Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Moha

Quote from: szpeter on 2011-03-16, 17:18:26
Kinek fáj még a feje rajtam kívül? Próbálom betudni a frontnak.
Ma rendben vagyok/voltam, nekem hétfő este fájt a fejem... de az annak is betudható volt, hogy éjjel háromig ébren voltam.

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Acchan

Quote from: Kvikveg on 2011-03-16, 19:25:45
Quote from: Fazék on 2011-03-16, 17:35:15
...

...
Ez cukiiii!
+1. :3

Életem első állásinterjúja túlélve! A falu piszkos, szürke, irtó szegény, nagy a bűnözés, az emberek menekülnek onnét (az idősek az idősek klubjába, a fiatalok városba), de az esetleges jövendőbeli munkahelyem tetszik.  :D
Viszont ma hallottam még egy "érvet" a pályakezdők ellen: ha nem vagyok elég régóta munkanélküli, akkor sem biztos, h felvesznek.  :eek: Szóval vagy szerzek vhonnét 1-3 év munkatapasztalatot, vagy 1-3 év munkanélküli tapasztalatot, nincs mese.  ::)

Member

Quote from: Acchan on 2011-03-16, 23:12:55
ha nem vagyok elég régóta munkanélküli, akkor sem biztos, h felvesznek.  :eek:
Teljesen igazuk van. Hogy segíthetnél ez nélkül azokon, akik 10 éve azok? :D

Acchan

Quote from: Member on 2011-03-16, 23:19:33
Quote from: Acchan on 2011-03-16, 23:12:55
ha nem vagyok elég régóta munkanélküli, akkor sem biztos, h felvesznek.  :eek:
Teljesen igazuk van. Hogy segíthetnél ez nélkül azokon, akik 10 éve azok? :D
Az ügyfelek nyugdíjasok.  ::)

Member

És a gyerekeiknek van? :D

Acchan

Quote from: Member on 2011-03-16, 23:23:43
És a gyerekeiknek van? :D
Mindegy, ők már úgyis odábbálltak Hörcsögröcsögéről.  :D

Próféta

Quote from: Acchan on 2011-03-16, 23:12:55
Életem első állásinterjúja túlélve! A falu piszkos, szürke, irtó szegény, nagy a bűnözés, az emberek menekülnek onnét (az idősek az idősek klubjába, a fiatalok városba), de az esetleges jövendőbeli munkahelyem tetszik.  :D
Nem semmi hivatástudat munkálhat benned :)

Kvikveg

#47318
Ugy erzem, hogy ezutan a gyerekkori vizualis csapasmeres utan nem csoda, hogy nem fordultam a babazas es a divattervezes fele.
Ez megiscsak jobban nezett ki.

edit: valami ertelmes elfoglaltsag helyett, pl holnapi allasinterjura felkeszules (lehet egyaltalan erre felkeszulni?) eppen retrozok.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Member

Quote from: Próféta on 2011-03-17, 00:35:38
Nem semmi hivatástudat munkálhat benned :)
Nem a hiányt, hanem a lehetőségeket kell észrevenni. :)

Acchan

Quote from: Kvikveg on 2011-03-17, 03:12:51
Ugy erzem, hogy ezutan a gyerekkori vizualis csapasmeres utan nem csoda, hogy nem fordultam a babazas es a divattervezes fele.
Ez megiscsak jobban nezett ki.
:tezsvir: Én sem babáztam. :3

Nagy kalappal az állásinterjúhoz!  ;)

Quote from: Próféta on 2011-03-17, 00:35:38
Quote from: Acchan on 2011-03-16, 23:12:55
Életem első állásinterjúja túlélve! A falu piszkos, szürke, irtó szegény, nagy a bűnözés, az emberek menekülnek onnét (az idősek az idősek klubjába, a fiatalok városba), de az esetleges jövendőbeli munkahelyem tetszik.  :D
Nem semmi hivatástudat munkálhat benned :)
:smile: És nem semmi, mennyire igyekeznek kiölni az emberből.  :D

frozenstein

Quote from: Cloud on 2011-03-16, 18:09:38
És mire eljött a munkanap, meggyógyultam.Helyettem meg barátnőm lett beteg.  :frown:
:zomg:
Eddig azt hittem ez az átadod valakinek meggyógyulsz csak amolyan animés urban legend.

Member

Voltam Baracson állásinterjún, szerintem egészen jól sikerült, sikerült ellőnöm az ütőlapjaimat. Meglepetésemre egy Bernadett nevű hölgy is ott várt velem, akivel egy szinten laktunk a koliban. Kicsi a világ.

Cloud

Quote from: frozenstein on 2011-03-17, 15:59:20
Quote from: Cloud on 2011-03-16, 18:09:38
És mire eljött a munkanap, meggyógyultam.Helyettem meg barátnőm lett beteg.  :frown:
:zomg:
Eddig azt hittem ez az átadod valakinek meggyógyulsz csak amolyan animés urban legend.
MÉgsem az. Barátnőm még mindig beteg. :( 

NLZ

Quote from: Cloud on 2011-03-17, 20:48:46
Quote from: frozenstein on 2011-03-17, 15:59:20
Quote from: Cloud on 2011-03-16, 18:09:38
És mire eljött a munkanap, meggyógyultam.Helyettem meg barátnőm lett beteg.  :frown:
:zomg:
Eddig azt hittem ez az átadod valakinek meggyógyulsz csak amolyan animés urban legend.
MÉgsem az. Barátnőm még mindig beteg. :( 
Le kell feküdnie valaki mással, és akkor meggyógyul.
[reserved]

Cloud

#47325
Hülye.  :_piszka:  :haha: No offense, mielőtt begurulsz.

Member

Ha animés eset áll fenn, vagy fekszik egy futonon törölközővel a fején, vagy állandóan magyarázza, hogy "nincs bajom" és vért köhög.

Cloud

Quote from: Member on 2011-03-17, 21:20:39
Ha animés eset áll fenn, vagy fekszik egy futonon törölközővel a fején, vagy állandóan magyarázza, hogy "nincs bajom" és vért köhög.
Vérköhögés az volt.(de csak egy alkalommal) De szerencsére komoly gond nincs csak a sok köhögés miatt elpattant egy ér a torkában. :(
Futon helyett meg sima ágy van csak.

Member

Quote from: Cloud on 2011-03-17, 21:32:28
Vérköhögés az volt.(de csak egy alkalommal) De szerencsére komoly gond nincs csak a sok köhögés miatt elpattant egy ér a torkában. :(
:eek: Akkor jó szárazan köhöghet. Mondtak valami konkrétat a dokik?

De akkor az animékben mindenki tbc-s?

Cloud

Semmi konkrétat.  Szedje a gyógyszereket majd jobban lesz. Már jobban is van, hétvégén volt a véres köhögés is.    TBC kizárva, most már csak torokfájás, meg köhögés, meg köpködés van.

Member

Quote from: Cloud on 2011-03-17, 21:49:46
TBC kizárva, most már csak torokfájás, meg köhögés, meg köpködés van.
Nekem is ilyen volt.

TBC esetén sajtszerű halott hámszöveteket köhögne fel. :)

Kvikveg

Jelentem, tuleltem a telefonos interjut kora delutan. Ami szerintuk csak elbeszelgetes volt. Meg mindig erdeklem oket, majd ertesitenek.
Remelem nem gondoljak meg magukat felora alatt. Valamire emlekszem, hogy azt mondta, hogy "that sounds good" de mar nem emlekszem mire.
Jot rohogtem, mert egyszercsak nema kuss lett a tuloldalon, valamikor az elejen. En rakerdztem, hogy "are you there" mire jott a valasz, hogy persze persze csak eppen tanacskoznak.  :lul:

Kozben meg a volt fonokom megkerdezte lenne-e kedvem haknizni kicsit, visszamenni par hetre.  :lul:

Ja, es rokonek jovo heten elrepulnek Japanbol, mar megvan a jegy. Azert ket kicsi gyerekkel nem art ha nem ott vannak.

Karacsony.  :haha:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Member

Már várom, mikor lesz facebook interjú. ::)

Kvikveg

Quote from: Member on 2011-03-17, 23:22:57
Már várom, mikor lesz facebook interjú. ::)
lol
Skype-interju nem is lenne irrealis, legalabb kep is van. XD
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Nakedape

Quote from: Kvikveg on 2011-03-18, 00:01:49
Quote from: Member on 2011-03-17, 23:22:57
Már várom, mikor lesz facebook interjú. ::)
lol
Skype-interju nem is lenne irrealis, legalabb kep is van. XD
skype van, simán, miért ne lenne?egy ismerősöm usába interjúzott itthonról, kiugrani nehezebb. ja és sikeresen :D
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Próféta

#47335
Quote from: Member on 2011-03-17, 23:22:57
Már várom, mikor lesz facebook interjú. ::)
FYI, a telefoninterjú csak előszűrés az élő interjú előtt.

Ja igen, hajrá Kvikveg!

Kvikveg

 :merci:
Remelem tenyleg ertesitenek, es nem csak "ja majd ertesitjuk haha" volt. XD
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Acchan

Quote from: Acchan on 2011-03-16, 23:12:55
Életem első állásinterjúja túlélve! A falu piszkos, szürke, irtó szegény, nagy a bűnözés, az emberek menekülnek onnét (az idősek az idősek klubjába, a fiatalok városba), de az esetleges jövendőbeli munkahelyem tetszik.  :D
Viszont ma hallottam még egy "érvet" a pályakezdők ellen: ha nem vagyok elég régóta munkanélküli, akkor sem biztos, h felvesznek.  :eek: Szóval vagy szerzek vhonnét 1-3 év munkatapasztalatot, vagy 1-3 év munkanélküli tapasztalatot, nincs mese.  ::)

Ma hívott az intézményvezető: felvettek!  :hopp: :hopp:

Kvikveg, Member: Hajrá nektek is!  ;)

SaiyaGin

Quote from: Acchan on 2011-03-18, 12:51:32
Ma hívott az intézményvezető: felvettek!  :hopp: :hopp:

Grat!  :appl:

Quote from: Acchan on 2011-03-18, 12:51:32
Kvikveg, Member: Hajrá nektek is!  ;)

Csatlakozom.

Member

Grat, aztán mindent bele! Ma Kunszentmiklóson családi napköziztünk, és a kamerás egy cső vérmagyar fazon volt, aki nem fogta, hogy a nők miért akarnak dolgozni a gyereknevelés helyett, ott volt a lánya, aki amúgy szocmunkát végzett és kérdezte: "Akkor Apa, miért tanultam?". Annyi volt a válasz, hogy "Kislányom, te legalább majd tudsz támogatást igényelni". :facepalm: