Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Werro

Persze, de nem csak azzal lehet gond, bár akkor nem így fogalmazott volna..Feltételeztem, hogy mással is gondjai lehetnek. Pl papírmunka vagy hasonló.  ^^"

Lythis


Nakedape

Quote from: Lythis on 2012-10-05, 18:29:29
Ezt is megéltük...
:rotfl: remélem vitt ájfónt is hátha talál tükröt önfotóhoz
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Lythis

Quote from: Nakedape on 2012-10-05, 18:31:18
Quote from: Lythis on 2012-10-05, 18:29:29
Ezt is megéltük...
:rotfl: remélem vitt ájfónt is hátha talál tükröt önfotóhoz
Esélytelen. Arról is külön hiszti volt, hogy csak 2 megapixeles kamerája van (mert nyilván az határoz meg mindent ::) )

Darkstar

Quote from: Lythis on 2012-10-05, 18:29:29
Ezt is megéltük...
Our future is bright.  :Kiraly:
Amúgy a 4sq jó poén, de ezt te is tudod.  ;)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Lythis

Quote from: Darkstar on 2012-10-05, 18:51:47
Quote from: Lythis on 2012-10-05, 18:29:29
Ezt is megéltük...
Our future is bright.  :Kiraly:
Amúgy a 4sq jó poén, de ezt te is tudod.  ;)
But I need the baaa-a-a-a-a-adge  :bruhuhu: :D
Also: a PSL drámát olvastad? :D

motifator

Kösz a bátorító szavakat :)
Igazából csak rinyálni akartam egy jót, már attól jobban lettem, hogy kiírtam magamból.
Azért tisztában vagyok vele, hogy nem sok okom lehet a panaszra, csak tényleg kicsit kiégető tud lenni ez a meló néha.
Tegnap este végül nem ment ki élesbe a cucc, mert az adminok elcseszték a dolgot. Itt ültünk bent az irodában majdnem éjfélig a nagy semmiért. Ha minden jól megy, ma délután megcsináljuk. Yay.

Az a vicces, hogy amióta elkezdtem újra suliba járni, már totál elfogyott a motiváció a munkahelyen. Érzem, hogy a sulit szeretném igazából csinálni, és a meló csak muszájból megy.
Annak idején, amikor már az egyetem végefelé elkezdtem gyakornokoskodni a cégnél, pont fordítva történt. Rájöttem, hogy a meló mennyire sokkal jobb, mint az egyetem, és a suliban nem voltam egyáltalán motivált.
Anno alig vártam, hogy meglegyen a diploma és soha többé nem fogok suliba járni, erre most újra teljes munkaidős egyetemista szeretnék lenni. Nem vagyok normális :)
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Kvikveg

Quote from: motifator on 2012-10-05, 19:21:04
...
Anno alig vártam, hogy meglegyen a diploma és soha többé nem fogok suliba járni, erre most újra teljes munkaidős egyetemista szeretnék lenni. Nem vagyok normális :)
Teljesen normalis vagy. Ez igy szokott lenni. Mint a gondor haju egyenes hajat szeretne es forditva.
Az ember nem arra van kitalalva, hogy 20 evig ugyanazt csinalja.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

SaiyaGin

Napok óta döglődik nálam a tecső. Elkezdi betölteni a videót, de általában kb. a harmadánál megáll, és nem megy tovább, akármennyit is várok. Ha frissítem az oldalt, akkor ugyanez kezdődik újból.  :gyagya:

Darkstar

Én is észrevettem, de ez szerintem a "feature, nem bug" kategória. Előre nem tölti be az összes videót, csak a jelenlegi pozíciótól valmennyit. Ha elkezded lejátszani, fogja szedni a többit is.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

NLZ

Quote from: Darkstar on 2012-10-06, 14:21:51
Én is észrevettem, de ez szerintem a "feature, nem bug" kategória. Előre nem tölti be az összes videót, csak a jelenlegi pozíciótól valmennyit. Ha elkezded lejátszani, fogja szedni a többit is.
Jah, de ez már egy ideje így van. Előre kell ugrani pont annyit, amit még betöltött, és akkor jön a köv adag, így betölthető az egész.
[reserved]

SaiyaGin

Quote from: NLZ on 2012-10-06, 14:25:52
Quote from: Darkstar on 2012-10-06, 14:21:51
Én is észrevettem, de ez szerintem a "feature, nem bug" kategória. Előre nem tölti be az összes videót, csak a jelenlegi pozíciótól valmennyit. Ha elkezded lejátszani, fogja szedni a többit is.
Jah, de ez már egy ideje így van. Előre kell ugrani pont annyit, amit még betöltött, és akkor jön a köv adag, így betölthető az egész.

Ilyen is előfordul, de az a gyakoribb, hogy az általatok leírt reakcióban reménykedve elkezdem lejátszani, majd miután lejátszotta az előre betöltött 30-40 (vagy akárhány) másodpercet, akkor a videó végére ugrik, mintha végig lejátszotta volna.

NLZ

Na olyat még nem láttam, de az már többször is megesett, hogy egyáltalán nem kezdte el betölteni.
[reserved]

SaiyaGin

Quote from: NLZ on 2012-10-06, 15:32:59
Na olyat még nem láttam, de az már többször is megesett, hogy egyáltalán nem kezdte el betölteni.

Konkrétan erről van szó.

kada

Quote from: SaiyaGin on 2012-10-06, 14:17:37
Napok óta döglődik nálam a tecső. Elkezdi betölteni a videót, de általában kb. a harmadánál megáll, és nem megy tovább, akármennyit is várok. Ha frissítem az oldalt, akkor ugyanez kezdődik újból.  :gyagya:
Nagyon régen gyakran volt ilyen hibám, de mostanság esténként így hallgatok némi zenét (ahelyett hogy jó infósként egyszer lerippelném oszt csá), és eddig nem volt panasz.

Werro

Földrengés van mikor Dagi leugrik a székről..  :rotfl:

.Attila

Van némi bizarr töltete annak, amikor valaki egy intim kozmetika oldalát lájkolja facebookon.

Lythis

Egyik reggel (néhány nappal ez előtt) gondoltam sync-elek valami zenét a telefonra, de valamiért az a hülye ötletem támadt, hogy a csatlakozót sem hagyom a konnektorban. Fogalmam sincs, hogy honnan ez a marhaság, de "akkor jó ötletnek tűnt". Azóta fogalmam sincs, hogy hol van. Konkrétan minden elképzelhető helyet sorravettem már (jó, a frigót nem, de abban matattam eleget, ott nincs), és lövésem nincs, hogy hol lehet. Így kénytelen vagyok USB-ről tölteni, ami lassabb... T^T So first world, it hurts...
Egyébként kb 14,5 órát aludtam kb, aztán  rohadt vekker úgy gondolta, hogy ennyi elég volt (ha nincsenek határidőre leadandó dolgaim, simán vissza is aludtam volna...). Azt hiszem kimerült voltam...



Lythis



Cloud

Mostanában ellepnek minket a spam-ek.. :zomg:

Darkstar

Quote from: Cloud on 2012-10-10, 17:57:58
Mostanában ellepnek minket a spam-ek.. :zomg:
Szerintem a felével nem is találkozol. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Cloud

Addig örülök neki. :D

kikuchiyo

Üdv mindenkinek a kies Németországból!

Hogy itt mi van... faszerdőben tátott szájjal futás, szopóroller-maraton, fostározó egyre nagyobb repedéseinek kézzel foltozgatása...
Failure is the default option

Werro

Imádom, mikor hazaérek, eldobom magam és a csatom beleáll a hátamba...

Kiku, ugye nem olyan szörnyű, mint amilyennek hangzik? ...amúgy mit csinálsz ott? Te vagy a pályabíró?

NLZ

Olyan rettenetes melója van, amiről nem közölhet részleteket. :D
[reserved]

Darkstar

Közölhet, de utána meg kell ölnie minden fültanut. Egy sárga matricás pendrive-val. :Kiraly:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Cobra

Ami érintkezőhibás :D (vagy opcionálisan le is van törve a csatlakozója)
Hide and fear, Cobra Commander is here !