Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Lythis

hmm... idén még nem ettem oroszkrém tortát asszem... musthave...

noriko

[spoiler][/spoiler]  ^^


Húgom ismét megjött külföldről, és hozott óriás Tobleronét!  :hopp:
"I wish I could, but I don't want to."

Lythis

Quote from: noriko on 2009-10-19, 02:24:20
[spoiler][/spoiler]  ^^


Húgom ismét megjött külföldről, és hozott óriás Tobleronét!  :hopp:
asszem húgoddal jóban leszünk  :angyali:

Én

Én meg most kezdek el laborra tanulni :zomg: Kajás témához megy valszeg egy jó nagy rántotta lesz, hogy Xzone irigykedjen.

Edina-chan

én most értem haza gimiből pfejj,utolsó év, és rá kellett jöjjek hogy mennyire utálom az osztálytársnőimet, mert annyi eszük és élettapasztalatunk sincs mint egy faragott hintalónak. úgyhogy skippeltem is a mai táncpróbát, amúgyse vagyok jól. alig várom az érettségit >.>

hejj kiutálja a zsíroskenyeret? XD zsiroskenyér + lágytojás + lilahagyma ftw, utána sorozatos fogmosás  :D

@Bicskei: golyózni a disznó szemével? sógorom MEGESZI. -sülve-   :wtf:

.Attila

Quote from: Edina-chan on 2009-10-19, 15:49:54
én most értem haza gimiből pfejj,utolsó év, és rá kellett jöjjek hogy mennyire utálom az osztálytársnőimet, mert annyi eszük és élettapasztalatunk sincs mint egy faragott hintalónak.

Gondolod, hogy ez nagyon másképp lesz gimi után?

Moha

Zsíroskenyér és lilahagyma combóhoz én egy dolgot tudok elképzelni: jófajta fehérbort. :)

Makos

+ egy kis só a zsíroskenyérre :D

.Attila

Quote from: Makos on 2009-10-19, 16:08:34
+ egy kis só a zsíroskenyérre :D

Apám gyerekkorában cukrozta...

sirtomi

Quote from: Moha on 2009-10-19, 16:02:23
Zsíroskenyér és lilahagyma combóhoz én egy dolgot tudok elképzelni: jófajta fehérbort. :)
Fröccs. Előtte egy guggolós pálinka.

Jófajta fehérbort nem zsíros kenyérhez iszunk :)

Moha

Quote from: .Attila on 2009-10-19, 16:22:58
Quote from: Makos on 2009-10-19, 16:08:34
+ egy kis só a zsíroskenyérre :D

Apám gyerekkorában cukrozta...
:eek:
[spoiler]Mondjuk én meg sósan eszem a nudlit, szóval csak hallgassak. :haha: [/spoiler]

Edina-chan

Quote from: .Attila on 2009-10-19, 16:01:59
Quote from: Edina-chan on 2009-10-19, 15:49:54
én most értem haza gimiből pfejj,utolsó év, és rá kellett jöjjek hogy mennyire utálom az osztálytársnőimet, mert annyi eszük és élettapasztalatunk sincs mint egy faragott hintalónak.

Gondolod, hogy ez nagyon másképp lesz gimi után?
Reménykedem hogy a lányok nagy része 20 körül beérik valamennyire. hülyeség hogy előbb érnek mint a fiúk -.-

micsoda kajás téma lett itt, éhes vagyoK D=

Moha

Quote from: Edina-chan on 2009-10-19, 18:59:32
Reménykedem hogy a lányok nagy része 20 körül beérik valamennyire. hülyeség hogy előbb érnek mint a fiúk -.-
Jééé, hogy ezt egy lány is észreveszi?! :D
Amennyire tapasztaltam, ez a folyamat elhúzódik 25 éves korig is, egyeseknél tovább. Tisztelet a kivételnek!

.Attila

Quote from: Edina-chan on 2009-10-19, 18:59:32
Quote from: .Attila on 2009-10-19, 16:01:59
Quote from: Edina-chan on 2009-10-19, 15:49:54
én most értem haza gimiből pfejj,utolsó év, és rá kellett jöjjek hogy mennyire utálom az osztálytársnőimet, mert annyi eszük és élettapasztalatunk sincs mint egy faragott hintalónak.

Gondolod, hogy ez nagyon másképp lesz gimi után?
hülyeség hogy előbb érnek mint a fiúk -.-

Te biztos nem fiú vagy? Magától lány még ilyet sosem mondott. Aki elfogadta érvelés után, hogy a lányok sem érettebbek, olyanból is csak eggyel találkoztam eddig.

Makos


Edina-chan

ja végülis az avataromon nem én vagyok lol

most meglepő ha azt mondom hogy a nők nagy része undorítóbb tud lenni, mint a pasik? ők piskóták hozzánk képest. jó most ezzel magamat is általánosítom, de én nem érzem magam ilyennek..viszont az osztályban minden nap csak ezt tapasztalom.  és úúúúúh  :uzi: :uzi: :uzi:
Attila nekem még csak érvelned sem kell,én érvelek xD

.Attila

Quote from: Edina-chan on 2009-10-19, 20:11:12
most meglepő ha azt mondom hogy a nők nagy része undorítóbb tud lenni, mint a pasik? ők piskóták hozzánk képest.
Attila nekem még csak érvelned sem kell,én érvelek xD

I love you.

Edina-chan

huh lassan ez is olyan lesz mint aoianime irc chat: nem merek felmenni mert sok a fanboy xD  :zomg: <3

Cloud

Quote from: Edina-chan on 2009-10-19, 20:17:18
huh lassan ez is olyan lesz mint aoianime irc chat: nem merek felmenni mert sok a fanboy xD  :zomg: <3
Jaj te szegény. :D

Próféta

Edina-chan: nekem úgy rémlik, mintha régebben is az a koraérett típus lettél volna. Nem igazságos magadhoz mérni mindenkit; én például már 24 lettem, de néha az az érzésem, hogy nekem sincs annyi eszem mint egy faragott hintalónak :)

Quote from: .Attila on 2009-10-19, 19:27:45
Te biztos nem fiú vagy?
Én csak egyszer láttam meeten, de egészen határozottan nem fiúnak látszott.

Moha

Quote from: Próféta on 2009-10-19, 22:28:01
én például már 24 lettem, de néha az az érzésem, hogy nekem sincs annyi eszem mint egy faragott hintalónak :)
No de nem mindegy, hogy okos vagy és hülyéskedsz, vagy hülye vagy és okoskodsz. Ha előbbi, akkor semmi baj! :)

Próféta

Quote from: Moha on 2009-10-19, 22:35:25
No de nem mindegy, hogy okos vagy és hülyéskedsz, vagy hülye vagy és okoskodsz. Ha előbbi, akkor semmi baj! :)
Egyik se. Inkább olyasmi, hogy elfelejtem emezt, nem gondolok amarra, nem látom a dolgokat valaki másnak a szemszögéből, stb.

Bicskei

Ultras liberi

Edina-chan

fenéket jó itt xD

@Próféta: hm igen vmi meet nekem is rémlik, ha lesz a közeljövőben valami, most TÉNYLEG eljönnék  :D jó lenne egy kis társaság mert márt srsly kikészülök a környezetemtől..tudok én nagyon hülye lenni különösen a barátom társaságában (akkor jön a 'kettyóóóós yumi'  :D ) de alapvetően mindig is koraérett voltam és sajna idegesít/ett az ha valaki nem úgy fogja fel a dolgokat mint én, vagy nem érti meg, stbstb..hát ez van. :/ biztos savanyú vén nyanya leszek  :D

NLZ

Ha nem jó itt, akkor miért nem vonulsz át? :P
[reserved]

Moha

Quote from: NLZ on 2009-10-19, 23:15:05
Ha nem jó itt, akkor miért nem vonulsz át? :P
Adj neki popcornt, azt hadd várja, hogy kezdődjön a mozi. :D

Edina-chan

#39146
a fenéket után kellett volna egy vessző, csak már este van. "fenéket, jó itt" ..elverjelek tán 1 vesszővel??  :D rutyutyuty *esti kettyó*
popcorn jöhet

szerk.: olyan fura itt lánynak lenni, kezeljetek lécci fiúként, de ne úgy mint a börtönös fürdős szappanos jelenetekben  :3x3:

Cloud

Quote from: Edina-chan on 2009-10-19, 23:23:11


szerk.: olyan fura itt lánynak lenni, kezeljetek lécci fiúként, de ne úgy mint a börtönös fürdős szappanos jelenetekben  :3x3:
Na ilyet se hallotam még.  :zomg:

Edina-chan

 :lame:
jó akkor nem. csak nem szeretem az ártatlan naív loli szerepet  :3x3:

Cobra

Quote from: Edina-chan on 2009-10-19, 23:23:11
a fenéket után kellett volna egy vessző, csak már este van. "fenéket, jó itt" ..elverjelek tán 1 vesszővel??  :D rutyutyuty *esti kettyó*
popcorn jöhet

szerk.: olyan fura itt lánynak lenni, kezeljetek lécci fiúként, de ne úgy mint a börtönös fürdős szappanos jelenetekben  :3x3:

Ezek a mai fiatalok  :ejnye:
Egyébként tényleg nem úgy viselkedsz, mint egy lány, de ez errefelé inkább előny :)
Hide and fear, Cobra Commander is here !