Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Xzone

Quote from: Kvikveg on 2011-01-10, 02:02:13
Azt meg sajnos nem irhatom bele, hogy verprofi C++ programozo. XD

Dehogynem :)

Kvikveg

#46291
Quote from: Xzone on 2011-01-10, 02:15:52
Quote from: Kvikveg on 2011-01-10, 02:02:13
Azt meg sajnos nem irhatom bele, hogy verprofi C++ programozo. XD

Dehogynem :)
Japersze. Lattam en hogy mas kollegak mit csinaltak. Aztan adnak egy olyat en meg nezek mint Pistike a moziban.
Also: hogy lehet beleirni csinosan megfogalmazva, hogy valaha kozepesen sokat hasznaltam ezeket a programokat, de most mar kisse berozsdalt az ilyen iranyu tudasom, mindezt kb ket szoban?
Tehat Using <amiket most is naponta lattam>
illetve regen hasznaltam <amiknel mar poros a tudasom>
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Rounin

Quote from: Kvikveg on 2011-01-10, 02:32:50
Quote from: Xzone on 2011-01-10, 02:15:52
Quote from: Kvikveg on 2011-01-10, 02:02:13
Azt meg sajnos nem irhatom bele, hogy verprofi C++ programozo. XD

Dehogynem :)
Japersze. Lattam en hogy mas kollegak mit csinaltak. Aztan adnak egy olyat en meg nezek mint Pistike a moziban.
Also: hogy lehet beleirni csinosan megfogalmazva, hogy valaha kozepesen sokat hasznaltam ezeket a programokat, de most mar kisse berozsdalt az ilyen iranyu tudasom, mindezt kb ket szoban?
Tehat Using <amiket most is naponta lattam>
illetve regen hasznaltam <amiknel mar poros a tudasom>

Szerintem elég annyit írni, hogy familiar vagy a kezelésükkel vagy van benne tapasztalatod. Nem szükséges magad rosszabb fényben feltüntetni. :p

Kvikveg

Quote from: Rounin on 2011-01-10, 02:51:45
Quote from: Kvikveg on 2011-01-10, 02:32:50
Quote from: Xzone on 2011-01-10, 02:15:52
Quote from: Kvikveg on 2011-01-10, 02:02:13
Azt meg sajnos nem irhatom bele, hogy verprofi C++ programozo. XD

Dehogynem :)
Japersze. Lattam en hogy mas kollegak mit csinaltak. Aztan adnak egy olyat en meg nezek mint Pistike a moziban.
Also: hogy lehet beleirni csinosan megfogalmazva, hogy valaha kozepesen sokat hasznaltam ezeket a programokat, de most mar kisse berozsdalt az ilyen iranyu tudasom, mindezt kb ket szoban?
Tehat Using <amiket most is naponta lattam>
illetve regen hasznaltam <amiknel mar poros a tudasom>

Szerintem elég annyit írni, hogy familiar vagy a kezelésükkel vagy van benne tapasztalatod. Nem szükséges magad rosszabb fényben feltüntetni. :p
Pedig abban verprofi vagyok. :)
Koszi, a familiar with tokeletes.  :jee:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

motifator

Hú, rég írtam ide, de az utóbbi időben elég elfoglalt voltam. Pénteken repülök Austinba, az elmúlt másfél hónapom azzal telt, hogy egyesével minden felszámoljak itt Magyarországon. Eladtam a hangszereimet, felmondtam a szerződéseimet, kidobtam a szemeteimet, és összepakoltam egy nagy bőröndnyi cuccot.
Durva, hogy gond nélkül belefér minden cuccom egy bőröndbe. A súlyhatárt szerintem túllépem, ezért vennem kell egy nagy kézipoggyászt, a plusz súlyt átpakolom majd oda.
Az elmúlt hetekben egy rakás dolgot elintéztem már kintre, Amerikába. Van már kinti bankszámlám meg hitelkártyám, az elmúlt napokban meg rámtukmáltak egy autóhitelt. Nem akartam új kocsit venni, még akkor se, ha éppen megengedhetném magamnak. Valahogy úgy voltam vele, hogy túl nagy luxus az nekem, csak használt kocsiban gondolkoztam.
De ahogy a bankszámlámat csináltattam, volt egy opció, hogy a bank összehoz egy olyan céggel, akik új autókat intéznek egyenesen a gyártótól olyan embereknek, akik most költöznek az USÁba. Gondoltam bepipálom, kiváncsi vagyok, hogy milyen ajánlattal állnak elő.
Nos, elég jó ajánlattal álltak elő, szereznek nekem kocsit gyártói áron és olyan hitelfeltételekkel, amiket csak tökéletes credit historyval lehetne szerezni.
Srácok, ezt a kocsit fogom megvenni. Pontosan ezt, a V6-os motorral, ugyanilyen színben, ugyanilyen felszereltséggel, egyetlen eltérés, hogy az enyémbe kértem napfénytetőt. A dolognak egy szépséghibája van: április közepére fog csak megérkezni, de a közvetítő cég kifizet kb. egy hónapnyi bérautót, a munkahelyemtől is kapok bérelt kocsit 3 hétre, így olyan 1-1.5 hónapra kell magamnak bérelni kocsit, ami azért odakint kibírható dolog.

Most utálhattok :P
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Rounin

Quote from: motifator on 2011-01-10, 12:43:07
Most utálhattok :P

Vissza ne merj jönni... :morci:

Makos


Cloud



Zsiga

Én nem utállak, mivel már volt "szerencsém" hasonló jellegű autóhoz. :D

Acchan


Nakedape

hajrá, sokjót
a dodge viszont pazarlásnak tűnik, takarékos suzuki smafu? :D
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Kuroi Tenshi

Quote from: motifator on 2011-01-10, 12:43:07
az elmúlt másfél hónapom azzal telt, hogy egyesével minden felszámoljak itt Magyarországon. Eladtam a hangszereimet, felmondtam a szerződéseimet, kidobtam a szemeteimet, és összepakoltam egy nagy bőröndnyi cuccot.
Durva, hogy gond nélkül belefér minden cuccom egy bőröndbe.

Nos, elég jó ajánlattal álltak elő, szereznek nekem kocsit gyártói áron és olyan hitelfeltételekkel, amiket csak tökéletes credit historyval lehetne szerezni.
Srácok, ezt a kocsit fogom megvenni.
Most utálhattok :P

Nem egyszerű dolog. Én például nem tudnám eladni a hangszereimet.
S tényleg durva az egy bőrönd. Innen már csak egy kis lépés a semmi,
mert gondolom a bőrönd nagyobb része is ruha, ami könnyen pótolható.

Hitelfeltételek, aha... látom már egyből kezdesz asszimilálódni, még kint
se vagy, már az adósságokat gyűjtöd, jó amerikai szokás szerint :D

A kocsi miatt nem irigyellek, nekem nem bejövős, s különben is jobban
gyorsul és gyorsabban megy a motorom (igaz ezeken felül nincs sokkal
több előnye se vele szemben :haha:).
Az Amerikába kiköltözésért és az otthon teljes hátrahagyásáért sem
irigyellek, én nem biztos, hogy meg tudnám csinálni. Legfeljebb csak
azért irigyellek, hogy van neked tetsző, jól fizető és jó kilátásokkal
rendelkező munkád. :)

GLHF!

motifator

Köszi mindenkinek!
Quote from: Nakedape on 2011-01-10, 15:16:08
hajrá, sokjót
a dodge viszont pazarlásnak tűnik, takarékos suzuki smafu? :D
Egy pazarló országba költözök, muszáj pazarló autót venni :D Amúgy ez a legkisebb motor amivel kapható, a gyári fogyasztásértékek országúton 8 liter, városban 13. Szerintem egy 290 lóerős autótól nem rossz, még akkor is, ha a valós értékek ennél magasabbak lesznek. Ja, mondtam már, hogy a benzin feleannyiba kerül mint itthon? :)

Quote from: Kuroi Tenshi on 2011-01-10, 15:28:08
Nem egyszerű dolog. Én például nem tudnám eladni a hangszereimet.
S tényleg durva az egy bőrönd. Innen már csak egy kis lépés a semmi,
mert gondolom a bőrönd nagyobb része is ruha, ami könnyen pótolható.
18 éves korom óta egyetemista életet élek, pedig már van diplomám egy ideje. Kolikból albérletekbe költöztem egyfolytában, szerintem egy helyen se voltam 1-1.5 évnél többet, így sose álltam neki cuccokat felhalmozni. Összesen egy saját bútorom van, egy ~20 éves műbőr irodai szék, amit bátyámtól örököltem :)
Szal csak ruháim voltak, apró szemeteim: értsd elromlott vagy csak régi számítógép alkatrészek, néhány könyv és manga, egy PS2 3 db játékkal, ilyesmi. Miután a ruháimat végignéztem, rájöttem hogy kb. 60% elajándékozós, mert ha az elmúlt ~3 évben egyszer se volt rajtam, akkor talán kijelenthető, hogy nincs rá szükségem.

Nagyobb, mozgathatatlan értéktárgyaim csak a 2 szintim voltak és az autóm. Az autón a hitel a bátyám nevén van, így azt itt hagyom neki, hogy legjobb belátása szerint eladhassa.
A 2 szintiért kicsit fájt a szívem, de a szinti nem olyan, mint egy gitár, inkább olyan, mint egy PC. Azaz elavul. OK, van egy pár klasszikus darab, ami 30 évesen is jól szól, de a modern szintik ugyanúgy elavulnak mint bármi más szórakoztató elektronika. A másik dolog az, hogy egyik szintihez se nyúltam hozzá vagy fél éve, amióta a zenekarom feloszlott, én meg ráálltam a gitártanulásra. Ha majd újra szintizni akarok, akkor tudom, hogy kint ugyanennyi pénzért egy sokkal modernebb és jobb hangszert kapok, így azért nem olyan nagy trauma eladni őket.
Quote from: Kuroi Tenshi on 2011-01-10, 15:28:08
Hitelfeltételek, aha... látom már egyből kezdesz asszimilálódni, még kint
se vagy, már az adósságokat gyűjtöd, jó amerikai szokás szerint :D
Ne is mondd, elég őrült hely ez az Amerika. Ha nincs jó hiteltörténeted, akkor nem kapsz hitelt, ha viszont nincs hiteled, akkor nem épül a hiteltörténeted. Ugyanolyan 22-es csapdája, mint amikor a pályakezdőtől szakmai gyakorlatot várnak el.
Nem vagyok nagyon hitelpárti, viszont ha tényleg kint fogok maradni, akkor lehet, hogy előbb-utóbb családom lesz, és házat akarok majd venni. Egy lakásvásárláshoz már nagyon nem mindegy, hogy milyen kamatokat kap az ember, így kénytelen vagyok asszimilálódni, és gyűjteni az adósságokat, mint minden jóravaló amerikai.
Quote from: Kuroi Tenshi on 2011-01-10, 15:28:08
A kocsi miatt nem irigyellek, nekem nem bejövős, s különben is jobban
gyorsul és gyorsabban megy a motorom (igaz ezeken felül nincs sokkal
több előnye se vele szemben :haha:).
Én azért irigyellek téged a motorodért, nekem az is bejövős :)

Quote from: Kuroi Tenshi on 2011-01-10, 15:28:08
Az Amerikába kiköltözésért és az otthon teljes hátrahagyásáért sem
irigyellek, én nem biztos, hogy meg tudnám csinálni. Legfeljebb csak
azért irigyellek, hogy van neked tetsző, jól fizető és jó kilátásokkal
rendelkező munkád. :)

GLHF!
Az otthon teljes hátrahagyását már majdnem 2 hónapja emésztgetem, és elfogadtam a dolgot. Szerdán lesz a búcsúbulim, és rettegek tőle. A legfontosabb embereket az életemben szerdán, max csütörtökön látom utóljára. Ok, van skype, meg ha minden jól megy évente 1-2szer hazajövök, de akkor is. Lesz nagy ölelkezés, sírás-rívás. Csak azzal vígasztalom magam, hogy a baráti társaságom úgyis szét fog esni az elkövetkező 1-2 évben. Van már olyan, aki külföldre ment, van olyan, aki csak Magyarország másik végébe, de ugyanúgy évente csak egyszer találkozunk. Még vagyunk itt Debrecenben vagy hatan, mint kemény mag, ők az 5 legjobb barátom, és meghasad a szívem, hogy itthagyom őket. De egyikük rezidens aneszteziológus, és szakvizsga után megy külföldre. Másik 2 barátom is bejelentette, hogy max. 1-2 évük van hátra Magyarországon. Szal szépen lassan megy mindenki, csak most épp rajtam a sor. Ettől még szar dolog, de tudom, hogy az élet pörög, változik, és muszáj belevágni új dolgokba akkor is, ha ijesztően sokmindent kell hátrahagyni.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

chilip

azért USTEAM-et tessék látogatni !!!1!!1!

.Attila

Quote from: motifator on 2011-01-10, 12:43:07
Most utálhattok :P

Done.

Megdolgoztál érte, élvezd ki.

teraflare

Quote from: Acchan on 2011-01-10, 15:14:56
Én sem utállak, mert nincs jogsim.  :D

Quote from: chilip on 2011-01-10, 14:27:07
Quote from: Cloud on 2011-01-10, 14:22:52
Quote from: Makos on 2011-01-10, 13:16:28
Quote from: Rounin on 2011-01-10, 13:06:16
Quote from: motifator on 2011-01-10, 12:43:07
Most utálhattok :P
Vissza ne merj jönni... :morci:
+1 :morci:

+2 :morci:  A rohadt mázlista. :D

-3  :P sok sikert :)
+1. Sok sikert.  ;)
+1 sok sikert
Quote from: Kuroi Tenshi on 2011-01-10, 15:28:08
A kocsi miatt nem irigyellek, nekem nem bejövős, s különben is jobban
gyorsul és gyorsabban megy a motorom (igaz ezeken felül nincs sokkal
több előnye se vele szemben :haha:).
Azért a dugóban is haladás (ha nem is 200-al) nem egy utolsó érv :ejnye:

Fazék

Jó utat, és sok szerencsét :) - aztán majd küldj ingyen repülőjegyeket medencés playboy parti meghívóval :D

A kocsi gecijól néz ki, bár számomra egy kicsit túl agresszív a kinézete, (illetve a fogyasztása is fölösleges soknak érződik*) nem tudom tudnék-/akarnék-e ilyet vezetni hosszútávon :)
illetve magamat ismerve folyamatosan rettegnék az utcán hagyni városban, vagy akárhol :)

*még olcsóbb benzinnel is, mert nem az ár a lényeg, hanem a környezettudatosság**  :angyali:

[spoiler=**]kapcs.ford.: mert a büdös életbe nem lenne rá pénzem :haha:[/spoiler]

NLZ

Quote from: motifator on 2011-01-10, 12:43:07
Hú, rég írtam ide, de az utóbbi időben elég elfoglalt voltam. Pénteken repülök Austinba, az elmúlt másfél hónapom azzal telt, hogy egyesével minden felszámoljak itt Magyarországon. Eladtam a hangszereimet, felmondtam a szerződéseimet, kidobtam a szemeteimet, és összepakoltam egy nagy bőröndnyi cuccot.
Durva, hogy gond nélkül belefér minden cuccom egy bőröndbe. A súlyhatárt szerintem túllépem, ezért vennem kell egy nagy kézipoggyászt, a plusz súlyt átpakolom majd oda.
Az elmúlt hetekben egy rakás dolgot elintéztem már kintre, Amerikába. Van már kinti bankszámlám meg hitelkártyám, az elmúlt napokban meg rámtukmáltak egy autóhitelt. Nem akartam új kocsit venni, még akkor se, ha éppen megengedhetném magamnak. Valahogy úgy voltam vele, hogy túl nagy luxus az nekem, csak használt kocsiban gondolkoztam.
De ahogy a bankszámlámat csináltattam, volt egy opció, hogy a bank összehoz egy olyan céggel, akik új autókat intéznek egyenesen a gyártótól olyan embereknek, akik most költöznek az USÁba. Gondoltam bepipálom, kiváncsi vagyok, hogy milyen ajánlattal állnak elő.
Nos, elég jó ajánlattal álltak elő, szereznek nekem kocsit gyártói áron és olyan hitelfeltételekkel, amiket csak tökéletes credit historyval lehetne szerezni.
Srácok, ezt a kocsit fogom megvenni. Pontosan ezt, a V6-os motorral, ugyanilyen színben, ugyanilyen felszereltséggel, egyetlen eltérés, hogy az enyémbe kértem napfénytetőt. A dolognak egy szépséghibája van: április közepére fog csak megérkezni, de a közvetítő cég kifizet kb. egy hónapnyi bérautót, a munkahelyemtől is kapok bérelt kocsit 3 hétre, így olyan 1-1.5 hónapra kell magamnak bérelni kocsit, ami azért odakint kibírható dolog.

Most utálhattok :P
Okés.
[reserved]

szpeter

Quote from: motifator on 2011-01-10, 12:43:07
Pénteken repülök Austinba, az elmúlt másfél hónapom azzal telt, hogy egyesével minden felszámoljak itt Magyarországon.
Szóval tényleg nem a babók voltak a ludasok...  :muhahah:

BTW GL és HF! Így magyarosan... :D Elég nehéz lehet így kalap-kabát szélnek eredni az ismeretlenbe.Bátor lépés.

SaiyaGin

Quote from: motifator on 2011-01-10, 12:43:07
Hú, rég írtam ide, de az utóbbi időben elég elfoglalt voltam. Pénteken repülök Austinba, az elmúlt másfél hónapom azzal telt, hogy egyesével minden felszámoljak itt Magyarországon. Eladtam a hangszereimet, felmondtam a szerződéseimet, kidobtam a szemeteimet, és összepakoltam egy nagy bőröndnyi cuccot.
Durva, hogy gond nélkül belefér minden cuccom egy bőröndbe. A súlyhatárt szerintem túllépem, ezért vennem kell egy nagy kézipoggyászt, a plusz súlyt átpakolom majd oda.
Az elmúlt hetekben egy rakás dolgot elintéztem már kintre, Amerikába. Van már kinti bankszámlám meg hitelkártyám, az elmúlt napokban meg rámtukmáltak egy autóhitelt. Nem akartam új kocsit venni, még akkor se, ha éppen megengedhetném magamnak. Valahogy úgy voltam vele, hogy túl nagy luxus az nekem, csak használt kocsiban gondolkoztam.
De ahogy a bankszámlámat csináltattam, volt egy opció, hogy a bank összehoz egy olyan céggel, akik új autókat intéznek egyenesen a gyártótól olyan embereknek, akik most költöznek az USÁba. Gondoltam bepipálom, kiváncsi vagyok, hogy milyen ajánlattal állnak elő.
Nos, elég jó ajánlattal álltak elő, szereznek nekem kocsit gyártói áron és olyan hitelfeltételekkel, amiket csak tökéletes credit historyval lehetne szerezni.
Srácok, ezt a kocsit fogom megvenni. Pontosan ezt, a V6-os motorral, ugyanilyen színben, ugyanilyen felszereltséggel, egyetlen eltérés, hogy az enyémbe kértem napfénytetőt. A dolognak egy szépséghibája van: április közepére fog csak megérkezni, de a közvetítő cég kifizet kb. egy hónapnyi bérautót, a munkahelyemtől is kapok bérelt kocsit 3 hétre, így olyan 1-1.5 hónapra kell magamnak bérelni kocsit, ami azért odakint kibírható dolog.

Most utálhattok :P

Minden jót!

Member

Quote from: motifator on 2011-01-10, 12:43:07
Most utálhattok :P
Eddigis utáltunk. :D

Jó utat.

szpeter

Ez érdekes! Nem bírnám ki talán,de azért tetszik, a gyerekemet tuti ebbe a punk irányba terelném...lázadozzá..mindenki iszik meg cigizik,de te nem, látod mekkora lázadás.. :D

Member

A hardcore; grindcore; crustcore; emocore arcok nagyon rajta vannak, kizárólag vega cuccot esznek, semmilyen tudatmódosítót nem szednek, sokat deszkáznak és üvöltik a mikrofonba, hogy minden a pénzről szól. :)

Acchan

A szerek elutasítása a tecktonikban is megvan - ők energiaitallal buliznak.  ::)

Quote from: Member on 2011-01-10, 21:17:57
A hardcore; grindcore; crustcore; emocore arcok nagyon rajta vannak, kizárólag vega cuccot esznek, semmilyen tudatmódosítót nem szednek, sokat deszkáznak és üvöltik a mikrofonba, hogy minden a pénzről szól. :)
Minek nekik fű, ha vegák.  :haha:

Moha

Quote from: motifator on 2011-01-10, 16:04:34
Egy pazarló országba költözök, muszáj pazarló autót venni :D Amúgy ez a legkisebb motor amivel kapható
Ez a baj. :ejj: Ezért nem fog az USA soha leszokni a pazarlásról. Mellesleg nekem nem is tetszik. Túl agresszív a kinézete.
QuoteJa, mondtam már, hogy a benzin feleannyiba kerül mint itthon? :)
És itt az egyik fő oka a pazarlásnak. Itthon a sok adó miatt drága, ezért a többség takarékos kocsit vesz. Odakint átlag 3-4x annyit keresnek, benzin meg olcsó. Naná, hogy nem számít...
QuoteNe is mondd, elég őrült hely ez az Amerika. Ha nincs jó hiteltörténeted, akkor nem kapsz hitelt, ha viszont nincs hiteled, akkor nem épül a hiteltörténeted. Ugyanolyan 22-es csapdája, mint amikor a pályakezdőtől szakmai gyakorlatot várnak el.
Jól értem, hogy nem az számít, hogy van jövedelmed, amiből tudod fizetni a hitelt, hanem az, hogy x alkalommal már visszafizetted a hitelt és akkor adnak agyba-főbe függetlenül attól, mennyi összegű hitel van a nyakadon?

Mellesleg sok sikert odakint! Én tutira nem tudnék tartósan kiköltözni, pláne nem az USA-ba, de pár hónapra nagyon szívesen kimennék dolgozni. Nem hiszem, hogy pár hónapnál tovább itt tudnám hagyni az itthoniakat. Neked úgy tűnik, azért rendesen összejött, szóval mindent bele!

Member

Quote from: Moha on 2011-01-10, 21:22:05
QuoteHa nincs jó hiteltörténeted, akkor nem kapsz hitelt, ha viszont nincs hiteled, akkor nem épül a hiteltörténeted. Ugyanolyan 22-es csapdája, mint amikor a pályakezdőtől szakmai gyakorlatot várnak el.
http://www.youtube.com/watch?v=f1wXOfK9j_U
Nem tudom ezt a jelenetet megunni. :D

Quote from: Acchan on 2011-01-10, 21:21:56
Minek nekik fű, ha vegák.  :haha:
Képzeld el, hogyan gyónnak!
-Atyám, hatalmas bűnt követtem el.
-Mond fiam, mi nyomja a lelked?
-Gondoltam rá.
-Mégis mire gondoltál fiam?
-Paráznaságra. Elmentem egy kirakat előtt, ahol grillcsirkék forogtak... És... És... Felizgultam!

Fazék

#46317
ó istenem, miért vannak olyan idióta emberek, akik licitálnak vaterán egy 10k alatti hűtőre 100km távolságból, úgy hogy nincs szállítóeszközük hozzá....

a "csak személyes átvételt" meg biztos a mosómedvéknek írtam oda.

DHL-el kb 17e+csomagolás lenne... egy 8e Ft-os hűtő...

anyám borogass.

tippre totál fölöslegesen egy semleges értékelés lesz belőle, fasza, és rakhatom majd föl újra vaterára, mikor két hét múlva se tud érte jönni, átvenni...



vacak ebay-en meg miért 180 perc a max, amit be lehet állítani, hogy riasszon aukció vége előtt? eh... általában csak este nézem a leveleimet, így ha napközben ér véget egy aukció, amit nem tűkön ülve várok, hanem csak beraktam simán a figyelőbe, hogy 1-2 hét múlva zárul, akkor garantáltan csak a vége után 3-4 órával értesülök róla... franc.
pedig ez még tök jó áron is volt.. Leisure Suit Larry 7 - Love for Sail - bolond voltam, hogy nem vettem meg egy ezresért occó kiadásban nálunk, mikor kapni lehetett...

Kvikveg

#46318
Quote from: motifator on 2011-01-10, 12:43:07
Hú, rég írtam ide, de az utóbbi időben elég elfoglalt voltam. Pénteken repülök Austinba, az elmúlt másfél hónapom azzal telt, hogy egyesével minden felszámoljak itt Magyarországon.
...
Hoho. Milyen ismeros.
Nekem azert van cuccom, de az majd valamikor utanamjon...
Wow, jol nez ki a kocsi. Kicsit nekem tul massziv.
Also: hetvege kinek jo teazos Kvikibucsuztatora? Valamelyik delutan bejovok, valoszinuleg szombaton es akkor talalkozhatnank egy kis idore.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Nakedape

nem hétvégén nem?
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution