Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Kuroi Tenshi

hmm akkor ennek még annyi értelme sincs, még több
ok az eltörlésére

Fazék

azt hiszem idegbajt kapnék, ha reggel ezzel találkoznék: http://belsoseg.blog.hu/2011/02/08/draga_a_benzin_megszivtad

ha meg esetleg pont tettenérném...

Cloud

Quote from: Fazék on 2011-02-08, 23:01:34
azt hiszem idegbajt kapnék, ha reggel ezzel találkoznék: http://belsoseg.blog.hu/2011/02/08/draga_a_benzin_megszivtad

ha meg esetleg pont tettenérném...
Kb a fejébe vágnám a fúróját.

Member

Amíg faternak szervízkocsija volt, egy régi piros skoda, ő is a falhoz parkolt, nehogy az udvarból kilopják a benzint.

De ez már tényleg erős. :ejj:

Próféta

Jó hogy vannak egyiptomi ismerőseim. Az utóbbi hetekben teleírják a Facebook wallomat olyasmival hogy نقول كمان علشان الإعلام عمال يرعب الناس بالنقطة ديه - نحن غير ملزمين بتطبيق الدستور المصري لنقل السلطة - الأمة مصدر السلطات و الدستور ده مش من عند ربنا ده من عند مبارك و ترزية القوانين بتوعه - الحل في حكومة انتقالية و تشكيل لجنة لوضع دستور جديد; meg most az egyik srác kirakta a fotóját is, amelyen harci felszerelésben (seprűnyél) mutatkozik a cselekmények helyszínén :) 

Quote from: Kuroi Tenshi on 2011-02-08, 21:31:07
hmm akkor ennek még annyi értelme sincs, még több
ok az eltörlésére
Nem értem a reakciót. Akármelyik is a "valós" (egyébként a téli a valós, a szerint delelne 12:00-kor a nap, ha nem lenne zónaidő), ugyanaz a hatása: óra szerint ugyanakkor, tehát valójában egy órával később kelünk télen, mint nyáron.

Szerintem amúgy nagyon hasznos, hogy télen nem a vaksötétben kell elindulni, míg nyáron jó sokáig világos van, szóval én pártolom a váltásos rendszert energiagazdálkodási megfontolásoktól függetlenül is. Viszont van egy komoly hátrány is, amit kénytelen vagyok elismerni: az átálláskor mindig vannak néhányan, akik elcseszik, így mindenféle szervezés vagy találkozó könnyen meghiúsulhat.

Quote from: Fazék on 2011-02-08, 23:01:34
azt hiszem idegbajt kapnék, ha reggel ezzel találkoznék: http://belsoseg.blog.hu/2011/02/08/draga_a_benzin_megszivtad
Pfff.

kikuchiyo

Quote from: Próféta on 2011-02-09, 00:27:50
derka derka mohamed jihad

Gratulálunk, ezzel feliratkoztál a titkosszolgálatok "állandó megfigyelést igényel" listájára.
Failure is the default option

Próféta

Quote from: kikuchiyo on 2011-02-09, 01:23:40
Gratulálunk, ezzel feliratkoztál a titkosszolgálatok "állandó megfigyelést igényel" listájára.
Quote from: Próféta on 2011-02-09, 00:27:50
Facebook
:angyali:

kikuchiyo

Na jó, de ezentúl  a fórumot is figyelni fogják!
Failure is the default option

Moha

Pár jól elsütött goatse és elmegy tőle a kedvük. :haha:

Rounin

Quote from: Moha on 2011-02-09, 09:41:53
Pár jól elsütött goatse és elmegy tőle a kedvük. :haha:

Azt csak hiszed. :3x3:

Acchan

Grammar nazis, achtung!

Hogy helyes: AIDS-cel, AIDS-szel vagy esetleg AIDS-sel?  :confused:

NLZ

val/vel teljes hasonulás, a kiejtés számít, szal mivel "éc"-nek ejtjük ki, ezért AIDS-cel.
:)
[reserved]

Acchan

Quote from: NLZ on 2011-02-09, 22:11:14
val/vel teljes hasonulás, a kiejtés számít, szal mivel "éc"-nek ejtjük ki, ezért AIDS-cel.
:)
:merci:
Én is erre gondoltam, de a tanárom szerint meg "-sel", szóval, gondoltam, itt is rákérdezek.

Cobra

Én a -szel-re tippeltem volna :)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Acchan

Hm, oké, éjfélig lehet szavazni.  :D

Selmo

Val/vel, senki se köthet bele. :P

A tökéletesség unalmas.

Darkstar

Én az AIDS nélkülre szavazok, de izlések és pofonok.  :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

NLZ

Quote from: Acchan on 2011-02-09, 22:15:33
Quote from: NLZ on 2011-02-09, 22:11:14
val/vel teljes hasonulás, a kiejtés számít, szal mivel "éc"-nek ejtjük ki, ezért AIDS-cel.
:)
:merci:
Én is erre gondoltam, de a tanárom szerint meg "-sel", szóval, gondoltam, itt is rákérdezek.
Melyik tanár, informatika? Kérdezd meg tőle, hogy akkor kiejteni is úgy kell e, hogy écsel? :D
[reserved]

Acchan

Quote from: Darkstar on 2011-02-09, 22:27:40
Én az AIDS nélkülre szavazok, de izlések és pofonok.  :D
Ünneprontó.  :haha:

Quote from: NLZ on 2011-02-09, 22:28:25
Quote from: Acchan on 2011-02-09, 22:15:33
Quote from: NLZ on 2011-02-09, 22:11:14
val/vel teljes hasonulás, a kiejtés számít, szal mivel "éc"-nek ejtjük ki, ezért AIDS-cel.
:)
:merci:
Én is erre gondoltam, de a tanárom szerint meg "-sel", szóval, gondoltam, itt is rákérdezek.
Melyik tanár, informatika? Kérdezd meg tőle, hogy akkor kiejteni is úgy kell e, hogy écsel? :D
Szociológia.  :smile: Jó, de ha már itt tartunk, akkor kell-e.  :ejnye:

Quote from: Selmo on 2011-02-09, 22:26:08
Val/vel, senki se köthet bele. :P
Pedig a rögtönzött helyesírási közvélemény-kutatást is beleékeltem volna az előadásomba, 2 kutatás az egyben. \o/



NLZ

#46909
akkor már inkább éijtcsz. :3
A dsz-t sose fogod rendesen kiejteni, szal akkor ez nem is fonetikus leírás már.

Kicsit szórakoztam gúgli felolvasással:
http://translate.google.com/#en|en|aids
http://translate.google.com/#hu|hu|e%C3%A9tc
számára mindegy, hogy dsz, dc, tc, vagy tsz van :D
[reserved]

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Kuroi Tenshi

Quote from: Ymir on 2011-02-10, 00:44:05
AIDS -> éjdsz-nek mondod, nem éjcnek-> AIDS-szel

akkor pl. Kováts-sal, Lotz-zal, Ferencz-zel logikád alapján...
-cel a hasonulás miatt, még egy szavazat.

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Nakedape

öntés technológiában kutakodok, mert lenne egy kis tárgy legyártási ötletem.
nem zárnám ki, hogy nagyapám tudott volna segíteni
[spoiler][/spoiler]
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Acchan

Az éces kérdést megoldottam egy másféle kifejezéssel, amiben nem -val, -vel a toldalék, de köszi mindenkinek.  :D

NLZ

[reserved]

Acchan

Quote from: NLZ on 2011-02-11, 00:12:43
Gyáva. :P
:rotfl: :lul:
Én csupán - követve a prevenció elvét - megelőztem az "ön akkor hányas volt nyelvtanból?" kérdést. :D

Darkstar

Hogy a vérbe sikerült hó eleje óta majdnem 1 giga mobilnetet elfogyasztanom?  :confused:
YouTube alig volt és amikor van, wifin vagyok...
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Nakedape

nagyok az aláírások a fórumon
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Darkstar

Tudom, ezért cacheltettem be az összeset wifiről.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん