Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Nakedape

Quote from: Rounin on 2011-01-07, 07:27:15
Quote from: Acchan on 2011-01-06, 22:58:26
Nem értem, miről beszélsz...  :lul: :rotfl:

Nem csoda, elvégre mégiscsak valami nőféle vagy. >_>

Quote from: Member on 2011-01-06, 23:07:53
http://www.layoutchef.com/Images/Cartoons/images/glitter-graphics-57.gif

Ezen jobban zavar az erőszakos szodómiára utaló szakadás.
az engem is megijesztett

ráadásul szivacs?
az a szodómia legalja...
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Member

S mikor behatoltam az űrbélbe, a galléros ostorossejtek lágyan simogatták, majd a vándorsejtek elvitték örömömet az álszövet minden zugába.

Nakedape

hmm végül is..
nem beszélve hogy egyszerre lehet anális és orális szexet :cool:
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Member

És ha már ott van, a maradékot le is törölheted vele. :D

Nakedape

ez is új értelmet nyert, képe plussz jó
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Member

Azt nem értem, hogy a rákok mire kellenek neki?

Kvikveg

Arrrrgh ilyetakarok de mar nincs a meretemben.
http://www.mountex.hu/termek/60102-712-0

Tegnap elmentem a bevalt boltbavilagoskek farmert venni, erre kozoltek, hogy olyan csak nyaron van. Persze vilagosbarna kord az volt, grrr.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Member

Arany fonállal varrják középsúlyos fogyatékosok, vagy mi kerül benne ennyibe??
Inkább vegyél fel egy szivacsot.

Kvikveg

Quote from: Member on 2011-01-07, 12:37:15
Arany fonállal varrják középsúlyos fogyatékosok, vagy mi kerül benne ennyibe??
Inkább vegyél fel egy szivacsot.
Ja.. az a masik.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Cloud

Quote from: Kvikveg on 2011-01-07, 12:35:22
Arrrrgh ilyetakarok de mar nincs a meretemben.
http://www.mountex.hu/termek/60102-712-0

Tegnap elmentem a bevalt boltbavilagoskek farmert venni, erre kozoltek, hogy olyan csak nyaron van. Persze vilagosbarna kord az volt, grrr.

EZ valami ultra limitált szériás cucc hogy ennyibe kerül?

Darkstar

Min vagytok meglepődve? A Mountex sose volt olcsó, ez meg a leírás alapján ilyen hiperszuper polár cucc, épp csak repülni tudsz vele.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Nakedape

tudsz vele repülni, csak a 6 irányból csak az egyikbe, a többi feláras
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Member

Majd akkor szóljatok, ha kiadnak szatír-egészalakosat bélésbe varrt kiskályhával.

Kvikveg

Quote from: Member on 2011-01-07, 14:32:38
Majd akkor szóljatok, ha kiadnak szatír-egészalakosat bélésbe varrt kiskályhával.
:lol:

Kulonbenis jegesmedveallo.  :hehe:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

szpeter

Amikor fészbúkon tárgyalják a "valóvilágot" és azt írják korosztályombéliek,hogy ez az évszázad műsora...
[spoiler=ateistáknak:]Na akkor érzem,hogy nem kellett volna lejönni arról a bizonyos fáról. :falba:[/spoiler]
[spoiler=hívőknek:]Hát nemtom hogy fejezzem ezt ki.
Végülis nem az én hibám,hogy ezt nézi mindenki de azért szégyenlem helyettük magam.[/spoiler]

Rounin

Quote from: szpeter on 2011-01-07, 21:27:05
Amikor fészbúkon tárgyalják a "valóvilágot" és azt írják korosztályombéliek,hogy ez az évszázad műsora...
[spoiler=ateistáknak:]Na akkor érzem,hogy nem kellett volna lejönni arról a bizonyos fáról. :falba:[/spoiler]
[spoiler=hívőknek:]Hát nemtom hogy fejezzem ezt ki.
Végülis nem az én hibám,hogy ezt nézi mindenki de azért szégyenlem helyettük magam.[/spoiler]

Te sem vagy jobb, fészbúk scum! :morci: :angyali:

Selmo

[spoiler=mindkettőnek]Boldogok a lelki szegények, mert övék a tv országa.[/spoiler]

A tökéletesség unalmas.

szpeter

Quote from: Rounin on 2011-01-07, 21:37:49


Te sem vagy jobb, fészbúk scum! :morci: :angyali:

Azé' van csak fészbúkom hogy unikornisozhassak!  ::)

Selmo

Quote from: szpeter on 2011-01-07, 21:41:50
Quote from: Rounin on 2011-01-07, 21:37:49


Te sem vagy jobb, fészbúk scum! :morci: :angyali:

Azé' van csak fészbúkom hogy unikornisozhassak!  ::)
LIAR!

A tökéletesség unalmas.

szpeter

Quote from: szpeter on 2011-01-07, 21:41:50
Quote from: Rounin on 2011-01-07, 21:37:49

Azé' van csak fészbúkom hogy unikornisozhassak!  ::)
LIAR!

Csak facebúkon lehet Xzone-t leverni.Arra gyúrok.
Ezt meg én is belinköltem (másodszorra.A tiéd a harmadik.Tegyük már ki főoldalra,hátha valami nem látta :D)

Rounin

Harmónia nélkül nincs unikornis. :ejj:

Acchan

Quote from: Rounin on 2011-01-07, 22:10:30
Harmónia nélkül nincs unikornis. :ejj:
:hai:

Quote from: szpeter on 2011-01-07, 21:27:05
Amikor fészbúkon tárgyalják a "valóvilágot" és azt írják korosztályombéliek,hogy ez az évszázad műsora...
Ha egyszer élő adásban kidurran a wc pumpa ajkú csaj szája, és kifröccsen belőle a szilikonfolyadék, akkor az lesz.  :hopp:

szpeter

Quote from: Acchan on 2011-01-08, 00:28:15
Quote from: szpeter on 2011-01-07, 21:27:05
Amikor fészbúkon tárgyalják a "valóvilágot" és azt írják korosztályombéliek,hogy ez az évszázad műsora...
Ha egyszer élő adásban kidurran a wc pumpa ajkú csaj szája, és kifröccsen belőle a szilikonfolyadék, akkor az lesz.  :hopp:
Az a durva,hogy tudom miről beszélsz.  :D és +1 , nagy durranás lenne  :muhahah:

Kvikveg

Halp.

http://www.amazon.com/Great-Castles-Europe-Discovery-Learning/dp/B000AXXBQ2/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1294493634&sr=8-1
Valaki nem tudja, hogy ehhez itthon, magyarul hozza lehet meg ferni? Most guglival igy kapasbol nem talalom.
Most veszem at az 1000 eves kazettankrol, de a kepminoseg eleg siralmas, foleg azon a szep nagy tv-n.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

NLZ

Rohadt avatár-feltöltés.
[reserved]

zsozso

Quote from: NLZ on 2011-01-09, 11:55:04
Rohadt avatár-feltöltés.

Remelhetoleg javitva.
Death is the only redemption

NLZ

[reserved]

chilip


Kvikveg

 :bruhuhu:
Utalok CVt irni.
Most valami onfenyezest kene irni, csak az, hogy "kozepkezdo programozo 132 IQval es perfekciomaniaval es onallo nem-kell-kesobb-ellenorizni munkamorallal meg 'ultess barmi rendszer ele es kezdek vele valamit mert kivancsi vagyok'" az nem tul szalonkepes.  :frown:
Azt meg sajnos nem irhatom bele, hogy verprofi C++ programozo. XD
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.