Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Én

Látjátok gyerekek: egy ilyen hírt már meg sem lehet próbálni értelmesen megvitatni anélkül hogy automatikusan ne legyél leugatva és hülyének nézve.

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Selmo

Quote from: Én on 2010-03-19, 20:01:52
Látjátok gyerekek: egy ilyen hírt már meg sem lehet próbálni értelmesen megvitatni anélkül hogy automatikusan ne legyél leugatva és hülyének nézve.
... harci gépek...


*popcorn*

A tökéletesség unalmas.

Én

Tökmindegy milyen gép, lényeg:
QuoteTovábbra is rejtély, hol lépett be a két gép Magyarországra. A bolgár lapok csak távozásuk útvonalát ismerik. Rejtély az is, miért nem támadta meg őket a román vagy a bolgár légvédelmi készültség, hiszen ennél kisebb incidensek is csaknem fegyveres összecsapásokhoz szoktak vezetni, s ehhez nem is kell berepülés, elég, ha csak megközelíti az idegen gép az ország határát. A balti államok környékén rendszeresek a légi erőfitogtatások, ahol az orosz felderítő gépek előszeretettel tesztelik a NATO légvédelmi erőit, s az is előfordult már, hogy a levegőbe emelt készültségi vadászokra az oroszok saját vadászgépeiket indították. Ezúttal azonban három NATO-ország légiereje tűrte csendben, hogy égboltjukon idegen harci gépek fickándozzanak. Igaz, hogy ezek a gépek a vadászoktól is elég hatékonyan meg tudják védelmezni magukat, például fedélzeti elektronikai rendszereik zavarásával.
Flaser: akkor ezek szerint nagyon ügyesek és jól álcázták magukat, akkor már ok? Tapsoljuk meg őket a szép mutatványért? :D

Cloud

Quote from: Selmo on 2010-03-19, 20:11:43
Quote from: Én on 2010-03-19, 20:01:52
Látjátok gyerekek: egy ilyen hírt már meg sem lehet próbálni értelmesen megvitatni anélkül hogy automatikusan ne legyél leugatva és hülyének nézve.
... harci gépek...


*popcorn*

Nem látod azt a nagy bombát a törzs alatt? És azokat a rakétákat a szárnyba építve? :lol:

Fazék

sztem nem csak az a buta, aki az utolsó démonig mindent belelát egy ilyen esetbe, hanem az is aki egy vállrándítással elintézi :)

Rounin

Mivel tenni nem tudok ellene bármit is, valamint ők sem tettek ellenem semmit illetve jelenleg rongy kis életemben kisebb bajom is nagyobb annál, mint hogy mik röpködnek tágas égen andalogva, kénytelen vagyok egy vállrándítással lerendezni.

Cloud

#41827
Quote from: Fazék on 2010-03-19, 20:31:13
sztem nem csak az a buta, aki az utolsó démonig mindent belelát egy ilyen esetbe, hanem az is aki egy vállrándítással elintézi :)
Nem az hogy vállrándítással elintézzük, csak túl nagy feneket kerítetenek egyesek neki.

Oké jött két gép, érdekes vajon mi lehet a céljuk de ennyi. Nem kezdek összeesküvés elméleteket gyártani hogy biztos megelőző csapást akarnak indítani ellenünk.


Rou: "tágas égen andalogva"   :lol: :lul:

Fazék

Quote from: Cloud on 2010-03-19, 20:33:52
Quote from: Fazék on 2010-03-19, 20:31:13
sztem nem csak az a buta, aki az utolsó démonig mindent belelát egy ilyen esetbe, hanem az is aki egy vállrándítással elintézi :)
Nem az hogy vállrándítással elintézzük, csak túl nagy feneket kerítetenek egyesek neki.

Oké jött két gép, érdekes vajon mi lehet a céljuk de ennyi. Nem kezdek összeesküvés elméleteket gyártani hogy biztos megelőző csapást akarnak indítani ellenünk.
igen, de pont ez tetszik, hogy csak ez a két "véglet" van
1. nekiáll kicsit játszani a gondolattal, hogy mi a francot csinálhattak és ebből a csoportból a hangosabbja látszik igazán, akik elég elborult hülyeségekkel is előállnak
2. az első csoportban lévőket, (bármennyire is tág az a csoport,) egy kalap alá veszi és kb hülyének nézi, hogy bármit is foglalkozik egy olyan témával, "amivel kapcsolatban úgyse tud mit tenni"

Rounin

Quote from: Fazék on 2010-03-19, 20:37:12
igen, de pont ez tetszik, hogy csak ez a két "véglet" van
1. nekiáll kicsit játszani a gondolattal, hogy mi a francot csinálhattak és ebből a csoportból a hangosabbja látszik igazán, akik elég elborult hülyeségekkel is előállnak
2. az első csoportban lévőket, (bármennyire is tág az a csoport,) egy kalap alá veszi és kb hülyének nézi, hogy bármit is foglalkozik egy olyan témával, "amivel kapcsolatban úgyse tud mit tenni"

Hát az interneten vagyunk, mit vársz? :3x3: :haha:

Cloud

Két véglet között szerinted kiknek kellene lennie? :smile:



más:


Eh. Ma 8. meg 9. kerületben melóztam és amekkora szemét, és mocsok volt ma ott az hihetetlen. Lomtalanítás van, de olyan mértékben hogy az hihetetlen. 10 méterenként 2 méteres lomkupac, és persze ezzel arányosan nőtt az utcán guberáló kisebbség száma is. :S

Rounin

Quote from: Cloud on 2010-03-19, 20:40:39
Eh. Ma 8. meg 9. kerületben melóztam és amekkora szemét, és mocsok volt ma ott az hihetetlen. Lomtalanítás van, de olyan mértékben hogy az hihetetlen. 10 méterenként 2 méteres lomkupac, és persze ezzel arányosan nőtt az utcán guberáló kisebbség száma is. :S

Egyszer menj végig a Hős utcán a Hungária felől. A legdurvább szeméttelep, amit valaha láttam... és nem csak lomtalanításkor. :3x3:

Fazék

Quote from: Cloud on 2010-03-19, 20:40:39Két véglet között szerinted kiknek kellene lennie? :smile:
ladies and gentlemen of the jury, i rest my case

arguing on the internet

Rounin

Quote from: Fazék on 2010-03-19, 20:50:13
arguing on the internet

In during told you so.

Kvikveg

Eees van szemuvegem, meg kesztyum - igaz, hogy csak si, de szepjo es kollegam is tulelte tavaly ilyennel. Es biztositast lehet a neten kotni, kiraly. Nem gondoltam volna, hogy szombaton nyugodtan ulhetek a hatsomon.
Illetve... vajon hol van a halozsakom?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Nakedape

laposüveged?
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Bicskei

skacok látom anélkül is széttépitek egymást h én is kavarbám itt azt a a bizonyost..
Ultras liberi

Flaser

#41837
Quote from: Én on 2010-03-19, 20:18:47
Tökmindegy milyen gép, lényeg:
QuoteTovábbra is rejtély, hol lépett be a két gép Magyarországra. A bolgár lapok csak távozásuk útvonalát ismerik. Rejtély az is, miért nem támadta meg őket a román vagy a bolgár légvédelmi készültség, hiszen ennél kisebb incidensek is csaknem fegyveres összecsapásokhoz szoktak vezetni, s ehhez nem is kell berepülés, elég, ha csak megközelíti az idegen gép az ország határát. A balti államok környékén rendszeresek a légi erőfitogtatások, ahol az orosz felderítő gépek előszeretettel tesztelik a NATO légvédelmi erőit, s az is előfordult már, hogy a levegőbe emelt készültségi vadászokra az oroszok saját vadászgépeiket indították. Ezúttal azonban három NATO-ország légiereje tűrte csendben, hogy égboltjukon idegen harci gépek fickándozzanak. Igaz, hogy ezek a gépek a vadászoktól is elég hatékonyan meg tudják védelmezni magukat, például fedélzeti elektronikai rendszereik zavarásával.
Flaser: akkor ezek szerint nagyon ügyesek és jól álcázták magukat, akkor már ok? Tapsoljuk meg őket a szép mutatványért? :D

Mint mindent ezt is a helyén kell kezelni. Engem mint amatőr biztpolost meg nagyon irritál a "már megint a zsidók" hozzáállású és abszolút megalapozatlan következtetéseket levonó, hőzöngő és hangulatkeltő cikk amit idéztél.

Ezek után állítsunk falhoz minden hírszerzőt, viszonozzuk atommal minden technikai hírszerző tevékenységet, mert ezek ne adj Isten sérthetik egyesek nemzeti érzületét? Na ne röhögtess. Amikor még az USA vagy Kína is szó nélkül lenyel ilyen eseményeket, akkor mi a faszt akar ez a pár hungarista, mit csináljon MO?

Ha az ország és a régió sorsáért valóban aggódó, megfontolt és megalapozott cikkeket akarsz, akkor inkább ezt olvasgasd:
http://katpol.blog.hu/

Nem fogsz itt sok az aktuálpolitikát követő és abból messzemenő következtetést levonó cikkek sokaságát találni (max. a napi sajtó fasságait szokták pengellére állítani a srácok amikor azok teljesen megalapozatlanul bedobják a "terrorista" kártyát). Amit találsz az ellenben a mai fegyveres konfliktusok racionális elemzése ill. a Kárpát medencét érintő hosszabb távú problémák taglalása... szigorúan PC nélkül és nem félnek a srácok a kínosabb következtetéseket is levonni. (Kisebbségek, demográfiai bomba, a PC túlkapásai, stb., stb).

*PC= Politically Correct
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

Rounin

Quote from: Kvikveg on 2010-03-19, 22:53:07
Eees van szemuvegem, meg kesztyum - igaz, hogy csak si, de szepjo es kollegam is tulelte tavaly ilyennel. Es biztositast lehet a neten kotni, kiraly. Nem gondoltam volna, hogy szombaton nyugodtan ulhetek a hatsomon.
Illetve... vajon hol van a halozsakom?

Kötél. Kötelet mindenképpen vigyél.
És törölközőt.

Bicskei

#41839
Flaser....
tény nem a legszerencsésebb cikket idézte Én,
de ezt nem nyeli le senki már a bulgárok is vizsgálódni kezdtek ezen ügy hatására.
most adhatnék ez bizonyos .info-s linket mely szerint még izrealben is kombinálnak emiatt az ujságok de te mint jó külügyes/ biztpolos /III/IIvagyIIIas már biztos olvastad ezen lapokat.
és olyan blődségeket ne írjál h kína meg amerika lenyelné(azt amugyis csak a kurvák szokták azobbak között is csak az ótvarabbak) mert ők bizony be se engdték volna ezeket a kém gépeket a légterükbe(igen mi beengedtük ha ez nem lenne világos valakinek).
jah és hungaristák már közel 50 éve kihaltak kommunisták (igaziak) meg nem is voltak nagyon..

maradok tisztelettel egy köcsög reakciós akivel csak sörözésnél vagy hajlandó beszélgetni
üdvözlettel Bicskei
Ultras liberi

.Attila

Quote from: Rounin on 2010-03-20, 00:02:56
Quote from: Kvikveg on 2010-03-19, 22:53:07
Eees van szemuvegem, meg kesztyum - igaz, hogy csak si, de szepjo es kollegam is tulelte tavaly ilyennel. Es biztositast lehet a neten kotni, kiraly. Nem gondoltam volna, hogy szombaton nyugodtan ulhetek a hatsomon.
Illetve... vajon hol van a halozsakom?

Kötél. Kötelet mindenképpen vigyél.
És törölközőt.

[spoiler=?][/spoiler]

Flaser

Quote from: Bicskei on 2010-03-20, 00:15:38
Flaser....
tény nem a legszerencsésebb cikket idézte Én,
de ezt nem nyeli le senki már a bulgárok is vizsgálódni kezdtek ezen ügy hatására.
most adhatnék ez bizonyos .info-s linket mely szerint még izrealben is kombinálnak emiatt az ujságok de te mint jó külügyes/ biztpolos /III/IIvagyIIIas már biztos olvastad ezen lapokat.
és olyan blődségeket ne írjál h kína meg amerika lenyelné(azt amugyis csak a kurvák szokták azobbak között is csak az ótvarabbak) mert ők bizony be se engdték volna ezeket a kém gépeket a légterükbe(igen mi beengedtük ha ez nem lenne világos valakinek).
jah és hungaristák már közel 50 éve kihaltak kommunisták (igaziak) meg nem is voltak nagyon..

maradok tisztelettel egy köcsög reakciós akivel csak sörözésnél vagy hajlandó beszélgetni
üdvözlettel Bicskei

Szívesen beszélgetek veled a fórumon is, de te ritkán kötsz bele adekvát abba amit írok ill. viszont én se szoktam direktbe szapulni amit te írsz.
Be kell lássam ugyanakkor, hogy igazad van az USA/Kínával kapcsolatban. (Más kérdés, hogy az USA-nal egy ilyen berepülésre semmi szükségük a zsidóknak, mert eleve megkapják a amcsik saját hírszerzését  :szemuveges:, a Kínaiak meg nem vernék nagy dobra az eseményt (presztizs veszteség) ellenben négyszemközt biztos, hogy valahogy elszámoltatnák az elkövetőt - xy gazdasági engedmény ill. beenged xy árut a piacára vagy másnap a nagykövetsége csak fele annyi embert foglalkoztathat).

...ellenben igazán átküldhetnél már néhány linket a Monsanto MO-i tevékenységéről amit ígértél. (A mostani berepüléses témából is érdekelnének a forrásaid, egyáltalán nem biztos, hogy olvastam őket).  ;)
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

Bicskei

#41842
 :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
ne vegyél mindent vérkomolyan...
rendben hétvégén kapsz ezt azt majd..
van amugy arrol a bizonyos radar ügyröl is bizottsági tárgyalás jegyzőkönyvem.
meg paksi reaktorhibáról meg minden szépről jóról  :__devil:

az ügyről
http://kuruc.info/r/8/56899/
avagy nem átköltve http://www.mno.hu/portal/701972

és legmeglepőbb cikk ami a héten napvilágot látott
http://www.mno.hu/portal/701949




TELJESEN MÁS:
http://www.gondola.hu/cikkek/70306
kúltúrába kellett volna de hova??...
Ultras liberi

Rounin

Quote from: Bicskei on 2010-03-20, 00:15:38
(azt amugyis csak a kurvák szokták azobbak között is csak az ótvarabbak)

Someone needs to get out of the basement. :3x3:
Also:
<-----

.Attila: argh! :zomg:

Próféta

Quote from: Bicskei on 2010-03-20, 00:34:29
meg paksi reaktorhibáról
Mutamuta!  :angyali:

Quote from: Bicskei on 2010-03-20, 00:34:29
TELJESEN MÁS:
http://www.gondola.hu/cikkek/70306
kúltúrába kellett volna de hova??...
Hallottam már én is róla. Szép dolog. Még Nakedape is linkelte.
De tényleg mehetne a cikk linkje valami kevésbé skippelt helyre. Zeneajánló? Kiállítás / színház / etc. aka Sznobtopik?

Lythis


Rounin

Quote from: Lythis on 2010-03-20, 01:34:57


Miért veszi ki a szájából...? Előrágja a többi ügyfélnek? :zomg:

Próféta

Quote from: Rounin on 2010-03-20, 02:02:47
Miért veszi ki a szájából...? Előrágja a többi ügyfélnek? :zomg:
Előrágja a popkornos bödön számára. Onnan megy a mikróba, ahol kukoricát pattogtatnak belőle, amit utána felakasztanak a növényre.

Lythis


Kvikveg

Quote from: Nakedape on 2010-03-19, 23:13:06
laposüveged?
Ja, piaval feltoltve. Amugy nem, de szesz, az lesz.

Quote from: Rounin on 2010-03-20, 00:02:56
Quote from: Kvikveg on 2010-03-19, 22:53:07
Eees van szemuvegem, meg kesztyum - igaz, hogy csak si, de szepjo es kollegam is tulelte tavaly ilyennel. Es biztositast lehet a neten kotni, kiraly. Nem gondoltam volna, hogy szombaton nyugodtan ulhetek a hatsomon.
Illetve... vajon hol van a halozsakom?

Kötél. Kötelet mindenképpen vigyél.
És törölközőt.
Hirtelen nem ertettem miert kene magamat felkotni? Aztan leesett.  :lul:
Tenyleg... mikor lesz torolkozo-nap?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.