Kötetlen beszélgetés játékokról

Started by SlEePwAlKeR, 2003-08-03, 19:11:50

Previous topic - Next topic

Bruce

Quote from: Tycho on 2009-07-01, 14:12:12
Quote from: Zsiga on 2009-07-01, 13:26:05
Quote from: thrall on 2009-07-01, 13:19:52
Quote from: Tycho on 2009-07-01, 09:26:20
SC2 + no LAN = Írott játék csak single-re lesz használható
fix'd. Lanpaty-ra lehet a battlenet-et is használni. aki emg nemtud felmenni b.net-re, mert írott blizz játéka van annak  :uzi:
Aztán mégis honnan szedsz olyan netet egy átlag lanparty helyszínen ami kiszolgálja az összes játékost? Konkrét példa, Fazékéknál a net tuti nem bírná el azt az átlag 10 embert aki együtt szokott játszani a fórumos lanpartykon. Vagy másik konkrét példa, anyám irodája ahol jelenleg net sincs, mégis volt már több 15 fős lanparty. Vagy ahol két hete voltam lanon ott se bírta volna az adsl, ahova jövő héten megyek ott meg megint nincs net.
Arról nem is beszélve hogy a lanon egymás közti 10 körüli pinget minek toljuk fel 200-ra csak azért mert a Blizzard teljesen elszállt magától a WoW miatt? Részemről feldughatják maguknak ha így hozzák ki.
Szeretném meglobogtatni megint a véleményemet, hogy az SC2 szar lesz ;)
Szeretném felhívni a figyelmet arra az aprócska tényre, hogy a cég meglehetősen undorító, felháborító, sokcsillagos, anyacsuklató üzletpolitikája nem függ össze a végtermék minőségével. Az tehát, hogy a Blizzeseknek a jó édes anyukájukat, nem jelenti egyben azt is, hogy a játék maga szar lesz.

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

NLZ

Azért a PvPGN 2.0 nem olyan biztos, hogy egyhamar rendelkezésre fog állni, ráadásul a kedves Blizzard tuti mindenféle patcheket ad majd ki, hogy direkt gáncsolja őket.
[reserved]

Tycho

Bruce: mint már milliószor leírtam, a játék minőségét jelentős mértékben befolyásolja az üzletpolitika, mert azt nem azért írják, hogy jó legyen, hanem hogy sokan megvegyék. Ami nem egyenlő azzal, hogy sokan sokáig élvezzék, és a fejlesztők pont erről a célról feledkeztek meg mostanában.

No LAN -> vedd meg hogy a haverjaiddal tolhasd. Ne tudj hamachin SC2zni, pont ez az amiért a dow2 LANban nem indul el 30as ping felett. Kábelen megy, hamachin nem. - ez pl teljesen jó így, direktbe letiltott LAN viszont nagyon szar.

Külön kiadott kapmányok -> 3 bőr ugyanabból a fejlesztésből. Majd apránként kiderül, hogy ugyanolyan lesz mint a DoW+WA+DC+SS, csak itt nem új játéknak hívják.

Zen

#2073
Quote from: chilip on 2009-07-01, 17:07:28
*tök fölöslegesen facepalmban egy ideje a postokat olvasva*
Tettestárs ne szójjon be. :hehe:

Also: http://www.gametrailers.com/user-movie/another-weird-asian-xbox-ad/322312?playlist=featured

ZP: Sims 3

Overused weapons fun read.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Xzone


Dreamcleaver


"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Liquid Snake

A SC 1 is szar volt, a 2 is az lesz, én meg így gondnolom xD

Csak a Dio 3-at ne basszák el.

Zen

Quote from: Dreamcleaver on 2009-07-02, 07:03:37
in b4 Zen's outrage.
[spoiler]...uuuuuwwwWAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA ORAORAORAORAORAORAORAORAORAORAORAORAORAORAORAORAORAORAORAORAORAORAORA
ORAORAORAORAORAORAORAORAORAORAORAORAORAORAORAORAORAORAORAORAORAORAORA
:aaa: :aaa: :aaa: :aaa: :aaa: :aaa: :aaa: :aaa: :aaa: :aaa: :aaa: :aaa: :aaa: :aaa: :aaa:[/spoiler]
:D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

NLZ

[reserved]

Dreamcleaver

Quote from: Liquid Snake on 2009-07-02, 08:11:08
A SC 1 is szar volt, a 2 is az lesz, én meg így gondnolom xD

Csak a Dio 3-at ne basszák el.

Diablo 3-ban sem lesz lan.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

chilip

csak szivárványok és rózsaszín lovak :D


Dreamcleaver

#2081
Quote from: chilip on 2009-07-02, 15:58:46
csak szivárványok és rózsaszín lovak :D


Getting slain by a rainbow? Man, that's gotta hurt...a LOT!

Mondjuk Blizzard játéknál annyira nem nagy gáz a Lan hiánya, mert ott van a B-Net, ami x1000 jobb bármilyen Windows Live fosnál. A kalózokat meg kiszűri, ezért nem lehet hibáztatni egy kiadót. Annyi lesz a különbség, hogy a lanparty-n is csatlakozni kell majd a nethez.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Kuroi Tenshi

Quote from: Dreamcleaver on 2009-07-02, 16:03:36
Mondjuk Blizzard játéknál annyira nem nagy gáz a Lan hiánya, mert ott van a B-Net, ami x1000 jobb bármilyen Windows Live fosnál. A kalózokat meg kiszűri, ezért nem lehet hibáztatni egy kiadót. Annyi lesz a különbség, hogy a lanparty-n is csatlakozni kell majd a nethez.

Quote from: Zsiga on 2009-07-01, 13:26:05
Aztán mégis honnan szedsz olyan netet egy átlag lanparty helyszínen ami kiszolgálja az összes játékost? Konkrét példa, Fazékéknál a net tuti nem bírná el azt az átlag 10 embert aki együtt szokott játszani a fórumos lanpartykon. Vagy másik konkrét példa, anyám irodája ahol jelenleg net sincs, mégis volt már több 15 fős lanparty. Vagy ahol két hete voltam lanon ott se bírta volna az adsl, ahova jövő héten megyek ott meg megint nincs net.
Arról nem is beszélve hogy a lanon egymás közti 10 körüli pinget minek toljuk fel 200-ra csak azért mert a Blizzard teljesen elszállt magától a WoW miatt? Részemről feldughatják maguknak ha így hozzák ki.

Liquid Snake

Quote from: Dreamcleaver on 2009-07-02, 15:58:21
Quote from: Liquid Snake on 2009-07-02, 08:11:08
A SC 1 is szar volt, a 2 is az lesz, én meg így gondnolom xD

Csak a Dio 3-at ne basszák el.

Diablo 3-ban sem lesz lan.

Az elég hülyeség... Igaz ott a Battle.Net ami "pótolhatja" de az megint más. Érdekes amúgy, a 2ben volt 3ból meg kiveszik... Azért nem vagyok miatta ideges mert nem igazán szoktunk lanozni inkább neten tolunk akrámit, dde jah elég idiótaság.

Lythis

Quote from: Zsiga on 2009-07-01, 13:26:05
Arról nem is beszélve hogy a lanon egymás közti 10 körüli pinget minek toljuk fel 200-ra csak azért mert a Blizzard teljesen elszállt magától a WoW miatt? Részemről feldughatják maguknak ha így hozzák ki.
:tezsvir:

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

chilip


Cloud

Hogy ez a COD4 meg a  Longest Journey mekkora rohadt jó játékok....  :whoah: :whoah: :whoah:

Lythis

Quote from: Dreamcleaver on 2009-07-02, 16:03:36

Mondjuk Blizzard játéknál annyira nem nagy gáz a Lan hiánya, mert ott van a B-Net, ami x1000 jobb bármilyen Windows Live fosnál.
sőt, olyannyira csudijó, hogy idestova háromnegyed órája próbálok belépni a nyűves battle.net accountomra, és csak tölt és tölt és tölt valamit, de semmi eredménye. Próbáltam másik browserrel, próbáltam refreshelni is. Szóval igen, előre örülök, hogy ezen megy majd a multi a LAN helyett ::)

Dreamcleaver

Quote from: Lythis on 2009-07-04, 18:11:29
Quote from: Dreamcleaver on 2009-07-02, 16:03:36

Mondjuk Blizzard játéknál annyira nem nagy gáz a Lan hiánya, mert ott van a B-Net, ami x1000 jobb bármilyen Windows Live fosnál.
sőt, olyannyira csudijó, hogy idestova háromnegyed órája próbálok belépni a nyűves battle.net accountomra, és csak tölt és tölt és tölt valamit, de semmi eredménye. Próbáltam másik browserrel, próbáltam refreshelni is. Szóval igen, előre örülök, hogy ezen megy majd a multi a LAN helyett ::)

Sux to be you. Nekem tök mindegy, úgyis csak a single player kampányt tolom majd végig.  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Zen

Quote from: Dreamcleaver on 2009-07-04, 19:09:45
Sux to be you. Nekem tök mindegy, úgyis csak a single player kampányt tolom majd végig.  :D
Nagyrészt +1
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

NLZ

Meg úgyis lesznek tört szerverek, hiába próbálkoznak. Mint a legtöbb warez elleni lépés, ez is a tisztességes játékosokkal igazán kiszúrás.
[reserved]

Liquid Snake

Trine = Awesomeness :D

Annyira hangulatos kis játék hogy el sem hiszem :D Grafika is nagyon "okosan" azaz szépen van megcsinálva, mégha nem is versenyzik a Crysis-el :)

Rounin

Quote from: Liquid Snake on 2009-07-04, 23:56:24
mégha nem is versenyzik a Crysis-el :)

Nanáhogy nem. Simán agyonveri hangulatban. :hehe:

kikuchiyo

#2094
Quote from: Liquid Snake on 2009-07-04, 23:56:24
Trine = Awesomeness :D

Annyira hangulatos kis játék hogy el sem hiszem :D Grafika is nagyon "okosan" azaz szépen van megcsinálva, mégha nem is versenyzik a Crysis-el :)

Wáá, ez olyan, mint a Lost Vikings, csak 3D-ben és valós fizikával?

Imma dling nao.

Szerk:
>>Minimal hardware requirements: Geforce 6800
Ígyjárás.vbs :(
Failure is the default option

Rounin

Quote from: kikuchiyo on 2009-07-05, 00:26:43
Wáá, ez olyan, mint a Lost Vikings, csak 3D-ben és valós fizikával?

Olyan ám, csak épp egy testen osztozik a három főszereplő. Vagymi. o.O
Szóval mégsem egészen.

Liquid Snake

Quote from: Rounin on 2009-07-05, 00:12:34
Quote from: Liquid Snake on 2009-07-04, 23:56:24
mégha nem is versenyzik a Crysis-el :)

Nanáhogy nem. Simán agyonveri hangulatban. :hehe:

:tezsvir: Csak én azért írtam, mert a PC-s gamereknek ugye a grafika a minden... Lehet, hogy ezért vannak sokkal élvezetesebb gamek konzolra? Fene tudja, hosszú vita lenne :)

Zen

#2097
Quote from: Liquid Snake on 2009-07-05, 01:07:47
Csak én azért írtam, mert a PC-s gamereknek ugye a grafika a minden...
Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
Srsly, az ilyen bunkó általánosításért érdemelnél egy pofont. ::)
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Én

Így van, ne feledjétek gyerekek, MINDENHOVA ki kell tenni, hogy tisztelet a kivételnek, mert nem egyértelmű ám.

Liquid Snake

#2099
/evade

Mellesleg igazam van, a PC-s gamereknek csak a grafika számít, hogy teszteljék a 40 magos procit, meg a Geforce 79834XT-t. Tisztelet a kivételnek, és lehet h te is oda tartozol Zen, de a nagytöbbségnek ha így jobban tetszik, csak a grafika számít.

edit: Mellesleg aki ennyire felháborodik egy ilyen dolog miatt az még rosszabb mintha tényleg abba a csoportba tartozna ;)