Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Zsiga

Quote from: Rounin on 2010-09-07, 22:18:44
A gond csak az, hogy minden ilyen esetre jut egy (legalább) a másik oldalról is. =/
Ezt kifejtenéd bővebben?

Makos

Your rainbow is slightly shaded brown.
What is says about you: You are a deep thinking person. You appreciate the roughness of nature. You feel closer to people when you understand their imperfections.

ühüm.

Nakedape

mondjuk szivárványos szép világunkban az a szép, hogy mindenki pozitív  :D
semmi ilyen your rainbow is greyis brown couse you are a rat person
vagy türkiz mert sznob vagy és felvágós de közhelyes
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Próféta

Quote from: Member on 2010-09-07, 19:47:44
Hogyan gyógyíthatóak a hálapénzadás-függő családtagok?
Ha sikerült valahogy leszoktatni őket, akkor egy kis hálapénzt azért illene fizetniük neked :)

Quote from: .Attila on 2010-09-07, 02:04:57
Microsoft szervezett egy promóciós salsa party-t.
Nyertem egy billentyűzetet, pedig én csak a salsa és ingyen pia miatt mentem :D
Valahogy hasonlóan szereztem én is Microsoft egeret a laptophoz, és még táncolnom vagy innom se kellett hozzá.

.Attila

Quote from: Próféta on 2010-09-08, 00:15:40
Quote from: .Attila on 2010-09-07, 02:04:57
Microsoft szervezett egy promóciós salsa party-t.
Nyertem egy billentyűzetet, pedig én csak a salsa és ingyen pia miatt mentem :D
Valahogy hasonlóan szereztem én is Microsoft egeret a laptophoz, és még táncolnom vagy innom se kellett hozzá.

Engem viszont átvertek. A dobozban ki volt bontva a csomag és nem is az a billentyűzet volt benne, aminek benne kellett volna lennie.
De végül is mindegy, mert úgysem kellett.

Próféta

Quote from: Moha on 2010-08-28, 18:22:07
Tegnap a városban összefutottam egyik középiskolai osztálytársammal. A 4 éves kislányával sétált.
Az ugyanannál az asztalnál közvetlen mellettem ülő kollégám megházasodott. Ezt onnan tudtam meg, hogy most felnéztem facebookra. Ez már a Web 2.0?

Kvikveg

Quote from: .Attila on 2010-09-08, 00:58:13
Quote from: Próféta on 2010-09-08, 00:15:40
Quote from: .Attila on 2010-09-07, 02:04:57
Microsoft szervezett egy promóciós salsa party-t.
Nyertem egy billentyűzetet, pedig én csak a salsa és ingyen pia miatt mentem :D
Valahogy hasonlóan szereztem én is Microsoft egeret a laptophoz, és még táncolnom vagy innom se kellett hozzá.

Engem viszont átvertek. A dobozban ki volt bontva a csomag és nem is az a billentyűzet volt benne, aminek benne kellett volna lennie.
De végül is mindegy, mert úgysem kellett.
Goto reklamalni, valaki kilopta. Ha nem kapod meg akkor is. Szerintem.
Egy rohadt billentyuzet. Magyarorszag. Jellemzo.

Quote from: Próféta on 2010-09-08, 02:03:18
Quote from: Moha on 2010-08-28, 18:22:07
Tegnap a városban összefutottam egyik középiskolai osztálytársammal. A 4 éves kislányával sétált.
Az ugyanannál az asztalnál közvetlen mellettem ülő kollégám megházasodott. Ezt onnan tudtam meg, hogy most felnéztem facebookra. Ez már a Web 2.0?
LOL
En meg megneztem iwiwen par volt osztalytarsamat, es konstataltam, hogy je itt is egy gyerek, ott is egy gyerek. Amott meg mar a masodik.
Viszont vigasztal, hogy nem csak en vagyok igy ahogy.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Nakedape

Quote
Quote
Quote
Quote
Quote
Quoteeddig
ezek
nem
voltak
kétszínűek
ugye?
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Makos

Nem...
Valami frissítgetés volt?

SaiyaGin

Quote from: Makos on 2010-09-08, 10:24:44
Nem...
Valami frissítgetés volt?

Úgy tűnik.

Kvikveg

Szerintem igen. De sosem erdekelt annyira hogy megnezzem. Mindenesetre most jol olvashato. \o/

Mas: szeretem a mktemp parancsot. Hogy en ezt eddig miert nem fedeztem fel??!
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

motifator

Quote from: Próféta on 2010-09-08, 02:03:18
Quote from: Moha on 2010-08-28, 18:22:07
Tegnap a városban összefutottam egyik középiskolai osztálytársammal. A 4 éves kislányával sétált.
Az ugyanannál az asztalnál közvetlen mellettem ülő kollégám megházasodott. Ezt onnan tudtam meg, hogy most felnéztem facebookra. Ez már a Web 2.0?
Ez amúgy rohadt idegesítő tud lenni. Baseball edzőmnek 2 hete hétfőn megszületett a kislánya. Kedden voltam edzésen, és egy büdös szót se szólt, kérdeztem mizujs, mondja minden ok. Itt a szokásos amerikai howdy? szintű köszönésre kell gondolni, amire sose válaszolnak egy doin' good-nál többet. Erre csütörtökön felnézek a facebookra, ahol amúgy sose járok, és látom, hogy hétfőn már be volt tagelve a fotón a kisbabával.
Bazz, nem mondott volna annyit kedden, hogy képzeld, tegnap apa lettem, mert már úgyis mindenki tudja facebookrol. Mindenki, kivéve az ilyen hülyéket, mint én, aki sose nézi.
Meg folyton jön a sok haver, hogy láttam-e facebookon hogy ez meg az ezt meg azt csinált. Nem bazz, nem láttam. Hogy a túróba lett ez a szar ennyire népszerű az elmúlt 1-2 évben, hogy egy rakás embernek ez lett az elsődleges kommunikációs csatorna?
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

.Attila

Quote from: Kvikveg on 2010-09-08, 09:53:13
Goto reklamalni, valaki kilopta. Ha nem kapod meg akkor is. Szerintem.
Egy rohadt billentyuzet. Magyarorszag. Jellemzo.

És szerinted hova vigyem? Tombolán nyertem, számla nincs, no meg úgyis hazahoztam már, hogyan bizonyítom be, hogy nem én cseréltem ki ;)
Nem éri meg az egész egy ilyen pár ezres cuccért úgy, hogy nem is fizettem érte.

Cobra

Én nem járok se Iwiw-re, se FB-re, igaz barátaim sincsenek :)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

teraflare

Quote from: Cobra on 2010-09-08, 11:40:06
Én nem járok se Iwiw-re, se FB-re, igaz barátaim sincsenek :)
Minek az offline barát ha van online is!  :D

NLZ

Offline barát a lúzereknek való, akik nem tudják használni a vebkettőt. :)
[reserved]

Nakedape

nekem meg van esély, hogy témavezetőmet anyám tanítja majd.
life is fun
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

NLZ

Quote from: SaiyaGin on 2010-09-08, 10:30:56
Quote from: Makos on 2010-09-08, 10:24:44
Nem...
Valami frissítgetés volt?

Úgy tűnik.
Úgy néz ki, hogy a smilek egy része is változott.  ;) ::) :P :haha:
Elég randák.
[reserved]

Rounin

 ::)

Baaaw, hová lett belőle a gúny?

Kvikveg

Quote from: .Attila on 2010-09-08, 11:32:10
Quote from: Kvikveg on 2010-09-08, 09:53:13
Goto reklamalni, valaki kilopta. Ha nem kapod meg akkor is. Szerintem.
Egy rohadt billentyuzet. Magyarorszag. Jellemzo.

És szerinted hova vigyem? Tombolán nyertem, számla nincs, no meg úgyis hazahoztam már, hogyan bizonyítom be, hogy nem én cseréltem ki ;)
Nem éri meg az egész egy ilyen pár ezres cuccért úgy, hogy nem is fizettem érte.
Csak beirni... nem kell bemaszkalni meg megkapni. Azert ne sunnyogjon el az a kis goreny aki kicserelte.

Smileyk: ááááá!!! ::) :haha:
Ezek meg mit valtoztak?  Vagy azota visszacserelodtek? :P ;)
De azert majd ize... ki kene fejezni hogy "tokjo hogy fejlodunk". A siras mellett.  :D
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Xipe

Quote from: motifator on 2010-09-08, 11:21:42
Quote from: Próféta on 2010-09-08, 02:03:18
Quote from: Moha on 2010-08-28, 18:22:07
Tegnap a városban összefutottam egyik középiskolai osztálytársammal. A 4 éves kislányával sétált.
Az ugyanannál az asztalnál közvetlen mellettem ülő kollégám megházasodott. Ezt onnan tudtam meg, hogy most felnéztem facebookra. Ez már a Web 2.0?
Ez amúgy rohadt idegesítő tud lenni. Baseball edzőmnek 2 hete hétfőn megszületett a kislánya. Kedden voltam edzésen, és egy büdös szót se szólt, kérdeztem mizujs, mondja minden ok. Itt a szokásos amerikai howdy? szintű köszönésre kell gondolni, amire sose válaszolnak egy doin' good-nál többet. Erre csütörtökön felnézek a facebookra, ahol amúgy sose járok, és látom, hogy hétfőn már be volt tagelve a fotón a kisbabával.
Bazz, nem mondott volna annyit kedden, hogy képzeld, tegnap apa lettem, mert már úgyis mindenki tudja facebookrol. Mindenki, kivéve az ilyen hülyéket, mint én, aki sose nézi.
Meg folyton jön a sok haver, hogy láttam-e facebookon hogy ez meg az ezt meg azt csinált. Nem bazz, nem láttam. Hogy a túróba lett ez a szar ennyire népszerű az elmúlt 1-2 évben, hogy egy rakás embernek ez lett az elsődleges kommunikációs csatorna?


Howdy-ra nem is kell tobbet valaszolni.
FAcebook meg hat, Facebook.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

chilip

jézusom mik ezek az új smiley-k?

.Attila

Akkor nem véletlenül volt az az érzésem, hogy a fórum betűtípusa megváltozott.

Rounin

Quote from: Zsiga on 2010-09-07, 22:20:45
Quote from: Rounin on 2010-09-07, 22:18:44
A gond csak az, hogy minden ilyen esetre jut egy (legalább) a másik oldalról is. =/
Ezt kifejtenéd bővebben?

Hja igen, bocsi, de rohanni kellett már melóba; szóval minden ilyen pozitív példára jut legalább egy, amikor a szülész baszik egyáltalán megjelenni, miután közli, hogy vagy fizetnek x összeget, vagy választhatnak, a baba v. a mama élje túl. Egy nővérke egy egész részlegre egész éjszaka, takarítónő a maga köré vizelő beteg nedveit csak szétkeni egy szürke felmosólével, ellátás zéró (hozol magaddal - eszel) és hasonló jellegű esetek.
Nem mondom én, hogy csak ez a jellemző, mert dehogy, de azért valami nem kóser, amikor ilyen viszonyok lehetnek egy (elméletileg) államilag finanszírozott egészségügyben. =/

Leara

Quote from: Próféta on 2010-09-08, 02:03:18
Az ugyanannál az asztalnál közvetlen mellettem ülő kollégám megházasodott. Ezt onnan tudtam meg, hogy most felnéztem facebookra. Ez már a Web 2.0?

Én sokáig nem voltam fb-n, mert nem érdekelt... akkor tört el a mécses, amikor találkoztam a barátaimmal és folyton olyan dolgokat/programokat hoztak fel, amiről még nem hallottam és akárhányszor kérdeztem, hogy ezt hol olvasták/beszélték meg, az volt a válasz, hogy "hát facebookon. Ja, te ott nem vagy."  :D. Szóval az még hagyján, hogy olyanokról tudok meg az ilyen oldalakon "újdonságokat", akikkel úgyse tartom már évek óta a kapcsolatot, hanem még olyanokról is, akikkel azért nap mint nap beszélek :'D.
Mondjuk rákattanni még mindig nem kattantam rá, naponta egyszer megnézem, hogy kaptam-e üzenetet, aztán kész...
MAL

Acchan

Quote from: chilip on 2010-09-08, 13:10:34
jézusom mik ezek az új smiley-k?
Jahh, én is flasheltem.  :haha:

Quotebaba v. a mama
Az egyik kedvenc sztorim, amit anya mesélt az egyik itteni dokiról: a doki szabira készült, szóval gyorsan megszülette a pácienseket, h nyugodt szívvel el tudjon menni nyaralni, és másnak se kelljen őket átadnia.  ^^"

Quotetakarítónő a maga köré vizelő beteg nedveit csak szétkeni egy szürke felmosólével
Higiénia rulz. Egy röntgenes haverom meg azt mondta, h amikor gyakszin volt a kórházban, az ott dolgozók szóltak neki, h csínján a fertőtlenítővel meg a szappannal, mert nincs pénz...

Quotehozol magaddal - eszel
Azt is szívesen veszik, ha hozol magaddal gyógyszereket, ne nekik fájjon emiatt is a fejük. Mondjuk, a kajával kapcsolatban még annyit, h nem biztos, h annyira nagy kár, h a hozott dolgokat eszi a kórházkoszt helyett, mivel akkor legalább figyelnek arra, mit ehet, nem ehet, normális adagot kap, stb.
Az idősotthonban, ahol gyakszin voltam, is olyan zsíros kajákat adtak, h elgondolkoztam azon, vajon ezek mennyire megfelelőek egy idős, beteg ember számára. Nem nagyon foglalkoznak ilyesmikkel, ugyanazt etetik a betegekkel, mint a diákokkal a menzán. Ma pl ezt kapták azok az idősek, akik szocétkeztetést igényeltek: paprikás krumpli + savanyúság + tejberizs. [spoiler]Garantált f0sás.[/spoiler]

Zsiga

Quote from: Rounin on 2010-09-08, 13:24:32
Hja igen, bocsi, de rohanni kellett már melóba; szóval minden ilyen pozitív példára jut legalább egy, amikor a szülész baszik egyáltalán megjelenni, miután közli, hogy vagy fizetnek x összeget, vagy választhatnak, a baba v. a mama élje túl. Egy nővérke egy egész részlegre egész éjszaka, takarítónő a maga köré vizelő beteg nedveit csak szétkeni egy szürke felmosólével, ellátás zéró (hozol magaddal - eszel) és hasonló jellegű esetek.
Nem mondom én, hogy csak ez a jellemző, mert dehogy, de azért valami nem kóser, amikor ilyen viszonyok lehetnek egy (elméletileg) államilag finanszírozott egészségügyben. =/
Sajnos ez is igaz. :ejj:

Kuroi Tenshi

Quote from: Cobra on 2010-09-08, 11:40:06
Én nem járok se Iwiw-re, se FB-re, igaz barátaim sincsenek :)

Én se járok iwiwre, kb félévente egyszer nézek rá,
faszbúkra nem fogok regelni se.

Quote from: NLZ on 2010-09-08, 12:39:35
Úgy néz ki, hogy a smilek egy része is változott.  ;) ::) :P :haha:
Elég randák.

Ezek közül csak a ::) új, de jó randa is

Fura, hogy a ;D smily (;+D) továbbra sincs a listán,
de ettől függetlenül van.

Quote from: .Attila on 2010-09-08, 13:19:45
Akkor nem véletlenül volt az az érzésem, hogy a fórum betűtípusa megváltozott.

Nem a típus, hanem a méret változott. Valamint itt-
ott az arányok, és elrendezés is. Kicsit szokni kell.

---

Más:
[spoiler]a legjobbik mocskos kurva anyját a kibaszott APEHnak.
Ők basszák el, és még van pofájuk nekem felszámítani
késedelmi pótlékot, rohadt redvás gecik. [/spoiler]
Szolgálati közleményünket hallhatták.

Kvikveg

Ah visszajottek a smileyk!  :haha: <- ez is! :)
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Rounin

Quote from: Kvikveg on 2010-09-08, 21:49:24
Ah visszajottek a smileyk!  :haha: <- ez is! :)

Nope, still ugly. o.o
What I do wrong.