Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Fazék

egy Nakedape-ék által kidobásra ítélt foszlott irodai székben ültem, aminek már a teleszkópja se jó már, két gyógyszeresdobozzal van felstócolva a kellő magasságra, de ezt is elvesztettem, mert a cica szeret benne aludni, szóval egy hokedlin ülve dolgozok

szóval igen, én is elgondolkodtam, hogy lehet ideje lenne venni vmi normálisat, de bnőm letorkollt, hogy nincs hely két irodai széknek a lakásban. ebben mondjuk igazat kell adjak neki :(

chilip

Quote from: Fazék on 2020-04-09, 19:08:51
egy Nakedape-ék által kidobásra ítélt foszlott irodai székben ültem, aminek már a teleszkópja se jó már, két gyógyszeresdobozzal van felstócolva a kellő magasságra, de ezt is elvesztettem, mert a cica szeret benne aludni, szóval egy hokedlin ülve dolgozok

szóval igen, én is elgondolkodtam, hogy lehet ideje lenne venni vmi normálisat, de bnőm letorkollt, hogy nincs hely két irodai széknek a lakásban. ebben mondjuk igazat kell adjak neki :(

dobd ki a szart? és akkor nem lesz 2 egy időben a lakásban?

Fazék

Quote from: chilip on 2020-04-09, 20:11:26
Quote from: Fazék on 2020-04-09, 19:08:51
egy Nakedape-ék által kidobásra ítélt foszlott irodai székben ültem, aminek már a teleszkópja se jó már, két gyógyszeresdobozzal van felstócolva a kellő magasságra, de ezt is elvesztettem, mert a cica szeret benne aludni, szóval egy hokedlin ülve dolgozok

szóval igen, én is elgondolkodtam, hogy lehet ideje lenne venni vmi normálisat, de bnőm letorkollt, hogy nincs hely két irodai széknek a lakásban. ebben mondjuk igazat kell adjak neki :(

dobd ki a szart? és akkor nem lesz 2 egy időben a lakásban?
de akkor min alszik a macska?

Selmo

Ne féltsd te csak a macskákat. :D

A tökéletesség unalmas.

chilip

az öledben :P amikor az új menő székeden ülsz

Cloud

Quote from: Darkstar on 2020-04-09, 10:56:05
Nekem most lett elegem a kotatsu home officeból és rendeltem egy gamer asztalt (van hozzá távirányító, hogy tudjam állítani a színeket  :appl:) meg egy gamer széket. Remélem így már kibírhatóbb lesz, mert már május közepéig ez lesz. Az eventek hiánya miatt kezdek kiborulni (nem csak én) és a 緊急事態宣言 miatt a konditerem is bezárt.  :zomg:

Szinte sajnállak. :D Szinte...A képeket úgyis hiányoltam már Twitterről meg a másik fórumból. :D

Cobra

Egyébként vicces, hogy sok munkáltató csak most jön rá (vagy lehet valahol még most sem), hogy sokmindent meg lehet távmunkában is csinálni, tök felesleges bemenni és bent ülni egy irodában. Kíváncsi leszek mennyire marad meg az otthonról történő munka lehetősége, ha rendeződnek a dolgok. Meg kíváncsi vagyok mennyi ember fog végre átállni elektronikus számlázásra, mert jelenleg szinte mindenkinek jön a papír csekk (a bankszámlakivonat meg az internetelőfizetés mellé).
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Darkstar

Quote from: Cloud on 2020-04-10, 14:26:27
Quote from: Darkstar on 2020-04-09, 10:56:05
Nekem most lett elegem a kotatsu home officeból és rendeltem egy gamer asztalt (van hozzá távirányító, hogy tudjam állítani a színeket  :appl:) meg egy gamer széket. Remélem így már kibírhatóbb lesz, mert már május közepéig ez lesz. Az eventek hiánya miatt kezdek kiborulni (nem csak én) és a 緊急事態宣言 miatt a konditerem is bezárt.  :zomg:

Szinte sajnállak. :D Szinte...A képeket úgyis hiányoltam már Twitterről meg a másik fórumból. :D
Mert most max only-five van.  :bruhuhu:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Moha

Quote from: Fazék on 2020-04-09, 20:33:37
de akkor min alszik a macska?
Megoldja azt, hidd el! Mi vettünk a kutyának egy jó párnás fekhelyet, de már egy ideje el lett téve, mert csak a párnát tépi benne. És hol alszik? A lábam mellett, félig az irodai szék lábán, félig az én lábamon. Nem hiszem, hogy kényelmes, de hát azt tudjuk, hogy a leglököttebb kutyát hoztuk el az alomból. :D

Quote from: Cobra on 2020-04-10, 23:32:36
Egyébként vicces, hogy sok munkáltató csak most jön rá (vagy lehet valahol még most sem), hogy sokmindent meg lehet távmunkában is csinálni, tök felesleges bemenni és bent ülni egy irodában. Kíváncsi leszek mennyire marad meg az otthonról történő munka lehetősége, ha rendeződnek a dolgok. Meg kíváncsi vagyok mennyi ember fog végre átállni elektronikus számlázásra, mert jelenleg szinte mindenkinek jön a papír csekk (a bankszámlakivonat meg az internetelőfizetés mellé).
Én is kíváncsi leszek rá. Nálunk a homeoffice időről időre volt opció, tehát 1-2 nap megoldható volt, ha pl. a vízszerelőt várta az ember, de amúgy be kellett járni, pedig sosem indokolt, hogy fizikailag ott legyünk.
Most az egész irodai népet hazaküldték, csak a gyár maradt. Simán működhetnénk így default is, de inkább felhúztak még egy irodaházat a bővüléshez...

Darkstar

#56139
Minden öreg él még?  :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

NLZ

Mi az, hogy öreg?
[reserved]

Darkstar

Aki ezt megkerdezi már oda számít.  ;)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Cobra

Még igen, de most jön a második hullám!  :ejnye:
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Darkstar

#56143
Mi már épp kifelé megyünk belőle (remélhetőleg)...
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Fazék

ehh. ja. még megvagyok.

btw - volt aki átesett rajta már?

SaiyaGin


Moha

Quote from: NLZ on 2020-09-04, 13:53:52
Mi az, hogy öreg?
Mi az, hogy él? :D

Én is megvagyok. Év végéig tuti marad a homeoffice, de ahogy a második hullám kinéz, szerintem lesz az jövő március is.

Selmo

Lassan fogadásokat köthetünk a suliban, mikor zárják be.

A tökéletesség unalmas.

ArchElf

#56148
Wow, nagyon kihalt a szerver - mióta utoljára itt jártam már felnőtt a lányom és nagy anime fan lett belőle :D

AE

あさ。。。あさだよ。。。あさごはん たべて がっこう いくよ。。。

0118 999 881 999 119 725...3

chilip

Quote from: ArchElf on 2020-11-12, 22:01:39
Wow, nagyon kihalt a szerver - mióta utoljára itt jártam már felnőtt a lányom és nagy anime fan lett belőle :D

AE

ideje neki is USTEAM felhasználót regisztrálnia, meg mindenki gyerekének. újra feltámad a fórum majd!


Moha

ArchElf, ha jól látom, 9 év után néztél fel újra? :D

Azért a kemény mag még itt van, bár tény, hogy eléggé ritka a post. De hát telik az a rohadt idő. Én mondjuk valszleg nem fogom bővíteni a jövő anime generációját, (hacsak a kutyám rá nem szokik), de nem is nagyon bánom, mert ahogy a környezetemet látom, nem bírnám.

ArchElf

 :szemuveges: Most épp elvonón van a gépektől a nem túl kiváló eredményei miatt az online oktatás alatt, de még meggondolom :D

あさ。。。あさだよ。。。あさごはん たべて がっこう いくよ。。。

0118 999 881 999 119 725...3

ArchElf

Quote from: Moha on 2020-11-13, 11:59:49
ArchElf, ha jól látom, 9 év után néztél fel újra? :D
Előfordulhat :D ráadásul a család mellett az animékre sincs annyi időm, általában már csak a régi cuccokat nézem újra. Kész boomer vagyok...

あさ。。。あさだよ。。。あさごはん たべて がっこう いくよ。。。

0118 999 881 999 119 725...3

Darkstar

Szerintem animeket kb már senki nem néz az itteniek közül.  :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

chilip

1000 év óta először nézek animét hetente, a Mahouka 2. szezonját :D már az nosztalgiával tölt el hogy animét nézek  :lul:

SaiyaGin

#56155
Quote from: Darkstar on 2020-12-08, 11:14:45
Szerintem animeket kb már senki nem néz az itteniek közül.  :D

Én még szoktam rendszeresen, bár nagy általánosságban kevesebbet, mint régen, és az idei év részben régebbi kedvencek újranézésével telt el (viszont azokból még mindig meg tudok nézi naponta több részt, ami átlagos animéknél már csak ritkán fordul elő).

Quote from: chilip on 2020-12-08, 16:34:51
1000 év óta először nézek animét hetente, a Mahouka 2. szezonját :D már az nosztalgiával tölt el hogy animét nézek  :lul:

Ez a szezon sajnos számomra nem hozza azt az "olyan rossz, hogy már vicces" szintet, ami miatt az első elszórakoztatott.

Cobra

Én is nézek szezononként 2-4 animét, inkább már a játékokat hanyagolom, főleg időhiány miatt. (pedig nincs is családom)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Selmo

Quote from: Darkstar on 2020-12-08, 11:14:45
Szerintem animeket kb már senki nem néz az itteniek közül.  :D
Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu 2nd Season
Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu (2018)
Sword Art Online: Alicization - War of Underworld (2020)
Sagrada Reset
Goblin Slayer: Goblin`s Crown
Ginga Eiyuu Densetsu: Die Neue These (2019)
Sword Art Online: Alicization - War of Underworld
Chihayafuru 3


Az idei termés. Mint látszik, már leginkább csak folytatásokat nézek megszokásból. Mondjuk a Log Horizon s3-at tényleg várom. Mangákból viszont vagy 50 van olvasandólistán. :D

A tökéletesség unalmas.

chilip

mondjuk holnaptól lehet nem lesz animézés egy darabig újra. cyberpunk kijöhetne már *_*

blackronin

Az OP az továbbra is megy, de valóban én is nagyon megválogatom már, hogy mit nézek.
Inkább olvasás, edzés, gyaloglás, stb. dolgok kötnek le.

Quote from: chilip on 2020-12-09, 11:13:04
mondjuk holnaptól lehet nem lesz animézés egy darabig újra. cyberpunk kijöhetne már *_*
Hát igen, nagyon várós.  :smile:
Az első walkthrough videók fel is kerültek már a youtube-ra.
Szerencsére még nem az egész játékot nyomják le bennük, mert azért az egy kicsit durva lenne.  ^^"