Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Cloud


szpeter


Acchan

Quote from: Member on 2011-03-18, 20:51:45
"Kislányom, te legalább majd tudsz támogatást igényelni"
Baszki. :(

Köszönöm, srácok. :3 Remélem, megállom majd a helyem.


Fazék

#47343
Quote from: szpeter on 2011-03-18, 21:24:17
De jól állunk.. :eek:  :D
egen. egy sima táblázatot láttam már ezekről az "eredményekről" 1-2 hete
egyetlen oszlopot nem látok abból a táblázatból ezen a remekül kivitelezett oldalon: "mérési mód"
és megdöbbentő módon a táblázatban szereplő nagy pénisszel megáldott népeknél kb mindnél "bemondás alapján" volt írva az adott oszlopban. igen, Mo-nál is :)

szerk: vak voltam, link-ben elérhető az eredeti táblázat :) de akkor is vicces, hogy ez az egy oszlop szőrén szálán eltűnt ebből a látványos kiértékelésből :)

Nakedape

grat és hajrá
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Xzone

Quote from: Fazék on 2011-03-18, 21:29:32
Quote from: szpeter on 2011-03-18, 21:24:17
De jól állunk.. :eek:  :D
egen. egy sima táblázatot láttam már ezekről az "eredményekről" 1-2 hete
egyetlen oszlopot nem látok abból a táblázatból ezen a remekül kivitelezett oldalon: "mérési mód"
és megdöbbentő módon a táblázatban szereplő nagy pénisszel megáldott népeknél kb mindnél "bemondás alapján" volt írva az adott oszlopban. igen, Mo-nál is :)

szerk: vak voltam, link-ben elérhető az eredeti táblázat :) de akkor is vicces, hogy ez az egy oszlop szőrén szálán eltűnt ebből a látványos kiértékelésből :)

Én az afrikai országok adatait mondjuk teljesen reálisnak gondolom :D

szpeter

Én még az ázsiait tartom valószínűnek..:D

Acchan

Tapasztalat?  :__devil:

szpeter

#47348
Quote from: Acchan on 2011-03-18, 21:45:01
Tapasztalat?  :__devil:
Az afrikaisnál bezzeg nem szótál vóna be, pedig nagyobbat koppant volna...:D(mondjuk megtetted így utólag átgondolva  ^^")
Nem tapasztalat,csak következtetés.Az animékben a figuráknak kva nagy,tágra nyílt szemeik vannak,míg a japánoknak köztudottan apró, vágott szemük van.
A hentaiokban meg a karaktereknek kva nagy a p*csük,tehát... 
[spoiler] :angyali:[/spoiler]

Member

Akkor kéretik linkelni egy vaginamélység kutatást is. Érdekelne, hogy vannak-e kompatibilitási hibák.

Acchan

Quote from: Nakedape on 2011-03-18, 21:31:03
grat és hajrá
Köszi!  :smile:

Quote from: Member on 2011-03-18, 22:22:57
Akkor kéretik linkelni egy vaginamélység kutatást is. Érdekelne, hogy vannak-e kompatibilitási hibák.
:lul: És a kutatók saját kezűleg mérnék fel a helyzetet?  :3x3:

Kuroi Tenshi

Quote from: Acchan on 2011-03-18, 12:51:32
Ma hívott az intézményvezető: felvettek!  :hopp: :hopp:

Kitartás, egyszer végre véget ér!
Ja, ott még nem tartasz? ;D
Grat :appl:

Próféta

Quote from: Acchan on 2011-03-18, 12:51:32
Ma hívott az intézményvezető: felvettek!  :hopp: :hopp:
Most nem tudom, hogy együtt örüljek veled és gratuláljak, vagy inkább jót akarjak neked és sajnálkozzak :)

Kvikveg

Quote from: Acchan on 2011-03-18, 12:51:32
Quote from: Acchan on 2011-03-16, 23:12:55
Életem első állásinterjúja túlélve! A falu piszkos, szürke, irtó szegény, nagy a bűnözés, az emberek menekülnek onnét (az idősek az idősek klubjába, a fiatalok városba), de az esetleges jövendőbeli munkahelyem tetszik.  :D
Viszont ma hallottam még egy "érvet" a pályakezdők ellen: ha nem vagyok elég régóta munkanélküli, akkor sem biztos, h felvesznek.  :eek: Szóval vagy szerzek vhonnét 1-3 év munkatapasztalatot, vagy 1-3 év munkanélküli tapasztalatot, nincs mese.  ::)

Ma hívott az intézményvezető: felvettek!  :hopp: :hopp:

Kvikveg, Member: Hajrá nektek is!  ;)
Gratulalok! Aztan kivanok kotelidegeket hozza.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Member

Azért remélem tudjátok, hogy nem a helyi pórnéppel fog dolgozni, hanem az otthonban lakó idősekkel. :) Ki kell rakni az aknákat, este bar!kádozni és akkor az idősellátás mint béke szigete működhet. :D

Moha

#47355
Quote from: szpeter on 2011-03-18, 21:51:36
Az animékben a figuráknak kva nagy,tágra nyílt szemeik vannak,míg a japánoknak köztudottan apró, vágott szemük van.
A hentaiokban meg a karaktereknek kva nagy a p*csük,tehát... 
[spoiler] :angyali:[/spoiler]
Pontosan. Mindig kompenzálnak valamit. Mit gondolsz, miért járnak itthon annyian ilyen batár terepjárókkal? :haha:

Quote from: Acchan on 2011-03-18, 22:28:24
:lul: És a kutatók saját kezűleg mérnék fel a helyzetet?  :3x3:
Quote from: Acchan
saját kezűleg
Quote from: Acchan
kezűleg
:rotfl:

Zsiga

Quote from: Member on 2011-03-19, 09:34:14
Azért remélem tudjátok, hogy nem a helyi pórnéppel fog dolgozni, hanem az otthonban lakó idősekkel. :)
Az mégrosszabb. Mondjuk csak a pesti jurassic parkokat ismerem, de gondolom vidéken se jobb a helyzet...

Member

Szerintem ezek már nem löknek odébb fél méterrel az ülőhelyért, elvégre a nappali ellátás térítési díj köteles és önkéntes, mufurc néni meg otthon marad.

Acchan

Quote from: Kvikveg on 2011-03-19, 02:46:37
Gratulalok! Aztan kivanok kotelidegeket hozza.
Köszi!  :smile:

Az "állásinterjú" napján az Idősek Klubja tagjai közül találkoztam 10-15 emberrel: a bácsik nagyon jó arcok, dumálgattam velük. Az egyik bácsival filozófiáról beszélgettünk, művelt és érdeklődő volt. A nénikkel és két leendő kollégával meg csigáztam egy kicsit (értsd: csigatésztát készítettünk), ők is kedvesen fogadtak. A farsangi műsorukról készült DVD-t is büszkén mutatta meg a főnöknőm: az idősek betanultak egy táncot és sok-sok rövid kabaréjelenetet is előadtak. Köztük 80+ évesek is felléptek!
Szóval, ahhoz kellek én, hogy ezeket a jó dolgokat fenntartsuk, és szervezzünk még több programot, amiben szívesen részt vesznek. Emellett még papírmunkázom is majd, persze, és ha kell, beugrok segíteni a szintén a Gondozási Központban működő házi segítségnyújtásba.

Quote from: Member on 2011-03-19, 18:34:03
Szerintem ezek már nem löknek odébb fél méterrel az ülőhelyért, elvégre a nappali ellátás térítési díj köteles és önkéntes, mufurc néni meg otthon marad.
És sok a férőhely. A gyakorlati helyemhez képest ez az intézmény tágas - itt inkább az iroda picike.

Quote from: Member on 2011-03-19, 09:34:14
Azért remélem tudjátok, hogy nem a helyi pórnéppel fog dolgozni, hanem az otthonban lakó idősekkel. :) Ki kell rakni az aknákat, este bar!kádozni és akkor az idősellátás mint béke szigete működhet. :D
A pórnéppel sincs semmi gond... Lehet, nagyobb biztonságban érezhetném magam a jövendőbeli lakhelyen, ha családsegítőbe vettek volna fel, és ezáltal megismerném a szegény(ebb) lakosokat.  :smile:


Kuroi Tenshi

WAR!!

Furcsa, hogy most nincs élő közvetítés ;D

SaiyaGin

#47360
Ismét kiderült, milyen kicsi a világ. :lol:
A keddi órámra olvasom ezt, és ismerős, egy animés körökben ismert névre bukkantam benne, "egy korábbi japán parlamenti képviselő" nevére.
[spoiler]Eltaláltátok, az Isihara Sintaró nevet olvastam.[/spoiler]

Xzone

Quote from: SaiyaGin on 2011-03-20, 10:58:37
Ismét kiderült, milyen kicsi a világ. :lol:
A keddi órámra olvasom ezt, és ismerős egy animés körökben ismert névre bukkantam benne, "egy korábbi japán parlamenti képviselő" nevére.
[spoiler]Eltaláltátok, az Isihara Sintaró nevet olvastam.[/spoiler]

Nem rossz :)

Darkstar

Skippeltem pár előadást, hogy még délelőtt átfussam az esti számvitel zh anyagát, de inkább a kertben ülök és élvezem a napsütést.  :hopp: (zh után lehet, hogy más smiley fogja kifejezni az érzéseimet)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Member

Szeretem az önbeteljesítőket. ::)

Kuroi Tenshi

Utálom a hétfőt, de a hétfő is utál engem.
Nincs is szebb, mint amikor az ember, eleve kisebb késéssel
kezdve a napot, amikor zuhanyozni készülne, csalódottan
kell tudomásul vennie, hogy a bojler tönkrement, s a múlt
héten még kellemes idő helyett épp 5 fokos kinti hőmérséklet
a csapból folyó vizet is alaposan lehűtötte...

Ma a rendőrség és bkv forgalomirányítás is alkotott. Ferenciek
terét valami bombafenyegetés miatt lezárták, a buszok egy
részét arrébb terelték, így azok nem a busz-mellékágra mentek;
aztán jött egy sima 7-es, amire én vártam, azt pedig beterelték.
A "bomba" miatt lezárt területre. Nem, nem ez a csattanó. A
buszra felszálltunk, és az elindult -- volna, de csak 10m-t tudott
előre menni, mert pont akkor hozták a rendőrök kisfurgonban
talán épp a tűzszerész-ruhát, és az pont a busz előtt állt meg
a sarkon úgy, hogy a busz nem tudott továbbmenni. Ott álltunk
legalább 5 percig, az egész busz, míg a rendőrök végre arrébb
álltak, pont egy vonalban a bankkal. Gratulálok. Szép munka.

Makos

Énis szeretem a hétfőket...főleg reggel megtudni, hogy holnap automatika zh.... ::)

Member

Quote from: Makos on 2011-03-21, 22:05:19
Énis szeretem a hétfőket...főleg reggel megtudni, hogy holnap automatika zh.... ::)
Szerintem aznap megtudni jóval viccesebb.

Makos

Az igaz...de nem volt valami kellemes, mikor haver ezzel ébresztett. xD
Mellesleg automatika órát nem láttam még :D

Nakedape

automatika zh nem írja meg magát?
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

NLZ

Quote from: Nakedape on 2011-03-21, 23:11:09
automatika zh nem írja meg magát?
:facepalm:
ön nyert
[reserved]