Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Cloud

Quote from: Member on 2011-04-04, 18:04:09
Quote from: Cloud on 2011-04-04, 17:44:41
1 hét szabiii. :)
Fizetett, vagy kényszer? ::)



Fizetett. Kicsit pihenek mert fáradt vagyok. :D

Acchan

Quote from: szpeter on 2011-04-04, 22:45:36
Quote from: Acchan on 2011-04-04, 22:34:20
Nemigen követtem nyomon mostanában a történéseket (költözés, első munkahely, ilyesmik miatt) errefelé, de azért természetesen hajrá-hajrá.  ;)
Köszi! Te hogy tudod,ha hosszabb levelet írok mint az előírt levonnak pontot? Most ezen izgulok első sorban.  :oops: Na meg azon,hogy el akarják olvasni,ne húzzák át egyből,hogy elfogadhatatlan külalak..  ^^"
Emeltszinteztem, nem nyelvvizsgáztam, szóval nem tudom - hülyeséget meg nem szeretnék írni. Mondjuk általában azért megengedik, hogy a maximális hossz bizonyos %-áig elmenjen a vizsgázó, nameg csak azért mert esetleg csúnya egy írás, nem fogják összegyűrni, és kidobni az egészet a kukába. Nyugi. :)

frozenstein

Ma felmondtam. Úgy egy hete szóltak, ha nem javítok a teljesítményemen, akkor viszlát. Egy hétig próbálkoztam, aztán úgy döntöttem nem várom meg, hogy ők rúgjanak ki. Most vissza a munkakereséshez. :([spoiler]Viszont lesz megint sok időm animét nézni. :Kiraly:[/spoiler]

Member

#47523
Hol dolgoztál?

Nekem inkább a munkásaim ambivalens gondolkodásával van gondom. Egyik pillanatban amikor együtt hülyülünk és találjuk ki, hogyan szépítsük a várost, akkor meg akarják hosszabbíttatni a közmunkaszerződésüket, aztán meg amikor nem rúgom ki azokat, akik valamilyen indokkal előbb elmehetnek, jön a szövegelés, hogy ide szigorúbb vezető kell, különben felmond most rögtön. Akkor most melyik?

Moha

Quote from: Member on 2011-04-07, 17:36:41
Hol dolgoztál?

Nekem inkább a munkásaim ambivalens gondolkodásával van gondom. Egyik pillanatban amikor együtt hülyülünk és találjuk ki, hogyan szépítsük a várost, akkor meg akarják hosszabbíttatni a közmunkaszerződésüket, aztán meg amikor nem rúgom ki azokat, akik valamilyen indokkal előbb elmehetnek, jön a szövegelés, hogy ide szigorúbb vezető kell, különben felmond most rögtön. Akkor most melyik?
Te meg valami főnök vagy? :)

Member

Közmunkaszervező. Felettem már csak az Atyaúristen. :haha:

Nakedape

Quote from: Member on 2011-04-07, 19:38:09
Közmunkaszervező. Felettem már csak az Atyaúristen. :haha:
ez annak az eufemizmusa, hogy nem csak, hogy irodád nincs, de még fedett munkahelyed sem?
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

.Attila

Quote from: Nakedape on 2011-04-07, 19:59:08
Quote from: Member on 2011-04-07, 19:38:09
Közmunkaszervező. Felettem már csak az Atyaúristen. :haha:
ez annak az eufemizmusa, hogy nem csak, hogy irodád nincs, de még fedett munkahelyed sem?

Do I smell ownage here?

kikuchiyo

[spoiler=Rant, amelynek témája: "Mi a faszt csinálok az életemmel?!?"]
Szóval elvagyok itt a fantasztikus munkahelyemen, felmarkolom a zsíros közalkalmazotti pénzt, és amellett, hogy nem azt csinálom, amit az egyetemen tanultam, időnként egészen elborult feladatok is jutnak. Ma pl. el kellett mennem mérni egy őrült nőhöz - általában nem én szoktam kimenni a lakosságot leszerelni, de most kellett a spektrumanalizátor, azt meg csak én tudom kezelni. Azért őrült, mert a szomszéd ház tetején meg az ő házuk padlásán van egy-egy bázisállomás (ez igaz), és ettől neki mindenféle tünetei vannak. A múltkor a kollégáim már kimérték, hogy a gyerekszobában a legnagyobb a térerősség, erre ezek átköltöztették a gyereket az átellenes szobába, ők meg dolgozószobának használják a -- lilára festett falú -- gyerekszobát. Állítólag a gyerek korábban nem tudott éjszaka aludni, de most már tud. Azt is mondta, hogy abban a sarokban, ahol állítólag különösen nagy teret mértek, a virágok is elszáradnak. Ő kertész, ő tudja. Szerintem inkább csak töksötét volt abban a sarokban.

Erős ingerenciám volt arra, hogy széttrollkodjam a nőt, aggodalmas ill. rémült arckifejezések művészi színlelésével, ill. elsuttogott "Úristen, ez halálos" beszólásokkal, de egyrész sajnáltam is egy kicsit, másrészt miután a férje odafelé a kocsiban azt kérdezte, hogy a mikrosütővel melegített ételben vajon bennmarad-e a mikrohullám, agyilag már nem voltam teljesen rendben.

Közben elbasztuk ezzel a délelőttöt, a programom pedig, amivel egy hete úgy voltam, hogy "egy délután alatt meglesz, utána már végre foglalkozhatok a projekt tudományos(LOL) részével", csak mostanra jutott el a futtathatóság állapotába, és a perlcritic még mindig telihányja a képernyőt tőle.

És persze mindeközben sikoltott a fejemben a kérdés, hogy...


Mi a faszt csinálok az életemmel?!?  :zomg:  :bruhuhu:[/spoiler]
Failure is the default option

Makos

Kiku: nyugalom...nem egy ilyen idióta lesz még akivel találkozol.

----
Pimsleur Language Programs - Japanese I,II,III
Ezzel megyek valamire? :)

Member

Kiku, amiket leírtál, tipikus paranoid szkizo tünetek a hölgy részéről, csak még nem erősek annyira, hogy kezeltessék.

Quote from: Nakedape on 2011-04-07, 19:59:08
ez annak az eufemizmusa, hogy nem csak, hogy irodád nincs, de még fedett munkahelyed sem?
Télen gáz volt, most szerintem nekem a jobb. :hehe:

Darkstar

Ma k-kari napokon megitattak velün fejenként lazán másfél liter jóféle bort meg némi redbullt mellé. Mikor kérdeztük, honnan van, mondták, hogy az egyetem saját gyártmánya, a kertész kar csinálja (in b4 trolls: a bort, nem a redbullt).  :Kiraly: Mikre nem jön rá az ember két év után. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Én

Én meg egész este azzal a csajjal smároltam, akivel kurvára nem kellett volna... :facepalm:
Kemény volt ez a műanyagos szakiránytájékoztató, másfél óra pofázás, utána szendvicshegyek, és egy hűtő tele sörrel, borral, még borral. :D Sajnos az ingyen piától sikerült jobban berúgni, mint terveztem. Na akkor most megyek a mai zh-ra tanulni.

Makos

Quote from: Én on 2011-04-08, 10:23:14
Én meg egész este azzal a csajjal smároltam, akivel kurvára nem kellett volna... :facepalm:
Sok alkohol mellett ez előfordul :D

Member

Quote from: Makos on 2011-04-08, 12:47:01
Quote from: Én on 2011-04-08, 10:23:14
Én meg egész este azzal a csajjal smároltam, akivel kurvára nem kellett volna... :facepalm:
Sok alkohol mellett ez előfordul :D
Az a lényeg, hogy se gyerek, se halott ne legyen, a többi nem számít!

frozenstein


Member

De ott mit? :) A legfrissebb álláshirdetéseik értekesítőiek, meg abban lehet leginkább "mérni" a teljesítményt.

Kuroi Tenshi

Elhúzok két hétre nyaralni, addig ne legyetek a szokásosnál rosszabbak :)
Tső!

Próféta

Quote from: Kuroi Tenshi on 2011-04-09, 00:04:44
Elhúzok két hétre nyaralni, addig ne legyetek a szokásosnál rosszabbak :)
GLHF

chilip

Quote from: Kuroi Tenshi on 2011-04-09, 00:04:44
Elhúzok két hétre nyaralni, addig ne legyetek a szokásosnál rosszabbak :)
Tső!
GG

Kvikveg

Quote from: kikuchiyo on 2011-04-07, 20:13:15
[spoiler=Rant, amelynek témája: "Mi a faszt csinálok az életemmel?!?"]
Szóval elvagyok itt a fantasztikus munkahelyemen, felmarkolom a zsíros közalkalmazotti pénzt, és amellett, hogy nem azt csinálom, amit az egyetemen tanultam, időnként egészen elborult feladatok is jutnak. Ma pl. el kellett mennem mérni egy őrült nőhöz - általában nem én szoktam kimenni a lakosságot leszerelni, de most kellett a spektrumanalizátor, azt meg csak én tudom kezelni. Azért őrült, mert a szomszéd ház tetején meg az ő házuk padlásán van egy-egy bázisállomás (ez igaz), és ettől neki mindenféle tünetei vannak. A múltkor a kollégáim már kimérték, hogy a gyerekszobában a legnagyobb a térerősség, erre ezek átköltöztették a gyereket az átellenes szobába, ők meg dolgozószobának használják a -- lilára festett falú -- gyerekszobát. Állítólag a gyerek korábban nem tudott éjszaka aludni, de most már tud. Azt is mondta, hogy abban a sarokban, ahol állítólag különösen nagy teret mértek, a virágok is elszáradnak. Ő kertész, ő tudja. Szerintem inkább csak töksötét volt abban a sarokban.

Erős ingerenciám volt arra, hogy széttrollkodjam a nőt, aggodalmas ill. rémült arckifejezések művészi színlelésével, ill. elsuttogott "Úristen, ez halálos" beszólásokkal, de egyrész sajnáltam is egy kicsit, másrészt miután a férje odafelé a kocsiban azt kérdezte, hogy a mikrosütővel melegített ételben vajon bennmarad-e a mikrohullám, agyilag már nem voltam teljesen rendben.

Közben elbasztuk ezzel a délelőttöt, a programom pedig, amivel egy hete úgy voltam, hogy "egy délután alatt meglesz, utána már végre foglalkozhatok a projekt tudományos(LOL) részével", csak mostanra jutott el a futtathatóság állapotába, és a perlcritic még mindig telihányja a képernyőt tőle.

És persze mindeközben sikoltott a fejemben a kérdés, hogy...


Mi a faszt csinálok az életemmel?!?  :zomg:  :bruhuhu:[/spoiler]
Ez a Ludasba valo, kiveve a veget.  :lul:

KT: jo nyaralast!
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Member

Quote from: Kuroi Tenshi on 2011-04-09, 00:04:44
Elhúzok két hétre nyaralni, addig ne legyetek a szokásosnál rosszabbak :)
Tső!
A legfurcsább időszakot választottad nyaralásra, hallod-e. Vagy éppen az ár miatt? :)

Xzone

Quote from: Member on 2011-04-09, 08:06:36
Quote from: Kuroi Tenshi on 2011-04-09, 00:04:44
Elhúzok két hétre nyaralni, addig ne legyetek a szokásosnál rosszabbak :)
Tső!
A legfurcsább időszakot választottad nyaralásra, hallod-e. Vagy éppen az ár miatt? :)

Vagy olyan helyre megy, ahol egész évben nem változik az időjárás.

Member

Quote from: Xzone on 2011-04-09, 08:19:42
Vagy olyan helyre megy, ahol egész évben nem változik az időjárás.
Valamelyik kontinentális sivatagra? A sarkpontokra? Az egyenlítő mentére? :D
Brit Királyság talán?

Kuroi Tenshi

Quote from: Member on 2011-04-09, 08:06:36
A legfurcsább időszakot választottad nyaralásra, hallod-e. Vagy éppen az ár miatt? :)

Sztem városnézésre pont ez a legjobb időszak, nincs még túl
meleg. Meg húgom is most ér rá, őt megyek meglátogatni
Franciaországban. Harmadrészt, örülök, hogy egyáltalán
kaptam egyben ennyi szabit (mondjuk fele tavalyi), nyáron
ez esélytelen lenne.

Kösz a jókívánságokat :)

Member

A fővárosba mész, esetleg a déli vidékre, a baszkokhoz, vagy talán elszászba?

frozenstein

Quote from: Member on 2011-04-08, 15:14:21
De ott mit? :) A legfrissebb álláshirdetéseik értekesítőiek, meg abban lehet leginkább "mérni" a teljesítményt.
Itt írtam már. Az egész számítógépen keresztül ment és naponta összeszedett áruk mennyiségét mérték, az alapján kaptunk jutalékot. Lehet a második hónap végére belejöttem volna, de hát nekik olyan munkaerő kellett, aki már az első hónap után olyan szinten van mint a régóta ott dolgozók.

szpeter

Hogy tudtam tavasszal ennyire megfázni?? Komolyan, szabályosan haldoklom  :frown:

Én

i_know_dat_feel.jpeg
Őszintén meg vagyok lepődve, hogy ennyi takonnyal még nem jött ki a testem teljes vízkészlete. :zomg:

Próféta

Quote from: szpeter on 2011-04-09, 17:33:56
Hogy tudtam tavasszal ennyire megfázni?? Komolyan, szabályosan haldoklom  :frown:
Ezt úgy hívják, hogy pollenszezon.