Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

kikuchiyo

Cache ürítés?
Failure is the default option

Xipe

Quote from: Rounin on 2010-09-08, 21:55:20
Quote from: Kvikveg on 2010-09-08, 21:49:24
Ah visszajottek a smileyk!  :haha: <- ez is! :)

Nope, still ugly. o.o
What I do wrong.

Umm, Rou, should I be calling Chris Hansen?
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Rounin

Quote from: Xipe on 2010-09-08, 22:12:02
Umm, Rou, should I be calling Chris Hansen?

He's my daddy.

Acchan

Quote from: Rounin on 2010-09-08, 22:13:04
Quote from: Xipe on 2010-09-08, 22:12:02
Umm, Rou, should I be calling Chris Hansen?
He's my daddy.

Pedókat ettetek reggelire?  :haha:

Xipe

Quote from: Rounin on 2010-09-08, 22:13:04
Quote from: Xipe on 2010-09-08, 22:12:02
Umm, Rou, should I be calling Chris Hansen?

He's my daddy.

So you are the reason he made that show...
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Próféta

A mai nap vicces sztorija következik. Amikor három hónapja kiköltöztem Svájcba, a második héten (jún. 19.) hazaküldtem egy képeslapot a kollégáknak. Most vasárnap érkeztem haza, hétfőn már voltam benn dolgozni, és ma megjött a képeslap. ::)

Selmo

Magyar Posta...

A tökéletesség unalmas.

Cloud

Én csomagot adtam adtam fel mert féltesóm nevelőapja kinnt melózik, ő megkapta kb 2 hét alatt. :)



Amúgy meg dejó hogy postai alkalmazott vagyok, és mégis utálóm a postát. :D (nem nem postás vagyok mielőtt jön a válasz.)

Member


Cloud


Moha

Quote from: Cloud on 2010-09-08, 23:01:34
Amúgy meg dejó hogy postai alkalmazott vagyok, és mégis utálóm a postát. :D (nem nem postás vagyok mielőtt jön a válasz.)
Miért, ki mondta, hogy az embernek feltétlenül szeretni kell a céget, ahol dolgozik? :D

Moha

Quote from: Kuroi Tenshi on 2010-09-08, 22:50:09
Quote from: Moha on 2010-09-08, 22:30:13
Quote from: Kazenokizu on 2010-09-08, 12:24:00
A Kimi wa petto egynek elmegy kategória, romantika-kedvelőknek ajánlott, de fiúknak nem gondolnám, hogy ezzel kellene kezdeni a jdrama-nézést, túl csöpögős és a sztori is elég erőltetett néhol.
Most már csak azért is megnézem! :D Néha úgyis lánynak szoktak nézni. :D
:3x3:

Ezekután megkérem Zsozsót, hogy a custom user
title-ed írja át "atashi wa dame-onna desu"-ra...
LOL :lol:

De amúgy tényleg. Tegnap is trap voltam a biliárdszalonban. Jött a megjegyzés, hogy "engedd már oda a két csajt"  :lul:

Próféta

Quote from: Moha on 2010-09-09, 00:08:16
"engedd már oda a két csajt"  :lul:
Kövér is vagy, és rögtön két csajnak néznek? :confused: :D

Moha

Quote from: Próféta on 2010-09-09, 00:10:12
Quote from: Moha on 2010-09-09, 00:08:16
"engedd már oda a két csajt"  :lul:
Kövér is vagy, és rögtön két csajnak néznek? :confused: :D
Vasággyal vagyok 65 kiló, ne szivass már! :haha:
Gy.k.: egy lánnyal mentem biliárdozni.

Xipe

Quote from: Moha on 2010-09-09, 00:17:25
Quote from: Próféta on 2010-09-09, 00:10:12
Quote from: Moha on 2010-09-09, 00:08:16
"engedd már oda a két csajt"  :lul:
Kövér is vagy, és rögtön két csajnak néznek? :confused: :D
Vasággyal vagyok 65 kiló, ne szivass már! :haha:
Gy.k.: egy lánnyal mentem biliárdozni.

Bezzeg az en idomben meg a lemezgyujtemennyel csabitottuk oket.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Member

Quote from: Moha on 2010-09-09, 00:17:25
Gy.k.: egy lánnyal mentem biliárdozni.
Így is lehet hívni. ::)

Quote from: Xipe on 2010-09-09, 01:04:10
Bezzeg az en idomben meg a lemezgyujtemennyel csabitottuk oket.
Gyere, bige, nídd milyen szíp faroslemezek vannak a műhelyemen!

Moha

Quote from: Member on 2010-09-09, 09:44:40
Quote from: Moha on 2010-09-09, 00:17:25
Gy.k.: egy lánnyal mentem biliárdozni.
Így is lehet hívni. ::)
Nem hálószoba-biliárdról volt szó, hanem hagyományosról.  :rotfl:

Xipe

Quote from: Moha on 2010-09-09, 12:54:00
Quote from: Member on 2010-09-09, 09:44:40
Quote from: Moha on 2010-09-09, 00:17:25
Gy.k.: egy lánnyal mentem biliárdozni.
Így is lehet hívni. ::)
Nem hálószoba-biliárdról volt szó, hanem hagyományosról.  :rotfl:

Hagyomanyos biliard alatt jo sok bajba lehet keveredni.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Member

Jaja, izgalmas, amikor sörösüvegek repülnek el a fejed mellett, de vegyük csak simán hard mode-nak. :haha:

SaiyaGin

Ez már a vég.  :zomg:
[spoiler]A náthával egybekötött fulladozás annyira elintézett, hogy már a Dragon Ball Kai aktuális epizódjának megnézéséhez sincs kedvem.[/spoiler]

Kvikveg

[spoiler=Blaa blaa Kviki megint szerelt]Ma flexeles helyett leszereltem a tokmindegyhonnan egy femlapot meg a tartocsavarjait, konstataltam, hogy azert jon be a folyosorol minden szag mert egy bazi nagy cso vezet at a kaputelefon mogul a villanyoraszekrenybe ami kint van (mosogatoszer kupak+szilikagellel elintezve, bar utobb nem tudom mit fog csinalni a vezetekkel, max megkurtitom) ja es az ajtokeret es a fal kozott is van krater.
Eddig is tudtam, hogy az ajtokeretem egy fuschenbau, de azert ez sziven utott. Most mar tudom miert macskas (bolyhos) az ajtokeretem egy szekcioja kint. Ott probalnak bejutni a huzattal.  :zomg:
Ja es a roloallitgato rudon a fekete szigszalagot (az egykor feher rudon igencsak randa volt) csereltem feherre amit gusztusosabban tekertem fel. Igy is ronda az egesz de kevesbe horror.
Mara ez most eleg volt, megyek alu... rizst fozni.  :punny:[/spoiler]
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

szpeter

#44481
Quote from: SaiyaGin on 2010-09-09, 21:27:03
Ez már a vég.  :zomg: ...
:zomg: [spoiler]És a Freeze subs leállt a kai feliratozásával...ez nem lehet véletlen!  :3x3:
[/spoiler]
Szép időnk van...

Cloud

Báz.    Mostani melóhelyemre rokon segítségével jutottam be. Ugye ellenőrök vagyunk. Én kapok minden hónapban bérletet, a csávó meg volt olyan mázlista hogy -mivel kellenek a motoros ellenőrök a céghez- mindenestül kifizették neki a nagymotorra a jogsit.  Már akkor is húztam a szám amikor meglett a jogsija, (főleg hogy nem tud motorozni, egy normális kanyart 90fokban vesz be, áááá) most meg kiderül hogy lelép a cégtől, dec. 31.-én. Persze a jogsi árát meg nem kell visszafizetnie.  Az agyam elszáll. Én meg itt ámodozok arról hogy majd lesz nagymotorra jogsim és veszek egy olyat mint most Tenshi. :D

Szar az élet. :(

Rounin

Engem lehet, hogy kirúgnak 1-2 hónapon belül, amint vége a most futó melónak.
Mert gazdasági válság van.
Jah, szar neked.

Nakedape

báz,  van másnak valamije ami nekem nincs

szar az élet :(

+rou dö vájz nindzsa
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Member

Engem csak totál lenéz a főnököm és varrónő végzettségű az egyik felettesem, hogy én is sírjak. :angyali:

Nakedape

Quote from: Member on 2010-09-10, 18:33:25
Engem csak totál lenéz a főnököm és varrónő végzettségű az egyik felettesem, hogy én is sírjak. :angyali:
insert video from monthy phyton's life of brian, keresztcipelés, mocskos mázlisták
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

SaiyaGin

Hogy csatlakozzam a panaszkodókhoz: délben 38°C lázam volt, éjjel meg alig tudtam aludni a különféle nyavalyáim miatt.

Member

A 38°-ot én már nyár óta észre sem veszem, max fázom egy kicsit, 39° körül szoktam gyanút fogni, hogy valami nem jó. ::)

SaiyaGin

Quote from: Member on 2010-09-10, 19:23:41
A 38°-ot én már nyár óta észre sem veszem, max fázom egy kicsit, 39° körül szoktam gyanút fogni, hogy valami nem jó. ::)

  :oops: