Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Lythis

Quote from: Nakedape on 2012-09-05, 01:01:22
Quote from: Lythis on 2012-09-05, 00:56:23
@nakedape: szerintem pont, hogy de. Egy tisztes versenybringára nem akkora a kereslet, a komolyabb cuccokat meg általában körözik, és nem tudsz annyival többet kérni érte (szerintem). Aztán fene tudja, hogy ez hogy megy ténylegesen.


vagy csak a becsüs részre gondoltál, hogy jól becsüli meg mi kell, neki, vagy érthetetlenül írtam, mint szoktam, de elvileg ezt akartam épp, hogy a tescos mounten-bikot hamarabb viszik, mint az elit versenyt
Akkor én értettem félre, jah :)

Kuroi Tenshi

Lassan összegyűlik egy bringás-topikra való is :haha:

Az enyém még gimis koromban vettem 18k-ért újonnan :P pedig nem tecsós, Gepida.
Masszív U-lakat nálam is befigyel, idehaza sajnos az a kötelező felszerelés, nem a
csengő meg prizma :/

Kvikveg

En meg kint vettem hasznaaatat 30 EURert es miutan vettem ra meg eztazt(sarhanyo, kosar), lett 100EUR. :)
Es ott aztan egyreszt nem lopnak ennyire, masreszt ki az a marha aki gyerekbringat lopna?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Selmo

Át lehet dobálni a motorosba is, végülis 2 kerék.

A tökéletesség unalmas.

kada

Szerintem elférne saját topicba, időnként elő-elő jön külön a bringa, "milyetvegyek", (nem)lopták meg társai.
És akkor ha új beszerzésére adnám a fejem, könnyebben fellelném az itteni bölcsességeket is. ::)
> search too mainstream

Próféta

Quote from: Kvikveg on 2012-09-05, 01:24:11
ki az a marha aki gyerekbringat lopna?
bárki, aki utána el tudja adni?

Amúgy hogyhogy gyerekbringád van? Egyáltalán, mi az a gyerekbringa? Van két segédkereke?  :angyali:

Kvikveg

Quote from: Próféta on 2012-09-05, 02:06:05
Quote from: Kvikveg on 2012-09-05, 01:24:11
ki az a marha aki gyerekbringat lopna?
bárki, aki utána el tudja adni?

Amúgy hogyhogy gyerekbringád van? Egyáltalán, mi az a gyerekbringa? Van két segédkereke?  :angyali:
:P
Nem, csak kisebb (elvileg) mint a normal, az ules alacsonyabbra allithato, de ahogy neztem a tengelytav az a normalis.
Mivel en is kisebb vagyok, ezert nekem teljesen jo.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

frozenstein

Quote from: Member on 2012-09-04, 15:42:06
Quote from: frozenstein on 2012-09-04, 14:55:49
Quote from: Member on 2012-09-03, 19:00:41
Már kérdezni akartam, frozenstein, főállású fogyasztó/újságíró vagy? :D Minden nap értékelsz vagy 3 animét.
Csak gondoltam beírkálok ide mindent, amit megnézek. Nyáron úgyse csináltam mást csak animét néztem, mondjuk jövőhéttől nekem is suli, úgyhogy majd nem lesz ennyi időm nézni. :frown:
Még két írás, ez így volt stílusos. :D
Azt hittem már melózol és ez a meló utáni gőzkieresztés.
Eddig kb 1 évig nem jártam suliba, abból 1 hónapot dolgoztam a többiben munkát kerestem. Nem is akartam már suliba visszamenni, de úgy egy éve kaptam levelet iskolától ahol OKJ-ket szereztem, hogy mehetek nappali tagozaton államilag támogatva felsőfokú szakképzésre (kreditek járnak a tárgyakra, egyetemre, fősulira is beszámítják vagyis diploma alatt a legmagasabb szint), és szüleim mondták, hogy próbáljam meg mert nincs semmi biztosíték arra se, hogy a két év alatt találok munkát, ezzel meg talán jobbak lesznek az esélyeim. Úgyhogy még egy félév, aztán 360 óra gyakorlat, 30 oldalas szakdoga, szakmai vizsga és aztán már tényleg jó volna munkát is találni. ^^"

Cloud

Quote from: Kuroi Tenshi on 2012-09-04, 23:46:40
Quote from: Cloud on 2012-09-04, 22:49:01
Ilyennel járok mostanában haza...
Quote from: Darkstar on 2012-09-04, 22:55:13
:Kiraly:

bitch please :lazza:

[spoiler]

[/spoiler]

[spoiler]
Igaz ma sehol sem voltam, reggeltől mostanáig dolgoztam :/
Na de majd a hét második felében! Azért dolgoztam ma ennyit, hogy több
időm legyen akkor motorozni  :lazza: a múlt héten is esténként elmotoroztam
összesen egy bő ezer kilit a Pilisben és a 2-esen, sötétedés előtt sosem
értem vissza :haha:
[/spoiler]

Téligumit megvetted már? :D  :Kiraly:

Kvikveg

Meg akarom nezni Munchent, de elriaszt a 9 ora utazas es mas sem oke jovo heten.
Pfuj.
Es semmi kedvem egyedul.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

kikuchiyo

Most jöttél vissza Németországból és már mennél vissza, ráadásul önként?

Mazochista.

[spoiler]Megint elfelejtettem odaadni a pénzedet. Mindegy, az örököseid majd behajtják...[/spoiler]
Failure is the default option

Kvikveg

Quote from: kikuchiyo on 2012-09-05, 23:37:37
Most jöttél vissza Németországból és már mennél vissza, ráadásul önként?

Mazochista.

[spoiler]Megint elfelejtettem odaadni a pénzedet. Mindegy, az örököseid majd behajtják...[/spoiler]
Mar tok elfelejtettem, de jo hogy szolsz. XD
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Kuroi Tenshi

Quote from: kikuchiyo on 2012-09-05, 23:37:37
Most jöttél vissza Németországból és már mennél vissza, ráadásul önként?

Sztahanovista.

fixed

/irony mode=on
mondom én, aki most fejeztem be mára a munkát :punny:

Darkstar

Mit csináltál?
És legalább fizetik rendesen a túlórát?
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kvikveg

Vigyazok aaaaz 5+1 macskankra. Van itt szetszorva random pontokon 8(!) macskabudi, es erre mit erzek a furdoszobaban? Macskapisiszagot. Hat a k eletbe.
Az oreget ma legalabb otszor etettem meg, es nem hagyhatom lent a kajajat, mert akkor a leukozisos macskank beleeszik es onnantol kezdve csak o ehet belole.
Egyszeru az elet.
Ha a csalad szerint nem lenne haborus buntett leadni oket, eskuszom egy kivetelevel osszeszednem oket es mennenek a menhelyre.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Kuroi Tenshi

Quote from: Darkstar on 2012-09-06, 01:32:08
És legalább fizetik rendesen a túlórát?

Yup, órabérben dolgozok :)

kikuchiyo

Kvikveg: nem tartod elképzelhetőnek, hogy téged kihasználnak?

KT: az semmi, a Közelebbről Meg Nem Határozott Német Munkahelyről (mindkettőről) rendszeresen éjfél után mennek haza az emberek, köztük a mi fórumsztahanovista macskapásztorunk is...
Failure is the default option

noriko

Quote from: Próféta on 2012-09-05, 02:06:05
Quote from: Kvikveg on 2012-09-05, 01:24:11
ki az a marha aki gyerekbringat lopna?
bárki, aki utána el tudja adni?
+1. Aki bringát lop, annak mindegy milyet, csak pénz legyen belőle. Nekem a lakóház tárolójából lopták el anno a lila gyerekbringámat. :( Azóta sem vettem újat.
"I wish I could, but I don't want to."

Kvikveg

Quote from: kikuchiyo on 2012-09-06, 10:16:27
Kvikveg: nem tartod elképzelhetőnek, hogy téged kihasználnak?

KT: az semmi, a Közelebbről Meg Nem Határozott Német Munkahelyről (mindkettőről) rendszeresen éjfél után mennek haza az emberek, köztük a mi fórumsztahanovista macskapásztorunk is...
Nem, anyamat hasznaljak ki. En most csak 2.5 napon at vigyaztam rajuk, de ennyi eleg is volt.
De legalabb megfizetik a tulorat, es nem kotelezo hoho. Csak en vagyok mazohista projektmanias. XD
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

chilip

nu megjöttem a szájsebésztől, mai naptól hivatalosan bölcsességfognélküli lettem  ^^ és 1 óra helyett negyed óra alatt szedte ki mer jól helyezkedtek a fogak a jobb oldalon  :cool:

Kvikveg

Quote from: chilip on 2012-09-06, 14:34:00
nu megjöttem a szájsebésztől, mai naptól hivatalosan bölcsességfognélküli lettem  ^^ és 1 óra helyett negyed óra alatt szedte ki mer jól helyezkedtek a fogak a jobb oldalon  :cool:
Grat a tuleleshez!  :appl:


Mas:
http://www.idokep.hu/szmog
:zomg: :zomg: :zomg:
Hidegkuton hogy???
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Kuroi Tenshi

Quote from: Kvikveg on 2012-09-06, 18:41:17
szmog
Hidegkuton hogy???

Gondolom azóta frissítették a térképet, mert semmi különöset nem látok,
de FYI:
Kétféle szmog létezik. Az egyik nagy melegben, talajszinti ózon és üzemanyag
nem tökéletes égésének eredménye (CO, NOx, benzingőz); a másik, az eredeti,
"Londoni szmog", hirtelen hideg időben, időjárási jelenség, a füst a légnyomási
viszonyok miatt talajszint közelében megrekedt, mintha köd lenne (smoke+fog=
smog).

Selmo

[spoiler]
:angyali: [/spoiler]

A tökéletesség unalmas.

kada

Quote from: Kuroi Tenshi on 2012-09-06, 23:33:53
Quote from: Kvikveg on 2012-09-06, 18:41:17
szmog
Hidegkuton hogy???

Gondolom azóta frissítették a térképet, mert semmi különöset nem látok
Asszem a nyóckerhez képest dupla por volt akkor is és most is, tévedés joga persze...

Cloud

Nincs nektek, vagy esetleg ismerősötöknek kiadó szobájuk valahol a városban? Kicsit nagyon kezd elegem lenni rokonságból. Nem vagyok nagy ígényű. Legyen tető, zárható ajtó, net, áram, víz. :)

Kvikveg

Eeees mostantol van wifi itthon.

Also: a wifis kutyun vajh miert a default beallitas az, hogy unsecured, es broadcasting the name es egyaltalan minden ami nem kene?

Hogy ezen MENNYI beallitas van, Jezusom. Felek tole.  :eek:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Cloud

Pedig egy jól belőtt masina megkönnyíti az életet. :)

Darkstar

Pár másodpercig néztem, hogy wifis kutya, wtf, de aztán leesett...
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Próféta

Quote from: Kvikveg on 2012-09-09, 23:30:00
Also: a wifis kutyun vajh miert a default beallitas az, hogy unsecured,
Gondolom különben LAN kábel híján nem tudnád beállítani első telepítéskor. De jól látod, ennek a WPA2-re cserélésével kell kezdeni, mielőtt még WAN-t kötnél rá :) És érdemes erről nem elfeledkezni: ha áramszünet vagy valami miatt resetelődik a router, akkor megint unsecured opcióra válthat...

Quote from: Kvikveg on 2012-09-09, 23:30:00
es broadcasting the name
Az meg azért van, mert úgy jó.

kada

Quote from: Darkstar on 2012-09-10, 00:01:53
Pár másodpercig néztem, hogy wifis kutya, wtf, de aztán leesett...
[spoiler][/spoiler] :angyali: