Main Menu

Esetleges rendelések

Started by .Attila, 2003-12-04, 23:28:23

Previous topic - Next topic

Marfy

Quote from: RamizSzóval senki?
Inkább majd a nyáron én személy szerint karácsony elõtt le vagyok égve :(.

Ramiz

Quote from: Raggie GordonKetten is mehetünk! :D

Nem arról van szó, te murokrépa! Hanem a rendelésrõl!
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Moloko

Quote from: RamizNem arról van szó, te murokrépa! Hanem a rendelésrõl!
jaaaj jaj, hát .. :( karácsony elõtt... hát 2 hónapra elõre elköltöttem az összes pénzem.... és ráadásul!! most hogy eszembe jut még a februári mangamennyiség árát se adtam vissza szülõknek..... jeah.. legközelebb áprilisban lesz pénzem :hüpp-hüpp:

Ramiz

Április az már majdnem nyár... legalábbis most innen nézve... szóval fel a fejjel! ;)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

Quote from: RamizNem arról van szó, te murokrépa! Hanem a rendelésrõl!
A murokrépa rendelne egy csomó Evangeliont, Hellsinget, meg mindenféle jót a zsákarc unokatesójával együtt!
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Feldin

Quote from: Raggie GordonA murokrépa rendelne egy csomó Evangeliont, Hellsinget, meg mindenféle jót a zsákarc unokatesójával együtt!
Hm, elköltöd elõre a karácsonyi ajándékpénzt? :)
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Raggie

Ha volna olyanom, hogy karácsonyi pénz, akkor biztos azt is elõre elkölteném. Ez csak a szülõktõl kunyerbált zsebpénz utolsó martaléka. :)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Suszi

Én nagyon gondolkodom a konohás fejpánton. Tegnap mutatta Shiroi a neten a képét.  :)

Moha

Hello!

Találtam egy egész jó Anime áruházat!
Rengeteg minden kapható, és viszonylag tûrhetõ áron. Csak érdemes több cuccot rendelni egyszerre a postaköltség miatt.
Suszi: van Naruto fejpánt is :)

Suszi

Quote from: MohaHello!

Találtam egy egész jó Anime áruházat!
Rengeteg minden kapható, és viszonylag tûrhetõ áron. Csak érdemes több cuccot rendelni egyszerre a postaköltség miatt.
Suszi: van Naruto fejpánt is :)

Nagyon köszi az infót. Meglátogatom, aztán majd meglátjuk mi lesz belõle.
 :merci:

Ramiz

Ilyen rendelésbe is beszállok!
One Piece kulcstartó, CB Artbook...  :hopp:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Gab3c

Quote from: FeldinNincs Azujuk :(
Manga vagy figura?

Az angol mangat megrendeltem karacsonyra a tesomnak es 10e alatt megallt szallitassal. Segitsek?
Kimi Ga DVDk angol felirattal itt: http://www.hongfire.com/forum/showthread.php?t=14037
Many thx to ae101kai

Feldin

Quote from: Gab3cManga vagy figura?

Az angol mangat megrendeltem karacsonyra a tesomnak es 10e alatt megallt szallitassal. Segitsek?
Hát nemtom hogy jönne ki árban. Az elsõ kettõ már megvan tehát már csak a három négy kéne.
Ezt trillianból kb 6500-ért kapom meg majd.
Szerinted?
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Ramiz

Nézett már valaki Angliában manga árakat?
Milyen drágák?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Ramiz

Márciusban csinálunk akkor egy bécsi túrát?
Ki jönne, ki tud autót szerezni?
Ki fõzi a kávét, ki csinálja a szendvicseket? :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Djinn

Quote from: RamizMárciusban csinálunk akkor egy bécsi túrát?
Ki jönne, ki tud autót szerezni?
Ki fõzi a kávét, ki csinálja a szendvicseket? :D
Mit szoktatok ott csinalni? Vasaroltok? Esetleg mi is mennenk ha lehet  :o
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Marfy

Quote from: RamizMárciusban csinálunk akkor egy bécsi túrát?
Ki jönne, ki tud autót szerezni?

Miért pont márciusban? Felõlem mondjuk ok!
Autóm nincs de jogsi az van :D.
Meg talán még szendvicset is tudok csinálni.

Baldy

Quote from: NokiMiért pont márciusban? Felõlem mondjuk ok!
Autóm nincs de jogsi az van :D.
Meg talán még szendvicset is tudok csinálni.

A március az én ötletem volt, lévén a diákhitel akkor érkezik meg, és akkor lehet rendesen bevásárolni :D
Amugy kocsit majd szerzünk valahogyan, én épp igyekszem beszervezni a múlt évi sofõrt, hátha megint lesz ideje és kedve az egészhez :)
De ha sok a jelentkezõ, akkor megpróbálhatunk akár egy konvojt is összehozni, vagy lehet, hogy ha lennénk 30-n, akkor egy buszt is lehetne rendelni arra a napra :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Fazék

#318
Quote from: RamizMárciusban csinálunk akkor egy bécsi túrát?
Ki jönne, ki tud autót szerezni?
Ki fõzi a kávét, ki csinálja a szendvicseket? :D
hmm, hát ha lesz addigra pénzem (vagyis nem hiába mennék ki), akkor végülis fel tudok ajánlani 3 (nagyon szûkösen 4) helyet egy vén Fiat Panda-ban, amivel kb 100-110 a max, de legalább kicsi és piros. :)
(bár van esély egy kényelmesen 1+4 személyes 20 éves mercire is, csak az meg olyan mint egy vadászgép, mert mire felgyorsul már kiért az országból... :D)

Djinn

Akkor most lehet menni nekünk is vagy nem?  :(
Ha erre sem válaszol senki akkor egyértelmü  :rolleyes:
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Fazék

Quote from: DjinnAkkor most lehet menni nekünk is vagy nem?  :(
Ha erre sem válaszol senki akkor egyértelmü  :rolleyes:
most egy Gyûrûk ura, elején lévõ Zsákos Bilbó "fele olyan" búcsúszövegét utánzó választ akartam itt levágni, de sehol se találok hozzá idézetet, szóval röviden: dehogynem jöhettek, csak az a kérdés, hogy mennyi ember gyûlik össze, hány kocsira, legalábbis gondolom, mert még én se mentem a társasággal ki - amúgy az hogy én pénzt szerezzek kicsit valószerûtlennek tûnik, de megpróbálom, csak hogy legyen +1 kocsi :)

Djinn

Quote from: Blimpmost egy Gyûrûk ura, elején lévõ Zsákos Bilbó "fele olyan" búcsúszövegét utánzó választ akartam itt levágni, de sehol se találok hozzá idézetet, szóval röviden: dehogynem jöhettek, csak az a kérdés, hogy mennyi ember gyûlik össze, hány kocsira, legalábbis gondolom, mert még én se mentem a társasággal ki - amúgy az hogy én pénzt szerezzek kicsit valószerûtlennek tûnik, de megpróbálom, csak hogy legyen +1 kocsi :)
Most megnyugodtam  :rolleyes:
Mi tudunk vinni egy autót.  :)
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Ramiz

De most mér ne jöhetnétek, a jóisten áldjon meg, az jön, aki akar!
Pláne ha tudtok szerezni autót! :D
Mangát vásárolni szoktunk.
Elvileg animét is lehet, csak nem éri meg, ugye...
Figurát szintén lehet.
Nem csak manga van, hanem amcsi képregények is, ha valakinek ferde ízlése van  :hehe: - bár a Kázmér és Huba :cool: .
Címeket, boltokat tudok.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Moha

Hello!

Szerintetek innen érdemes rendelni? Úgy értem, hogy egész jó árak vannak, yahoo store-on fut és elég megbízhatónak tûnik, de hátha már valakinek van velük konkrét tapasztalata...

.Attila

#324
Quote from: MohaHello!

Szerintetek innen érdemes rendelni? Úgy értem, hogy egész jó árak vannak, yahoo store-on fut és elég megbízhatónak tûnik, de hátha már valakinek van velük konkrét tapasztalata...
Nemtom, de ha rendelsz, akkor álljunk össze, engem is érdekelne pár dolog (pl. Noir poszterek, wallscroll-ok :)).

edit: artbook-okról nem is szólva, kéne az összes :D

Moha

Benne vagyok, csak jelenleg nincs túl sok pénzem.
Én 2 kulcstartót néztem ki magamnak, és érdekelne esetleg 1-2 wallscroll.
A postaköltség tûrhetõ és ha több dolgot rendel egyszerre az ember, úgy olcsóbb. Amennyire láttam külön számolja az international-t és az USA-t, szóval tényleg annyit fizet az ember, amennyi a végösszeg.
Ha esetleg még akar valaki, beszállhat :)
Trivi, PM-ben írd meg, mi érdekelne és megbeszéljük a részleteket.

.Attila

Hmm... kicsit elhamarkodottan írtam. Még gondolkozok rajta, mert lehet, hogy nekem lesz rá lehetõségem az õsforrás országból megszerezni személyesen :)

Moha

Rendicsek. Akkor oldjuk meg úgy, hogy én megrendelem most, ami érdekelne, aztán ha leküldik, akkor majd érdekelne más is, és legfeljebb akkor beszállsz.
katz is írta, hogy beszállna egy wallscroll-lal, és akkor majd 3-an rendelünk.
Jelenleg nem akarom, hogy esetleg "out of stock" legyen, ami kellene, és arra most pont megvan a pénzem, de a többire csak fizu után (feb 7) lesz és még át is kell majd raknom a netkártyás számlára...

Baldy

Amugy fõ célunk Bécsben a manga/anime boltok megnézegetése lenne, de azért megkérdezném, hogy lenne-e köztetek valaki, aki Bécsben eljönne velem múzeumba, mert nekem lenne kedvem egy kicsit kultúrálódni is :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Djinn

Quote from: BaldyAmugy fõ célunk Bécsben a manga/anime boltok megnézegetése lenne, de azért megkérdezném, hogy lenne-e köztetek valaki, aki Bécsben eljönne velem múzeumba, mert nekem lenne kedvem egy kicsit kultúrálódni is :)
Én is szivesen kultúrálódok egy kicsit. Szerintem Animal is. Bár azért tulzásba nem szeretném vinni a dolgot.  :)
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"