Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Kvikveg

Quote from: Kuroi Tenshi on 2011-01-15, 01:11:25
Quote from: Kvikveg on 2011-01-15, 01:05:36
Nem mondom meg, mert ugyis tuti mondasz valami rosszat rola.  :hehe: Es en most rozsaszin kodben akarok lebegni legalabb vasarnap estig.  :haha:

Na jó, akkor kérésednek megfelelően csak vasárnap este
fogok mondani valamit :angyali:
Tudtam...  :ejj: :punny:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Ramiz

Quote from: Acchan on 2011-01-14, 16:37:42
Akkor ezért küldte el a munkaügyi központ haveromat szakácstanfolyamra. Nem is tudtam, h hiányszakma.

A szakács hiányszakma? Bassza meg!!! :zomg:

Érdemes-e továbbtanulni: nyilván nem tudom, még nem dolgozok. De szakmai gyakorlatom volt, meg a bátyám is villamosmérnök. Látom, hogy jól lehet keresni (300e bruttó kezdő - vagy fölötte, ha még valamiben jó vagy), biztosan lesz munkánk. Ajánlanám? Nem, de csak mert személyesen utálom.

Tanulság:
- Akármit tanulsz, úgyis gyűlölni fogod... a tanárok dolga, hogy ezt elérjék, és nagy rutinjuk van benne. :__devil:
- Ne hallgass senkire! Érezz, ne töprengj! Hallgass az ösztöneidre! (Szerintem a mellékes munkákból számlákat fizető, de azért többé-kevésbé rendszeresen a valódi szakmájukat munkaként végezni képes emberek sokkal boldogabbak lehetnek, mint a sokat kereső, szar munkát végző emberek. Szerintem. Én is az erőt gyűjtöm, hogy a sok, kivétel nélkül nehéz és sok szerencsét igénylő munkák egyikét vegyem üldözőbe a bérnigger szargólem (= mindenki leszar és állandóan megszabják, mit csinálj) mérnökség helyett. Persze ez az egyetem elvégzése után már nehezebb, mintha már eddig is az utat törtem volna valami imádott-vágyott szakma témakörében...)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kvikveg

Quote from: Ramiz on 2011-01-15, 04:26:36
...
- Akármit tanulsz, úgyis gyűlölni fogod... a tanárok dolga, hogy ezt elérjék, és nagy rutinjuk van benne. :__devil:
...
+1
Cserebe viszont amerre elkanyarodtam, ott szimulatorban ulhettem es fulig ert a szam.  :haha:
Es meg fizettek is erte, es jo volt a ceg es jofejek a kollegak. Persze kuzdes is volt rendesen.
Szoval azert nem remenytelen akkor sem ha vagy lovesed nincs mit akarsz, vagy tudod, hogy ami szepjo lenne, ahhoz az eletben nem lenne turelmed.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Member

Quote from: Ramiz on 2011-01-15, 04:26:36
- Akármit tanulsz, úgyis gyűlölni fogod... a tanárok dolga, hogy ezt elérjék, és nagy rutinjuk van benne. :__devil:
Ezzel azért nem értek egyet. Engem pont, hogy nagyon érdekel, amit tanultam/tanulok, itt inkább elhelyezkedési és bérezési problémák vannak. ::)

Próféta

Quote from: Ramiz on 2011-01-15, 04:26:36
- Akármit tanulsz, úgyis gyűlölni fogod...
Frászt.

Ramiz

Quote from: Próféta on 2011-01-15, 16:43:45
Quote from: Ramiz on 2011-01-15, 04:26:36
- Akármit tanulsz, úgyis gyűlölni fogod...
Frászt.

Nyilván nem lehet általános értelmű egy ilyen szélsőséges, smiley-val eleve aláásott cinikus megjegyzés, de az egyszavas reakciókból túl sokat nem tud meg szegény tanácsokra váró srác, akkor már fejtsétek ki, hogy ti mit csináltok és miért szeretitek... ::)

(Amúgy van egy hangmérnök haverom, Angliában tanulja a szakmát, és bár a középsulit ingadozó jegyekkel, nem túl szorgalmasan nyomta végig, most alig várja, hogy iskolába mehessen. Én is el tudok képzelni ilyen helyzeteket... csak épp 5 éve nem volt ilyenem és még 1 évig biztos nem lesz... És a Műszaki Egyetemen egy emberrel sem találkoztam még jószerivel, akin igazán látszott volna a lelkesedés.)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Én

Quote from: Ramiz on 2011-01-15, 16:54:25
És a Műszaki Egyetemen egy emberrel sem találkoztam még jószerivel, akin igazán látszott volna a lelkesedés
Én ezt cáfolom, persze mindenki sokat sír hogy zh meg vizsga de attól még nálunk sokan szeretik. Mondjuk az is igaz, hogy vegyésznek tényleg csak akkor megy az ember ha érdekli a kémia, és itt mást nem is nagyon tanulunk (matek és fizika elég kevés). Én legalább azt kaptam amire befizettem. :D

.Attila

Nekem tetszett jó pár tárgy, kár, hogy maga a nagybetűs Élet egy merő f*s.
Ami az egyetemen érdekes volt, az egy munkahelyen dögunalmas. Legalábbis itthon eddig ezt tapasztaltam.

szerk.: most, hogy középiskolában tanítok, egész érdekes. Tanítani nem rossz, csak nincs jövője.

Kuroi Tenshi

Quote from: .Attila on 2011-01-15, 19:13:56
középiskolában tanítok

erről lemaradtam, mit is?

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Member

Pedig említette már, hogy középiskolában tanít számteket.

Kvikveg

Quote from: Member on 2011-01-15, 20:49:04
Pedig említette már, hogy középiskolában tanít számteket.
Hiaba, vensegemre szenilis leszek.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Member

Quote from: Kvikveg on 2011-01-15, 20:50:19
Quote from: Member on 2011-01-15, 20:49:04
Pedig említette már, hogy középiskolában tanít számteket.
Hiaba, vensegemre szenilis leszek.

Kvikveg

Quote from: Member on 2011-01-15, 20:53:08
Quote from: Kvikveg on 2011-01-15, 20:50:19
Quote from: Member on 2011-01-15, 20:49:04
Pedig említette már, hogy középiskolában tanít számteket.
Hiaba, vensegemre szenilis leszek.

A cavinton mar kihalt?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Xzone

Quote from: Kvikveg on 2011-01-15, 20:58:10
Quote from: Member on 2011-01-15, 20:53:08
Quote from: Kvikveg on 2011-01-15, 20:50:19
Quote from: Member on 2011-01-15, 20:49:04
Pedig említette már, hogy középiskolában tanít számteket.
Hiaba, vensegemre szenilis leszek.

A cavinton mar kihalt?

Nem, egyes körökben kifejezetten népszerű:

http://www.partyoldal.hu/party/3178

Próféta

#46425
A mai (tegnapi  :bruhuhu:) napot nagyon, nagyon nem lett volna szabad ellustulnom / elprokrasztinálnom. Naná hogy sikerült. </kikuchiyo>
Mindegy, meghallgatom még párszor Billy Joel-től a Viennát; ez a dal szépen bemeséli nekem, hogy jól tettem :)

A jegyzőkönyv kedvéért még valami: hétfőtől kb. két hétig nem nagyon leszek netközelben, részben külföldi értekezlet miatt, részben síelés.

kikuchiyo

Quote from: Próféta on 2011-01-16, 02:07:39
ellustulnom / elprokrasztinálnom. Naná hogy sikerült.
</kikuchiyo>

Nem boldogít, hogy erről lettem híres.
Failure is the default option

Acchan

Quote from: kikuchiyo on 2011-01-16, 02:21:04
Quote from: Próféta on 2011-01-16, 02:07:39
ellustulnom / elprokrasztinálnom. Naná hogy sikerült.
</kikuchiyo>

Nem boldogít, hogy erről lettem híres.
És ez honnan jött?  :haha:

Quote from: Member on 2011-01-15, 20:49:04
Pedig említette már, hogy középiskolában tanít számteket.
Jaja, én is emlékszem.  :smile:

Quote from: Próféta on 2011-01-16, 02:07:39
hétfőtől kb. két hétig nem nagyon leszek netközelben, részben külföldi értekezlet miatt, részben síelés.
Jó síelést!  :smile:
Erről most az Asspen-es rész ugrott be a SP-ból. :3

kikuchiyo

Quote from: Acchan on 2011-01-16, 02:51:14
Quote from: kikuchiyo on 2011-01-16, 02:21:04
Quote from: Próféta on 2011-01-16, 02:07:39
ellustulnom / elprokrasztinálnom. Naná hogy sikerült.
</kikuchiyo>

Nem boldogít, hogy erről lettem híres.
És ez honnan jött?  :haha:

Néha beírtam, hogy "ezen a hétvégén se csináltam semmi értelmeset :(", ezek meg megjegyezték.
Failure is the default option

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Rounin

Gyakrabban volt, mint a "good morning anon"... ^^"

Member

Ritkán olvasom az o/t-t, de lehetetlen volt elmenni mellettük. :haha:

Nakedape

upsz...
[spoiler][/spoiler]
[spoiler]tochpaddal  :whoah:[/spoiler]
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Member

Amint meglát a kutya egy szaloncukrot (hát még ha zörög is), rohan ki rettegve az előszobába. Hol rontottuk el?! :zomg:

Acchan

Quote from: Member on 2011-01-16, 11:38:28
Amint meglát a kutya egy szaloncukrot (hát még ha zörög is), rohan ki rettegve az előszobába. Hol rontottuk el?! :zomg:
Állatkínzók.  :lul:

kikuchiyo

Quote from: Darkstar on 2011-01-16, 02:58:37
Quote from: kikuchiyo on 2011-01-16, 02:55:18
Néha

Quote from: Rounin on 2011-01-16, 03:05:34
Gyakrabban volt, mint a "good morning anon"... ^^"

Quote from: Member on 2011-01-16, 10:11:55
Ritkán olvasom az o/t-t, de lehetetlen volt elmenni mellettük. :haha:

Egy kedves dallal szeretném megköszönni, hogy így törődtök velem.
Failure is the default option

Member



szpeter

Quote from: Member on 2011-01-16, 11:38:28
Amint meglát a kutya egy szaloncukrot (hát még ha zörög is), rohan ki rettegve az előszobába. Hol rontottuk el?! :zomg:
:eek: Nálunk leülne kéregetni a zörgésre. :D