Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Darkstar

Tehát én is 1.5 litert főzök egyszerre. Az kb fél napra elég. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

motifator

Quote from: Kuroi Tenshi on 2010-03-28, 19:46:54
Quote from: kikuchiyo on 2010-03-28, 19:41:13
óraállítás

*@&#. Hogy utálom ezt.
Ha megválasztanak, első dolgaim közé fog tartozni ezt megszüntetni.
Szavazzatok rám.  :lazza: :haha:
Én nem szavazok rád, mert én szeretem, hogy nyáron egy órával tovább van világos.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Kuroi Tenshi

Quote from: motifator on 2010-03-28, 22:28:45
Én nem szavazok rád, mert én szeretem, hogy nyáron egy órával tovább van világos.

Szeretsz este 9-kor nappali fényben koncertezni?
Szerintem hangulatgyilkos, de te tudod. Holnap majd
lesz időd gondolkozni rajta, amikor a szokásosnál egy
órával korábbi kelés miatt extra-zombulva mész
munkába :__devil:

:haha:

noriko

Én meg szeretem amikor a másik irányba állítjuk az órát. Csak azért megéri most előre állítani. :D

kerekszámGET!
"I wish I could, but I don't want to."

Lythis

Quote from: Kuroi Tenshi on 2010-03-28, 23:04:19
Quote from: motifator on 2010-03-28, 22:28:45
Én nem szavazok rád, mert én szeretem, hogy nyáron egy órával tovább van világos.

Szeretsz este 9-kor nappali fényben koncertezni?
Szerintem hangulatgyilkos, de te tudod. Holnap majd
lesz időd gondolkozni rajta, amikor a szokásosnál egy
órával korábbi kelés miatt extra-zombulva mész
munkába :__devil:

:haha:
Quote from: noriko on 2010-03-28, 23:19:06
Én meg szeretem amikor a másik irányba állítjuk az órát. Csak azért megéri most előre állítani. :D

kerekszámGET!
Minden idők legvéresebb kampányidőszakának lehetünk tanúi ^^

Moha

akkor állítsuk minden héten egy órával visszább az órát. Legfeljebb időnként éjszaka járunk dolgozni. XD

Nakedape

nehéz időket él a nemzetünk, így népellenes nem előreállítani az órát, hisz ezzel is  hamarabb jutunk ki a vészterhes időkből! nemzetellenes nem előreállítani!!

[spoiler]országunk helyzete az utolsó órában van!!  ha tettek nélkül előre állítjuk belökjük a népünket a szakadékba, ez népellenes!![/spoiler]
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Member

Szerintem töröljük el az órát. Alkotmányellenes, diszkrimináló és antimagyarista egyben.

Én


Draconire


Rounin

Na, már nem tudtam, mi hiányzik. :haha:

(Jééézusom, de csontos :zomg: )

Nakedape

Quote from: Rounin on 2010-03-29, 07:40:42
Na, már nem tudtam, mi hiányzik. :haha:

(Jééézusom, de csontos :zomg: )
akkó neked
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Rounin

...
Nem tudom, hogy most utáljalak vagy szeresselek. :haha:

chilip

nos most reggel megrohant a tavaszi szüneti láz :P és baszok ma bemenni 2 órára az egyetemre :D 1x kibírom a lógást, sajna analízisre muszáj bemenni holnap de utána hawaii, szieszta meg egyebek  :lazza:

Én

Quote from: chilip on 2010-03-29, 09:49:59
tavaszi szünet
Ez mi? Valaki elmagyarázná?
Én se mennék be ma, mert ZH megtekintés van déltől, de utána matekgyakra be kéne :S

Nakedape

Quote from: Én on 2010-03-29, 10:25:23
Quote from: chilip on 2010-03-29, 09:49:59
tavaszi szünet
Ez mi? Valaki elmagyarázná?
Én se mennék be ma, mert ZH megtekintés van déltől, de utána matekgyakra be kéne :S
Eltén van  :D
mondjuk nem annyira érint.., max kevesebben csöngetnek be
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

chilip

ja és a szemetek nem 1 teljes hetet adtak meg, hanem szerdától utána lévő hét keddig tartó intervallumot.

teraflare

Mától 1 hét pihi!!! (Meg a múlt hétből 3 nap is de az betegszabi volt) Irány Hévíz!!!  :hopp:

Fazék

#41928
így legyen ötösöm a lottón.

tegnap apám a pihentető homoklapátolás és egyéb kertrendezés után kitalálta, hogy ugyan nyissuk már föl a régi, de tizensok éve nem használt szennyvíztárolónknak a fedelét, mert hogy abból "kis" rááldozással egész frankó 25 m3-es esővíztárolót lehet kialakítani, ami persze egy nagyon szép elképzelés jövőbeni költségek csökkentésére. apám kifejtette, hogy 2 munkásnak 4 napi munkája lesz kitisztítani az egészet, hozat konténert, megfizeti a munkásokat, ennyit megér. na én ott abban a pillanatban borítékoltam a ma történteket. fölhívott mittoménkit, hogy segédmunkások mennyiért végeznék el a melót. és persze megkapta a választ, hogy 100e Ft. sztem is pofátlanul sok, csak azt nem értem, hogy apám hogyan gondolta, hogy kevesebből megússza? mondom neki, adjunk föl vmi hirdetést, biztos van pár munkanélküli, aki azért bevállalná mondjuk 5-6k/nap munkadíjjal is, de neeem, szegény apám úgy csalódott ezzel az egy telefonnal az emberekben, hogy "inkább ne jöjjön oda senki, majd megcsináljuk mi!"... szóval legalább +1 hétnyi szopós munka vár otthon.
jó dolog ez a családi ház, csak ha ilyen munkamániás apja van az embernek, hogy még otthon sem tud pihenni, akkor faszán megvan a program az embernek a jó idős hétvégék felére...
imádom.

Flaser

"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Kvikveg

Awwww, keszulnom kene holnapra... bwwww...  :falba:
Nem akarok fel5kor kelniiihihiiiibruhuhuuu...
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Makos

Én ma 3 és fél órát aludtam. Lassan le kéne feküdni, mert megint tovább maradok fenn mint kéne :D

Moha

Quote from: Makos on 2010-03-29, 23:46:10
Én ma 3 és fél órát aludtam. Lassan le kéne feküdni, mert megint tovább maradok fenn mint kéne :D
Ha találsz az önkényszerítésre egy jó módszert, szólj! Én is sajnos sokszor eljátszom, hogy "menni kéne aludni, mert holnap meló", aztán azon kapom magam, hogy újabb 1 órát fórumoztam el...

NLZ

Állítsd be a Routeren a gyerekzárat, vagyis hogy egy adott időben lekapcsolja a netet. :D
[reserved]

noriko

ó néha rajtam is csak az segít! azaz nem gyerekzár, hanem amikor random elmegy éjjel a net és a router ki-bekapcsolás sem akarja visszahozni.
"I wish I could, but I don't want to."

Kvikveg

Quote from: Nakedape on 2010-03-29, 23:45:16
azé az is milyen gáz szokás itt egyeseknél, hogy ünnepekre aktualizálják az avájukat, és igen, megint kiku kezdi
Neszeeeee! :P

4:30kor fogok kelni vihiiii! De azert jolesett most ez a kis photoshoppolgatas.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

noriko

Én is aktualizáltam. Az enyém szája egy pirostojás. :D

Kviki: biztos, hogy le is fekszel még?
"I wish I could, but I don't want to."

Kvikveg

Haaat le kene... kozben a tojasokat meg arnyekolgattam...
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Xzone

http://index.hu/kultur/zene/2010/03/30/ricky_martin_bevallotta_meleg/

Első gondolatom: HARD GAY MINDVÉGIG TELJESEN JOGOSAN HASZNÁLTA A SZÁMOT!