztán rájöttem hogy te oldfag vagy. :angyali:
Ugyan... Akkoriban még az osztálytársaktól vagy a fater rejtekhelyéről kellett megszerezni a napi adag pr0nt. :hopp:

Zsiga

Quote from: Moha on 2008-11-17, 02:07:23
Ugyan... Akkoriban még az osztálytársaktól vagy a fater rejtekhelyéről kellett megszerezni a napi adag pr0nt. :hopp:
Érdekes, pedig te nem vagy sokkal öregebb mint én. 13 évesen "saját" számtech-termem volt a suliban ISDN netkapcsolattal. :D

Zen

@Zsiga: Alszol mi b+? :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Zsiga

Quote from: Zen on 2008-11-17, 03:45:59
@Zsiga: Alszol mi b+? :D
Kuss b+ felébredtem. :D
(Na jó, épp leért a WALL-E és sürgősen meg kellett néznem. Nagyon jó btw.:))

Draconire


Ramiz

Van még olyan USDownloader szerű cucc, ami tényleg leszedi a rapidshare.com-ról a cuccokat?
Kéne nagyon. Az USDownloader nekem már nem hajlandó.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Tycho

Quote from: Ramiz on 2008-11-17, 12:25:01
Van még olyan USDownloader szerű cucc, ami tényleg leszedi a rapidshare.com-ról a cuccokat?
Kéne nagyon. Az USDownloader nekem már nem hajlandó.


gondolom a következő verzió majd megint működni fog oda is...

Moha

Quote from: Zsiga on 2008-11-17, 03:44:41
Quote from: Moha on 2008-11-17, 02:07:23
Ugyan... Akkoriban még az osztálytársaktól vagy a fater rejtekhelyéről kellett megszerezni a napi adag pr0nt. :hopp:
Érdekes, pedig te nem vagy sokkal öregebb mint én. 13 évesen "saját" számtech-termem volt a suliban ISDN netkapcsolattal. :D
Lucky Bastard! :D

Quote from: Ramiz on 2008-11-17, 12:25:01
Van még olyan USDownloader szerű cucc, ami tényleg leszedi a rapidshare.com-ról a cuccokat?
Kéne nagyon. Az USDownloader nekem már nem hajlandó.
Egyik munkatársam írt valami ilyesmi programot, esetleg elkérem tőle.

Zsiga

Quote from: Moha on 2008-11-17, 13:38:09
Lucky Bastard! :D
Igaz hogy ratyi Mac gépek voltak, de legalább a felügyelő tanárnak (mivel egy tanár volt a 3 számtech-teremre ezért ez voltam én :D) volt külön gépe.  :Kiraly:

Nakedape

Quote from: Zsiga on 2008-11-17, 16:42:18
Quote from: Moha on 2008-11-17, 13:38:09
Lucky Bastard! :D
Igaz hogy ratyi Mac gépek voltak, de legalább a felügyelő tanárnak (mivel egy tanár volt a 3 számtech-teremre ezért ez voltam én :D) volt külön gépe.  :Kiraly:
13 évesen?
korán kapott hatalom(+  free inetnet stuffs. a lot)
ez sok mindent megmagyaráz  :D :D
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Zsiga

Quote from: Nakedape on 2008-11-17, 16:48:24
13 évesen?
korán kapott hatalom(+  free inetnet stuffs. a lot)
ez sok mindent megmagyaráz  :D :D
Ja. :) Vagy talán 14, általános iskola utolsó éveiben. :) Érdemes volt jóban lenni a számtechtanárral, meg járni programozó-szakkörre (multiban Doomozni a haverokkal). :D
Btw. mit magyaráz? A kockaságomat inkább az magyarázza hogy 7 éves korom óta van PC-m, 9 évesen telepítettem először oprendszert (DOS 6.22 és Win 3.1), és 11 évesen raktam össze az első saját pénzből vett gépem. :D

Nakedape

Quote from: Zsiga on 2008-11-17, 17:38:09
Quote from: Nakedape on 2008-11-17, 16:48:24
13 évesen?
korán kapott hatalom(+  free inetnet stuffs. a lot)
ez sok mindent megmagyaráz  :D :D
Ja. :) Vagy talán 14, általános iskola utolsó éveiben. :) Érdemes volt jóban lenni a számtechtanárral, meg járni programozó-szakkörre (multiban Doomozni a haverokkal). :D
Btw. mit magyaráz? A kockaságomat inkább az magyarázza hogy 7 éves korom óta van PC-m, 9 évesen telepítettem először oprendszert (DOS 6.22 és Win 3.1), és 11 évesen raktam össze az első saját pénzből vett gépem. :D
nem, nem a kockaságra gondoltam  :angyali:
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Zsiga

Quote from: Nakedape on 2008-11-17, 17:42:40
nem, nem a kockaságra gondoltam  :angyali:
Igen, gondoltam.  :D

Nakedape

#27954
te Zsiga, lala1111 viszajött, nem terveztél valamit ?  :__devil: :Kiraly:

szerk.ahh elment..
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Makos

Éééés végre lejött a monopoly PS2-re :D
Most tesztelem :D

Én

Ma egész nap fordítva és kifordítva volt rajtam a pulóverem :facepalm:
Quote from: Zsiga on 2008-11-17, 17:38:09
...
Kezdem szégyelleni hogy csak 10 éves koromtól van gépem és 14 éves koromtól internetem. :P

Makos

Quote from: Én on 2008-11-17, 18:17:15
Ma egész nap fordítva és kifordítva volt rajtam a pulóverem :facepalm:
Quote from: Zsiga on 2008-11-17, 17:38:09
...
Kezdem szégyelleni hogy csak 10 éves koromtól van gépem és 14 éves koromtól internetem. :P

Én csak az internettel vagyok lemaradva :D

Én

Én meg a PS2-vel :D
Egyetlen konzolom egy Sega MegaDrive volt, még valamikor a múlt évezredben. Multkor elő akartam kapni egy kis Mario Bros-ra, de nem működik. :frown:

Nakedape

#27959
Quote from: Én on 2008-11-17, 18:43:22
Én meg a PS2-vel :D
Egyetlen konzolom egy Sega MegaDrive volt, még valamikor a múlt évezredben. Multkor elő akartam kapni egy kis Mario Bros-ra, de nem működik. :frown:
ha volt kölcsönbe Cartridge játékkal, az Commodore-hoz az már konzol? nekem olyanna tűnt, semmi loading felirat..

mai első komoly sikerem :
[spoiler][/spoiler]
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution