Bemutatkozások

Started by Shock12, 2003-09-25, 00:54:41

Previous topic - Next topic

Damnatus

Spasiva! :)  (asszem így van oroszul)
Dˇakujem!  :) (szlovákul is köszönöm, azt tudom)

Feldin

#1111
Quote from: VóbertVersírás az nem kenyerem,
Számítógép az életem.
Néhanapján rímet faragok,
Ezzel ütöm el a napot.

Egyébként nem... kellene? Soha nem irogatok verset, most sem tudom mi bajom van, 10 percen belül ez a 3. ilyen hülyeség, amit leírtam...

:lol: :lol: :lol:
Szupik!!!
Xaga válasza is szupi!
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Vóbert

Quote from: Feldin:lol: :lol: :lol:
Szupik!!!
Xaga válasza is szupi!

Köcc... majd igyekszem még kisajtolni még magamból, ha megszáll az ihlet... vagy a múzsa? :) :D
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Oriya

Nohát, Vóbert intett, hogy húzzak bemutatkozni, hát itt lennék :)
 15 éves lány... öh vagy 16? franctudja, attól függ, honnan nézzük, legyen 15... szal ennyi vagyok, az, hogy nem vagyok normális, hamar le fog jönni mindenkinek ^^ Valójában netes haverok révén kezdtem letöltögetni az usteam-ről, aztán benéztem ide is, megtetszett, gondoltam regisztrálok :) Zeneileg leginkább hip-hop, pl Champ'yanz, Deego, Outlandish, Usher, R. Kelly, TLC, Aaliyah, stb Szeretek rajzolászni, mondjuk anime alkotásokkal komolyabban kemény másfél hónapja kezdtem el, azóta próbálom magam fejleszteni, ismerősök szerint egész jól haladok.
   Imádom az olyan anime-eket, amikben helyes pasik vannak és szép a mondanivaló ^^ Nálam a favorit a Yami no Matsuei, de még az X, Trigun, Gravitation, Wildarms is tetszik, most még nézelődök, mit lenne érdemes megnézni. Bárki írhat, senkit nem szoktam elhajtani, barátkozó típus vagyok, de azt nagyon nem szeretem ha lekezelnek, oltanak, vagy beszólnak és szívatnak. Erre kifejezetten allergiás vagyok. Hm, mit érdemes még tudni rólam? Türelmem az nincs, összességében eléggé érdekes hölgy vagyok ^^
 Filmek pl... hm... nagyon szeretem a jó vígjátékokat, amiken az ember előredőlve rázkódik a röhögéstől, és majd összecsinálja magát :D Az izgalmas példányokat is szeretem, de az erősen pszihés hatású horrorokat, vagy thrilleket nem nagyon, túl érzékeny vagyok és a durvább filmek erős nyomást gyakorolhatnak a lelkemre... régebben volt amikor halálfélelmem volt ilyenektől, szal... hát igen. Na jó nem untatom a népet tovább, azt hiszem, aki meg akar ismerni, úgyis ír, vagy kérdez.
pussz, respekt az arcodba !  :)
---Me llaman Cabron, no quiero escribirle tu maldita canción---

Oriya

Óó, hát kihagytam néhány fontos dolgottt!! :)
Szoktam írni, novellákat, és most egy fantasy könyvön is dolgozok, meglátjuk mi sül ki belőle, osztálytársaim amint hozok nekik olvasni valamit azonnal rápattannak, nekik tetszik, és jól esnek az elismerések, habár tudom, hogy van még mit fejlődnöm, de higgyétek el, van még időm, és ambícióm is ehhez ;)

A nevem pedig a YnM-ből Oriya Meibu-tól van, ő a kedvencem, olyan jóó pasi ^^ ha-ha :D :rotflol:  :lol:
---Me llaman Cabron, no quiero escribirle tu maldita canción---

Saori

"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Oriya

Szia Saori :)
Hm, kicsit még fura ez a fórum... majd megszokom  :rolleyes:
---Me llaman Cabron, no quiero escribirle tu maldita canción---

Shadowolf

Üdv Oriya! Egy újabb író csöppent be hozzánk? Javaslom az Írások thread szorgos tanulmányozását...;)

Damnatus

Szia Oriya!

Örülök hogy itt vagy köztünk.  :)

Xaga

!ayirO vdÜ
.tti dagam lój dzerÉ


Én még nem is mondtam mit szoktam hallgatni ezt: Kuro Neko Anime Radio (http://64.62.252.135:6868)  (winampal hallgatom)

Vóbert

Szia kedves Oriya,
légy üdvözölve ma.
Írásaid örömmel vesszük,
Sokan itt, majd megesszük.
A képeket is szeretjük,
rajzolj sokat nekünk.
Személyednek örülünk,
Isten hozott legújabb őrültünk!

:D :D :D
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

noriko

Quote from: ShadowolfÜdv Oriya! Egy újabb író csöppent be hozzánk? Javaslom az Írások thread szorgos tanulmányozását...;)
Hai hai!! Üdv! és várunk az Írások threadben!!!!:) hagy pattanjunk mi is!! Amit kínálunk: elismerések :D
"I wish I could, but I don't want to."

Oriya

Köszi mindenkinek ^^ majd benézek oda is, csak egyelőre az "anime novellám" még feldolgozás alatt van, de ha kész lesz, megosztom veletek  :)
---Me llaman Cabron, no quiero escribirle tu maldita canción---

Oriya

Ja és Vóbert, köszi a versecskét, nagyon eredeti :D
---Me llaman Cabron, no quiero escribirle tu maldita canción---

Vóbert

Quote from: OriyaJa és Vóbert, köszi a versecskét, nagyon eredeti :D

Igyekszem ;)
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

.Attila

Hajimemashite Oriya-san! :)

Feldin

Hali Oriya!
Akkor én most betájollak a kötelező rovatok felé:
fanart, írások, önarckép(merthát ez LOL :)), anime tábor, hmm....
Most más nem jut eszembe. Ja, hogy mást is megszeress: anime zene :)
Amúgy jó a hip-hop, semmi bajom vele, én is szeretem. Habár akkor meg már inkább soul.
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Oriya

Arigato, Feldin ^^ Hip hop mellett igazából bármit meghallgatok, ami tetszik :) Anim ezenéből a Gravitation, meg az X jön be, azokat néha szoktam hallgatgatni :)


kon'nichi wa Trivi! :)
---Me llaman Cabron, no quiero escribirle tu maldita canción---

Shock12

Quote from: SaoriÜdv Oriya! :)
Hoj ! Üdv körünkben... én személy szerint ajánlom figyelmedbe az anime-zenék topicot is, hátha találsz valami meghallgatásra érdemeset... hm... bár alapvetően eléggé ritka az ilyen hip-hop alapú anime - filmzene... hm... ha jobban belegondolok Namie Amuro-tól (Inu Yasha utolsó openingje származik tőle "Come" címmel), hallottam néhány efféle stílusú számot...

Aka-shi

Üdv köreinkben Oriya!

Kalibur

Üdv Oriya! Külön öröm számomra látni, hogy nem mindenki veti meg a yaoi-t mint műfajt... apropó, te akkor ugye végig láttad a YnM-t? Manga esetleg van?
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

DWz


Feldin

Quote from: KaliburÜdv Oriya! Külön öröm számomra látni, hogy nem mindenki veti meg a yaoi-t mint műfajt... apropó, te akkor ugye végig láttad a YnM-t? Manga esetleg van?
Hát én nem bírom :D
De elfogadom hogy ti szeretitek. Mindenkinek más tetszik.
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Kilteh

Üdv Oriya!
Hmmm... Rajzok? Mivel én nem tudok, ezért nagyon szeretem, ha mások minnél több mindent felpakolnak ;) Remélem, hogy hamarosan otthon érzi magát majd ez az "eléggé érdekes hölgy". :D
Kil

A .hack univerzumának fanatikus imádója...  :D

Ramiz

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Itachi

Nem nagyon szoktam ide írni, de most teszek egy kivételt.Üdv nálunk Oriya. Ha izlésem nem csal akkor a Great Teacher Onizuka zenéi is hiphopp jellegűek. Persze nem mindegyik. Például az outró az első pár résznél az. :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Isi101

Sziasztok !

Mivel én is új fórumos vagyok, úgy éreztem illene ide is írnom valamit.
alig pár hete kezdtem nézegetni Anime filmeket, bevallom öszintén, eddig nem is nagyon érdekelt a stilus. Csak unatkoztam, bóklásztam a neten,
véletlenül kötöttem ki az USteam honlapján. Kíváncsiságból töltöttem le pár részt egy két animéból amiket megnézve már indítottam is a flashgetet
a további részeikért.
Az általam eddig látott filmek :
Gost in the Shell
Neon Genesis Evangelion sorozat+mozik
Final fantasy
Ad Police
Battle Angel Alita
Full metal panic
Full metal panic - Season2
Hoshi no koe

Remek hely ez az USteam !
Garantáltan azonnali függöséget okoz :)
Már 8.án lekorlátozott a chelló a sok letöltés miatt :)

Saori

Quote from: Isi101Már 8.án lekorlátozott a chelló a sok letöltés miatt :)

Ismerős érzés :D:D
Amúgy üdvözlet minálunk :)
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Xaga

.nebknierök vdü si nassolataviH

Isi101

#1139
! tenözsöK
Ill Köszönet !

Saori , kit ábrázol az avatárod?
Nagyon aranyos :)