Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Próféta

Á, ch24! Egyszer indultunk két sráccal, de nem is ismertük egymást, és semmi gyakorlás nem volt mögöttünk a megelőző félévben, úgyhogy csúnyán el is véreztünk az elején.

Quote from: Kvikveg on 2012-02-27, 22:52:30
[spoiler=progverseny]Also: szombaton k szar kedvem volt, mert mindket kedves kollega csapattarsam, aki csutortokon feltoltotte a cvjet a versenyre, szombaton egyszeruen kodde valt. Hat k*rvajo volt mondhatom.  :bruhuhu: :grrr:[/spoiler]
Alapszabály: a csapat összegyűlik egy helyre, valamelyikük hajlékába megfelelő mennyiségű étellel, itallal és számítógéppel. Nem ám távolról játszunk össze, az úgy nem megy.

Quote from: Kvikveg on 2012-02-27, 22:52:30
[spoiler=progverseny]Az aknasat megertettem, es valameddig el is jutottam vele, csak aztan valami NP-teljes problema lett belole, de valoszinusitheto volt, hogy kivetel lesz, kulonben nem fix pontozasu lett volna.
Amugy amikor mar megertettem mit kell csinalni egesz elvezheto lett volna, ha nem huztam volna fog magam NAGYON azon a ket kommunikaciokeptelen taplon.[/spoiler]
[spoiler=aknás feladat]Gráf, aknák a csúcsok, él azt jelenti, hogy az egyik felrobbantja a másikat. Mélységi bejárással azonosítod az erősen összefüggő komponenseket (SCC-ket), logikusan egy SCC-n belül akármelyik akna helyettesíti a többit. Az SCC-k egymást is fel tudják robbantani, így egy DAG-ot alkotnak (redukált gráf). A redukált gráfban forrás az olyan SCC, amelyiket más SCC-ből nem lehet felrobbantani; mindegyik ilyenből vételezel egy aknát és kész.[/spoiler]

.Attila

Nekem a ch24 bizony egy üres lap.
Mondjuk az én esetemben úgysem számít.

kikuchiyo

Quote from: Kvikveg on 2012-02-27, 22:52:30
egy memcopy-ba hal bele, szegeny. Bar lehet, hogy egy lapon 485 valtozo kezelesebe en is belehalnek, ha a manualom (nem elso kiadasa valoszinuleg) 1997es lenne.

ööö...

Quote from: Kvikveg on 2012-02-27, 22:52:30
Mar kezdem sajnalni, hogy szoltam. XD

Lehet, hogy én is?
Failure is the default option

Kvikveg

Quote from: kikuchiyo on 2012-02-28, 01:11:15
Quote from: Kvikveg on 2012-02-27, 22:52:30
egy memcopy-ba hal bele, szegeny. Bar lehet, hogy egy lapon 485 valtozo kezelesebe en is belehalnek, ha a manualom (nem elso kiadasa valoszinuleg) 1997es lenne.

ööö...

Quote from: Kvikveg on 2012-02-27, 22:52:30
Mar kezdem sajnalni, hogy szoltam. XD

Lehet, hogy én is?
:lol:
Egyebkent nem hiszem. Ide csak a best of gyongyszemeket irogatom.
Mondjuk veled borulni fog az a felallas, hogy a forum es a munkahely diszjunkt halmazt alkot. Bar egy kolleganak Jigoku Shoujo-s bogreje van, szoval lehet eppen leborult a szekrol a rohogestol.

Uristen fel1 lesz, huzok aludni.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

kikuchiyo

Quoteborulni fog az a felallas, hogy a forum es a munkahely diszjunkt halmazt alkot

Eddig én is igyekeztem az internetes, munkahelyi és családi dolgaimat szétválasztani. De talán nagy gond nem lesz belőle, nyilván nem onnan fogok fórumozni.
Failure is the default option

Darkstar

Nyilván.  ;)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん


Junchi

Ma kabát nélkül mentem be egyetemre. KABÁT. NÉLKÜL. (Info: bejárós vagyok.)

Rohadtul vártam már ezt a kora tavaszi, 10 fok körüli időt.

Darkstar

Én meg kézben vittem a kabátot.
Fuck year, végre vége.

[spoiler]Ezt mondtam tegnapelőtt is, erre tegnap reggel 2 centi hó várt[/spoiler]
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

.Attila

Quote from: Darkstar on 2012-02-29, 18:18:37
[spoiler]Ezt mondtam tegnapelőtt is, erre tegnap reggel 2 centi hó várt[/spoiler]

Én persze pont keddenként járok gitártanárhoz, így hát mikor máskor cipeljem a gitárt, mint hidegben, havazásnál...

Cobra

2 centi  :lol:
Nálunk volt legalább 6-7cm, igaz reggelre eltűnt mind.
Egyébként meg hétfőre megint írnak havas esőt, havazást.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

kikuchiyo

Utolsó nap a régi munkahelyen, és utolsó nap kutatóként.

Holnaptól új munkahelyen folytatom, közönséges és unalmas szoftverfejlesztőként.
Fel hát csatázni, fel hát lelkesülni / Az új tanért. Alkotni új világot...
Failure is the default option

.Attila

Quote from: kikuchiyo on 2012-02-29, 22:45:21
közönséges és unalmas szoftverfejlesztőként.

Még jó, hogy Ramiz nem... upsz.

Kuroi Tenshi

Quote from: Junchi on 2012-02-29, 18:13:18
Ma kabát nélkül mentem be egyetemre. KABÁT. NÉLKÜL. (Info: bejárós vagyok.)

Rohadtul vártam már ezt a kora tavaszi, 10 fok körüli időt.

Én meg még annál is jobban. Már alig várom, hogy végre elérje a 8-10
fokot az átlaghőmérséklet, lehetőleg száraz idővel, s akkor elő a motort,
és búcsút intek a tömegközlekedésnek
haveromék klasszikus örökzöldjét idézve, mocskos békávé, sálálálálá
"Azért az önmagáért beszél, hogy 16 év alatt minden évben helytálló volt a dalunk és nem sok esély van arra hogy valaha is elavultá válna."

Quote from: Darkstar on 2012-02-29, 18:18:37
Én meg kézben vittem a kabátot.
Fuck year, végre vége.

Kicsit attól félek megint elsietted... jövő hét elején megint mínuszok éjjel,
és havas eső várható...

Nakedape

#50684
Quote from: kikuchiyo on 2012-02-29, 22:45:21
Holnaptól új munkahelyen folytatom, közönséges és unalmas szoftverfejlesztőként.

én szeretnék egy cipősdobozban dolgozni

na jó nem is


amúgy 18!! fokban sétáltam ma budapesten
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Próféta

Quote from: kikuchiyo on 2012-02-29, 22:45:21
Utolsó nap a régi munkahelyen, és utolsó nap kutatóként.
1/gyökkető  |részvét> + 1/gyökkető  |éljen>

Quote from: .Attila on 2012-02-29, 22:47:49
Quote from: kikuchiyo on 2012-02-29, 22:45:21
közönséges és unalmas szoftverfejlesztőként.
Még jó, hogy Ramiz nem... upsz.
Ramiz állandóan olyan közönséges :D

Quote from: Kuroi Tenshi on 2012-02-29, 22:52:14
Én meg még annál is jobban. Már alig várom, hogy végre elérje a 8-10
fokot az átlaghőmérséklet, lehetőleg száraz idővel, s akkor elő a motort,
és búcsút intek a tömegközlekedésnek
Nekem biciklivel valami hasonló, bár már most tudom, hogy nem fogom minden nap lecserélni a tömegközlekedést. Egyrészt laptopot nem merek biciklin szállítani. Másrészt már így is szinte csak BKV-n olvasok; ha nem lenne az a napi 2x20 perc, akkor nem maradna semmi...

noriko

én meg a rollert venném elő...ha nem cserélték volna le a fél környék járdáját macskakőre...  ::)
"I wish I could, but I don't want to."

Nakedape

hmmm, true
[spoiler][/spoiler]
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

.Attila

Quote from: Nakedape on 2012-03-02, 08:54:36
hmmm, true
[spoiler][/spoiler]

[spoiler=grammar nazi on]Mielőtt levettük a kalapunkat?[/spoiler]

Cobra

Itt a before inkább régebben-t jelent.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

.Attila

Quote from: Cobra on 2012-03-02, 14:01:06
Itt a before inkább régebben-t jelent.

[spoiler]Szerintem ez így nem jó. Van pár más megoldás, aminek nincs ilyen áthallása.[/spoiler]

motifator

Szerintem csak egy vessző hiányzik, amúgy rendben van.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Xzone

Quote from: motifator on 2012-03-02, 18:24:17
Szerintem csak egy vessző hiányzik, amúgy rendben van.

kikuchiyo

Quote from: Xzone on 2012-03-02, 20:33:17
Quote from: motifator on 2012-03-02, 18:24:17
Szerintem csak egy vessző hiányzik, amúgy rendben van.

[spoiler=Grammar nerd mode]Szerintem meg úgy se igazán angolos. "We used to take off..." vagy ha felvágósan nosztalgikusak akarunk lenni, akkor "In the old times we took off...".[/spoiler]

Más: a mai munkanap:  :comp: :falba:
Failure is the default option

L.Mole

Hi mindenkinek!

Tudom: ciki, hogy csak szökőévente egyszer nézek be, és akkor is csak azért, hogy megmutassam miféle kreációt amatőrködtem össze legutóbb (anime figurák gyurmából, játéktermi gép hulladékból); de most gondoltam, hogy csak úgy beköszönök. Ja, és mellesleg elkezdtem játékbemutatókat csinálni a fiók alján talált mikrofonnal és néhány ingyenes videó szerkesztővel. http://www.youtube.com/user/EjjeliVakond ::) Meg van blogom is. http://ejjelivakond.blog.hu/ :D

Darkstar

Pullin' an all-nighter, yay.

De legalább a cég költségére rendeltem pad thait, és az idő nagy részére nem marad munka  :Kiraly:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kvikveg

Quote from: kikuchiyo on 2012-03-02, 21:44:15
Quote from: Xzone on 2012-03-02, 20:33:17
Quote from: motifator on 2012-03-02, 18:24:17
Szerintem csak egy vessző hiányzik, amúgy rendben van.

[spoiler=Grammar nerd mode]Szerintem meg úgy se igazán angolos. "We used to take off..." vagy ha felvágósan nosztalgikusak akarunk lenni, akkor "In the old times we took off...".[/spoiler]

Más: a mai munkanap:  :comp: :falba:
Uristen, mit kaptal az arcodba? XD
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Kuroi Tenshi

"Csak indítsd újra a szervereket, távolról is lehet, kezdd a domain
controllerrel." Persze, sima ügy...
tadaima.. :punny:

kikuchiyo

The website is down, K_T edition?
Failure is the default option