Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

chilip

Quote from: NLZ on 2010-12-30, 21:28:09
Quote from: Selmo on 2010-12-30, 21:02:27
Takarítva. Vegyétek fel egymást és chateljetek ott.
Kegyetlen. Ez az offtopic, nem?

többé már nem az :)

Member

Selmo, a médiatörvény csak két nap múlva lép életbe, addig nyugi van!

szpeter

#46142
Én arra vagyok kíváncsi...a vezetéknévről nekem névrokon Annamariska...szóval ő mit fog kezdeni a Náczivadásszal? XD
Az a baj,h nem tudom ez most sok-e ide. Mindenesetre a náczivadászról van.Végülis lol.És katt.

Kuroi Tenshi

Quote from: NLZ on 2010-12-30, 21:28:09
Quote from: Selmo on 2010-12-30, 21:02:27
Takarítva. Vegyétek fel egymást és chateljetek ott.
Kegyetlen. Ez az offtopic, nem?

EZ az offtopic, és nem az; másrészt az offtopic sem sage-topic.

Karácsonyra kértem Zsozsótól b&hammert, szerencséd, hogy nem kaptam :angyali:

Member

Quote from: szpeter on 2010-12-30, 21:54:21
szóval ő mit fog kezdeni a Náczivadásszal? XD
Levadássza?

teraflare

Quote from: Cloud on 2010-12-30, 21:27:26
Mozognak legalább és nem fagynak meg.    Amúgy meg melyik kerületben laksz te? Arra még táblát sem cserélnek? :D
falun lakom  :smile:
BTW ha előben közelről látod a táblát ezt veheted ki (csak fejjel lefele):  :D

Cloud

Jóhát adatlapodon Pest van, aszittem idevaló vagy te is. :D

NLZ

Quote from: Kuroi Tenshi on 2010-12-30, 22:01:11
EZ az offtopic, és nem az; másrészt az offtopic sem sage-topic.

Karácsonyra kértem Zsozsótól b&hammert, szerencséd, hogy nem kaptam :angyali:
Még jó, az nem gyerek kezébe való. :angyali:
[reserved]

teraflare

Quote from: Cloud on 2010-12-30, 22:33:22
Jóhát adatlapodon Pest van, aszittem idevaló vagy te is. :D
Az év nagyrészében az is vagyok, de karácsonykor hazajövök semmit se csinálni. :D

Member

Quote from: teraflare on 2010-12-30, 22:36:03
Az év nagyrészében az is vagyok, de karácsonykor hazajövök semmit se csinálni. :D
Mert alapból szoktál? :D

teraflare

Quote from: Member on 2010-12-30, 22:40:07
Mert alapból szoktál? :D
Ha van fizikai munka az rám marad. (+sofőrszolgálat)  :frown: Ha korábban keltem volna akkor hólapátolás is lett volna most  :P

Member

Quote from: teraflare on 2010-12-30, 22:45:42
(+sofőrszolgálat)  :frown:
Can't drink?
QuoteHa korábban keltem volna akkor hólapátolás is lett volna most  :P
Minek? Nem lesz az ott örökké, egyszer úgyis elolvad.

Kvikveg

LOL most olvasom a Death Note mangat, es a bal also kepen most akkorat rohogtem  :lul:
http://www.mangareader.net/113-4064-6/death-note/chapter-48.html
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

szpeter

#46153
Quote from: Kvikveg on 2010-12-31, 00:54:53
a bal also kepen most akkorat rohogtem  :lul:
:lol: erre nem is emlékeztem :D  és jáááj, ez a minőség   :zomg:
Az L -es részeket még végig meg lehet venni magyarul is ami jó minőségű (csak az marha sok pénz  :frown:)

[spoiler=Szpojler,csak aki végig látta v olvasta]Hoppá, most jöttem rá, mi lett Lightal halála után. Elvileg akkor csak ez. Múú.[/spoiler]

Kvikveg

Quote from: szpeter on 2010-12-31, 14:21:44
Quote from: Kvikveg on 2010-12-31, 00:54:53
a bal also kepen most akkorat rohogtem  :lul:
:lol: erre nem is emlékeztem :D  és jáááj, ez a minőség   :zomg:
Az L -es részeket még végig meg lehet venni magyarul is ami jó minőségű (csak az marha sok pénz  :frown:)

[spoiler=Szpojler,csak aki végig látta v olvasta]Hoppá, most jöttem rá, mi lett Lightal halála után. Elvileg akkor csak ez. Múú.[/spoiler]
Le lehet szedni valahonnan jo minosegben?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

szpeter

#46155
Quote from: Kvikveg on 2010-12-31, 00:54:53
Le lehet szedni valahonnan jo minosegben?
Itt, marha jó minőségben  :cool:

Egybként meg B.U.É.K. Mindenkinek Aki Fórumozgat Még Ma is És Nem Issza Le Magát A Sárga Földig! :hopp:

Persze annak is Aki Fórumozgat És Leissza Magát A Sárga Fődig!  :haha:

Kvikveg

Quote from: szpeter on 2010-12-31, 19:45:04
Quote from: Kvikveg on 2010-12-31, 00:54:53
Le lehet szedni valahonnan jo minosegben?
Itt, marha jó minőségben  :cool:

Egybként meg B.U.É.K. Mindenkinek Aki Fórumozgat Még Ma is És Nem Issza Le Magát A Sárga Földig! :hopp:

Persze annak is Aki Fórumozgat És Leissza Magát A Sárga Fődig!  :haha:
:merci:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Nakedape

4 nap alatt eladtunk 3,4 millióért  :zomg: tűzijátékot. napi 11-12 óra sátorban szabd ég alatt, de szinte fázni sem volt idő. elfáradtam
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Cloud

Quote from: Nakedape on 2011-01-01, 14:38:47
4 nap alatt eladtunk 3,4 millióért  :zomg: tűzijátékot. napi 11-12 óra sátorban szabd ég alatt, de szinte fázni sem volt idő. elfáradtam
De legalább lett pénzed. :) Menj pihenni.

Kvikveg

Quote from: Kvikveg on 2010-12-31, 23:23:40
Quote from: szpeter on 2010-12-31, 19:45:04
Quote from: Kvikveg on 2010-12-31, 00:54:53
Le lehet szedni valahonnan jo minosegben?
Itt, marha jó minőségben  :cool:

Egybként meg B.U.É.K. Mindenkinek Aki Fórumozgat Még Ma is És Nem Issza Le Magát A Sárga Földig! :hopp:

Persze annak is Aki Fórumozgat És Leissza Magát A Sárga Fődig!  :haha:
:merci:
Nnna, belottem, csinaltam hozza hml-t. A letoltheto volume-okat neztem, illetve 70tol a letoltheto chapterekkel potoltam. Most 70nel tartok, es annak a minosege fortelmes. Most online olvasom tovabb, aztan majd megnezem, hogy a 70-kb79 mind rossz minosegu-e es az utana levo letoltheto volume mar jo vagy mi. Mert a volume szamozas ugyan folyamatos, de azt a 10es szekciot kihagytak.
Egyebkent par kepet ellenorizve, tokugyanazt latom, talan kicsit nagyobb. De legalabb itt van a gepen.  :smile:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Fazék

Quote from: Nakedape on 2011-01-01, 14:38:47
4 nap alatt eladtunk 3,4 millióért  :zomg: tűzijátékot. napi 11-12 óra sátorban szabd ég alatt, de szinte fázni sem volt idő. elfáradtam
hányan? mert ez így egy főre vetítve ~1300 Ft-nyi eladás / perc, az meg nem is olyan sok :P

de legalább így ha jól sejtem kaptok rendesen bónuszt :)

szpeter

Quote from: Kvikveg on 2011-01-01, 15:14:24
Mert a volume szamozas ugyan folyamatos, de azt a 10es szekciot kihagytak.
Egyebkent par kepet ellenorizve, tokugyanazt latom, talan kicsit nagyobb. De legalabb itt van a gepen.  :smile:
Hátigen, bocsesz.   :redface:
Amúgy nem hagyták ki a tízes  volumét, csak nem a helyén van : Az első volume után rögtön a tízes jön, aztán megy sorba kettőtől fölfelé.

szerk.: OMG, ez a 70. fejezet tényleg valami iszonyat!  :zomg: Leszedtem az első volumékat, azok egész tűrhetőek voltak de ez...ez szégyen  :_piszka:

Kvikveg

Quote from: szpeter on 2011-01-01, 15:40:03
Quote from: Kvikveg on 2011-01-01, 15:14:24
Mert a volume szamozas ugyan folyamatos, de azt a 10es szekciot kihagytak.
Egyebkent par kepet ellenorizve, tokugyanazt latom, talan kicsit nagyobb. De legalabb itt van a gepen.  :smile:
Hátigen, bocsesz.   :redface:
Amúgy nem hagyták ki a tízes  volumét, csak nem a helyén van : Az első volume után rögtön a tízes jön, aztán megy sorba kettőtől fölfelé.

szerk.: OMG, ez a 70. fejezet tényleg valami iszonyat!  :zomg: Leszedtem az első volumékat, azok egész tűrhetőek voltak de ez...ez szégyen  :_piszka:
Ja, szerintem azt a parat majd a masik oldalrol potolom. :)
Volume 1-7, kihagyott reszek, volume 8-10 a sorrend, a bennuk levo chapterszamozas alapjan. Ja, az oldalon tenyleg mashogy van sorba rendezve, az gondolom automatikus rendezes volt valami scripttel.
Najo megyek derivalni.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

kikuchiyo

Failure is the default option


Member

Quote from: kikuchiyo on 2011-01-02, 13:59:47
Holnap munkanap.  :zomg: :comp: :bruhuhu:
A héten 3 vizsgám lesz, abból az első UV. ^^"

Ez a gomb de zsír. :lol:

Én


Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

kikuchiyo

Kinézek az ablakon, mit látok? Havazik.

Failure is the default option

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん