Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

Xipe

Quote from: BonciLevédem a Xipe nevet :hehe:

mar megtettem.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Dragon

Levédem az életet és a halált.... mindenképpen fizetni fogtok  :__devil:
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

Meske

Én pedig levédem Keitarot(LH), hogy csak az enyém legyen! (Pápá, Naru! :p)
Sõt levédem Daisuke-t, Darkot(D.N.Angel), és Kyota Kamikurata-t (Aquarian age), és így már lesz egy kis szép "férfiháremem"! :D

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Manu

Quote from: MeskeÉn pedig levédem Keitarot(LH), hogy csak az enyém legyen! (Pápá, Naru! :p)
Sõt levédem Daisuke-t, Darkot(D.N.Angel), és Kyota Kamikurata-t (Aquarian age), és így már lesz egy kis szép "férfiháremem"! :D

Akkor én meg a férfi és nõ közti intim nemi kapcsolatot :__devil:  Sõt a nõ-nõ és férfi-férfi köztit is. Kezemben a jövõ :D

Meske

Quote from: ManuAkkor én meg a férfi és nõ közti intim nemi kapcsolatot :__devil:  Sõt a nõ-nõ és férfi-férfi köztit is. Kezemben a jövõ :D
óóó, te gonosz! Ez nem ér!! :bruhuhu:


Azér' a jövõ még nincs teljesen elveszve, hiszen az állatok még ott vannak! :D

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Djinn

Ha már mindenki nagyon véd....
Én meg levédem a levédést :D És akkor azt engedek meg, amit akarok... :rolleyes:
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Moha

Jó persze, el lehet hülyéskedni vele, csak az a gond, hogy ha tényleg bevezetik ezt az EU-ban is, az komolyan visszavetheti a programok fejlõdését.
A Microsoft és társai továbbra is lassan és xar programokat fognak gyártani, az opensource programok száma pedig mecsappanhat.
Ez egy hatalmas nagy baromság, mert így puszta ÖTLETEKET védhetnének le, nem csak a konkrét megvalósítást. És ha pl a Micorsops elcsesz valamit, akkor sem írhatod meg magadnak a 0-ról, mert az ötlet is jogdíjas... :ejj:
Quote from: ShiroiFeldin, ha eddig nem szeretted az avatar-cserés embereket, akkor ettõl biztosan kinyúlsz majd:
Kekonu avatar  vs Kvikveg avatar !
Szóval ezért tûnt úgy, hogy Kvikveg már egyszer berakta ezt az avatart. :)

Kvikveg

Quote from: ShiroiFeldin, ha eddig nem szeretted az avatar-cserés embereket, akkor ettõl biztosan kinyúlsz majd:
Kekonu avatar  vs Kvikveg avatar !
Hummm. Eloszor azt hittem, nincsen kulonbseg. Aztan rajottem, hogy megis van.
Az enyem szaja csukva van, es jobb fogkremet hasznal! :D
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

katz

#8798
Quote from: RamizKezdtek komolytalanok lenni, fiúk.
Miért is? Akkor is ezt fogod mondani, amikor a gyomrodból húzom ki a kést?
Quote from: RamizBár ha tényleg megölnétek, akkor se nyûgöznétek le.
Nem azért teszem azt amit, h ezzel lenyûgözzek vkit is!!!
Quote from: RamizMire jó játszani a keményfiút? :hehe:
Én nem vagyok kemény. Nekem bõven elegendõ, ha 4 dolog elég kemény
Quote from: ManuAkkor én meg a férfi és nõ közti intim nemi kapcsolatot :__devil: Kezemben a jövõ :D
Az enyémben meg a stukker és gondolom a szánalmas életedért cserébe szívesen átendednéd a jogokat
Quote from: ManuSõt a nõ-nõ és férfi-férfi köztit is.
Ez elsõt felejtsd el a második mehet.  A sok buzi majd mind téged fog ostromolni :lul:
Quote from: DjinnHa már mindenki nagyon véd....
Én meg levédem a levédést :D És akkor azt engedek meg, amit akarok... :rolleyes:
Én meg kirobbantok egy háborút ami után teljes anarchia lesz a földön és akkor nem lesznek jogaitok, onnantól már azt véttek le amit akartok, senkit sem fog érdekelni.
Quote from: KvikvegAz enyem szaja csukva van, es jobb fogkremet hasznal! :D
A tiédnek sokkal egészségesebb színe van :D

Ramiz

Quote from: katzMiért is? Akkor is ezt fogod mondani, amikor a gyomrodból húzom ki a kést? (...) Nem azért teszem azt amit, h ezzel lenyûgözzek vkit is!!! (...) Az enyémben meg a stukker és gondolom a szánalmas életedért cserébe szívesen átendednéd a jogokat.

No comment.
(Xipe elrabolta az agyadat?)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

katz

Quote from: RamizNo comment.
(Xipe elrabolta az agyadat?)
aha :D

Egy fenét, túl sok Berserket olvastam, ráadásul mostanában szinte csak AvP képregényeket olvasgatok, lesz ebbõl majd olyan álom  :rolleyes:

Ramiz

Kezdek aggódni a lelki fejlõdésedért... :D
Olvass inkább Love Hinát! :haha: :cool:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

katz

Quote from: RamizOlvass inkább Love Hinát! :haha: :cool:
Már olvastam. Az a kedvencem

Xipe

Quote from: katzaha :D

Egy fenét, túl sok Berserket olvastam, ráadásul mostanában szinte csak AvP képregényeket olvasgatok, lesz ebbõl majd olyan álom  :rolleyes:


nem tudom te hogy vagy vele de nekem a regiek jobban tetszettek.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

katz

Quote from: Xipenem tudom te hogy vagy vele de nekem a regiek jobban tetszettek.
Még sehol nem tartok. Nemrég kezdtem leszedni az aliensonline tartalmát és eleddig el tudtam olvasni 1 komplett Avp-s történetet (röpke 170mega) a többi folyamatban van.
Régi alatt mit értesz, mikori?

Mattanja

Quote from: katzÉn nem vagyok kemény. Nekem bõven elegendõ, ha 4 dolog elég kemény
Pontosan mik is? Mondjuk vannak tippjeim, csak jobb szeretném tõled hallani...
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Ramiz

A két kése meg a két pisztolya. :D :lol: :hehe:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

katz

#8807
Quote from: Shiroi
Quote from: katzÉn nem vagyok kemény. Nekem bõven elegendõ, ha 4 dolog elég kemény
Pontosan mik is? Mondjuk vannak tippjeim, csak jobb szeretném tõled hallani...
Az acélbetét a bakancsomban, a késem, a pisztolyom, és a legnemesebb szervem, ha egy szép lánnyal vagyok
Quote from: RamizA két kése meg a két pisztolya. :D :lol: :hehe:
Van 2 pisztolyom, 2 kardom, 7 késem, 3 bicskám és egy elektromos sokkolom (anyának vettem önvédelmi eszköz gyanánt) ez neked LOL?

Mattanja

Quote from: katzAz acélbetét a bakancsomban, a késem, a pisztolyom, és a legnemesebb szervem, ha egy szép lányt látok.
Akkor ebbõl másfelet találtam el... :rolleyes:
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

katz

Quote from: ShiroiAkkor ebbõl másfelet találtam el... :rolleyes:
bicska + ?

Mattanja

Quote from: katzbicska + ?
Bocs, de nem. A fél a golyó volna a pisztolyban/ból, a másik egész pedig a szerv.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Ramiz

Nem, ez így már ultramegaLOL!
Az elsõ lépcsõ a puszta tény.
A második az, hogy így számon tartod.
A harmadik az, hogy dicsekedsz vele.
(A negyedik az lenne, ha komolyan is gondolnád, az ötödik meg, ha bevallanád. Úgyhogy hagyjuk abba. :hehe:)
((Az egyértelmûség kedvéért: én nem veszem magam komolyan. Csak azért nem írom rá a homlokomra, hogy :lol: , mert úgyis nyilvánvaló. :D  :lazza: ))
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Mattanja

Quote from: Ramiz((Az egyértelmûség kedvéért: én nem veszem magam komolyan. Csak azért nem írom rá a homlokomra, hogy :lol: , mert úgyis nyilvánvaló. :D  :lazza: ))
Én ezt átírnám a helyedben, mert úgy is értelmezhetõ, hogy: "én csak egy kis idétlen hülye vagyok ... hihi ... haha ... hehe ...", és gondolom nem kell neked, hogy ezt gondolják rólad. ;) Vagy most túl komolyan vettem, amit írtál?
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Djinn

Quote from: ShiroiÉn ezt átírnám a helyedben, mert úgy is értelmezhetõ, hogy: "én csak egy kis idétlen hülye vagyok ... hihi ... haha ... hehe ...", és gondolom nem kell neked, hogy ezt gondolják rólad. ;) Vagy most túl komolyan vettem, amit írtál?
Mit nem veszel te komolyan?  :p
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Mattanja

Quote from: DjinnMit nem veszel te komolyan?  :p
Vajon honnan tudtam, hogy ez biztosan tartalma lesz a postodnak, amikor láttam, hogy "Replying to thread"... :haha:
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Djinn

Quote from: ShiroiVajon honnan tudtam, hogy ez biztosan tartalma lesz a postodnak, amikor láttam, hogy "Replying to thread"... :haha:
Nem tudom. Honnan? :angyali:
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

katz

#8816
Quote from: RamizAz elsõ lépcsõ a puszta tény.
Ha az embernek van egy rendes hobbija akkor azt komolyan is csinálja. Az én hobbim a haditechnika, ez mindennapjaimban annyit jelent, h haditechnikai könyveket, irásokat olvasok, és ilyen eszközöket gyüjtök.
Az nálam olyasmi, mintha te különleges söröket gyüjtenél a világ számos tájáról. Ez neked nevetséges?
Quote from: RamizA második az, hogy így számon tartod.
Gyüjtöm ezeket a dolgokat, azt hiszem természetes, h tudom, mim van!
Quote from: RamizA harmadik az, hogy dicsekedsz vele.
Ha belépsz a szobámba, láthatod ezeket a dolgokat és megakad rajtuk a szemed, anélkül, h felhívnám rá a figyelmed (mint ahogy a többi embernek is). Mellesleg csak kijavítottalak.
Quote from: Ramiz(A negyedik az lenne, ha komolyan is gondolnád, az ötödik meg, ha bevallanád. Úgyhogy hagyjuk abba. :hehe:)
Ezt nem egészen értem :confused:
Quote from: Ramiz((Az egyértelmûség kedvéért: én nem veszem magam komolyan. Csak azért nem írom rá a homlokomra, hogy :lol: , mert úgyis nyilvánvaló. :D  :lazza: ))
Shiroi már válaszolt rá: "én csak egy kis idétlen hülye vagyok ... hihi ... haha ... hehe ...", és gondolom nem kell neked, hogy ezt gondolják rólad"

Feldin

Quote from: ShiroiFeldin, ha eddig nem szeretted az avatar-cserés embereket, akkor ettõl biztosan kinyúlsz majd:
Kekonu avatar  vs Kvikveg avatar !
Na, ez felér egy merénylettel... :morci:
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Kvikveg

Quote from: FeldinNa, ez felér egy merénylettel... :morci:
Nna, megyek visszacserelni a nyelvnyujtosra, olyan ugysincs senki masnak. Es ugyis azzal kezdtem palyafutasomat. Ha jol emlexem. Mas Hellsinges meg nem jut eszembe per pillanat...
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Feldin

Quote from: KvikvegNna, megyek visszacserelni a nyelvnyujtosra, olyan ugysincs senki masnak. Es ugyis azzal kezdtem palyafutasomat. Ha jol emlexem. Mas Hellsinges meg nem jut eszembe per pillanat...
Köszi! Ez csak te lehetsz! :)
Hogy tetszik a film?
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s