Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Kuroi Tenshi

Quote from: Darkstar on 2010-09-27, 10:21:38
Van, aki NEM ismeri Haaado Ghey-t?

Reporting in.
Nem is akarom megismerni :D

Quote from: Rounin on 2010-09-27, 13:44:32
Nemrég még ártatlan voltam. =/

Te? reped a plafon :muhahah:

Rounin

Quote from: Kuroi Tenshi on 2010-09-27, 13:50:52
Te? reped a plafon :muhahah:

...
asztronómiai léptékben.
:morci:

(hé, adott témában tényleg az voltam! :haha: )

Kuroi Tenshi

Quote from: Rounin on 2010-09-27, 13:56:58
(hé, adott témában tényleg az voltam! :haha: )

a hard gay unikornisod után (amiért azóta sem kértél bocsánatot)
ezt nehezen tudom elhinni  :3x3: ;D

Dreamcleaver

Quote from: Rounin on 2010-09-27, 04:27:23
Nem tudom, pontosan melyik videójára gondolsz, de Hard Gay-ről van szó. Mindenhol meleg, bőrszerkóban rohangál és yahh-hooooozik.
(GOD, why do I know this >_<)

Kösz, ez alapján már megtaláltam. A Ramen Shop-os videót kerestem.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Ramiz

Quote from: Próféta on 2010-09-26, 12:04:29
Quote from: Ramiz on 2010-09-26, 01:04:21
10 perce majdnem elütött egy kamion.  :eek: Ha fél másodperccel később eszmélek és ugrok...
Hogy történt amúgy? Zebrán? Járdán? Vagy csak simán az autópályára rohantál ki, mint ők?

Szegedi soksávos autóúton mentem át éjszaka egy zebránál. A forgalmi lámpák már le voltak kapcsolva, a belső sávban egy rendőrautó indexelt balra (de nem láttam, hogy indexel, és azt hittem, hogy engem akar átengedni, így részben emiatt indultam el), illetve a külső sávban még messzebb jött egy (vszeg a szegeden szokásos román tranzitforgalmat bonyolító) kamion, aki egyáltalán nem lassított a nedves út és az utcai fények ellenére (lehet, hogy jól nem látszottam, de biztos, hogy valamennyire azért igen, no meg rendőrautót látva is ösztönösen lassít az ember...), és elkezdett dudálni, amikor kb 10 méterre volt, én meg ösztönösen megálltam és felé fordultam, aztán fél másodpercig gondolkoztam, hogy visszafussak-e (= halál, fater konkrétan látott már ilyen esetet: rádudáltak zebrán majdnem átérő kislányra, mire az ijedtében visszafordult, aztán 20 métert repült és fejjel tompított), aztán gyorsan jobbra futottam (csigalassúnak tűnt egyébként minden, de csak mint az álomban: lassan látod, de nincs arányosan több időd gondolkozni vagy mozogni mégsem), így végül is nem haltam meg.

A legjobb: a rendőrök ezután bekapcsolták a fényt (a szirénát nem), kiszóltak a kocsiból, hogy álljak meg túloldalt, utánam jöttek és nagyon gorombán elkezdtek szapulni, aztán be akartak vinni toxikológiára vagy detoxba vagy pszichiátriára, mert hogy biztosan vagy drogos vagyok, vagy részeg, vagy öngyilkos-jelölt, meg üvöltve kérdezte az egyik, hogy na mondjam, hogy szerintem mit mond a KRESZ erről a helyzetről. Na most ott beértem a mentegetőzéssel, hogy "rosszul mértem fel a közlekedési szituációt" meg hogy "azt hittem, hogy Önök át akarnak engedni" (ezt nem szerették), de két perc múlva átgondolva a helyzetet: én voltam szabályos, vagy nem? Rendőr nincs, lámpa nincs => a táblák és alapvető szabályok számítanak. Na most a zebra ki volt táblázva, én meg leléptem, a kamionnak lassítania kellett volna... Az más kérdés, hogy vadbarom, aki a szabályokban bízik és nem a szemében meg a bizalmatlansági elvben :D (én sem a KRESZ miatt léptem le, hanem mert valamiért biztos voltam benne, hogy mehetek és ő meg lassítani fog), de meglepő, hogy a rendőrök rögtön énrám vetették magukat és nem a kamionos után... (Bár annyira nem, tekintve, hogy szegedi barátunk szerint a szabálytalan, gyorshajtó román kamionosok annyira elvadultak, hogy elkezdte mindenki a rendőröket piszkálni, hogy csináljanak valamit, de mivel a románokkal valamiért nem lehet mit kezdeni (biztos körülményes behajtani a büntetést vagy ilyesmi), ezért azóta annyi változott, hogy két rendőr kiállt a kapitányság elé (ahol a kamionok dübörögnek), és megbünteti az út szélén, és nem a másik oldalon épített biciklisávban kerékpározókat... ::)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kvikveg

A mai nap osszefoglaloja.  :frown: :frown: :frown: :Eztneked: :Eztneked: :Eztneked:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Member

Social Worker
Mondjuk a csattanót nem egyszer hallottam már más formában.

K_T: Ha mesterre akar menni, vagy osztatlan képzésre (jogász, orvosi), még használhatja a 12-7=5 félévet, ami maradt, ellenben még egy alapképzésbe nem kezdhet.

Acchan

QuoteSocial Worker
Mondjuk a csattanót nem egyszer hallottam már más formában.
Jópofa ötlet, de nem túl szocmunkásos. Mondjuk, a "Szocmunkás vagyok. Nincs pénzem, nincs életem." nagy szöveg volt.  :D

QuoteHa mesterre akar menni, vagy osztatlan képzésre (jogász, orvosi), még használhatja a 12-7=5 félévet, ami maradt, ellenben még egy alapképzésbe nem kezdhet.
Persze. Fűt a tettvágy, dolgozni akarok!  ^^

QuoteA mai nap osszefoglaloja.  :frown: :frown: :frown: :Eztneked: :Eztneked: :Eztneked:
Mi történt, Kvikveg?

Quotea rendőrök ezután bekapcsolták a fényt (a szirénát nem), kiszóltak a kocsiból, hogy álljak meg túloldalt, utánam jöttek és nagyon gorombán elkezdtek szapulni, aztán be akartak vinni toxikológiára vagy detoxba vagy pszichiátriára, mert hogy biztosan vagy drogos vagyok, vagy részeg, vagy öngyilkos-jelölt, meg üvöltve kérdezte az egyik, hogy na mondjam, hogy szerintem mit mond a KRESZ erről a helyzetről.
Sztem azt, h zebrán a gyalogosnak elsőbbsége van... Ezek lehet, h azok a yardok voltak, akiknek az a hobbijuk, h Szegeden az (ártalmatlan) ittas egyetemistákkal k*csögöljenek, mert jobb dolguk nincs.  ::)
Quotemegbünteti az út szélén, és nem a másik oldalon épített biciklisávban kerékpározókat...
Jellemző.
Hát, durva sztori...

Darkstar

Quote from: Ramiz on 2010-09-27, 16:28:19
és megbünteti az út szélén, és nem a másik oldalon épített biciklisávban kerékpározókat... ::)
Ezért nem tudok rájuk haragudni. Büntessék őket, ahol érik, unom már, hogy a zebrák nagy részén úgy mennek át, mintha a piros rájuk nem vonatkozna illetve nagy részük nemlétezőnek tekint mindenféle kresszt/szabályt. A multkor a Móriczon szó szerint félre kellet ugranom két hajtás-pajtásos idióta elől, amikor nekem volt zöld...
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kvikveg

Quote from: Acchan on 2010-09-27, 20:05:57
...
QuoteA mai nap osszefoglaloja.  :frown: :frown: :frown: :Eztneked: :Eztneked: :Eztneked:
Mi történt, Kvikveg?
...
Hosszu...
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Member

Quote from: Kvikveg on 2010-09-27, 20:17:23
Hosszu...
Affene, piszkos fantázia.

Quote from: Acchan on 2010-09-27, 20:05:57
Jópofa ötlet, de nem túl szocmunkásos.
Fenét nem. Egy ideális világban nincsenek defektes emberek, ezért a szocmunkásnak nincsen munkája és mekis lesz.

Én azon néztem, hogy tavaly a kerékpáros felvonulókat támogatták a rendőrök (az utat is lezárták nekik), idén inkább csak büntették őket, pedig előre bejelentették (de olyanokért csekkeztek, hogy nincsen csengő vagy macskaszem).

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Acchan

Quote from: Member on 2010-09-27, 20:28:56
Quote from: Kvikveg on 2010-09-27, 20:17:23
Hosszu...
Affene, piszkos fantázia.
Quote from: Rounin on 2010-09-27, 04:27:23
Nem tudom, pontosan melyik videójára gondolsz, de Hard Gay-ről van szó. Mindenhol meleg, bőrszerkóban rohangál és yahh-hooooozik.
(GOD, why do I know this >_<)
Hova kerültem?  :rotfl:

Quote from: Member on 2010-09-27, 20:28:56
Quote from: Acchan on 2010-09-27, 20:05:57
Jópofa ötlet, de nem túl szocmunkásos.
Fenét nem. Egy ideális világban nincsenek defektes emberek, ezért a szocmunkásnak nincsen munkája és mekis lesz.
Áhh, értem. Természetesen, a bennem élő trú szocmunkás, azt akarja, legyen így.  :angyali:

Bazz... Micsoda sztorit hallottam ma az egyik évfolyamtársamtól!!!

Szocmunkás rant:
[spoiler]A problémás kissrác ofője és a gyermekjólétis elvitték magukkal az évfolyamtársamat, aki gyakornok a gyermekjólétben, a családhoz. Első felindulásból elkezdték ketten támadni az anyát, majd, amikor sírásban tört ki a szerencsétlenje, már úgy állt a dolog, h mindhárom nő elkezd sírni a gyakornoksrác vállán. Ő meg csak nézett, mint Rozi a moziban kb. Az anya elpanaszolta, h annyira kész van, h át sem tudja ölelni a fiát, erre az ofő ráparancsolt a srácra, h ölelje meg - majd megkérdezte tőle, h mi volt ebben olyan nehéz, h az anyját nem képes megölelni? Persze, a szomszéd szobából végighallgatta az egész jelenetet a 10 éves kissrác, szóval ő is nézett, mint Rozi a moziban... Mihelyst tehette, kimenekült ebből az őrültek házából, kiment az utcára beszélgetni a spanjaival. Ez csak olaj volt a tűzre a dühödt tanerőnek: most meg azért szúrták le a srácot, h mi az, h szó nélkül csak úgy kimegy a házból, aztán meg meglátták, h van fülbevalója (amit az igazgató engedélyezett), és ezért is kapott egy fejmosást.
Végül, amikor az évfolyamtársam picit egyedül tudott maradni a sráccal, próbálta kicsit oldani a feszkót, enyhíteni a történteket.

Jahh, és a héten elhívta az ofő az anyukát kávézni a suliba... Az anyuka depressziójára meg úgy reagált a két nőszemély, h elkezdték azt sorolni, mennyivel rosszabb egy rákosnak - és mégis reménykednek. (Mire a nő elmondta, h ő ápolta a rákos nagybátyját haláláig.  ^^")

Természetesen az egyiküknek sem esett le, h van vmi összefüggés az apa és báty elköltözése, az anya idegállapota és a gyermek ezek után fellépő agressziója között.  :facepalm:[/spoiler]

Kvikveg

Quote from: Acchan on 2010-09-27, 20:56:20
...
Bazz... Micsoda sztorit hallottam ma az egyik évfolyamtársamtól!!!

Szocmunkás rant:
[spoiler]A problémás kissrác ofője és a gyermekjólétis elvitték magukkal az évfolyamtársamat, aki gyakornok a gyermekjólétben, a családhoz. Első felindulásból elkezdték ketten támadni az anyát, majd, amikor sírásban tört ki a szerencsétlenje, már úgy állt a dolog, h mindhárom nő elkezd sírni a gyakornoksrác vállán. Ő meg csak nézett, mint Rozi a moziban kb. Az anya elpanaszolta, h annyira kész van, h át sem tudja ölelni a fiát, erre az ofő ráparancsolt a srácra, h ölelje meg - majd megkérdezte tőle, h mi volt ebben olyan nehéz, h az anyját nem képes megölelni? Persze, a szomszéd szobából végighallgatta az egész jelenetet a 10 éves kissrác, szóval ő is nézett, mint Rozi a moziban... Mihelyst tehette, kimenekült ebből az őrültek házából, kiment az utcára beszélgetni a spanjaival. Ez csak olaj volt a tűzre a dühödt tanerőnek: most meg azért szúrták le a srácot, h mi az, h szó nélkül csak úgy kimegy a házból, aztán meg meglátták, h van fülbevalója (amit az igazgató engedélyezett), és ezért is kapott egy fejmosást.
Végül, amikor az évfolyamtársam picit egyedül tudott maradni a sráccal, próbálta kicsit oldani a feszkót, enyhíteni a történteket.

Jahh, és a héten elhívta az ofő az anyukát kávézni a suliba... Az anyuka depressziójára meg úgy reagált a két nőszemély, h elkezdték azt sorolni, mennyivel rosszabb egy rákosnak - és mégis reménykednek. (Mire a nő elmondta, h ő ápolta a rákos nagybátyját haláláig.  ^^")

Természetesen az egyiküknek sem esett le, h van vmi összefüggés az apa és báty elköltözése, az anya idegállapota és a gyermek ezek után fellépő agressziója között.  :facepalm:[/spoiler]
Jjjezusss...
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Member

Kb. mintha az orvos direkt mérget injekciózna a betegbe.

Acchan

A gyógypedagógus végzettségű tanárom azt mondta, hogy a legnagyobb baj már az ő idejében is az volt, h a pedagógusok mindent tudtak a tanításról és a tantárgyaikról (ideális esetben), míg a gyógypedesek mindent tudtak a gyerekről, oda-vissza nem működött a dolog. Vhogy a kettőt kellene picit közelebb hozni egymáshoz...

QuoteKb. mintha az orvos direkt mérget injekciózna a betegbe.
Kb. Azért még abban reménykedem, h legalább a suliban nem égeti be a történtek elmesélésével a srácot az ofő, mert akkor olyan károkat fog okozni, amit nagyon nehéz lesz az évfolyamtársamnak és a tereptancijának helyrehoznia.
Szerencsére, a jelzés alapján már értő kezekbe fog kerülni a kissrác esete, nem fog sarlatánkodni az a dilettáns pedagógus tovább.

Xipe

Quote from: Ramiz on 2010-09-27, 16:28:19
Quote from: Próféta on 2010-09-26, 12:04:29
Quote from: Ramiz on 2010-09-26, 01:04:21
10 perce majdnem elütött egy kamion.  :eek: Ha fél másodperccel később eszmélek és ugrok...
Hogy történt amúgy? Zebrán? Járdán? Vagy csak simán az autópályára rohantál ki, mint ők?

Szegedi soksávos autóúton mentem át éjszaka egy zebránál. A forgalmi lámpák már le voltak kapcsolva, a belső sávban egy rendőrautó indexelt balra (de nem láttam, hogy indexel, és azt hittem, hogy engem akar átengedni, így részben emiatt indultam el), illetve a külső sávban még messzebb jött egy (vszeg a szegeden szokásos román tranzitforgalmat bonyolító) kamion, aki egyáltalán nem lassított a nedves út és az utcai fények ellenére (lehet, hogy jól nem látszottam, de biztos, hogy valamennyire azért igen, no meg rendőrautót látva is ösztönösen lassít az ember...), és elkezdett dudálni, amikor kb 10 méterre volt, én meg ösztönösen megálltam és felé fordultam, aztán fél másodpercig gondolkoztam, hogy visszafussak-e (= halál, fater konkrétan látott már ilyen esetet: rádudáltak zebrán majdnem átérő kislányra, mire az ijedtében visszafordult, aztán 20 métert repült és fejjel tompított), aztán gyorsan jobbra futottam (csigalassúnak tűnt egyébként minden, de csak mint az álomban: lassan látod, de nincs arányosan több időd gondolkozni vagy mozogni mégsem), így végül is nem haltam meg.

A legjobb: a rendőrök ezután bekapcsolták a fényt (a szirénát nem), kiszóltak a kocsiból, hogy álljak meg túloldalt, utánam jöttek és nagyon gorombán elkezdtek szapulni, aztán be akartak vinni toxikológiára vagy detoxba vagy pszichiátriára, mert hogy biztosan vagy drogos vagyok, vagy részeg, vagy öngyilkos-jelölt, meg üvöltve kérdezte az egyik, hogy na mondjam, hogy szerintem mit mond a KRESZ erről a helyzetről. Na most ott beértem a mentegetőzéssel, hogy "rosszul mértem fel a közlekedési szituációt" meg hogy "azt hittem, hogy Önök át akarnak engedni" (ezt nem szerették), de két perc múlva átgondolva a helyzetet: én voltam szabályos, vagy nem? Rendőr nincs, lámpa nincs => a táblák és alapvető szabályok számítanak. Na most a zebra ki volt táblázva, én meg leléptem, a kamionnak lassítania kellett volna... Az más kérdés, hogy vadbarom, aki a szabályokban bízik és nem a szemében meg a bizalmatlansági elvben :D (én sem a KRESZ miatt léptem le, hanem mert valamiért biztos voltam benne, hogy mehetek és ő meg lassítani fog), de meglepő, hogy a rendőrök rögtön énrám vetették magukat és nem a kamionos után... (Bár annyira nem, tekintve, hogy szegedi barátunk szerint a szabálytalan, gyorshajtó román kamionosok annyira elvadultak, hogy elkezdte mindenki a rendőröket piszkálni, hogy csináljanak valamit, de mivel a románokkal valamiért nem lehet mit kezdeni (biztos körülményes behajtani a büntetést vagy ilyesmi), ezért azóta annyi változott, hogy két rendőr kiállt a kapitányság elé (ahol a kamionok dübörögnek), és megbünteti az út szélén, és nem a másik oldalon épített biciklisávban kerékpározókat... ::)

Elsobseged neked volt, mivel kijelolt atkelohelyen voltal, a kamionosnak kotelessege megallni.
Emellett tablaval jelolve volt, tehat ott mar rogton a kamionos volt a baki mert figyelmen kivul hagyta.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Xzone

AniDB szerint átléptem a 200 megnézett anime filmet/sorozatot :whoah:

Cloud

Grat. Azt már szerintem én is átléptem jó ideje, csak a felére sem emlékszem azokra amit jó pár éve láttam.  ^^"

SaiyaGin

Quote from: Xzone on 2010-09-28, 22:28:26
AniDB szerint átléptem a 200 megnézett anime filmet/sorozatot :whoah:

:cool:

LiaLia

Csatlakozom a barkácsklubhoz :smile:
[spoiler]
Hétvégén a zárat kellett kicseréltetnem, mert péntek estére már annyira akadt a zár és túlfordult a kulcs, hogy már azon voltam, hogy nem jutok be a lakásba. Aztán épp hogy hazaértem pénteken, még felcsöngetett a kaputelefonon az alattam lakó nő, hogy jó hogy itthon talál, már többször keresett, mert ázik a fürdőszobája időnként. Le akartam volna menni hozzá, hogy megnézzem, de akkor is majdnem nem jutottam ki a lakásból. Kiderült, hogy a fürdőjében a plafon felső szélének középső része ázik. Nyáron lett nálam a kádszélén a műanyag szigetelés cserélve, azzal lehet a gond, azon át ázhat.
Egy ezermester ismerős eljött szombat délelőtt, megnézte a zárat, a zárnyelv rugójával volt gond. Gondoltam ki lehetne cserélni a már régen nem működő felső, ráfordítós zárat is, ha már zárboltba megyünk.
Az alsó zár simán ki lett cserélve, olajozást is kapott a kulcsos része.
Felső ráfordítósnak egy újabb típusú darabot adtak a boltban, az eladó jóember szerint pár milliméter eltérés lehet a régi rögzítéséhez képest. A "pár milliméterhez" majd egy centit kellett még kivésni az ajtón a lyukat, hogy beleférjen a zárrész. Aztán mikorra már éppen rögzítve lett volna, akkor derült ki, hogy belülről ugyan működik a ráfordítás, de kívülről nem nyitható kulccsal. :zomg:
Maradt, hogy akkor hétfőn kicserélem a zárat, viszont az ismerős majd csak két hét múlva tud jönni, akkor tudja a szilikon szigetelő ragasztást is kicserélni a fürdőben.
Ezek után, ugyan beszéltük, hogy visszateszi a régi, nem működő felső zárat az ajtóra, hogy legalább ne látsszon a lyuk az ajtón, de úgy elbeszéltünk, és el is kellett sietnie, hogy anélkül maradt az ajtó. Közben nekem is esküvőre kellett mennem, így aztán hirtelenjében barna csomagolóból vágtam ki egy darabot, és azt ragasztottam kintről celluxal az ajtóra, hogy legalább ne nézzenek be a lyukon. :D
Egyelőre papírral foltozott az ajtó, talán holnap megnézem, hogy vissza tudom-e valahogy csavarozni a régi zár külső részét erre a két hétre még :smile:[/spoiler]

SaiyaGin

Ó, a zárcsere... ˙[nosztalgikus smiley] Legalább egy éve szórakozott már velünk a zárunk, mire végre kicseréltük pár hónapja.

Kvikveg

#44842
O zarcsere... azutan csereltettem miutan betortek az alattunk levo lakasba...

Szigetelocsik: en magamnak ragasztottam fel szilikagellel. Eddig meg nem panaszkodott az alattam lako. :)

Also: tegnap elzarandokoltam az IKEAba es vegre van uvegpolcom is a furdoszobaszekrenybe! Szepen belefert minden kacatom, juhheej!  :haha:
Also: megallapitottam, hogy az IKEAban nincs normalis aron kis furdoszobai akasztocska, se nekem megfelelo lampa.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Ramiz

Quote from: Darkstar on 2010-09-27, 20:15:17
Quote from: Ramiz on 2010-09-27, 16:28:19
és megbünteti az út szélén, és nem a másik oldalon épített biciklisávban kerékpározókat... ::)
Ezért nem tudok rájuk haragudni. Büntessék őket, ahol érik, unom már, hogy a zebrák nagy részén úgy mennek át, mintha a piros rájuk nem vonatkozna illetve nagy részük nemlétezőnek tekint mindenféle kresszt/szabályt. A multkor a Móriczon szó szerint félre kellet ugranom két hajtás-pajtásos idióta elől, amikor nekem volt zöld...

Büntessenek, amikor jogos, ne amikor tök mindegy! Ezek az út szélén kerekező biciklisták nem ártanak senkinek (alapból, az őrültek miatt ne a többi szívjon) - simán el tudom képzelni, hogy mondjuk az őrült román kamionosok miatt nem kelnek át szívesen többször is az úton a biciklisáv miatt.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Xipe

A kijelolt biciklisav azert van ott hogy a cangasnak legyen "vedett es kijelolt" helye, azt csak megemlitem hogy elmeletileg nekik itt kotelezo haladniuk foleg azert, mert ha mondjuk balesetet szenved gepjarmu altal, elso dolog egyike amit megkerdeznek az hogy hol haladt.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Member

A sárga biciklis sáv azért van, hogy elmondhassa az önkormányzat 4 év után, hogy mennyi kerékpárutat adtak át. :D

LiaLia

Quote from: Kvikveg on 2010-09-29, 12:11:03
O zarcsere... azutan csereltettem miutan betortek az alattunk levo lakasba...

Szigetelocsik: en magamnak ragasztottam fel szilikagellel. Eddig meg nem panaszkodott az alattam lako. :)

Also: tegnap elzarandokoltam az IKEAba es vegre van uvegpolcom is a furdoszobaszekrenybe! Szepen belefert minden kacatom, juhheej!  :haha:
Also: megallapitottam, hogy az IKEAban nincs normalis aron kis furdoszobai akasztocska, se nekem megfelelo lampa.

A szigetelőcsíknál az is a gond, hogy amúgy az ez előtti tulajdonos agyrém házibarkács megoldásokat hagyott hátra maga után. Amikor nyáron le lett szedve a régi csík a cseréhez, kiderült, hogy valami betonszerű masszával körberakta a kád széle és csempe közötti részt 3 cm-nyi csíkban. Ami eléggé egyenetlen, különféle magasságú, és amúgy a kád belseje felé lejt. Csavarhúzóval meg lett kapargatva, de azt szét kéne verni, vagy levésni róla, hogy leszedhető legyen. Úgyhogy egyelőre nem volt mit tenni, arra lett ráragasztva az új csík, ami azért valamennyire merev, így eléggé hullámos lett az alsó beton miatt. Most majd egy egész tubus szilikon körbe lesz nyomva, hogy biztos szigeteljen, és ragadjon :D

Múltkor Praktikerben lett nézve kis akasztó, de igazán ott se volt megfelelő. Kisebb, vékony, 1 vagy 2 akasztóval kellett volna. Voltak nagy szögletes kockák extra design kivitelben, de sima, egyszerű, vékony fémkampó az nem :smile:

.Attila

Quote from: Xipe on 2010-09-29, 20:13:03
A kijelolt biciklisav azert van ott hogy a cangasnak legyen "vedett es kijelolt" helye, azt csak megemlitem hogy elmeletileg nekik itt kotelezo haladniuk foleg azert, mert ha mondjuk balesetet szenved gepjarmu altal, elso dolog egyike amit megkerdeznek az hogy hol haladt.

Ami gyakran a semmiben kezdődik és a semmiben ér véget.
Amire gyakran ráparkolnak és amit a gyalogosok legtöbbször észre sem vesznek, ezért kifejezetten balesetveszélyes.

Member

Machinae Supremacy új album számcímek

A 6. és 7. számok címeit érdemes megnézni. :)

Xipe

Quote from: .Attila on 2010-09-29, 23:34:25
Quote from: Xipe on 2010-09-29, 20:13:03
A kijelolt biciklisav azert van ott hogy a cangasnak legyen "vedett es kijelolt" helye, azt csak megemlitem hogy elmeletileg nekik itt kotelezo haladniuk foleg azert, mert ha mondjuk balesetet szenved gepjarmu altal, elso dolog egyike amit megkerdeznek az hogy hol haladt.

Ami gyakran a semmiben kezdődik és a semmiben ér véget.
Amire gyakran ráparkolnak és amit a gyalogosok legtöbbször észre sem vesznek, ezért kifejezetten balesetveszélyes.

Nem mondtam hogy tokeletes lenne a dolog.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_