Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Kvikveg

Ahhhrrr holnap megyek, mar elegem van a pakolasbol es vamlistairasbol. :punny:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

.Attila


Member

Gazdagodj meg kint és teremts itthon egzisztenciát. :)

Xzone


SaiyaGin

Csoda történt! Feltették az etr-be a 3-án megkapott jegyemet!

Member

Quote from: SaiyaGin on 2011-01-20, 22:13:44
Csoda történt! Feltették az etr-be a 3-án megkapott jegyemet!
Nálunk egy órára eltűntek a vizsgák. Kicsit meglepődtem, de beléptem tesóm accjával, és láttam, hogy neki sincs, szóval no para akkor. ::)

Makos

Quote from: Kvikveg on 2011-01-20, 21:38:13
Ahhhrrr holnap megyek, mar elegem van a pakolasbol es vamlistairasbol. :punny:
Kellemes utat! :smile:

Nakedape


Quote from: Kvikveg on 2011-01-20, 21:38:13
Ahhhrrr holnap megyek, mar elegem van a pakolasbol es vamlistairasbol. :punny:
VGLHLF
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

noriko

Jó utat Kviki!!! És nagyon sok sikert!!!
Majd várjuk a bejelentkezésed! :)
"I wish I could, but I don't want to."

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Kuroi Tenshi

#46630
már megint ugyanaz...
reggel alig bírok felkelni, de most még mindig nem vagyok
álmos... végignéztem egy filmet, de csak jobban pörgök...

heti menü:
sin city, blade runner, law abiding citizen, robocop
holnap estére még gondolkozok, koroshiya ichi rewatch
vagy machete, esetleg valami más...
csak tocsogjon :__devil:
hell yeah :lazza:

Kviki, te meg még mit lógsz itt? Rámoljál-pakoljál,
aludjá'! ;D
meg persze glhf,stb :)

Kvikveg

Kossz.
Ramolok, pakolok, nezem a megengedett borondmeretet, ha szivatni akarnanak holnap.
Kozben rajottem, hogy kihagytam az ollot. Merthogy hasznaltam. Francba. :/
Najo megyek iratokat valogatni, utolso feladat, brrr.

Kozben azon filozok, hogy a "small handbag" az mennyire small. Merthogy azt vihetek a taska mellett... Ha 2 HDDt beleteszek, akkor a taska sulya mar csak 6 kg lesz. Csini noi retikulke a'la Kvikveg. XD
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

.Attila

Ollót ott is tudsz venni és nem is nézik jó szemmel egy repülőn :)

Fazék

jó utat Kviki! :)

SaiyaGin

Quote from: Kvikveg on 2011-01-21, 04:04:14
Kossz.
Ramolok, pakolok, nezem a megengedett borondmeretet, ha szivatni akarnanak holnap.
Kozben rajottem, hogy kihagytam az ollot. Merthogy hasznaltam. Francba. :/
Najo megyek iratokat valogatni, utolso feladat, brrr.

Kozben azon filozok, hogy a "small handbag" az mennyire small. Merthogy azt vihetek a taska mellett... Ha 2 HDDt beleteszek, akkor a taska sulya mar csak 6 kg lesz. Csini noi retikulke a'la Kvikveg. XD

Minden jót!

Acchan

Minden jót, Kvikveg!!!  :smile:

Cloud

Mai rant:

[spoiler]Fél négykor kellett hajnalban kelnem, hogy a X. kerületből eljussak a 2. kerületbe  a Krisztina körútra, ahol is találkoztam a kézbesítővel akit ellenőriznem kellet. A cégnek járó cégközlöny cd kézbesítő szerint nem érkezett meg. Ok elválunk, csinálom melómat 12. kerületben, fenn a hegy legtetetején, amikor a munkám felénél telefonálnak irodából, hogy menjek vissza oda ahol reggel voltam mert mégis ott van az a nyüves cd és ellenörizzem le. Go back, lecsekkol, persze ott van csak kézbesítő balfasz volt reggel.Plusz még én lettem lecseszve miért nem figyeltem oda jobban.  ::) Utána megint vissza fel a hegyre és befelyezem melómat. Délután 3-ra haza is értem.  :Eztneked:   Hulla vagyok. De nincs pihenés, kaja, fürdés és irány barátnőhöz névnapot ünnepelni. (ennek viszont örülök)  Béke.....[/spoiler]

Member

Sehogy sem derült ki, hogy végülis mi a melód. ^^

Cloud

#46638
Quote from: Member on 2011-01-21, 17:25:29
Sehogy sem derült ki, hogy végülis mi a melód. ^^
Postai ellenőr vagyok. Naaagyon összetett meló.:D :szemuveges: Elsősorban én ellenőrzöm azokat a kézbesítőket, akik kiviszik a népnek az előfizetéses újságokat. Ha panasz van akkor személyes megkeresés, vizsgálat etc.
Másik részről reklámot is ellenőrzök. Ami igen annyit tesz hogy becsöngetek emberkékhez és megkérdem hogy megkapták-e a héten a tesco reklámújságot. :)   
Nem nehéz meló, csak sokat kell menni, meg sokat kell beszélni. És még jól is fizet. (ami relatív nálam ugye, én minden el tudok költeni. :D )

Member

Nagymozgásos munka. Végülis a fogyik rehabilitációs anamnézisében így hívták. :D

motifator

Jó utat Kvikveg és sok szerencsét az új élethez. Az utolsó néhány nap tényleg őrület, de ha már ott vagy, akkor már minden sokkal egyszerűbb. Még akkor is, ha valójában nem :) Annyra megnyugtató dolog megérkezni, főlet az utolsó 1-2 nap pörgése után, hogy még a kinti bürokráciát és egyéb szivatásokat is mosolyogva veszi az ember.

Tényleg, a legjobbakat, és majd jelentkezz!

Más. Itt fogok lakni. street wiev
Ma délben megyek aláírni a papírokat, és akkor enyém a lakás júliusig, aztán majd meglátjuk. Február első hetében költözök be, addig kiélvezem a hotelt az ingyen reggelijével és a mindennapos takarítással, na meg jó magyar módjára lopom az ingyen szappant :)
Szeretném felhívni a figyelmet arra, hogy ez a lakás a University of Texas campusától 3 utcányira van, azaz kb. 400 méterre. 100 méteres körzetemben lesz ilyen, ilyen, ilyen vagy épp ilyen^^"
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

kikuchiyo

Quote from: motifator on 2011-01-21, 17:50:17
100 méteres körzetemben lesz ilyen, ilyen, ilyen vagy épp ilyen^^"

Fuck you.

(vagy ha jóindulatúbb akarnék lenni, akkor fuck them.)
Failure is the default option

.Attila


motifator

Quote from: .Attila on 2011-01-21, 18:45:51
Quote from: motifator on 2011-01-21, 17:50:17
ilyen

De jó, képmutató klub, biztos jó lehet.

Öööööö, bocsi, félreérthető voltam. Nem arra gondoltam, hogy tagnak szeretnék jelentkezni.

[spoiler] :angyali:[/spoiler]
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Member

Ejnye-ejnye, motifator,
ez számodra a fő motivátor?

Darkstar

Ohoho, Neptun FTW.
Át akartam rakni más időpontra az ökonometriát, erre lebasz róla, hogy tárgykövetelmény nem teljesült. Nézem, hogy WTF, ez mi lehet. Kiderült, hogy a Statisztika I. nincs bejegyezve elvégzettnek, mert ugyan be van írva a jegyem de utána van egy vizsgaalkalom (utóvizsga, amikor nem is buktam meg?...), amin nem jelent meg bejegyzés szerepel. Apró szépséghiba, hogy azóta már a stat II. is megvan, beírva, teljesítve, aminek pedig előfeltétele a Stat I. Úgyhogy hétfőn a TOn kezdek, és ha bármit is fizettetni akarnak velem, rájukdöntöm az asztalt. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Kuroi Tenshi

Quote from: Cloud on 2011-01-21, 17:22:02
Mai rant:

az enyém se volt túl fényes...
de most túl fáradt vagyok bepötyögni

chilip

[spoiler=rant easy mode]csak azért nem mentem ma edzésre, hogy itthon tanuljak, de akkora érdektelenségbe fulladt az egész hogy már bánom hogy nem mentem edzeni....  ^^" még adok esélyt ennek a 2 vizsgának de ha ezek sem sikerülnek lehet otthagyom az egyetemet és elmegyek egy szakmunkás mester (hohó mert ilyen is van ám) mellé segédnek 1-1,5 évre dolgozni azt irány külföld (pontosabban anglia mert angolul tudok és kint tudok tovább kung fu-zni a kinti iskolában  ^^ ) soha nem volt a munka büdös, dolgoztam már apám ismerősének napi 10-14 órákat cipeléssel és visszasírom azt a munkát, mert ez a szar anyag amit meg kéne tanulnom ez egyszerűen borzalmas - próbálok minden idegszálammal tanulni rá de az agyam kikapcsol egyszerűen, hihetetlen hogy 1 mp-nyi időnek fogom fel azt a 3 órát amit a könyv felett töltöttem el szinte gondolkodás nélkül gépiesen olvasva az anyagot, annyira hidegen hagy az egész (persze az anyagból 4-5 mondat maradt meg kb) hülye voltam hogy programtervező informatikusnak mentem (ami tulajdonképp csalóka, a régi neve a programtervező matematikus jobb, de ez így még jobban lefedi: programtervező EXTRÉM-MAGOLÓS-ÉRTŐS !!!MATEMATIKUS!!!) hova lett a sok-sok évem  :bruhuhu:[/spoiler]

Darkstar

Another one bites the dust.
Nem az első és nem is a második lennél a fórumon, aki otthagyja a picsába. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん