Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Moha

Szerintetek egy gázkonvektor piezo-s gyújtója mekkora feszültséget/áramerősséget generál? Ma reggel a begyújtása közben sikeresen hozzáértem az elektródjához és megrázó élményben volt részem. :P

Cloud

Quote from: Moha on 2011-02-11, 13:07:41
Szerintetek egy gázkonvektor piezo-s gyújtója mekkora feszültséget/áramerősséget generál? Ma reggel a begyújtása közben sikeresen hozzáértem az elektródjához és megrázó élményben volt részem. :P

Mivel ezt a postot még erről a világról írtad, szerintem nem valami nagyot. :D

Moha

Quote from: Cloud on 2011-02-11, 13:10:26
Mivel ezt a postot még erről a világról írtad
Honnan tudod? :haha:

Member

A 2001. évi XXIV. törvény a Mennyországgal és Pokollal összekötő internetkapcsolat megszüntetéséről 3§ (1) kimondja, hogy Magyarország tárgyév (2001) decembert elsejétől nem fogad sem kimenő, sem bemenő adatforgalmat a két transzcendentális régióból. A törvény a purgatóriummal való kapcsolatot nem érinti.

Flaser

Quote from: Moha on 2011-02-11, 13:07:41
Szerintetek egy gázkonvektor piezo-s gyújtója mekkora feszültséget/áramerősséget generál? Ma reggel a begyújtása közben sikeresen hozzáértem az elektródjához és megrázó élményben volt részem. :P

Gondolom több ezer voltot, hogy ívet húzzon... az más kérdés, hogy ettől kutya bajod nem lesz, mert nincs mögötte rendes áramerősség.
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

Cloud

#46925
Angolosok segítsetek pls.


Holding station at point South One.


Ez mit jelent pontosan?
:merci:

Szövegkörnyezet:


-Swordfish Three, please confirm your status.
-This is Swordfish Three.##Holding station at point South One. Periscope depth.
-Roger that. Confirming point South One.

.Attila

Bár én nem vagyok jó angolos, de szerintem azt jelenti, hogy South One helyen áll/állomásozik (a tengeralattjáró).

Cloud

AZ lesz az köszi.

Darkstar

#46928
GG Apple
Angol nyelv + magyar loc. = this Kedd

Nem nagy durranás, de jót röhögtem, amikor megláttam. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Próféta

<panic mode>Milyen APEH beadás van kedden?

Darkstar

Egyszerűsített bevallás igénylése
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Próféta

Phew.
(BTW azt meg minek? az egyszerűsített bevallás kérvényezésével + elfogadásával konkrétan többet adminisztrálsz, mintha bevallanád, nem?)

Darkstar

#46932
Két kattintással kinyomtatom, közeli postán feladom aztán ha megjön, belenézek és visszaküldöm. 0 felelősség, max az APEH hibázhat. :D

Ed.: mondjuk a rendes se sokkal több.

Ed2.: Nálam nem tölt be a siged, valami gáz lehet vele.

Ed3.: Már jó.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kuroi Tenshi

Quote from: Darkstar on 2011-02-13, 01:22:52
0 felelősség, max az APEH hibázhat. :D

A te rovásodra is hibázhat ;)


ez a hétvége is mindjárt letelik, megint milyen hamar... :(

.Attila

Ettől az időjárástól hullafáradt vagyok.

Cloud

Quote from: Kuroi Tenshi on 2011-02-13, 20:39:39
Quote from: Darkstar on 2011-02-13, 01:22:52
0 felelősség, max az APEH hibázhat. :D

A te rovásodra is hibázhat ;)


ez a hétvége is mindjárt letelik, megint milyen hamar... :(
+1
Annyival jobb nekem hogy holnap szabin vagyok.... TUdom rohadjak meg. :D

kikuchiyo

#46936
Quote from: Kuroi Tenshi on 2011-02-13, 20:39:39
ez a hétvége is mindjárt letelik, megint milyen hamar... :(

Jó, hogy te írtad be, így nem nekem kell előhozni.

Mai tanulság: az, hogy "hazahozom a baromisürgős munkát hétvégére, lesz két napom, hogy csak ezzel foglalkozzak", illúzió.
Failure is the default option

Próféta

Quote from: kikuchiyo on 2011-02-13, 22:05:08
Mai tanulság: az, hogy "hazahozom a baromisürgős munkát hétvégére, lesz két napom, hogy csak ezzel foglalkozzak", illúzió.
+1

Ha baromi sürgős, akkor bemész és bent dolgozol, ahol nincs tévé, könyvespolc, rokon, állat, házimunka, hétvége-hangulat, stb. Én erre már rég rájöttem, csak nem visz rá a lélek.

Zsiga

Nyilván én vagyok a hülye, de otthon meg szabadnapon dolgozni, lolwut?

Próféta

Quote from: Zsiga on 2011-02-13, 22:49:35
Nyilván én vagyok a hülye, de otthon meg szabadnapon dolgozni, lolwut?
Természetesen mi vagyunk a hülyék. :) Meg az apád.

Xzone

Quote from: Próféta on 2011-02-13, 22:53:02
Quote from: Zsiga on 2011-02-13, 22:49:35
Nyilván én vagyok a hülye, de otthon meg szabadnapon dolgozni, lolwut?
Természetesen mi vagyunk a hülyék. :) Meg az apád.

Nem is te lennél.

Fazék

Quote from: Xzone on 2011-02-13, 22:55:30
Quote from: Próféta on 2011-02-13, 22:53:02
Quote from: Zsiga on 2011-02-13, 22:49:35
Nyilván én vagyok a hülye, de otthon meg szabadnapon dolgozni, lolwut?
Természetesen mi vagyunk a hülyék. :) Meg az apád.

Nem is te lennél.
scary as hell

Moha

Quote from: Zsiga on 2011-02-13, 22:49:35
Nyilván én vagyok a hülye, de otthon meg szabadnapon dolgozni, lolwut?
Ez úgy szokott lenni, hogy "lehet túlórázni is, de kész legyen". Gyakorlatban ez annyit tesz, hogy "ha nem lesz kész, akkor viszlát, szóval jobb, ha hétvégén is bejössz".
Nálam ez abban nyilvánul meg, hogy mikor felvettek a céghez, mondták, hogy "lehet jönni a céges rendezvényekre, plusz pénzért, segédkezni". Na ez a lehet = kell kategória, szóval 2 havonta egy hétvégém foglalt. Nem csípem különösebben, de legalább kifizetik.

szpeter

#46943
http://bestpoint.hu/f/Blikk_Lopas_miatt_indul_eljaras_Bakacs_Tibor_ellen.html Azigen.
Lop és csodáljuk érte,mekkora hős.De mekkora szöveeg! :D Direkt volt a rablásom ilyen átlátszó,hogy felnyissam az emberek szemit!  :cool:
Főleg a rádió válasza tetszik
QuoteSzerintünk is indokolatlanul szigorú ilyen mértékben bűntetni a 20ezer Ft-os értékhatár alatti tolvajlást,
B**meg, felfüggesztették egy hónapra az előbb, az egész sajtó rajta siránkozott meg mekkora csalódás,mostmeg lassan ott tartanak,hogy kitüntetik a tettéért.

Na,emberek,szervezzünk egy csoportos , megélhetési bűnözésről szóló szemfelnyitást : bemegyünk a tacskóba,és megpróbálunk kilopni amit csak lehet!Főleg élelmiszer kell hogy legyen a zsákmány.
Ha elkapnak, természetesen  hazudjuk azt   valljuk meg,hogy mindezzel rá akartunk mutatni a romák helyzetére. (Ami valljuk be, tényleg siralmas.És nem az a megoldás,hogy megengedjük/joban bűntetjük a lopást,[spoiler] hanem esetleg munkahelyteremtés,nem elprivatizálni külföldieknek a gyárakat akik leamortizálják aztán bezárják [tudom,késő] blabla. Nem is akartam említeni, nevermind.)[/spoiler]

Acchan

Bakácsról csak ezt hagynám itt:
http://hircsarda.hu/2-bulvar/17298-bakacs-tibor-lett-a-pick-reklamarca/

Megélhetési bűnözés pick szalámit lopni, aha, értem.  ::)

szpeter

Quote from: Próféta on 2011-02-13, 22:53:02
Quote from: Zsiga on 2011-02-13, 22:49:35
Nyilván én vagyok a hülye, de otthon meg szabadnapon dolgozni, lolwut?
Természetesen mi vagyunk a hülyék. :) Meg az apád.
:zomg: Én arra sem emlékszem mit ebédeltem múlt vasárnap xD

Quote from: Acchan on 2011-02-13, 23:22:30
http://hircsarda.hu/2-bulvar/17298-bakacs-tibor-lett-a-pick-reklamarca/
:lol:

QuoteMegélhetési bűnözés pick szalámit lopni, aha, értem. ::)
De Kaisert lopni már pl nem számít annak. :)

kikuchiyo

Quote from: szpeter on 2011-02-13, 22:59:39
...

Ez egyrészt régi, másrészt pedig megrendezett műbalhé.

A szellemi egészség megőrzése érdekében a helyes reakció az ilyen "hír"-ekre: nem tudom, ki vagy mi ez, és nem is érdekel.
Failure is the default option

szpeter

#46947
Quote from: kikuchiyo on 2011-02-13, 23:30:34
Quote from: szpeter on 2011-02-13, 22:59:39
...

Ez egyrészt régi, másrészt pedig megrendezett műbalhé.

A szellemi egészség megőrzése érdekében a helyes reakció az ilyen "hír"-ekre: nem tudom, ki vagy mi ez, és nem is érdekel.
Máig én is ezt gondoltam,de ennek az egésznek a kezelése; ahogy először elítélik és közutálatnak teszik ki, majd ugyanazok hőssé emelik - emellett nem bírtam szó nélkül elmenni.
Ezen kívül marhára röhejes is :)

szerk: Mindig mindig mindig ismétlek ismétlek,de utálom . De utálom. Debütálom. Degu tálon.
Na, alvó mód aktiválásának itt a legfőbb ideje.

Ramiz

Hogy kell nem nyelvvizsga szinttel, hanem szóval megnevezni a "folyékony" nyelvtudást? (Középfokú nyelvvizsgám van, arra nem mondhatok folyékonyt.)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Darkstar

Társalgási szintű?
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん