Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Kvikveg

A Wasabi meg mindig kicsit draga, es meg mindig jo. Es hoztak kulon nekunk mocsit is mert valaki allandoan lelegelte mire hozzank ert volna.  :D
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Rounin

Bookchanon töltött fél éjszaka eredményeként most már azt is tudom, hogy létezik "Robocunt and the Rug Niggers of Afrofaggotstan" és "The Vagina Ass of Lucifer Niggerbastard" c. könyv is.

Ühm.. humanity fuck yeah? :3x3:

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

NLZ

[reserved]

Kvikveg

Hm. Betomtem a lyukat a kaputelefon mogott. Akkor mukodott, kiprobaltuk. Most meg tok kuka.  :zomg:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Selmo


A tökéletesség unalmas.

Cloud

Úristen! Megölted?  :zomg: :D

Kvikveg

Rajottem! Megfulladt! Hatul voltak a tudonyulvanyai, amik mellett eddig elszelelt a por, be a lakasba, de sajnos most szilikozist kapott! :zomg:
[spoiler] :D[/spoiler]
A pech, hogy meg azt sem tudom ellenorizni, hogy a kapunyito megy-e, mert a 4.en vagyok. :/
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Rounin

Quote from: Kvikveg on 2010-10-04, 21:15:05
Rajottem! Megfulladt! Hatul voltak a tudonyulvanyai, amik mellett eddig elszelelt a por, be a lakasba, de sajnos most szilikozist kapott! :zomg:
[spoiler] :D[/spoiler]
A pech, hogy meg azt sem tudom ellenorizni, hogy a kapunyito megy-e, mert a 4.en vagyok. :/

Ragaszd le és uzsgyi megnézni. :angyali:

Kvikveg

#44889
Quote from: Rounin on 2010-10-04, 21:21:39
Quote from: Kvikveg on 2010-10-04, 21:15:05
Rajottem! Megfulladt! Hatul voltak a tudonyulvanyai, amik mellett eddig elszelelt a por, be a lakasba, de sajnos most szilikozist kapott! :zomg:
[spoiler] :D[/spoiler]
A pech, hogy meg azt sem tudom ellenorizni, hogy a kapunyito megy-e, mert a 4.en vagyok. :/

Ragaszd le és uzsgyi megnézni. :angyali:
Ehhehhh... ummmm... najo. Ha feloran belul nem vagyok itt akkor felnyarsaltak a szomszedok. XD
edit: hat... kipeckeltem ahogy tudtam, de lent semmi nem volt. :( Francbamar. Mondjuk lehet, hogy valahogy ossze van kotve? Mert ha itt fent nyomtam a kapunyitot, akkor berregett is a cucc. GRRR.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Kuroi Tenshi

Quote from: Kvikveg on 2010-10-04, 21:29:53
Ehhehhh... ummmm... najo. Ha feloran belul nem vagyok itt akkor felnyarsaltak a szomszedok. XD

Hát nézd, ha eddig még nem tették meg annak ellenére, hogy
minden hétvégét végigfúrod-faragod-flexeled, akkor sztem ez
már meg se kottyan... vagy még mindig keresik a megfelelő
nagyságú fát a karózáshoz  :angyali:

Kvikveg

Quote from: Kuroi Tenshi on 2010-10-04, 23:32:12
Quote from: Kvikveg on 2010-10-04, 21:29:53
Ehhehhh... ummmm... najo. Ha feloran belul nem vagyok itt akkor felnyarsaltak a szomszedok. XD

Hát nézd, ha eddig még nem tették meg annak ellenére, hogy
minden hétvégét végigfúrod-faragod-flexeled, akkor sztem ez
már meg se kottyan... vagy még mindig keresik a megfelelő
nagyságú fát a karózáshoz  :angyali:
:D
Nemnem, flexelni a hazban szoktam. :)
Itt eddig 2 utvefuras volt csak hangos es az is nagyon rovid ideig tartott.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Rounin

...
Nem akarsz beugrani csapot szerelni?
Van sütim. :3x3:

Selmo


A tökéletesség unalmas.

Acchan

Quote from: Rounin on 2010-10-05, 16:02:21
...
Nem akarsz beugrani csapot szerelni?
Van sütim. :3x3:
Végül is, a bélyeggyűjteménynél eredetibb.  :angyali:

SaiyaGin

Egy kis eső igazán nincs ellenemre, de amennyi ma leesett, az azért már túlzás. ::)

Member

Nekem mondod, kukoricát szedtem egész délelőtt a fogyikkal a bokáig érő sárban. :)

Acchan

És élveztétek?  :haha:

Member

Az elején a teljesítménykényszerem beütött, mert túl sok mozdulatba került egy cső és eléggé lemaradtam, de a végére feltörtem az élbolyba én is. :D

Ha nem esne az eső, szívesen csinálnám akár egy héten át is, több értelme van, mint aktát tologatni.

Acchan

QuoteAz elején a teljesítménykényszerem beütött, mert túl sok mozdulatba került egy cső és eléggé lemaradtam, de a végére feltörtem az élbolyba én is. :D
Beérted a fogyikat? :3

QuoteHa nem esne az eső, szívesen csinálnám akár egy héten át is, több értelme van, mint aktát tologatni.
Ne is mondd, a tereptanárom most írt szmsz-t, új házirendet, egy kollégával mi ketten törzskönyvezünk, stb, stb. Ma meg írtam egy cikket az idősklub aktuális nagy kalandjairól a helyi hírmondóba.  :D

Meg hallgattam egy munkamániás (sőt, számára az egyetlen érték a fizikai munka), gyűlölködő, überkonzervatív, rasszista bácsi ökörségeit. A szintén gyűlölködő, mindenkit megfenyegető, paranoiás hölgyikénk viszont azt hiszem ma kedves volt velem.  :D

Member

Quote from: Acchan on 2010-10-05, 20:56:33
Beérted a fogyikat? :3
Nem először csinálták és amúgy betanított munkában nem rosszabbak az átlagnál. Inkább a szellemi munkával volna komoly bajuk. :)

QuoteNe is mondd, a tereptanárom most írt szmsz-t, új házirendet,
És a főnökség eddig nem vert össze benneteket?
Quoteegy kollégával mi ketten törzskönyvezünk,
Kutyát is tenyésztetek? :D
Quotesőt, számára az egyetlen érték a fizikai munka
Átugorhat hozzám, segítek neki, hogy értékesnek érezze magát!

Acchan

Quote from: Member on 2010-10-05, 21:15:29
Quote from: Acchan on 2010-10-05, 20:56:33
Beérted a fogyikat? :3
Nem először csinálták és amúgy betanított munkában nem rosszabbak az átlagnál. Inkább a szellemi munkával volna komoly bajuk. :)
Abban nem is kételkedtem, h ügyik a fogyik. ;)

QuoteÉs a főnökség eddig nem vert össze benneteket?
Azon vagyunk, h ne is tegyék.  :D Az ántsz ellenőrzést letudtuk, nemsokára  Miskolcról jönnek szakmailag megkínozni bennünket.  ^^"

QuoteKutyát is tenyésztetek? :D
Fogadjunk, h nálatok is így hívják.  :hehe: (Elég hülye megnevezés, én is csak lestem először.)

QuoteÁtugorhat hozzám, segítek neki, hogy értékesnek érezze magát!
Rajta és a kolléganőimen kívül mindenki más rohadt féreg, szóval, hajrá. Fogyikkal még kevésbé szívna egy levegőt, sztem. Az időseket is utálja (na, nem mintha ő maga nem az lenne).   ::)




Kuroi Tenshi

Quote from: Acchan on 2010-10-05, 20:56:33
Quote
Beérted a fogyikat? :3

:lul: Magas labda, szépen lecsapva :appl:

Quote from: Acchan on 2010-10-05, 21:29:29
Abban nem is kételkedtem, h ügyik a fogyik. ;)

jáj :haha:

Kvikveg

Quote from: Acchan on 2010-10-05, 21:29:29
...
Abban nem is kételkedtem, h ügyik a fogyik. ;)
...
:zomg: :lul: Jajj.

Nos, a mai Hibrid megnezese utan a szerelmes, olos-b*szos-partra-szallos, stb listaba fel lehet venni egy uj tagot: az [spoiler]illegalisan klonozos-b*szos-sotetben menekulos-rosszul vegzodoset.[/spoiler]
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Acchan

Quote from: Kuroi Tenshi on 2010-10-05, 23:31:58
Quote from: Acchan on 2010-10-05, 20:56:33
Quote
Beérted a fogyikat? :3

:lul: Magas labda, szépen lecsapva :appl:
:merci:

Quote from: Kvikveg on 2010-10-05, 23:39:33
Quote from: Acchan on 2010-10-05, 21:29:29
...
Abban nem is kételkedtem, h ügyik a fogyik. ;)
...
:zomg: :lul: Jajj.
:angyali:

Quote from: Kvikveg on 2010-10-05, 23:39:33
Nos, a mai Hibrid megnezese utan a szerelmes, olos-b*szos-partra-szallos, stb listaba fel lehet venni egy uj tagot: az [spoiler]illegalisan klonozos-b*szos-sotetben menekulos-rosszul vegzodoset.[/spoiler]
:lol:
Miért nem ilyen tag-ek vannak imdb-n?

Kvikveg

Btw a filmben volt par hangosan rohogos jelenet.
[spoiler]Komolyan, a no a ferjet rajtakapja, amint az a klont dugja, es sertodotten kirohan es elhajt. Priceless.[/spoiler]
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Rounin

Quote from: Kvikveg on 2010-10-06, 00:15:24
Btw a filmben volt par hangosan rohogos jelenet.
[spoiler]Komolyan, a no a ferjet rajtakapja, amint az a klont dugja, es sertodotten kirohan es elhajt. Priceless.[/spoiler]

Megy a klónboltba.

Xipe

Zombis animet akarok!
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Zsiga


Member

Elhagytam a telómat a buszon még hajnalban, hívom a számot és megkapom du 4-re. Ritka az ilyen becsületes ember.