Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

NLZ

Mitőtént?
[reserved]

noriko

Quote from: Moha on 2009-10-21, 16:32:36
Oké. Te tényleg nem vagy lány. :haha:
Ha nyafka cicababa lenne, nem hiszem, hogy visszajárna ide :)
"I wish I could, but I don't want to."

pet

táncolok szalagavatón  :lol:
biztos egyeseknek ez alap, de mivel nálunk az egész évfolyamban van vagy 14 csaj, pontosan nemtudom mennyi, ezért elég kevés 12. es fog táncolni :)

Nakedape

Quote from: pet on 2009-10-21, 18:19:06
táncolok szalagavatón  :lol:
biztos egyeseknek ez alap, de mivel nálunk az egész évfolyamban van vagy 14 csaj, pontosan nemtudom mennyi, ezért elég kevés 12. es fog táncolni :)
de te azért nővel?
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Zsiga

#39214
Nálunk meg fiúból volt kevés (az osztályban 2:1 volt az arány), de nem volt belőle gond, szereztünk alsóbbéveseket meg külsősöket, táncolt mindenki. Alternatív megoldás az 1 lány több fiú, vannak olyan táncok ahol ilyen "threesome párok" vannak alapból, vagy csak simán nem kellenek fix párok, ha van egy kevés agya a tánctanárnak akkor ez nem okozhat neki problémát.
(Aztán persze lehet hogy csak nekünk volt különösen jó tanárunk, és az átlag nem ezt mutatja.)

.Attila

Én sem értem, minek erőltetni az egy lány egy fiú felállást.
Minden szentnek maga felé hajlik a keze alapon: salsában is megoldható a 2 fiú 1 lány felállás.
Buliban láttam, hogy a két fiú cserélgette egymást egy lánynál és eszméletlenül jó kis műsort csináltak :)

Zsiga

And now something completely different.

Egy torrentoldalon mit választanátok, VIP rangot vagy +100GB feltöltést? (Mostani arányom:  r: 7.137  u: 195.61 gb  d: 27.41 gb; így nem igazán vagyok rászorulva a plusz uploadra, de mégis nehéz a döntés...)

Zen

VIP ranggal mi jár?
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Zsiga

#39218
Ingyen custom title, egyszerre 16 letöltési szál (12 helyett), 128 képet tölthetek fel az oldal saját képfeltöltő rendszerébe (64 helyett), nincs automata lefokozás, nincs inaktivitás miatti automata ban, meg ugye jól néz ki. :)
Szóval semmi komoly, csak jó érzés azt mondani hogy VIP vagyok az egyik kedvenc trackeremen.

Makos

Quote from: Nihilus on 2009-10-21, 17:06:08
Quote from: Kuroi Tenshi on 2009-10-21, 17:04:22
Csak nem megszűnt a no guro policy? :)
Tényleg. Töröltem.

What happened?

Zen

VIP, for kicks and giggles.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Nakedape

másnak is lassú a külföldi net?

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Darkstar

Quote from: Nakedape on 2009-10-21, 19:12:53
másnak is lassú a külföldi net?
Eléggé, bár mintha néhány magyar lap is lassú lenne
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

SaiyaGin

Ah ha! Akkor csodálkozom azon, miért ilyen lassú a tecső.

Nakedape

ahhoz, h kifizesse az elte nekem a konferencia szállásom, kell az eltétől egy hallgatói igazolást kérnem, amit majd  megmutatok az eltének

.....
eszem f****m kettéb****m
..
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Én

pet: nálatok csak sulin belül lehet? Nálunk csomóan külsőssel táncoltak. Hívd el valamelyik volt 11 éves csajodat inkább. :D

Edina-chan

own

halljátok..pettel való beszélgetés msnen, a volt csajairól, ráadásul egész nap: PRICELESS!!!!!!!!!  :D

Fazék

Quote from: Edina-chan on 2009-10-21, 20:50:24
own

halljátok..pettel való beszélgetés msnen, a volt csajairól, ráadásul egész nap: PRICELESS!!!!!!!!!  :D
köszönjük, hogy föláldoztad magad és talán meggátoltál pár további pet hozzászólást a párkapcsolatok topic-ban.

Edina-chan

és ehhez még nem jött hozzá a webcamos vetkőzés.

már csak gyulusnak kéne beszállnia a kigyúrt testével és a 35 éves alkeszfejével :cool:

Zen

A fej már itt van, csak az az alatti rész hiányzik.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

kikuchiyo

Quote from: Nakedape on 2009-10-21, 20:23:59
ahhoz, h kifizesse az elte nekem a konferencia szállásom, kell az eltétől egy hallgatói igazolást kérnem, amit majd  megmutatok az eltének

.....
eszem f****m kettéb****m
..

Addig örülj, drága barátom, amíg olyan kulturált helyen vagy, mint az ELTE.

Nálunk ennél sokkal durvább dolgok fordulnak elő.
Failure is the default option

Cloud

#39231
Quote from: Zsiga on 2009-10-21, 19:00:57
And now something completely different.

Egy torrentoldalon mit választanátok, VIP rangot vagy +100GB feltöltést? (Mostani arányom:  r: 7.137  u: 195.61 gb  d: 27.41 gb; így nem igazán vagyok rászorulva a plusz uploadra, de mégis nehéz a döntés...)

Egyértelműen VIP. Bár azon az oldaon nem tartozik az is bele hogy ilyenkor minden tori free?
(szabad tudni melyik oldal? :D )

NLZ

Quote from: Fazék on 2009-10-21, 20:52:02
Quote from: Edina-chan on 2009-10-21, 20:50:24
own

halljátok..pettel való beszélgetés msnen, a volt csajairól, ráadásul egész nap: PRICELESS!!!!!!!!!  :D
köszönjük, hogy föláldoztad magad és talán meggátoltál pár további pet hozzászólást a párkapcsolatok topic-ban.
Remek, most TVzhetek, hogy meglegyen a szappanopera dózisom. :(
[reserved]

Cloud


Zsiga

Quote from: Cloud on 2009-10-21, 21:21:21
Egyértelműen VIP. Bár azon az oldaon nem tartozik az is bele hogy ilyenkor minden tori free?
(szabad tudni melyik oldal? :D )
Cinemageddon. És nem, nem lesz (lett) tőle minden freeleech, nem is tartanám korrektnek, nem szeretem az olyan oldalakat ahol annyira ki van nyalva a vipek segge, az átlagjúzer meg dögöljön meg. (HDpre adminjaitól és vipjeitől pl. sugárban hányok, nem is használom az oldalt már egy ideje.)

Quote from: Edina-chan on 2009-10-21, 20:50:24
own

halljátok..pettel való beszélgetés msnen, a volt csajairól, ráadásul egész nap: PRICELESS!!!!!!!!!  :D
Hány sörért küldöd át a logot? :D

Edina-chan

#39235
még ingyen is átküldöm, talán screenshot is van arról, ahogyan közben igazítgatja a haját  :D de az nem olyan érdekes.
[spoiler]asszem jó nagy rape-t fogok kapni tőle xD[/spoiler]

[spoiler]      yumi [edina]       üzenete:
*te
*kedvelsz? :$
        IriZe           üzenete:
*persze jófej vagy :)
      yumi [edina]       üzenete:
*AKKOR NE OLVASS USTEAM FÓRUMOT <333
*xD
[/spoiler]
BIG BÜNTI
[spoiler]        IriZe           üzenete:
*többet nemlátsz camon  :mad:
[/spoiler]
:D

Zsiga


pet

[spoiler]yumi [edina]       üzenete:
*1 kép sincs rólad nyugi
*eskü
*nem screenshotoltam x
*XD csak ne répelj mg[/spoiler]

[spoiler]yumi [edina]       üzenete:
*nee:D
*(L)
*bocsi
*de oan jó téma vagy
*deúgy szeretünk
*félre ne értsd xD[/spoiler]

Edina-chan

#39238
a screenshot az úgy volt hogy printscreen és kopipészteltem bár bnőmnek,de majd elkérem tőlük.  :D
http://lohere.net/f/loop/ohhoahha.swf

editke: bocs ha unjátok, én jól szórakozom  :cool:

Zen

#39239
 :lul:
Women=Evil etc. :_piszka:

Quoteeditke: bocs ha unjátok, én jól szórakozom  :cool:
naív loli my ass :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1