Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Zsiga

In b4 http://prohardver.hu/tema/nem_tudom_a_dal_cimet_archivum_i/hsz_1-1.html
:D

Más: Megéri mentővel menni a Burger King-be, kaptunk két Whopper menüt. :lazza:

Fazék

#41461
szombat elment nagycsaládi összejövetellel (ahol enyhén kiborítottak), ez a vasárnap meg úgy elszállt, hogy észre se vettem...
lehetne hétfő helyett még egy vasárnapszerűség?

szerk: aludni kéne. de semmi kedvem hozzá. vajon ha kivárom a reggelt, akkor lehetséges hogy nem ólajtós pofonként ér, hanem esetleg én lepem meg őt, és felhagy a zaklatásommal a jövőben?

Rounin

Quote from: Fazék on 2010-02-15, 03:18:11
szerk: aludni kéne. de semmi kedvem hozzá. vajon ha kivárom a reggelt, akkor lehetséges hogy nem ólajtós pofonként ér, hanem esetleg én lepem meg őt, és felhagy a zaklatásommal a jövőben?

Azon kívül, hogy végig látod, amint önelégült vigyorral rohan feléd, nem sokat érsz el a nem alvással. :(

Kvikveg

Quote from: Zsiga on 2010-02-15, 03:05:17
In b4 http://prohardver.hu/tema/nem_tudom_a_dal_cimet_archivum_i/hsz_1-1.html
:D

Más: Megéri mentővel menni a Burger King-be, kaptunk két Whopper menüt. :lazza:
lol

Heh, nekem is van egy ilyen kisertetszamom. En addig jutottam el, hogy midiben feltettem valamelyik helpforumba ide. Es abban a reszben amire emlekszem es amit par honapja itt uvolttettek egy konditerembol, nincs szoveg. :/
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Cloud


Bicskei

Ultras liberi


Zsiga

Tychoval meg Raggievel iszunk épp a Deák mellett, akinek van kedve jöjjön.

Bicskei

Quote from: Zsiga on 2010-02-15, 22:38:17
Tychoval meg Raggievel iszunk épp a Deák mellett, akinek van kedve jöjjön.

haljál meg jókor....
Ultras liberi

Kuroi Tenshi

Quote from: Zsiga on 2010-02-15, 22:38:17


Már csak akkor lenne szebb, ha utólag szólnál ::)
Legkorábban 11-re érek oda, meddig maradtok?

Én

Vicces néha az egyetemi segédanyagokat olvasni. A kenőanyagvizsgálatban a Környezetvédelem pontban a prof úgy kiosztja az egész magyar és nemzektözi "környezetvédelmet" ahogy van :D

Bicskei

Quote from: Én on 2010-02-16, 00:26:59
Vicces néha az egyetemi segédanyagokat olvasni. A kenőanyagvizsgálatban a Környezetvédelem pontban a prof úgy kiosztja az egész magyar és nemzektözi "környezetvédelmet" ahogy van :D

érdekelne, küld át valahol..
Ultras liberi

Kvikveg

Quote from: Én on 2010-02-16, 00:26:59
Vicces néha az egyetemi segédanyagokat olvasni. A kenőanyagvizsgálatban a Környezetvédelem pontban a prof úgy kiosztja az egész magyar és nemzektözi "környezetvédelmet" ahogy van :D
+1 en is feliratkoznek az erdeklodolistara
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Fazék

15,5 fok celsius van a lakásban. fázom.

Cloud

Quote from: Fazék on 2010-02-16, 19:05:11
15,5 fok celsius van a lakásban. fázom.

Nincs fűtés?

chilip

elfogyott biztos a tűzifa :D

NLZ

A gép az bezzeg megy.
[reserved]

Makos

Mert melegíti, gondolom én.
Nekem erre jó a laptopom :D Fűteni azt tud.

Fazék

szülők hazaértek, fölélesztettük a fűtést, remélem még kibírja tavaszig...

és igen, a gép valamelyest fűti a szobámat :D

de hiába indult el a fűtés, immár két órája, még mindig fázom 2 zokni+2nadrág+póló+kapucnispulcsi kombinációval is :(

teraflare

Quote from: Fazék on 2010-02-16, 21:42:57
de hiába indult el a fűtés, immár két órája, még mindig fázom 2 zokni+2nadrág+póló+kapucnispulcsi kombinációval is :(
Nálatok is az csinálhatta a fűtőrendszert mint nálunk  :D

Fazék

#41481
hivatalos szerviz péntekre tudott ígérni karbantartást, addigra konkrétan megfagytunk volna, szóval ajánlottak egy szerelőt és most apám otthon felügyeli mit művel. *fingers crossed*

szerk: és igen, ahogy sejtettük, sajnos megadta magát egy 50e ft-os alkatrész. mondjuk 15 évet kibírt a ventillátor benne, csapágy megadta magát, csere után remélhetőleg újabb 15 évig nem lesz gond a kazánnal. a szerelő amúgy meglepően korrekt volt. kiszedte a hibás alkatrészt, elfogadta, hogy apám először szeretné megpróbálni megjavítani, eddig egy fillért sem kért, mondta hogy majd hívjuk, hogy alakult, este jön beszerelni vagy a javítottat, vagy az újat, hát nem igazán sikerült a javítás, szóval ment a telefon, hogy szükség lesz az új alkatrészre, 1 órára jön vissza az alkatrésszel :)

Flaser

Quote from: Én on 2010-02-15, 01:19:24
Kurva class fm. A honlapjukon kijelzik hogy melyik számot játsszák épp. Volt egy szám aminek régóta keresem a címét, gyorsan felnézek a honlapjukra. Pont nem jelzett ki semmit. Rage.

Csak nem erről a számról van szó?
Roméo et Juliette - Les rois du monde
...legalábbis mint francia számot ezt szokták gyakrabban játszani nálunk.
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

Moha

Quote from: Flaser on 2010-02-17, 13:02:58
...legalábbis mint francia számot ezt szokták gyakrabban játszani nálunk.
Én ennek a borzalmas magyar változatával gyakrabban találkozok a rádióban...

motifator

Kb. egy órája lezuhant egy kisrepülő itt kb. 2 házblokkal odébb. Egy épületbe csapódott, ami kigyulladt, most még oltják szerintem. Egyelőre balesetnek tűnik, de van abban az épületben egy FBI iroda, szal nem tudni biztosan. Tegnap pont ott fordultunk meg, max 4-5 mérföldre lehet innen:
http://www.kvue.com/news/local/Plane-crashes-into-Northwest-Austin-building-84704727.html

Durva, mi?
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

.Attila

Ha, egy perccel lecsúsztam erről, pont most olvastam én is.
http://index.hu/kulfold/2010/02/18/irodahazba_csapodott_egy_kisrepulogep/

motifator

Hú, jó hogy írtad, fel is hívtam Anyámat, hogy ne aggódjon, nem a mi épületünk az. Az esti hírekben már lehet, hogy benne lesz, nem akarom, hogy szívrohamot kapjon.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Makos

Quote from: motifator on 2010-02-18, 19:16:17
Kb. egy órája lezuhant egy kisrepülő itt kb. 2 házblokkal odébb. Egy épületbe csapódott, ami kigyulladt, most még oltják szerintem. Egyelőre balesetnek tűnik, de van abban az épületben egy FBI iroda, szal nem tudni biztosan. Tegnap pont ott fordultunk meg, max 4-5 mérföldre lehet innen:
http://www.kvue.com/news/local/Plane-crashes-into-Northwest-Austin-building-84704727.html

Durva, mi?
LoL
Vajon véletlen hogy pont a közelbe vagy? :D

Cloud

Quote from: Makos on 2010-02-18, 20:10:44
Quote from: motifator on 2010-02-18, 19:16:17
Kb. egy órája lezuhant egy kisrepülő itt kb. 2 házblokkal odébb. Egy épületbe csapódott, ami kigyulladt, most még oltják szerintem. Egyelőre balesetnek tűnik, de van abban az épületben egy FBI iroda, szal nem tudni biztosan. Tegnap pont ott fordultunk meg, max 4-5 mérföldre lehet innen:
http://www.kvue.com/news/local/Plane-crashes-into-Northwest-Austin-building-84704727.html

Durva, mi?
LoL
Vajon véletlen hogy pont a közelbe vagy? :D
Ezt akartam én is mondani, de nem akartam megsérteni. :D

Xzone

Quote from: motifator on 2010-02-18, 19:16:17
Kb. egy órája lezuhant egy kisrepülő itt kb. 2 házblokkal odébb. Egy épületbe csapódott, ami kigyulladt, most még oltják szerintem. Egyelőre balesetnek tűnik, de van abban az épületben egy FBI iroda, szal nem tudni biztosan. Tegnap pont ott fordultunk meg, max 4-5 mérföldre lehet innen:
http://www.kvue.com/news/local/Plane-crashes-into-Northwest-Austin-building-84704727.html

Durva, mi?

Az első sornál még nem kapcsoltam, és azt hittem, Debrecenben történt a dolog :redface: