Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Kvikveg

Quote from: Member on 2010-01-16, 16:14:16
Azért huszonévesen is lehet vki hegyi troll kinézet. ::)
Ez a szoszi avaddal eleg vicces osszhatast eredmenyez.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

kikuchiyo

Quote from: Moha on 2010-01-16, 15:40:27
Quote from: Selmo on 2010-01-16, 15:24:34
Csak aztán nehogy legközeleb elavult géppark, hülye felhasználók és nem működő programok rantot halljunk tőled. :D
Meeeert? :haha:
Amúgy elég új gépek voltak ott, a felhasználók meg szinte kivétel nélkül huszonéves lányok. :D

Hirtelen az IT Crowd ugrott be... Eldöntötted már, hogy Moss vagy Roy lesz a példaképed?
Failure is the default option

Moha

Quote from: kikuchiyo on 2010-01-16, 17:41:22
Hirtelen az IT Crowd ugrott be... Eldöntötted már, hogy Moss vagy Roy lesz a példaképed?
Hát, szerinted? :D Nomen est omen... :D

kikuchiyo

Vazze tényleg...  :lol:
Failure is the default option

Kvikveg

Quote from: Moha on 2010-01-16, 17:42:55
Quote from: kikuchiyo on 2010-01-16, 17:41:22
Hirtelen az IT Crowd ugrott be... Eldöntötted már, hogy Moss vagy Roy lesz a példaképed?
Hát, szerinted? :D Nomen est omen... :D
:lol: :lul:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

LiaLia

Quote from: Kvikveg on 2010-01-16, 17:07:18
Quote from: Member on 2010-01-16, 16:14:16
Azért huszonévesen is lehet vki hegyi troll kinézet. ::)
Ez a szoszi avaddal eleg vicces osszhatast eredmenyez.
:D




[spoiler=Terror a szomszédból:]
a szomszéd nő továbbra is műsorozik napi szinten délutántól éjjelig, sőt az utóbbi időben már káromkodásokat is lehet szép számmal hallani felőle.

Időközben realizálódott, hogy ő albérlő, így aztán ma beszéltem a főbérlővel, hogy ez így elég elviselhetetlen helyzet, mint főbérlő tegyen valamit az ügyben.
Miután elmondtam a történteket, és főleg, hogy ez már több hónapja tart, és hogy többször átmentem már ezért szólni, annyit mondott a férfi, hogy megbeszéli a feleségével, és majd visszahívnak, hogy mire jutottak.
Mert hogy akkor új albérlőt kell keresni, meg mi lenne ha csak szólna a nőnek, hogy ne csinálja, meg hogy itt akkor az is a probléma, hogy mi lesz, ha felmondanak a nőnek, és az majd bosszúból nem fizeti ki a díjakat :eek: :eek: :zomg: Erre az utolsó dologra már sokat nem tudtam mondani. Igyekeztem hangsúlyozni, hogy felnőtt emberről van szó, több hónapja tart ez, többször átmentem már szólni éjjel, és ennek ellenére nem hagyja abba. Sőt már szerintem az is kérdéses, hogy milyen állapotban van a szobája.

A végére abban maradtunk, hogy akkor rövidesen visszahívnak, mit döntöttek ^^" ^^"[/spoiler]

Member

Quote from: Kvikveg on 2010-01-16, 17:07:18
Quote from: Member on 2010-01-16, 16:14:16
Azért huszonévesen is lehet vki hegyi troll kinézet. ::)
Ez a szoszi avaddal eleg vicces osszhatast eredmenyez.
Ő egy középkorú medvemaszkos pszichiáter regresszív kiadása, már hogy lenne hegyi troll? :p

LiaLia

Quote from: LiaLia on 2010-01-16, 18:54:28
Terror a szomszédból:
Folyt.köv.
Most hívtak, hétfővel felmondanak a nőnek, 1 hónapos felmondási idővel.  :whoah: :whoah: :whoah: :whoah: :whoah: :whoah:

Remélem túlélem azt az 1 hónapot...mert mi lesz, ha bedühödik rám a nő... :zomg:

Makos

Akkor hangfalakat a szomszéd falához fordítod, és max hangerővel bömbölteted :D
Bár nemtudom milyen hangfalszetted van, de ha valami komolyabb akkor valami bass test-et elindítassz youtube-ról.
Hidd el örülni fog neki :)

Cloud

Quote from: LiaLia on 2010-01-16, 19:53:19
Quote from: LiaLia on 2010-01-16, 18:54:28
Terror a szomszédból:
Folyt.köv.
Most hívtak, hétfővel felmondanak a nőnek, 1 hónapos felmondási idővel.  :whoah: :whoah: :whoah: :whoah: :whoah: :whoah:

Remélem túlélem azt az 1 hónapot...mert mi lesz, ha bedühödik rám a nő... :zomg:

Ne örülj előre. Ki tudja a következő lehet rosszabb lesz. :D

Makos

Megszólalt a pesszimista  :ejnye:

LiaLia

Köszönöm az együttérzést  :whoah: :smile:

Az hogy tovább hangoskodik még nem lenne akkora baj, csak mi van ha esetleg személyesen jön át feldühödve :zomg: nem is gondolok erre, csak pozitívan, pozitívan...

Makos

Akkor nem engeded be. :D

Kvikveg

Hajjaj... anyam tegnapi gepe nem szallt fol, ma megint kimentek, erre azt mondtak, hogy Becsbe iranyitjak at oket, onnan fog felszallni a gep, erre most nezem a becsi repteret es ott 2 Cancelled latszik csak...  :bruhuhu:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Cloud


Kvikveg

Phew. Valami pesti hotelben vannak es holnap delben repulnek... remelem mar tenyleg.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Nakedape

tegnap este felvetődött kérdés: a tan kapuja buddhista főiskolán, be lehet-e kreditet számolni előző életből?
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Kvikveg

Quote from: Nakedape on 2010-01-16, 23:11:50
tegnap este felvetődött kérdés: a tan kapuja buddhista főiskolán, be lehet-e kreditet számolni előző életből?
:lol: :lul: :lul:

Mindenki kiralyfinak vagy kiralylanynak szuletik.
Aztan a szuleik bekat csinalnak beloluk.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Nakedape

ja lemaradt, hogy grat K_T!
slightly related[spoiler][/spoiler]
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Cloud

Rá kellene vennem magam hogy elmenjek aludni.  :comp:

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Darkstar

Azt, de elment az idő...
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Bicskei

Ultras liberi

Én

Ez a hívószámos baromság már életben van?

Moha

A 11 jegyű mobilszámokra gondolsz? Mert azok tegnaptól vannak érvényben.
Nem tudom egyébként ez miért olyan nagy ügy. Nekem egy olyan szám sem volt a telefonomban, aminél csak a 7 jegy volt beütve, kb. sose használtam úgy a számokat.

Kvikveg

Quote from: Moha on 2010-01-17, 15:37:13
A 11 jegyű mobilszámokra gondolsz? Mert azok tegnaptól vannak érvényben.
Nem tudom egyébként ez miért olyan nagy ügy. Nekem egy olyan szám sem volt a telefonomban, aminél csak a 7 jegy volt beütve, kb. sose használtam úgy a számokat.
En igen.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Én

De akkor belföldön belül elég meghagyni a 06-ot, nekm kell átírni +36-ra? Mert mintha valami vodafone-os brossúrán ez lett volna.

Darkstar

#40977
Mindenhova át kell írni.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Cloud

A 06-ot nem kell átírni, csak ajánlott, mert ha külföldre megy az ember csak azzal lehet hívni.

Kuroi Tenshi

Quote from: Én on 2010-01-17, 16:23:36
De akkor belföldön belül elég meghagyni a 06-ot, nekm kell átírni +36-ra?

Yup.

Quote from: Darkstar on 2010-01-17, 17:13:02
Mindenhova át kell írni.

Sage goes in all fields.