Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

.Attila

4.83 vegyészen? Az igen, gratula :tezsvir:

Ramiz

Quote from: Én on 2010-01-22, 16:43:02
Ja, 4.83.
Friss egyetemista...

Az átlag általában exponenciálisan szokott zuhanni... :__devil:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Én

#41102
Izé ez nem jegyátlag hanem ösztöndíjindex, 4.83 jegyátlag tényleg bikás lenne :D Azért indexnek se rossz mondjuk :szemuveges:
Quote from: Ramiz on 2010-01-22, 20:48:11
Quote from: Én on 2010-01-22, 16:43:02
Ja, 4.83.
Friss egyetemista...

Az átlag általában exponenciálisan szokott zuhanni... :__devil:
Abba tuti vagyok, köv félévünk gyilkos lesz :zomg:

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Próféta

Én: grat!

Quote from: Én on 2010-01-22, 16:43:02
Más: végre elkészült a középiskolai tablónk. Igen, most. :D Nagyon jó lett, de már csak a földszinten volt hely a legeldugottabb sarokban...
LOL, juteszembe, a mienk még mindig nem készült el. Bár hallotam valakitől, hogy hallotta, hogy a fényképek már az ofőnél vannak.

Moha

Quote from: Én on 2010-01-22, 16:43:02
Más: végre elkészült a középiskolai tablónk. Igen, most. :D Nagyon jó lett, de már csak a földszinten volt hely a legeldugottabb sarokban...
Heh... tabló... a miénkre mi is volt írva... "találkozunk 2006-ban"? :P Azóta is találkozunk. :haha:

Member

A miénkről csak az egyik srác maradt volna le, mert nem volt hajlandó megjelenni a fényképésznél. Utolsó pillanatban mégis beugrott, aztán a csókának elölről kellett kezdenie a tablót. :D

Mi idén találkozunk. Félelmetes, hogy a többség mennyire nem tud érdekelni, vagy hogy nem is tudnám mind a 36-ot felsorolni (előbb a 150 pokémont).

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kvikveg

#41108
Ha erdekelnenek akkor most is tartanad veluk a kapcsolatot.

edit: francbamar nem emlekszem az oldal nevere, ahol mindenfele okorseget lehet olvasni listaba szedve. A 20 legfurcsabb mittudomenmi-szeru cimszavak alatt. xkcd-n is volt err.
Ezenkivul fel oraja arra koncentralok hogy fel kene kelnem es pogacsat kellene vennem + ki kene takaritanom, mert vendegeim jonnek. Es a jardat sem artana lesoznom... err... Nem akarok kimenni es szetfagyni. :(
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

.Attila


Próféta

Quote from: Kvikveg on 2010-01-23, 13:02:15
edit: francbamar nem emlekszem az oldal nevere, ahol mindenfele okorseget lehet olvasni listaba szedve. A 20 legfurcsabb mittudomenmi-szeru cimszavak alatt. xkcd-n is volt err.
Ezenkivul fel oraja arra koncentralok hogy fel kene kelnem es pogacsat kellene vennem + ki kene takaritanom, mert vendegeim jonnek. Es a jardat sem artana lesoznom... err... Nem akarok kimenni es szetfagyni. :(
http://www.cracked.com/
(A tvtropes-os xkcd-ben volt említés rá)
És tökre nincs hideg most, süt a nap, a hó is visszatükrözi, szóval ragyogó az idő

Member

Nem gondoltam volna, hogy egyszer a Fürgerókalábak is feloszlik.

Kvikveg

Quote from: Próféta on 2010-01-23, 13:58:06
http://www.cracked.com/
(A tvtropes-os xkcd-ben volt említés rá)
És tökre nincs hideg most, süt a nap, a hó is visszatükrözi, szóval ragyogó az idő
Danke. :)
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Cobra

Quote from: Darkstar on 2010-01-23, 12:59:59
http://www.dannychoo.com/post/ja/25383/OTACOOL+世界中のレイヤー.html

Holy shi-

van köztük néhány nagyon komoly
Én inkább úgy írnám, hogy van pár gagyi, de a nagyrésze első osztályú.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Member

Nemtom eldönteni, hogy a csajok szeme pshop vagy kontaktlencse? B*szottkomoly a java. :eek:
Alita meglátogathatna. ::)

Én

#41115
kurvaélet, ezen a szaros ubuntun 1 órával előrébb van állítva az óra, és azt hittem még csak háromnegyed 11 van :S Ráadásul ezen az új verzión alig van valami, régebbin volt külön msn/etc kliens meg miegyéb...
Még csak szombat van, gondolom nincs itt az ideje a "semmit nem csináltam hétvégén" ranteknek.

.Attila

Quote from: Én on 2010-01-24, 00:48:00
kurvaélet, ezen a szaros ubuntun 1 órával előrébb van állítva az óra, és azt hittem még csak háromnegyed 11 van :S Ráadásul ezen az új verzión alig van valami, régebbin volt külön msn/etc kliens meg miegyéb...
Még csak szombat van, gondolom nincs itt az ideje a "semmit nem csináltam hétvégén" ranteknek.

Neked mi értelmeset kéne csinálnod? Már vége a vizsgaidőszakodnak.

kikuchiyo

Quote from: Member on 2010-01-23, 23:13:42
Alita meglátogathatna. ::)

Akárhányszor átfut ezen a szemem, úgy olvasom, hogy "Attila meglátogathatna", és ez megakaszt egy másodpercre.
Failure is the default option

Én

Quote from: .Attila on 2010-01-24, 01:15:37
Quote from: Én on 2010-01-24, 00:48:00
kurvaélet, ezen a szaros ubuntun 1 órával előrébb van állítva az óra, és azt hittem még csak háromnegyed 11 van :S Ráadásul ezen az új verzión alig van valami, régebbin volt külön msn/etc kliens meg miegyéb...
Még csak szombat van, gondolom nincs itt az ideje a "semmit nem csináltam hétvégén" ranteknek.

Neked mi értelmeset kéne csinálnod? Már vége a vizsgaidőszakodnak.
Ettől függetlenül csúnya szóul unatkozom és itthon ülök egész nap :S Kiderült hogy ismerőseim közül csak én voltam olyan jó hogy nincs semmi pótvizsgám :D Meg kéne nézni azt az Avatart...
kiku: You're (Not) Alone

.Attila

Quote from: Én on 2010-01-24, 01:20:34
Quote from: .Attila on 2010-01-24, 01:15:37
Quote from: Én on 2010-01-24, 00:48:00
kurvaélet, ezen a szaros ubuntun 1 órával előrébb van állítva az óra, és azt hittem még csak háromnegyed 11 van :S Ráadásul ezen az új verzión alig van valami, régebbin volt külön msn/etc kliens meg miegyéb...
Még csak szombat van, gondolom nincs itt az ideje a "semmit nem csináltam hétvégén" ranteknek.

Neked mi értelmeset kéne csinálnod? Már vége a vizsgaidőszakodnak.
Ettől függetlenül csúnya szóul unatkozom és itthon ülök egész nap :S Kiderült hogy ismerőseim közül csak én voltam olyan jó hogy nincs semmi pótvizsgám :D Meg kéne nézni azt az Avatart...

A mai tegnapi nap nekem is iszonyat unalmasan telt, itthon ültem egész nap, csak 1,5 órát dolgoztam. Készülnöm kell angolból egy kicsit a hétfői állásinterjúra, úh. kis CNN-t is néztem, de egyébként borzalmasan unalmas nap volt.

Member

Quote from: kikuchiyo on 2010-01-24, 01:18:03
Akárhányszor átfut ezen a szemem, úgy olvasom, hogy "Attila meglátogathatna", és ez megakaszt egy másodpercre.
Ez a freudi félreolvasás akasszon is, kinder penguinkém. ::)

Nakedape

én hétfőn vizsgázok egyet, de ma már rájöttem, h nem túl bővek a diák, úgyhogy égés lesz, de majd lesz vhogy, utána már csak adóigazolásért, buszjegyért kell elmennem, fix programok mellett, meg kedden beszámolni a témavezetőnek, eladni egy roncs kocsit, aminek papírját eljuttatni a felszámolóbiztoshoz,  sőt 1300 métert leszállítani egy roncs kocsit, vízvezeték szerelőhöz, vagy embert vagy kulcsot szervezni, kedd estére meg jó lenne egy találkozó is, de lehet h szerencsére a hölgy még nem jelzett vissza. asszem jól fog jönni az , hogy szerdán lelépek egy hétre, csak addig..
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

kikuchiyo

Quote from: Member on 2010-01-24, 01:27:22
Ez a freudi félreolvasás akasszon is, kinder penguinkém. ::)
Túl sok pszichológiát olvastál/néztél/tanultál mostanában ;)
Egyszerűen csak arról van szó, hogy az elsőre értelmetlen szót a felületes olvasás miatt az agy megpróbálja értelmessel helyettesíteni (az "egy agnilai etgeyem ktuatáasi szreint" effektus).
Failure is the default option

Member

Azért nem teljesen, Alitá-ban egyel kevesebb t van, a te agayd már szintet lépett. :p
[spoiler]Attila, ha van söröd, nyugodtan gyere :D[/spoiler]

NLZ

Hogy lehet rávenni a gúglit, hogy amire rá akarok keresni, az úgy tényleg jó, nem pedig elgépelés, úgyhogy ne akarja már jobban tudni helyettem? Pl a reser reputation volt most a keresés, azt egy jórészt a reset szóval ad találatot.
[reserved]

Darkstar

#41125
Idézőjel?

Ed.: holnap megyek be dolgozni, és akkora kib* nagy hibabejelentést regisztrálok magamnak a rendszerbe jó kis kommentekkel, hogy alig fog beleférni. Ez a kib* kábelnet 2.5 napja megint használhatatlan.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kvikveg

Quote from: NLZ on 2010-01-24, 01:38:19
Hogy lehet rávenni a gúglit, hogy amire rá akarok keresni, az úgy tényleg jó, nem pedig elgépelés, úgyhogy ne akarja már jobban tudni helyettem? Pl a reser reputation volt most a keresés, azt egy jórészt a reset szóval ad találatot.
-reset ?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

kikuchiyo

Failure is the default option

NLZ

[spoiler][/spoiler]
[reserved]

Cloud

Ismeri valaki esetleg ezt a boltot?

http://sakurazaka.hu