Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Kvikveg

#52440
Quote from: kikuchiyo on 2012-10-28, 22:15:11
Sebaj, a jövő hét majd kigyógyít a kódundoritiszből...  :__devil:
Hadd talaljam ki: meg tobb koddal?

Also: kene mar valamit talalnom a cracked.com meg a 9gag utan, allandoan kifogyok a neznivalobol. :ejj:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

kikuchiyo

Nézzél filmet/sorozatot, vagy [spoiler=unortodox javaslat]ajánlom a Real Life V1.0 c. játékot, állítólag nagyon jó a grafikája.[/spoiler]
Failure is the default option

Kvikveg

Quote from: kikuchiyo on 2012-10-28, 22:50:12
Nézzél filmet/sorozatot, vagy [spoiler=unortodox javaslat]ajánlom a Real Life V1.0 c. játékot, állítólag nagyon jó a grafikája.[/spoiler]
Mar megneztem az osszeset kiveve a 12 Angry Men-t, de ahhoz mar nincs gusztusom.
A Real Life V1.0 unalmas, egyedul vagyok a palyan, es nem jutok messzire mert faj a labam es hideg van, <insert mas kifogasokat>. Mehettem volna szombaton kabatot venni, van is nekik, tudom hol, de mar ahhoz sem volt kedvem.
:punny:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Darkstar

Quote from: kikuchiyo on 2012-10-28, 22:50:12
Nézzél filmet/sorozatot, vagy [spoiler=unortodox javaslat]ajánlom a Real Life V1.0 c. játékot, állítólag nagyon jó a grafikája.[/spoiler]
>3D
>good

You know the drill.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Én

Először azt hittem, a Real Lives-ra gondoltok. http://en.wikipedia.org/wiki/Real_Lives
[spoiler][/spoiler]
Also, Kispesten úgy szakad a hó, mint az állat.

Darkstar

#52445
Szakad a hó.

Más. Tanuljatok a hibámból. Az erős jalapeño és a másnapi meló nem jó kombináció.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kuroi Tenshi

Quote from: Darkstar on 2012-10-29, 09:03:39
Szakad a hó.

Hol? Itt már a délelőtti eső is szárad, még 4°C-ot mutat a hőmérő

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

frozenstein

Állítólag nálunk is esett. Én átaludtam, mire felkeltem már mind elolvadt.

Lythis

Quote from: Darkstar on 2012-10-29, 09:03:39
Szakad a hó.

Más. Tanuljatok a hibámból. Az erős jalapeño és a másnapi meló nem jó kombináció.
Nálunk csak havaseső volt ... meh. Mondjuk szépen nézett ki, de nem maradt meg.

Also: a jalapeño annyira nem is volt vészes.... :D

noriko

13. kerületben 7- fél 8 körül még inkább hó volt, utána már inkább eső.
Van neten adat arról, hogy mikor volt a legkorábban első hó Magyarországon? (azaz biztos hogy van, uh a kérdés inkább az, hogy hol, mert első keresésre nem találtam. :/) 
"I wish I could, but I don't want to."

Cloud

"október 6.: Legkorábbi hóesés, amit eddig hazánkban regisztráltak. 1936-ban Tolmácson esett a hó. Igaz, van egy korábbi dátum is, amiről 1948. augusztus 13-án készültek feljegyzések. Akkor ugyanis Zircen észleltek hószállingózást."

Darkstar

Quote from: Lythis on 2012-10-30, 02:13:58
Also: a jalapeño annyira nem is volt vészes.... :D
[spoiler]Kezdem azt hinni, hogy nem attól van, mert még tart és a fejem is fáj. Szóval ma doki.[/spoiler]
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Próféta

Ma éjjeli érdekes felfedezésünk: hogyan épül fel egy T-Home számla. Tegyük fel, hogy megrendeltünk egy triple play csomagot, legyen mondjuk kerek bruttó 10000 forintos a honlapon szereplő havidíja. A számla ezek után körülbelül így fog kinézni, a telefon forgalomarányos tételeit kihagyva:
[spoiler=varázslat]
Telefon szolgáltatás alapdíja2000 Ft
IPTV havidíj6000 Ft
Telefon hűségkedvezmény-300 Ft
Telefon online megrendelési kedvezmény-200 Ft
IPTV hűségkedvezmény-1000 Ft
Telefon Triple Play kedvezmény-400 Ft
Internet alapdíj6500 Ft
Telefon szolgáltatáscsomag (ami valamiért nincs benne az alapdíjban)1500 Ft
Internet hűségkedvezmény-3000 Ft
Internet választott szolgáltatás havidíja (ami megint nincs benne az alapdíjban)1500 Ft
IPTV alapdíj (ami ezek szerint nem a havidíj)7900 Ft
Internet kiemelt termékdíj666 Ft
Telefon kamudíj6666 Ft
Internet választott szolgáltatás havidíja (megint)1600 Ft
Triple Play Díj8800 Ft
Triple Play Kedvezmény-8800 Ft
Kémiai Nobel-díj79000 Ft
Formula-1 Magyar Nagydíj42000 Ft
IPTV kedvezmény, mivel a kos jegyében születtél-123456 Ft
A (-1)^n mértani sor páros tagjainak összege+∞ Ft
A (-1)^n mértani sor páratlan tagjainak összege-∞ Ft
Mindösszesen10000.- Ft
Végülis kijön...[/spoiler]

Kvikveg

Masnak is mailezett az elmu k regi mailcimre, hogy mivel aktiv online felhasznalojuk vagyok (2005 ota nem, ugy latszik eleg alacsony az ingerkuszobuk) ezert mostantol (ez volt 15.en) ha 8 napon belul nem tiltakozok akkor elektronikusan szamlaznak? Nekem meg oke de anyam lakik ott... Hat azert ize.  :grrr:
Es mindezt azzal a szoveggel, hogy "de jo lesz onnek blabla, es ezert ugy gondoltuk, hogy automatikusan beallitjuk Onnek" hat anyatok.
Nincs valami torveny erre, hogy altalam nem megrendelt szolgaltatas lenyomasa a torkomon illegalis??!
Avagy hogyan huzzuk fel az ugyfelet, aki egyebkent orulne ennek. Anyam viszont nem hinnem.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

.Attila

Nagy cégeknél simán van egyoldalú szerződésmódosítás, ennél jóval durvább is.
Képzeld el, hogy még a mobilszolgáltatók is megtehetik, akár úgy, hogy még hűségidőn belül vagy és számodra hátrányos módosítást vezetnek be.
A törvény viszont úgy szól, hogy értesíteni kell a felhasználót a módosításról és az 8 napon belül panaszt tehet, később már nem. Így is jártak most el veled.

Kvikveg

Asszem ideje lenne egy torvenymodositasnak...
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

motifator

Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Kvikveg

En minimum 3 het szabival akarom magam meglepni Karacsonyra... remelem sikerul is haha.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Darkstar

http://index.hu/belfold/2012/11/05/az_angol_helyett_a_nemet_lesz_az_elso_nyelv/

Ez mind szép és jó, de azért csak én érzem furának, hogy ha az angol olyan könnyű, akkor miért vannak kevesen, akik normálisan tudjak beszélni/használni?
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Member

Jó, hát sokan vannak, akik magyarul sem tudnak. Főleg írni, mindig ledöbbent, hányan vannak, akik egész kereken beszélnek, de az írásuk zavaros, összefüggéstelen.

Én mondjuk azt hittem, a latin lesz az első nyelv, lobogtatták ezt is.

Kuroi Tenshi

Na jok legyetek, ket hetre elmentem Japanba, Osakaba.
Kivansaglistat irhattok, hely van meg a csomagban (hehe,
nagy borond fele meg ures), csak az ido lesz kerdeses.

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

SaiyaGin


Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Werro

Have fun!  ^^

és

Annnnnyiiiira idegesítő, mikor kapok egy tuti receptet, mindent úgy csinálok, ahogy elmondják, és piszkosul nem azt kapom, amit kellene..:morci:
Most minden kedvem elment a padlizsánkrémtől  :bruhuhu:

NLZ

Azért nem is kár. ::)
[reserved]

.Attila


Werro

Ezek szerint ti se ettetek még finomat belőle :P .. Majd jövőre újra próbálközöm.   :gyagya:

.Attila

Hát, akinél ettem, annak nagymamája csinálta és szerinte nagyon finom volt.
Én meg durva mennyiségben ettem mellé a paprikát, hogy elnyomja az ízét és ne kelljen bevallani, milyen borzalmas.