Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Nakedape

#31170
Quote from: Tycho on 2009-02-14, 13:16:08
Quote from: minuszmiki on 2009-02-14, 03:05:09
No typo? You, Sir, are not drunk enough.

I am l337. :Kiraly:

(orrba felköhögött vodka -> szolid tántorgás és színes ásítás... and still no typo!)

összefoglalva:
ch!=p

[spoiler]vagyis   addig tudsz írni, amíg a svájciak nem lesznek portugálok[/spoiler]
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution


Nihilus

Quote from: Én on 2009-02-14, 11:53:23
Számítotam rád. Lehet a múltkor nem fogalmaztam elég világosan. :__devil:
Amúgy végre egy valentin nap ami jónak ígérkezik :hopp: in b4 faggotry with chocolate, etc
O rly?

Én is utálom őt, de téged imádlak idegesíteni :)

Kuroi Tenshi

Quote from: kikuchiyo on 2009-02-14, 12:51:29
Quote from: Én on 2009-02-14, 01:31:30
Amúgy végre egy valentin nap ami jónak ígérkezik :hopp: in b4 faggotry with chocolate, etc

Ha ezzel a Cloud-dal történt kis afférodra (túl sok ruha) célzol, akkor nem érdekel minket.

[tay]
chocolate train...

Én

Leöntöttem sörrel a sült halamat...
[spoiler]...egész jó lett :cool:[/spoiler]

Cloud

Quote from: kikuchiyo on 2009-02-14, 12:51:29
Quote from: Én on 2009-02-14, 01:31:30
Amúgy végre egy valentin nap ami jónak ígérkezik :hopp: in b4 faggotry with chocolate, etc

Ha ezzel a Cloud-dal történt kis afférodra (túl sok ruha) célzol, akkor nem érdekel minket.
:__devil:



Én:

Sörös sült hal?  :zomg:

Én

Amikor leöntöttem kurvaanyázatm én is rendesen... aztán gondoltam megkóstolom és egész pikáns lett. A rizst még nem mertem megkóstolni.

Cloud

Sörös rizs.  :zomg: ^2

Bicskei

sziasztok
történt valami érdekes az elmut 2-3 napban itt a forumon??
azt látom hogy Én megőrült és a sört pazarolja
(*resszkess gasztronomia világa*)..
Ultras liberi

Cobra

Clod meg Én (persze nem én, hanem ő) egy pár lettek. Más érdemleges nem nagyon történt, ami érdekelne téged.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

minuszmiki

Quote from: Tycho on 2009-02-14, 13:16:08
Quote from: minuszmiki on 2009-02-14, 03:05:09
No typo? You, Sir, are not drunk enough.

I am l337. :Kiraly:

(orrba felköhögött vodka -> szolid tántorgás és színes ásítás... and still no typo!)
Na majd este kiderítem, elég l337 vagyok-e. :D

Tycho

Quote from: minuszmiki on 2009-02-14, 17:15:31
Quote from: Tycho on 2009-02-14, 13:16:08
Quote from: minuszmiki on 2009-02-14, 03:05:09
No typo? You, Sir, are not drunk enough.

I am l337. :Kiraly:

(orrba felköhögött vodka -> szolid tántorgás és színes ásítás... and still no typo!)
Na majd este kiderítem, elég l337 vagyok-e. :D
hajrá! :whoah:

Kvikveg

#31182
Istenem de frusytralo olzan gepen talalni magam, ahol magzar a default kiosytas, raadasul felcserelt züyüvel, nincs Total Commander vagz Far, se mplazer. Áááá...

Forditas:
Istenem de frusztralo olyan gepen talalni magam, ahol magyar a default kiosztas, raadasul felcserelt y-z-vel, nincs Total Commander vagy Far, se mplayer.  :comp:

edit:
Na, mplayer mar van, de a fontja valami hihetetlenul szogletes LOL. Es valahogy tokmashogy van a meretezese. Argh.
edit2: na, Far volt, csak ikonja nem volt, eees a font-problema is meg van oldva. Nyehheheee.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Kuroi Tenshi

Quote from: Kvikveg on 2009-02-14, 19:34:44
Istenem de frusytralo olzan gepen talalni magam, ahol magzar a default kiosytas, raadasul felcserelt züyüvel, nincs Total Commander vagz Far, se mplazer. Áááá...

Forditas:
Istenem de frusztralo olyan gepen talalni magam, ahol magyar a default kiosztas, raadasul felcserelt y-z-vel, nincs Total Commander vagy Far, se mplayer.  :comp:

Fordítás:
Istenem, de frusztráló olyan gépen találni magam, ahol magyar a default kiosztás, ráadásul felcserélt y-z-vel, nincs Total Commander vagy Far, se mplayer.  :comp:

:haha:

ez a FF beépített helyesírás-ellenőrző már Kviki-biztos: mindegyiket
elsőre vagy másodikra eltalálta :haha: :jee:

Én

#31184
Quote from: Cobra on 2009-02-14, 16:28:45
Clod meg Én (persze nem én, hanem ő) egy pár lettek. Más érdemleges nem nagyon történt, ami érdekelne téged.
Látod Cloud, óvatosan kell bánni a szellemeskedéssel itt. Ezek a buzik csak arra tudnak gondolni, és már egyből hírbe hoztak minket :zomg:
Különben is, ami képet láttam Cloudról, egyáltalán nem hasonlított kacsára, szóval nem tudom mit próbálkoztok... :rolleyes:

Cloud

Quote from: Én on 2009-02-14, 20:01:48
Quote from: Cobra on 2009-02-14, 16:28:45
Clod meg Én (persze nem én, hanem ő) egy pár lettek. Más érdemleges nem nagyon történt, ami érdekelne téged.
Látod Cloud, óvatosan kell bánni a szellemeskedéssel itt. Ezek a buzik csak arra tudnak gondolni, és már egyből hírbe hoztak minket :zomg:
Különben is, ami képet láttam Cloudról, egyáltalán nem hasonlított kacsára, szóval nem tudom mit próbálkoztok... :rolleyes:
:rotfl:
Szellemeskedés üzemmód kikapcs, és törölve... :D

Xzone

Quote from: Én on 2009-02-14, 20:01:48
Quote from: Cobra on 2009-02-14, 16:28:45
Clod meg Én (persze nem én, hanem ő) egy pár lettek. Más érdemleges nem nagyon történt, ami érdekelne téged.
Látod Cloud, óvatosan kell bánni a szellemeskedéssel itt. Ezek a buzik csak arra tudnak gondolni, és már egyből hírbe hoztak minket :zomg:
Különben is, ami képet láttam Cloudról, egyáltalán nem hasonlított kacsára, szóval nem tudom mit próbálkoztok... :rolleyes:

Szerintem kifejezetten jó lesz a fórumnak, hogy egy kis színt visz majd bele egy homoszexuális pár.

I, for one, welcome our new gay friends.

Nihilus

Quote from: Xzone on 2009-02-14, 20:25:04
Quote from: Én on 2009-02-14, 20:01:48
Quote from: Cobra on 2009-02-14, 16:28:45
Clod meg Én (persze nem én, hanem ő) egy pár lettek. Más érdemleges nem nagyon történt, ami érdekelne téged.
Látod Cloud, óvatosan kell bánni a szellemeskedéssel itt. Ezek a buzik csak arra tudnak gondolni, és már egyből hírbe hoztak minket :zomg:
Különben is, ami képet láttam Cloudról, egyáltalán nem hasonlított kacsára, szóval nem tudom mit próbálkoztok... :rolleyes:

Szerintem kifejezetten jó lesz a fórumnak, hogy egy kis színt visz majd bele egy homoszexuális pár.

I, for one, welcome our new gay friends.

Cloud

#31188
Quote from: Xzone on 2009-02-14, 20:25:04
Quote from: Én on 2009-02-14, 20:01:48
Quote from: Cobra on 2009-02-14, 16:28:45
Clod meg Én (persze nem én, hanem ő) egy pár lettek. Más érdemleges nem nagyon történt, ami érdekelne téged.
Látod Cloud, óvatosan kell bánni a szellemeskedéssel itt. Ezek a buzik csak arra tudnak gondolni, és már egyből hírbe hoztak minket :zomg:
Különben is, ami képet láttam Cloudról, egyáltalán nem hasonlított kacsára, szóval nem tudom mit próbálkoztok... :rolleyes:

Szerintem kifejezetten jó lesz a fórumnak, hogy egy kis színt visz majd bele egy homoszexuális pár.

I, for one, welcome our new gay friends.
Nincs inkább itt két csaj? Jobb lenne inkább egy leszbi pár. :D

(bár inkább akkor már two girls and me :D)


SaiyaGin

Quote from: Cloud on 2009-02-14, 20:29:20
Quote from: Xzone on 2009-02-14, 20:25:04
Quote from: Én on 2009-02-14, 20:01:48
Quote from: Cobra on 2009-02-14, 16:28:45
Clod meg Én (persze nem én, hanem ő) egy pár lettek. Más érdemleges nem nagyon történt, ami érdekelne téged.
Látod Cloud, óvatosan kell bánni a szellemeskedéssel itt. Ezek a buzik csak arra tudnak gondolni, és már egyből hírbe hoztak minket :zomg:
Különben is, ami képet láttam Cloudról, egyáltalán nem hasonlított kacsára, szóval nem tudom mit próbálkoztok... :rolleyes:

Szerintem kifejezetten jó lesz a fórumnak, hogy egy kis színt visz majd bele egy homoszexuális pár.

I, for one, welcome our new gay friends.
Nincs inkább itt két csaj? Jobb lenne inkább egy leszbi pár. :D

Átoperáltatjátok magatokat? :D

Én

Azért figyelitek mennyire erőltetik a dolgot? :D

Cloud

#31191
Valakik de be vannak indulva.  :D



A többiekből most jönnek elő a rejtett érzelmek. Nemgond srácok. Toleránsak vagyunk.  :D

Én

Jee mégis megyek buliba! Aszittem csóró leszek de behívnak belépőre... :D Bordó vagy fekete ing? :D
Also:
Quote from: minuszmiki on 2009-02-14, 17:15:31
Na majd este kiderítem, elég l337 vagyok-e. :D
Valentin napi piná piálás!!! :whoah:

Member

Lehettek b*zik, csak ne süllyedjetek le 12 éves szerelmes p*csák szintjére.
[spoiler]Vagy már most ott vagytok? :haha: [/spoiler]
Ismimnek van 3-4 homokos ismerőse és borzasztóak. Ha nem d*gnak, aggódnak egymás iránt meg nyavajognak, hogy hol a másik.

teraflare

Quote from: Cloud on 2009-02-14, 20:29:20
Nincs inkább itt két csaj? Jobb lenne inkább egy leszbi pár. :D
(bár inkább akkor már two girls and me :D)
Kviki, norikó felvállaljátok?  :angyali:

Bicskei

#31195


a bonusz pedig..Emma nah az ilyenek miatt nem szeretem kedvelem a buzikat.
http://www.youtube.com/watch?v=PJPEPL-OeI8

sorry csak ha már politika nem akkor buzik sem.. :P

javítva túl durva volt belátom így utólag..
Ultras liberi

Nakedape

Quote from: Bicskei on 2009-02-14, 22:50:34
én valahogy nem szeretem a homokosokat..
http://www.youtube.com/watch?v=UYkuEffVGHU (Titkolt-Más vagy)

a bonusz pedig..Emma nah az ilyenek miatt nem szeretem a buzikat.
http://www.youtube.com/watch?v=PJPEPL-OeI8

sorry csak ha már politika nem akkor buzik sem.. :P

büszke vagyok rád, hogy igen mai  világunk erkölcsi fertőjében, vannak még józan életű, kulturált, jó emberek.
köszönöm
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Zsiga

Szereztem magyar+angol "Vocaloidot", és valami jó Windows-indító szöveget akarok csináltatni vele. Van valakinek valami ötlete?

Nakedape

Quote from: Zsiga on 2009-02-14, 23:38:54
Szereztem magyar+angol "Vocaloidot", és valami jó Windows-indító szöveget akarok csináltatni vele. Van valakinek valami ötlete?
először arra gondoltam, h oh no not again,

vagy csak egy noooo kiálltás  alá cliffhanger
de  ne szívjuk a wint mégse

így http://www.youtube.com/watch?v=nBCjH5BKU4A&feature=related
innen 3:40 től
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

kikuchiyo

Magas női hangon "Oh no don't rape me please!", hogy a szomszédok is hallják.
Failure is the default option